Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-23 08:44:46

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd át az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Csavarnyuzo válasza kertsa (#3550) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Kéne még némi infó:
- mono/color
- usb/network/wifi
- duplex igen/nem
- "géptető"/ADF/DADF

A pirosat kell elvágni.

(#3552) kertsa válasza Csavarnyuzo (#3551) üzenetére


kertsa
senior tag

mono, usb vagy wifi... eddig értem :)

A duplex és a "géptető" kifejezés nekem nem tiszta.

Nem kell, hogy profi cucc legyen. 30-40 oldalnál havonta nem fogunk többet nyomtatni.

(#3553) Csavarnyuzo válasza kertsa (#3552) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Duplex - automatikus kétoldalas nyomtatás, a nyomtató "forgatja" a papírt
Géptető - ráteszed az eredetit az üveglapra és azt másolja/szkenneli (1 oldal)
ADF - automatikus egyoldalas eredeti lapbehúzó, vagyis beteszel 10 oldalt egyszerre és lemásolja/beszkenneli
DADF - mint az ADF, csak meg tudja "forgatni" az eredetit is, ha kétoldalast másolnál/szekkelnél

Szerk.: Pl. legalapabb: -print/copy/scan/simplex/usb/géptető- Canon i-SENSYS MF211 most promócióban 3 év garral, 3k pénzvisszatérítéssel. Bizonyított mechanika.

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#3554) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

30e forintig tudtok ajánlani multifunkciós nyomtatót? Nem sokat nyomtatok, így akár 2-3 hónap is eltelik egy-egy feladat között. De akkor meg általában sürgősen kell... Scannelni sűrűbben szoktam, de külön scannert meg nem akarok.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#3555) kertsa válasza Csavarnyuzo (#3553) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi, elmentettem. Alacsonyabb árkategóriába van még olyan, ami jó lehet. Mondjuk 25-30k környékén?

(#3556) Csavarnyuzo válasza kertsa (#3555) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Attól, hogy én nem tudok ilyet mondani még lehet :DDD

A pirosat kell elvágni.

(#3557) kertsa válasza Csavarnyuzo (#3556) üzenetére


kertsa
senior tag

Értem :R

(#3558) Csavarnyuzo válasza Victoryus (#3554) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Kicsit késve -még van 2,5 órád- de ma az emagon van 2 Canon is akcióban, igaz szerintem ott nem Magyar garanciásak.

A pirosat kell elvágni.

(#3559) jeni válasza Csavarnyuzo (#3558) üzenetére


jeni
félisten

Olvasva korábbiakat:
Az alábbiak nem jobbak a Canonnál amit javasoltál?

Samsung SL-M2070 (26e.Ft)
Brother DCP-1610WE (26e.Ft)
Canon i-SENSYS MF211 (29990Ft)
Xerox WorkCentre 3025BI (28e.Ft)

A többi meg scanner nélküliek.

Úgy gondolom a beépített scanner többet ér egy wifinél amit lehet nélkülözni ha az nincs a mono lézeresben.

[ Szerkesztve ]

(#3560) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok!

Nyomtatot szeretnek itthonra. Kriteriumok:
- szines legyen
- halozati csatlakozas
- ossze-vissza nyontatunk, van, hogy hetekig nem (tintasugaras nem szarad be?)
- teljesitmeny lenyegtelen, egyszerre nem kell sok oldalt nyomtatni
- jo lenne scanner funkcio (gondolom akkor mar masolni is tud)
- szinesben azert aranylag normalis nyomtatasi minoseg

Mit ajanlotok?

Koszi

[ Szerkesztve ]

(#3561) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Évi 1000-1500 oldalhoz szeretnék monokróm lézernyomtatót venni. Azért lézer nyomtatót mert a tintasugarasak rendre beszáradtak 3-6 hónap állástól. Időszakosan használnám csak de akkor relatív sokat. Nem kell se wifi, se kijelző, se szkenner nem kell, legyen olcsó, lássa el a feladatát és ne legyen irreálisan drága hozzá a toner.

Mit tudnátok nekem ajánlani?

Köszönöm.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#3562) Csavarnyuzo válasza jeni (#3559) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Nem értelek. Pont a Canon-t javasoltam. A jobb/nem jobb mindig viszonyítás kérdése, valamint miben jobb/nem jobb.
Azért "preferálom" a canon-t, mert mechanikailag ugyanaz mint a hp, ergo ebbe lehet legkönnyebben találni normális, megbízható minőségű utángyártott tonert. Ráadásul hosszú távon -nem csak a tonert/esetleges dobegységet ahol van- a felsoroltak közül kedvező az üzemeltetési költsége. Az sem mindegy, hogy melyikből mennyit adnak el. Amiből sokat, ahhoz a kókler, egycsavarhúzós műszerész is fog konyítani valamennyire, amiből meg keveset, ahhoz fingja sem lesz és ha baja van egyből azt mondja cseréld le.

A pirosat kell elvágni.

(#3563) Csavarnyuzo válasza Lipton (#3560) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Epson tintasugarasból az, ami megfelel az elvárásaitoknak.

A pirosat kell elvágni.

(#3564) Csavarnyuzo válasza Zewa (#3561) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

HP LaserJet Pro P1102.

A pirosat kell elvágni.

(#3565) mellov


mellov
csendes tag

Sziasztok!

Nyomtatóvásárlás előtt állok és kicsit tanácstalan vagyok. Szeretném kikérni a véleményeteket ti mit tudnátok ajánlani. Mindenképp monokróm lézernyomtatóban gondolkodom.

Árban a maximális határ a 45-50 ezer Ft lenne, de örülnék ha olcsóbban meg tudnám úszni.
Fontos lenne hogy multifunkcionális legyen, viszonylag olcsón megússzak egy tonercserét, könnyen
szervizelhető legyen. Lehet nagyok az elvárásaim, de fogalmam sincs ennyi pénzért mit kap az ember.

Otthoni felhasználásra kell, dolgozatok, feladatlapok, olykor kicsit részletgazdagabb képek nyomtatásához.
Eddig ezzel a modellel szemezgettem :

http://www.arukereso.hu/nyomtato-c3134/hp/laserjet-pro-m127fn-cz181a-p205540657/

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#3566) Csavarnyuzo válasza mellov (#3565) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Kb. jó lenne a megfogalmazott célokra. A részletgazdagabb képek alatt mit értesz?

A pirosat kell elvágni.

(#3567) mellov


mellov
csendes tag

Rajzot tanítok egy ált. iskolában és olykor kell az órára szemléltetéshez nyomtatnom komolyabb grafikákat, rajzokat, vagy amiket én gyártok a gépen (digitális rajz) . Tudom hogy ehhez kevés ez az összeg, de csak ennyim van rá. Méretben egyébként elég az A4-es , de ha esetleg vastagabb papírral (dipa) is elbírna a szerkezet az egy hatalmas ajándék lenne.

(#3568) Solyom88 válasza mellov (#3567) üzenetére


Solyom88
tag

Esetleg, érdemes lehet tintás gépet nézni, ha nem szeretnél szervizeléssel foglalkozni.
Epson WF4595, még az árba is belefér, és 5 év gari is van rá akár.

(#3569) Csavarnyuzo válasza mellov (#3567) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Elvileg 163g-ig viszi a papírt -nem tudom a dipa mennyi-. Ha nem kell a színes nyomat jó lehet. Én azért megnézném a Canon-t a mostani 3 év garancia miatt -nálam a legfontosabb szempont a nyugalom-, igaz többe kerül.

A pirosat kell elvágni.

(#3570) mellov válasza Solyom88 (#3568) üzenetére


mellov
csendes tag

Köszi a tippet. Naivan épp azért akartam lézeres nyomtatót venni mert nem akartam a patroncserével küszködni. Az sem biztos hogy heti rendszerességgel lenne használva a gép, bár ketten lennénk aktív használói.

Lehet én vagyok a béna de nem találtam olyan árban ami nekem megfelelő lenne :( .

(#3571) mellov


mellov
csendes tag

Igazad van, de tényleg nem tudok ennél többet rá szánni. Ez is több annál mint amennyit rá akartam költeni az elején. Volt már nekem régebben tintasugaras nyomtatóm. Ajándékba kaptam, döcögött, nyomtatgatott, aztán beadta a kulcsot. Viszont én ezzel is meg voltam elégedve, tehát nem vagyok egy hatalmas nyomtató felhasználó. Úgy gondolom hogy ha bármire kiadok tízezreket akkor olyan terméket kapjak a pénzemért ami a legjobb azért az árért. Csak sajnos hülye vagyok ebben a témában.

Nézegettem egy bizonyos á...kereső gyűjtőoldalon, és van jó pár 30 ezer forintos nyomtató is. Nem tudom érdemes e egyáltalán ilyenben gondolkodnom, és ha nem akkor miért nem?

(#3572) Csavarnyuzo válasza mellov (#3571) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ha írsz konkrét típust, hogy mit néztél 30k körül mondunk róla véleményt -vagy ha nem is a konkrét típusról, akkor a gyártóról-.

A pirosat kell elvágni.

(#3573) mellov válasza Csavarnyuzo (#3572) üzenetére


mellov
csendes tag

HP LaserJet Pro M125a (CZ172A) - 34 874 Ft
Samsung SL-M2070 - 30 988 Ft
Samsung SL-M2675F - 37 694 Ft
Samsung SL-M2070W Nyomtató - 38 887 Ft

Mikor először néztem a nyomtatókat ezekre lettem figyelmes. Az olyan márkákat mint a Brother, Kyocera, vagy Ricoh nem igazán ismerem, szóval hanyagolom.

Még annyi, hogy scannelni is relatíve sokat scannelünk, ha ezt is normálisan tudja a szerkezet az újfent szuper lenne.

(#3574) Csavarnyuzo válasza mellov (#3573) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

A samsungok legfőbb "tulajdonsága" -hátránya?-, hogy nagyon drága a fenntartásuk. Jellemzően még az utángyártott toner ára is jóval magasabb, mint a hasonló kategóriájú Hp/Canon készülékekbe.

A pirosat kell elvágni.

(#3575) mellov válasza Csavarnyuzo (#3574) üzenetére


mellov
csendes tag

Köszi a sok segítséget. Könnyebb lesz így meghozni a végső döntést :) .

(#3576) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok!

Szeretnénk egy új nyomtatót a "régi" HP 1510 helyett. Sajnos a nyomtatási minősége nem túl jó és a patront is zabálja, amiből mindig eredetit vettünk, mert az utángyártottakkal csak baj volt.

Nos, ami lényeges lenne, hogy megbízható legyen, bírja a napi 10-20 oldalas nyomtatást, valamint pár havonta ennél jóval nagyobb mennyiséget is. Kiadványszerkesztéssel foglalkozunk, így most már szeretnénk valami olyan nyomtatót, aminek a nyomatán jók/valósághűek a színek (tehát mindenképpen színes nyomtatót szeretnénk) és a nyomdában lehessen ellenőrizni a színhelyességet, ne kelljen emiatt máshol kinyomtatni a végleges kiadványt, vagy egy jó kijelzős kütyüt pluszban magunkkal cipelni.
Emellett a minél alacsonyabb üzemeltetési költség is fontos. Ha wifin keresztül is lehetne nyomtatni az plusz pont, de az usb is teljesen megfelel. Szkenner, másolás funkció lényeges. Auto duplex nagyon jó lenne.
Azt sajnos nem tudom, hogy tintasugaras, vagy lézer nyomtatóval járnánk-e jobban. Édesanyám a lézer felé hajlik, de nekem például tetszik az Epson L220 is. Egyáltalán nem tudom, hogy milyen a jó nyomtató :)
Nekem egy Epson M2000D-m van, amivel nagyon meg vagyok elégedve. Gyors, aránylag szépen nyomtat, olcsó és sokat bír a toner, auto duplexes. Ha legalább egy ilyen jó színes nyomtatót találnánk, akkor nagyon meg lennénk elégedve. Win7 32bites rendszerrel lenne használva, ha ez fontos esetleg.
Nyomtatáskor tudom, hogy sok áramot fogyaszt egy lézer nyomtató, de ha nem nyomtat, csak be van kapcsolva, akkor van különbség a lézer és a tintasugaras között? Csak azért kérdem, mert édesanyám nem szokta kikapcsolnia nyomtatót, maximum este :)
Az ár... ez jó kérdés. Tudnátok esetleg 50-75-100ezer forintos határokig ajánlani? Ezt most nem részletezném, hogy miért, de nagyon hálás lennék.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#3577) Csavarnyuzo válasza mellov (#3575) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ha esetleg a Canon-ra esik a választást jól nézd meg a tulajdonságokat, mert alaposan el tudják rejteni, hogy mi mit tud/nem tud!

A pirosat kell elvágni.

(#3578) epzon válasza Teszla_ (#3576) üzenetére


epzon
őstag

a színhelyesség az egy nagy kérdés, mert azért kalibrált nyomdai minőséget ne várj egy relatív olcsó eszköztől

a színes lézer felejtős mert ott egy normál oldal nyomtatása is 30-50Ft-ba kerül, míg tintással ez jóval kevesebbe

az L220-as szerintem ilyen célra kevés, főleg akkor ha egyszerre kell időnként sokat nyomtatni, ennek a gépnek a néhány oldalas nyomtatás fekszik jól, tehát ez a napi 10-20 oldal

sajnos a fórum szabályzata nem teszi lehetővé hogy itt bármi ajánlani lehessen ezért ha érdekel hogy szerintem miben érdemes gondolkozni, írj rám.

(#3579) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv!

Ismét jelentkezem, 2 db monochrome hálózati lézerrre volna szükségünk havi 1000-1500 oldal nyomtatásra. Eddig HP-ra és Canonra esett a választás, jelenleg LBP6650dn van 3 db is nagyon jól bírják az ipart. Még sosem romlottak el (3x kopp) nagyon prímán nyomtat természetesen jobb minőségű ugy tonerral.
A toner olcsó hozzá más nem is kell.

Kérdésem mi ajánlott esetleg az újabb szériák közül manapság? - megemlítették még a kyocera nyomtatókat is de úgy látom azoknak nincs akkor terhelhetősége mint a canon-nak. Árban nagyjából 70-80k a plafon.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3580) epzon válasza anonymus89 (#3579) üzenetére


epzon
őstag

mennyire olcsó az ugy toner ezekhez?

(#3581) anonymus89 válasza epzon (#3580) üzenetére


anonymus89
addikt

Ecopixelt szoktunk venni 8k-ert.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#3582) Csavarnyuzo válasza anonymus89 (#3579) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Kb. a 6670 az utód. Ugyanaz a mechanika, toner és megbízhatóság. Viszont nem tud PCL-t -DOS- és PS-t csak UFRII-t -mondjuk ez a legjobb szerintem-. Ha csak sima nyomtatásaitok vannak, akkor tökéletes az utód.

A pirosat kell elvágni.

(#3583) Csavarnyuzo válasza epzon (#3580) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Leszerződve ronggyá keresi magát az ember for use tonerrel. Ha nincs szerződés felkopik az állunk. Most voltam egynél amibe 280k oldal van és most láttam üzembe helyezés óta először. Eddig csak a toner ment bele, most egy fuser film + görgő tisztítás. Nincs szerződve :( Ha lenne 1ft margóval oldalanként 280k-t hozott volna. És a vicc: az ügyfél alig jár jobban szerződés nélkül, hiszen így a tonert veszi jó drágán az informatikusán keresztül...

A pirosat kell elvágni.

(#3584) epzon válasza Csavarnyuzo (#3583) üzenetére


epzon
őstag

hát nem tudom, ha nagy merítést nézek már rég nem ennyire szép a helyzet, ahogy én látom
valaki azt mondja hogy bármit csak ecopixelt ne, magam is látok gépeket amik 30-40 000 oldal után már olyan csúnyán nyomtatnak

ráadásul ha szerződésed van és 10-ből csak 3 gépnél kell valamit hamarabb cserélned, akkor azért már tud borulni a matek

szóval a legnagyobb gond szerintem a kiszámíthatatlanság, és ezt látom sok mindenkin, hogy papíron jól néz ki a matek, néhány gépnél még igaz is, de ha nagy flottád van akkor ott már jönnek a problémák amik viszik a pénzt (szervizes, alkatrész stb.)

(#3585) Csavarnyuzo válasza epzon (#3584) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Ecopixel-t messze kerüljük, beletelt kis időnkbe mire megtaláltuk mivel érdemes üzemeltetnünk a gépeket. A 10-ből 3 rossz arány lenne -persze típusra válogatja-, de az említett mechanikánál Canonban eddig minket elkerült a balszerencse. Igen a gyári adatok semmit nem érnek, az idő dönti el mit érdemes tolni az ügyfél asztalára.

A pirosat kell elvágni.

(#3586) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok!

Alap iskolai feladatokra milyen mono lézert ajánlotok? Fontos lenne az utángyártott toner lehetőleg minél olcsóbban, de a gépre sem szeretnék 20-23k-nál többet kiadni. Havi 50-500 oldal lenne a feladat.

HP LJ pro P1102 vagy esetleg Canon i-Sensys LBP6030B ? Esetleg más javaslat?

(#3587) kopidoo


kopidoo
senior tag

Sziasztok!

Milyen nyomtatót ajánlotok max 28k-ig?
Canont és Brothert néztem.
Előny lenne az alacsony fenttartás.
Köszi

(#3588) Bertiee válasza kopidoo (#3587) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Esetleg - akár privátban- tudtok ajánlani olyan megbízható eladókat a Hardvraprón akik használt magasabb kategóriás nyomtatókat árulnak? ( Mint pl Alfa156 a Laptopsystemmel notebook vonalon)

(#3589) Csavarnyuzo válasza Bertiee (#3586) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Gyakorlatilag mindegy, de a Hp-n nem látszik annyira a por.

A pirosat kell elvágni.

(#3590) Csavarnyuzo válasza kopidoo (#3587) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Hát ha az olcsó fenntartás, akkor inkább az előbbi, vagy ez előtted kérdezőnek adott válasz.

A pirosat kell elvágni.

(#3591) Csavarnyuzo válasza Bertiee (#3588) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Szerintem inkább ne privátban, hátha másnak is hasznos az infó.
Amúgy mi lenne a magasabb kategória lényege?

A pirosat kell elvágni.

(#3592) Bertiee válasza Csavarnyuzo (#3591) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Gondolok itt kicsivel komolyabb irodai gépekre, nagyobb teljesítménnyel, terhelhetőséggel viszont használtan, esetleg valamennyi garanciával. Gondolom ki lehet jó cuccokat fogni, ha az ember ilyen körökben mozog, akár üzletelni is lehet vele...
(Ahogy pl öcsém vett egy bankból származó majdnem 0 km-es, selejtezésben leírt Oki nyomtatót 35k-ért, de aminek az új ár mondjuk 2 évvel korábban 90-100k volt.)

Szóval ilyen személyre gondoltam, de azóta átnéztem az Apró lézeres részét és nem igazán láttam ilyen eladót.

(#3593) Csavarnyuzo válasza Bertiee (#3592) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Kb. jól látod, az aprón (még) nincsenek jelen. Ha van konkrét kérdés -eladni akarsz/venni akarsz- ....

Szer.: Egyébként nem biztos, hogy a nepperekkel jársz a legjobban. Tapasztalatból mondom.

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#3594) Cseppember


Cseppember
csendes tag

Sziasztok!

80e körül keresek duplex, hálózatos, lézer multifunkcióst, dokumentum adagolóval.
Kinéztem ezt.
Van bármi alternatívája érdemben?
Köszi a segítséget!

MIvel mondtad, mivel mondtad??

(#3595) Csavarnyuzo válasza Cseppember (#3594) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

- Drágábban ez, cserébe sokkal olcsóbban fenntartható -utángyártott kellékanyaggal számolok-, ami nagy előny, ha sokat fogod használni. Valamint a lapadagolója is duplexes.
- Vagy Epson tintasugaras, mert eredeti kellékanyaggal nagyon olcsó a fenntartása.
Ez utóbbinak utána kell nézni, hogy melyik típus fedi le az elvárásokat.

A pirosat kell elvágni.

(#3596) Cseppember válasza Csavarnyuzo (#3595) üzenetére


Cseppember
csendes tag

Köszönöm a választ.
A méret és a tömeg is érdekes lehet és ez már nem kicsi :-) kisirodáról, kis helyről van szó, de felvetem ezt is. Canon utángyártott tonerben most mely márkák vállalhatóak?
A tintasugarast kizárták, nem vitázom velük. :)

MIvel mondtad, mivel mondtad??

(#3597) Csavarnyuzo válasza Cseppember (#3596) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Kicsit -226- nem tudom, mert nekünk nem igazán éri meg üzemeltetni. "Nagyba" -6140- Katun-t rakunk, eddig teljes megelégedettséggel. Nekünk fontos, hogy a toner megbízható legyen és ne kelljen kirohangászni tonerhiba/csere miatt. Méretben nem sokkal nagyobb a 6140. Toner szempontjából a 2400 vs. 6400 (719H) oldal sokat számít.

A pirosat kell elvágni.

(#3598) Cseppember válasza Csavarnyuzo (#3597) üzenetére


Cseppember
csendes tag

Köszi!

MIvel mondtad, mivel mondtad??

(#3599) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Szép estét kívánok!

Hp lézernyomtatókhoz milyen utángyártott toner a javasolt? Milyen márka, esetleg - akár privátban- konkrét shop/webshop link is jöhetne. Kösz előre is!

Konkrétan: CE278A kellene.

[ Szerkesztve ]

(#3600) Laci4


Laci4
senior tag

Sziasztok!

Egy kicsit fura kérdésem, kérdéseim lesznek, a következők miatt.

Néhány napja megkeresett a párom apukája, hogy a feleségének szeretne venni egy HP LaserJet Pro CP1025 színes nyomtatót.

Utána néznék-e, hogy mi hír róla, illetve, hogy mik a különbségek pl. a (CF346A) és a (CE913A) között?

Nah.. be is kukkantottam ide, visszalapoztam 4-5 oldalt, és ahogy időm engedte, olvasgattam..
Láttam, hogy lézer helyett többen a tartályos epsonokat ajánlották...

Gondoltam, megkérdezem már itt, hogy mik a vélemények.
Amennyire tudom, otthoni alkalmi használtra lenne, tanár a hölgyike, ezzel kapcsolatos rajzok, dokumentumok kinyomtatására lenne.... nem ipari mennyiségben..

No, de kevés volt az időm, most kaptam apukától egy levelet, hogy megrendelte a MM-nál, el tudnám hozni, és tárolni karácsonyig? :W

Szóval a kérdések:
- nagyon beválasztott az "öreg"?
- mire kell esetleg figyelni ennél a gépezetnél? (ha jól emlékszem pl. az induló toner szett csak limitált oldalszámra elég.. mennyire kb.?)
- olvastam, hogy van valami Care Pack, de nem emlékezetem, hogy HP-re volt-e..
Hp oldalán találtam ilyet.. két fajtát is az adott nyomtatónál.. melyik mit takar? És hol, hogyan lehet megvásárolni? MM-markt, vagy utólag is meg lehet venni záros határidőn belül?
HP 3 Year Care Pack w/Next Day Exchange for Color LaserJet Printers
(UM133E)

HP 3 Year Care Pack w/Standard Exchange for Color LaserJet Printers
(UM137E)

Azt hiszem hirtelen ennyi a fontos kérdés.. leginkább az utóbbi, mert valószínűleg még ma elhozom..(két napon belül el kell hozni)
Bocsánat ha már ki volt vesézve ez a dolog, de rohanok a dokimhoz,ott a váróban talán lesz időm visszakeresni, viszont ez fontos, és ha mégse találok infót, fontos lenne..(ha csak vásárlás idején lehet venni az extra "garit")

Előre is köszönöm a válaszaitokat! :R
Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.