Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38235) Hannuska88


Hannuska88
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni: mobiltelefon vásárlás előtt vagyok, olvasgattam telefon-beszámolókat, és a végére már teljesen belezavarodtam. :) Ezért szeretném hozzáértők segítségét kérni, mert én semennyire sem értek hozzá sajnos.

- androidos telefont szeretnék
- hosszú távra tervezek (évek)
- érintőképernyős
- normál felhasználó vagyok: telefonálás, sms, internetezés
- fényképezőgép helyett is szeretném használni
- ami extra lenne – bár ez gondolom nem készülékhez, hanem androidhoz kötött- szótár alkalmazás.(ezt fogom a legtöbbet használni:))
- az is szempont, bár annyira nem lényeges, hogy az aksija viszonylag sokáig bírja.
- jelenleg külföldön vagyok, még közel egy évet itt is leszek, a telefont is itt fogom megvenni, úgyhogy a garanciális dolgok, és hogy hol vegyem meg, annyira nem lényegesek.
- A HTC rhyme tetszett/tetszik nagyon, de egy másik mobil fórumra tévedve sok rosszat is olvastam róla, a márka annyira nem fontos, a minőség a lényeg:)
- Árkategóriában maximum 100ezret tudok rászánni, de az ár-érték arányhoz nem értek, nem szeretnék egy név miatt aránytalanul sokat fizetni, viszont mivel hosszú távra tervezek, ezért rááldozok annyit, hogy valóban legyen egy jó, megbízható telefonom, ami nem lesz elavult egy hónap múlva.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is!

Hanna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.