- Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Ingyen kellene, de tegnapra
- Ég veled, KEndre! :(
- Milyen mosógépet vegyek?
- Fűzzük össze a szavakat :)
- Mindent a StreamSharkról!
- A TLS, mint OSINT (nyílt hírszerző) eszköz
- Pi-hole, a reklám blokkoló (Bevezető)
- A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
-
LOGOUT.hu
Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!
-
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)
Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.Köszönettel:
Pyttawrx[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
-
szabonagyur
félisten
Azon mit nem értesz, hogy egyik 13-as gép, a másik 15 amit szeretnél. Itt van méret, súly különbség. Más OS, más kijelző, OS X esetében jobb skálázódás. stb stb. És azt sem irtad meg melyik Air a gép...250-ért nem nagyon van utolsó generációs, új Air amúgy sem.
[ Szerkesztve ]
-
szabonagyur
félisten
válasz buksikutya11 #95302 üzenetére
Ennyi pénzért vehetnél erősebb gépet is, nem ilyen vackot.
COD4 single elmegy közepesen, Farm is.
-
szabonagyur
félisten
válasz Ciccuka #95277 üzenetére
Konkrétumot kéne mondani nem csak, hogy volt valami baj, meg másoknak is
Érdekes, hogy említed, hogy itt a témájában sem tudtátok megoldani mivel szinte az összes notis témát olvasom és még egyikben sem láttalak, hogy feljött volna ilyen problémád
Win 8.1 driver volt, Windows 7 fel se ment és a Windows-okból is csak a 64-bites volt a jó (32-bit-es nem) .
Sejtettem, hogy valami ilyen baromság lesz... az elmúlt minimum 5 évben ritka az a gép amihez van 32 bites driver, főleg mivel felesleges, Win7-et meg fel lehet rakni, max driver hiányzik, szóval ha már felrakni sem sikerült ott alapjaiban van a hiba."Csak a körítés más" igen - ezt ismered?:
Ja mert a többinél rá van rakva a JBL meg SRS és máris f@sza meg minden ugye?Továbbra is azt mondom inkább olvasgass mivel nagyon sok mindenről fogalmad sincs, az összes itteni hozzászólásodon ez látszik, hogy csak levegőbe beszélsz.
[ Szerkesztve ]
-
szabonagyur
félisten
válasz Ciccuka #95273 üzenetére
Ezt a sok hülyeséget honnan szedted?
Összes Dell géphez amit megveszel van Win7, Win8, Win8.1 driver, nagy részéhez Win10 is lesz.
dvga minek? 100e Ft-os gépbe minek? Jobb lennegy 810M vagy 820M dísznek? Audochip ugyanaz van benne mint kb az összes laposban, ugyanolyan alap. USB-ből 3-4db van rajtuk, más gyártónál sincs több.Kijelző ugyanolyan gyenge mint az összes többi gépnél ennyiért.
Wifi is szinte ugyanaz ami a többi gyártónál, átlagban Athereos.Összegezve hardver minden ugyanaz, csak 3 év garancia ami nagyon jó, illetve minőségben jobb ártársaitól.
Érdekes, hogy ilyen megállapításokat teszel, de amikor magadnak keresel gépeket rosszabbnál rosszabbat tudsz csak linkelni
[ Szerkesztve ]
-
szabonagyur
félisten
válasz thefreeman #95242 üzenetére
Nem csak edigi, hanem kb az összes itthoni bolt hasonló lenne neked.
-
szabonagyur
félisten
válasz thefreeman #95239 üzenetére
Egy Romániában vásárolt gépet Romániában gariztatni nem nagy művészet. Ugyanezt a gépet itthon már ez... És azt se felejtsd el, hogy csak egy rakat only online shop gyűjtőhelye, van saját cucc is de nem mind.
[ Szerkesztve ]
-
szabonagyur
félisten
Hello
Maga a gép amúgy jó lenne (Nvidia VGA felesleges bele, de asszem otthon nincs belőle csak integrált kiadás). DE!!!! abból a boltból nem szabad megvenni, nem kell az neked. Vedd meg itthon, lehet pár ezerrel drágább, de cserébe kapsz 3 év kiváló garit.
A hurcolás meg, hogy is mondjam.... nem épp arra van kitalálva, de jobb mint sok társa. Lenovo-t el kell felejteni gari miatt.
Ár: ha tényleg nem döntő szempont akkor dupla ennyiért lenne jobb is.
[ Szerkesztve ]
-
szabonagyur
félisten
válasz Patrick76496 #95060 üzenetére
Grat sikerült mégis a sz@rt megvenni
-
szabonagyur
félisten
-
szabonagyur
félisten
válasz Patrick76496 #95014 üzenetére
Asus azért hajt el mivel nem itthoni beszerzés, ergo közük nincs hozzá, javíttasd ott ahonnan megvették. Ezért olcsóbb a gép mint bárhol máshol, más adók stb. Ennyi erővel kimész Szlovákiába és megspórolod a közvetítői díjakat.
-
-
szabonagyur
félisten
válasz Ciccuka #94936 üzenetére
A legfőbbeket leírom: ne nagyon akard mozgatni a gépet mivel a hátső részen, zsanér körül könnyen reped. Bővítést, házi takarítás felejtős, reped minden ha neki kezdesz. Garancia gyakorlatilag nincs, 1-2 hónap javítási idővel minimum lehet számolni.
Az baj nem tanulsz a hibáidból, pár hónapja jártál itt, kaptál nagyjából iránymutatást is.
-
szabonagyur
félisten
válasz Ciccuka #94928 üzenetére
Hol is kezdjem...
1. Hol láttad ezt a gépet 120-ért?
2. A Radium bolt nagyon nem ajánlott bolt.
3. A Lenovo ezen gépei a garancia pocsék minősége miatt szintén nem ajánlott.
4. Ez a gép nem éppen játék gép.
5. A tesztben elég sok hülyeség vanSzumma: töltsd ki a kérdőívet, de 100-ból nem lesz játékra való gép ezt már leírom most.
-
szabonagyur
félisten
válasz f(x)=exp(x) #94829 üzenetére
Milyen fekete pontok? Már meg is nézted a gépet élőben vagy mi?
-
szabonagyur
félisten
válasz kerekfej #94798 üzenetére
Akkor vedd meg ha ennyire tudod egy teszt alapján. Nincs itt probléma, azok meg akik sirnak, hogy nem jó semmire biztos részegek. Hány meg hány ember van aki most azon harcol, hogy WIn8 helyett hátha majd a Win7el jobban fog menni, pedig ez csak eltusolása annak, hogy a gép sz@r.
(#94787) kerekfej:
1. Ha már nem lesz adott gép náluk akkor szerinted mire cserélik?
2. Ha neked ennyire mindegy, hogy mondjuk havonta cserélni kell a gépet akkor szükséged sincs rá, normális embernek nem fér bele, hogy 1 hét használat után 2 hétig nincs gépe, csak akkor ha mellette ott az asztali amihez leül ha úgy van.
3. Mi van akkor ha az Aldi is csak azt mondja, hogy nem cseréljük csak úgy, megy a szervizbe? Na akkor majd lehet keresni a gépet, nem lesz sehol... Szép és jó, hogy bizol bennük, csak nagyon nem mindegy mit akarsz cseréltetni. Pár ezer forintig sok multi nagyon készséges, mivel nekik sem volt egy fillérbe sem kb. De amikor már nagyobb értékről van szó akkor jönnek majd a kifogások.[ Szerkesztve ]
-
szabonagyur
félisten
válasz thefreeman #94683 üzenetére
Elolvastad mit írtam? NINCS az alján kb semmi szellőzést, csak azért, hogy forogjon a levegő semmi értelme. Inkább vegyél akkor egy laptop tartót amit akár ágyba is vihetsz ha van rá igényed.
(#94682) phoneki: Ha 13-as gép kell akkor HP430, nagyobban HP450.
-
szabonagyur
félisten
válasz thefreeman #94680 üzenetére
Szerintem nincs értelme, alul egyetlen szellőző van az is kb egy 5x4-es alakzat, ha a gépet meg akarod emelni lehet olcsóbban is.
Új hozzászólás Aktív témák
● kérdés előtt olvasd el a Topic összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topicban nem!
- Újszerű Dell Latitude 7390 2-in-1 Prémium érintőkijelzős-13,3"FHD-i5-8350U-8Gb RAM-256Gb SSD
- Lenovo ThinkPad T480 S széria 8 mag/ 16 GB DDR4 Memória/512 GB NVMe SSD
- Asus ROG Strix G513RM G513RM Gamer Laptop RTX 3060, Rysen 7 DDR5 16GB
- Zsír HP EliteBook 845 G7 Fémházas Laptop 14" -45%Ryzen 5 PRO 4650U 16/256 FHD IPS SURE VIEW
- MacBook Pro M3 Pro 14,2" Asztrofekete (11/14)/18GB/512GB)
- 13,3"-os Slim led 30 pines (B133XTN01.6) kijelzők eladóak.
- ÚJ Intel i3-1215U, 16 Gb DDR4 3200 - Acer Travelmate 15,6-os FHD IPS - 2 év Alza garancia
- Lenovo Thinkpad A485 Ryzen 5 PRO 2500U/8GB RAM/256 SSD/14" FULL HD garanciás laptop eladó
- Lenovo Thinkpad X395 Ryzen 5 PRO 3500U/8GB RAM/256GB SSD/13.3" FULL HD garanciás laptop eladó
- Toshiba Portege Z30-A i5-4200u/8GB/256 GB/13,3 FHD laptop eladó
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest