Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-23 08:44:46

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd át az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3600) Laci4


Laci4
senior tag

Sziasztok!

Egy kicsit fura kérdésem, kérdéseim lesznek, a következők miatt.

Néhány napja megkeresett a párom apukája, hogy a feleségének szeretne venni egy HP LaserJet Pro CP1025 színes nyomtatót.

Utána néznék-e, hogy mi hír róla, illetve, hogy mik a különbségek pl. a (CF346A) és a (CE913A) között?

Nah.. be is kukkantottam ide, visszalapoztam 4-5 oldalt, és ahogy időm engedte, olvasgattam..
Láttam, hogy lézer helyett többen a tartályos epsonokat ajánlották...

Gondoltam, megkérdezem már itt, hogy mik a vélemények.
Amennyire tudom, otthoni alkalmi használtra lenne, tanár a hölgyike, ezzel kapcsolatos rajzok, dokumentumok kinyomtatására lenne.... nem ipari mennyiségben..

No, de kevés volt az időm, most kaptam apukától egy levelet, hogy megrendelte a MM-nál, el tudnám hozni, és tárolni karácsonyig? :W

Szóval a kérdések:
- nagyon beválasztott az "öreg"?
- mire kell esetleg figyelni ennél a gépezetnél? (ha jól emlékszem pl. az induló toner szett csak limitált oldalszámra elég.. mennyire kb.?)
- olvastam, hogy van valami Care Pack, de nem emlékezetem, hogy HP-re volt-e..
Hp oldalán találtam ilyet.. két fajtát is az adott nyomtatónál.. melyik mit takar? És hol, hogyan lehet megvásárolni? MM-markt, vagy utólag is meg lehet venni záros határidőn belül?
HP 3 Year Care Pack w/Next Day Exchange for Color LaserJet Printers
(UM133E)

HP 3 Year Care Pack w/Standard Exchange for Color LaserJet Printers
(UM137E)

Azt hiszem hirtelen ennyi a fontos kérdés.. leginkább az utóbbi, mert valószínűleg még ma elhozom..(két napon belül el kell hozni)
Bocsánat ha már ki volt vesézve ez a dolog, de rohanok a dokimhoz,ott a váróban talán lesz időm visszakeresni, viszont ez fontos, és ha mégse találok infót, fontos lenne..(ha csak vásárlás idején lehet venni az extra "garit")

Előre is köszönöm a válaszaitokat! :R
Laci

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.