Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-23 08:44:46

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd át az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) Csavarnyuzo válasza !Overdose! (#185) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Basszus évekkel ezelőttire írok... Ez még az újév. :DDD

[ Szerkesztve ]

A pirosat kell elvágni.

(#4202) almi válasza epzon (#4199) üzenetére


almi
senior tag

Köszi!

Esetleg fekete lézer mi az, ami ilyen árban megéri? Sőt, megéri egyáltalán szintén ilyen 4-500 oldal nyomtatással/hó ?
Kb. az általad linkelt Epson tudásával egyforma.

Köszi!

(#4203) almi válasza almi (#4202) üzenetére


almi
senior tag

Kicsit volt időm szétnézni és rájöttem, hogy multifunkciós mono lézert nem fogok találni.. :)

(#4204) buherton


buherton
őstag

Sziasztok!

Multifunkciós fekete lézernyomtatót keresek. Nincs komolyabb elvárás a nyomtató felé, csak kettő:
- ha bedugom, akkor szó nélkül működjön mindenféle faxni nélkül (sok nyomtató már nem teljesíti :( )
- a gyári tonerrel lehessen viszonylag sokat nyomtatni avagy olyan árban legyen, hogy egy gyári toner ára beleférjen

Amit találtam:
Epson WorkForce AL-MX200DNF viszont nem találok infót arról, hogy meddig elég a gyári toner.

Ti mit ajánlotok?

Max összeg 50k JMF.

Legutóbb a közösség ezt [link] ajánlotta és azóta is nagyon nagy megelégedéssel használok. A fentebbi két elvárást maradéktalanul teljesíti.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4205) Csavarnyuzo válasza buherton (#4204) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Amit nem találtál: link.

A pirosat kell elvágni.

(#4206) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok,

Szeretnék vásárolni egy multifunkciós fekete fehér lézernyomtatót. Azért kellene lézer mindenképpen, mert az L szériás Epsonom nem viseli túl jól azt hogy néha 2-3 hónapig áll és nem nyomtatok vele. Szóval a lézeressel szeretném elkerülni a fúvóka eltömődést, stb gondot.

Melyik nyomtatót tudnátok ajánlani? Mindenképp olyan kellene, amihez lehet használni utángyártott tonert is. Néztem én Brother Canon Epson HP-t is, de elég nehéz dönteni, ezért kérem ki a tanácsotokat.

Első blikkre belinkelem hogy mely nyomtatókat néztem ki.

- Brother DCP-1512E multifunkciós mono lézernyomtató
- Brother DCP-L2500D mono lézernyomtató
- Brother MFC-1910W wifi-s multifunkciós mono lézernyomtató
- Canon i-Sensys MF212w wifi-s multifunkciós mono lézernyomtató

Néztem pl. Samsungot is, de annál valahogy nehézkesebb az utángyártott toner beszerzése. Vannak olyan modellek amik nem fogadnak el utángyártott tonereket.
Alapvetően a Brother nyomtatókról mi a vélemény? Ez a Brother DCP-L2500D ár funkciók terén tökéletesen megfelelne számomra.

De persze ha mondjátok hogy nem jó, akkor amellett döntök amire azt mondjátok hogy jó.

Pl. HP-nál miért van hogy 600x600 dpi-s felbontást tudnak a nyomtatók, ezen a 30-60k-s ár környékén? De a Brother pl. 2400x600 dpi-t. Samsung is többet tud mint 600x600 dpi,

Köszönöm előre is a segítséget!

:R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4207) Csavarnyuzo válasza jozsi252 (#4206) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Mennyit fogsz havonta nyomtatni?

A pirosat kell elvágni.

(#4208) jozsi252 válasza Csavarnyuzo (#4207) üzenetére


jozsi252
veterán

Nincs fix oldalszám, meg nem is tudnék statisztikát mondani hogy mennyit nyomtatok. Van hogy 1 hónapig be se kell kapcsolnom, aztán 1 hét alatt ki kell nyomtatnom 100 oldalt, de nagyrészt lehet mondani hogyha kell nyomtatnom esetleg akkor 5-10 oldalt max.
Szóval a mennyiség egyáltalán nem nagy. Lézerhez azért ragaszkodok mert jobban viseli azt ha ritkábban nyomtatok esetleg.

Az a Brother jó lehet szerinted amit linkeltem? BROTHER DCP-L2500D De a Canon i-Sensys MF212w se tűnik rossznak.

Ha jól látom akkor az Canon MF212w úgy van megcsinálva hogy annak nincs külön dob, hanem bele van integrálva a tonerkazettába? Mert nem látom sehol hogy hány oldal után kellene cserélni, mint Brother-nél van leírva hogy 12 000 oldal után cserélni kell.

iPhone 13 Pro Max

(#4209) Csavarnyuzo válasza jozsi252 (#4208) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Igen Canon minden az egyben toneres viszont ilyen kis nyomatszámnál szerintem nem a fenntartási költség, hanem a tudás és a garanciaidő hossza számít.

A pirosat kell elvágni.

(#4210) jozsi252 válasza Csavarnyuzo (#4209) üzenetére


jozsi252
veterán

Brother-re alapból 3 év gari van, meg most a Canon-ra is van kiterjesztés és ingyen megkapnám a 3 évet ott is. Ami a Brother felé billenti a mérleg nyelvét az a nyomtatási minőség. 2400x600 dpi, a Canon 600x600 dpi-s adattal szemben.
Nyilván sokára érem el ha el is érem azt a 12 000db-os mennyiséget ahol dob csere kell, de azért szégyen hogy ilyen dob van benne, hogy csak ennyit tud. :(( Miközbe a nyomtató ajánlott max terhelhetősége havi 2000 oldal.
Látszik hogy a gyártók a kellékeken szedik meg magukat rendesen. Inkább adnák drágábban a nyomtatókat, de a határokat kitolhatnák. Az eredeti tonerkazettát meg se említem. Sokszor drágább mint maga a nyomtató. :( Nem azt mondom hogy ingyen adja természetesen, de ne ilyen irreálisan sokat kérjenek érte.

Akkor szerinted az a Brother jó választás, vagy van más amit tudnál/tudnátok ajánlani ilyen 50k környékéig?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4211) Csavarnyuzo válasza jozsi252 (#4210) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Inkább úgy fogalmazok, hogy ha rááldoznék 50k-t és tudásban megfelel a Canon, akkor valószínűleg azt választanám. Bevált mechanika, toner jóval olcsóbb hozzá, most promócióban 3 év gar. van rá. Hátránya, hogy ha baj van vele csak Budapesten van garanciális szerviz.
Dpi-t felesleges szerintem ennyire nézegetni, normál dokumentumoknál elég a 600 dpi, de persze te tudod mit nyomtatsz. Dobegység 12k-t bír, de ilyen terhelés mellett lehet hamarabb elöregszik, mint eléri az élettartamát.

A pirosat kell elvágni.

(#4212) jozsi252 válasza Csavarnyuzo (#4211) üzenetére


jozsi252
veterán

A Pesti szerviz nem gond, Pesten dolgozok minden nap, szóval az lenne az uccsó szempont ami miatt választanom kellene.

A Canonba elvileg nincs dobegység, a tonerba van minden építve. Vagy te a Brother-re érted amibe van?

Amúgy nézem a gyártó oldalát és gyárilag 1700 oldalas kezdő tonerral érkezik ez a Canon, ami nekem sokáig elegendő lesz. Akkor emellett fogok dönteni.

Jah még egy kérdés. Ismerős megkért hogy tudakolózzak kicsit hogy melyik cégtől érdemes utángyártott tonert vásárolni Epson nyomtóhoz. Tudom hogy az utángyártottak között van olyan ami nagyon rossz minőségű, de olyan is van egy kicsivel drágábban ami tökéletes.
Tudsz esetleg olyan webshopot mondani ami jó, és érdemes vásárolni tőlük?

Pl. a webaruhaz.hu több év garit is ad a tonerekre.

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#4213) jeni válasza jozsi252 (#4212) üzenetére


jeni
félisten

Utángyártót tonerek gari vesztéssel járhatnak,és így akár a 7000Ft toner ami Brotherhez kapható az is megfelelhet. Az,hogy adnak a Webáruház garit az nem a készülékre vonatkozik hanem az eladott tonerre.
Canon-t megkeresve 2400 oldalra elegendőt ír.

[ Szerkesztve ]

(#4214) jozsi252 válasza jeni (#4213) üzenetére


jozsi252
veterán

Tudom hogy a tonerre vonatkozik, de lényeg hogy jól működjön az adott toner nem? A Canon-hoz is ilyen 5-7k környéke az utángyártott nagyobb kapacitású toner, szóval ebbe nincsen különbség.
Sajnos Brother meg Canon-al sincs tapasztalatom, így nehéz dönteni hogy melyik legyen, de a Canon felé hajlok. A külföldi review-k alapján mindkettőt jónak mondják.

Majd ha a gyári toner nem fele annyi lesz mint maga a gép, akkor azt fogok venni. De addig marad az utángyártott.
Inkább kiadnék egy 47k-s nyomtatóért 60k-t, de a toner harmad annyiba kerüljön.

Én a kezdőre írtam hogy 1700 oldalas tonerral szállítják a nyomtatót.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4215) OP-ToTo


OP-ToTo
tag

Sziasztok!

Vásároltam egy Samsung M2026 lézernyomtatót az Auchanban. Olcsón vettem szerintem mert 16990-re le volt értékelve. Kábel kellett hozzá pluszban az 1000 ft volt. Direkt megkérdeztem hogy demo toner van e benne. Azt mondta az eladó, hogy teljes értékű eredeti samsung toner van benne.

Kinyomtattam 160 oldalt és azt írja 62% becsült festéktartalom van benne. Ennyit bír egy toner vagy ez nem teljesen töltött volt?

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#4216) jozsi252 válasza OP-ToTo (#4215) üzenetére


jozsi252
veterán

Eredetinek biztos eredeti van benne, de hogy nem teljes értékű az 100% A lézernyomtatókat kezdő tonerral szállítják ami nyomtatófüggő, de közel sem tudja azt az értéket mintha egy bele való tonert vennél.

iPhone 13 Pro Max

(#4217) Csavarnyuzo válasza OP-ToTo (#4215) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

500 oldalas a "kezdő" toner.

A pirosat kell elvágni.

(#4218) OP-ToTo válasza Csavarnyuzo (#4217) üzenetére


OP-ToTo
tag

Köszönöm srácok én is így gondoltam / hallottam.

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#4219) Sivatagidodo


Sivatagidodo
újonc

Sziasztok.
A segítségeteket szeretném kérni. Fekete-fehér lézernyomtatót szeretnék vásárolni, alap gépre gondoltam. A gyereknek kéne igazából, iskolai feladatok kinyomtatására. Éves nyomtatási mennyiség körülbelül 1500 oldal. Legyen megbízható, probléma mentes, a patron csere ne legyen irreálisan drága (a mostani tintapatronos Epson nyomtatóra évente kb. 35000 forintot költöttem). Amit nézegettem eddig az a SAMSUNG SL-M2026W NFC mono lézernyomtató volt. A wifihez nem ragaszkodom maximum usb csatlakozása legyen de az sem létszükséglet. Ez a nyomtató jelenleg 22000 forint ha esetleg tudnátok ajánlani másikat olcsóbban, azt megköszönném.
Előre is köszi a segítséget.

(#4220) jeni válasza Sivatagidodo (#4219) üzenetére


jeni
félisten

HP 1102 vagy a Canon azok amelyek hosszabb távon olcsóbbak a toner.
A Samsung és a Brother is jó. Előnye alapból olcsóbbak,de a toner kapacitásuk kevesebb.

(#4221) Cerdoblaise


Cerdoblaise
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Nyomtató vásárlás előtt állok, viszont nem igazán vagyok otthon a témában. Mire figyeljek, mik a buktatók, milyen márkákkal érdemes foglalkozni, ár/érték arány, ...stb?

Ami fontos:

Lézer, fekete fehér, wifis, tudjak vele vastagabb lapot is nyomtatni(oklevél). A nyomtató sokat lesz cipelve, sporteseményeken lesz használva, tehát nem hátrány ha strapabíró! :)

Költségkeret max 45e Ft!

Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4222) Sivatagidodo válasza jeni (#4220) üzenetére


Sivatagidodo
újonc

Köszönöm a segítséget. A HP felé hajlik a szívem. A kérdésem még annyi lenne, hogy a nyomtatóhoz használható-e az utángyártott toner például ez http://www.tonerprint.hu/tintapatron-toner.php?product=hp-85a-fekete-utangyartott-toner-ce285a
a gépnek nem lesz tőle baja, garanciát nem befolyásolja? Köszönöm előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#4223) jeni válasza Sivatagidodo (#4222) üzenetére


jeni
félisten

használhatóak,de ,hogy a garit mennyire befolyásolja,észreveszik,szerintem biztosan

(#4224) New Bluestar


New Bluestar
tag

Sziasztok !

Én is segítséget szeretnék kérni.

Mono lézernyomtatót szeretnék venni, elsődlegesen az automata duplex funkció lenne fontos.
Havi kb 2000 oldalt nyomtatnék vele.

Az Epson workface AL-M300DN nyomtatót néztem ki, ezzel kapcsolatban viszont az lenne fontos, hogy használható-e hozzá utángyártott toner, mert az eredetinek az ára az nagyon durva lenne.

Másik kérdésem az lenne. hogy ilyen feltételekkel ( havi 2000 oldal, automata duplex, utángyártott toner használható) tudtok jó ajánlatot ? Lehetőleg 40 ezer ft környékén.

Köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#4225) epzon válasza New Bluestar (#4224) üzenetére


epzon
őstag

ennek sokkal jobb a lapköltség M5190

(#4226) jozsi252


jozsi252
veterán

Canon i-Sensys MF232w nyomtatómat 2 napja kaptam kézhez, de sajnos ma vissza is vittem. Elsőnek egy állapotjelentést nyomtattam ki a fogyó eszközökről. A kezdő toner szintjét itt 100%-ra írta. Belőttem a nyomtatónál mindent, nyomtattam még pár oldalt, megint ránéztem és már csak 20% volt a toner szintje.

Beszéltem a Canon-nal, megcsináltam mindent amit mondtak, de maradt a 20%. Mondták hogy valószínűleg egyik érzékelő mehetett tönkre.

Találkozott már valaki lézernyomtatónál ilyen hibajelenséggel? A nyomtató teljesen új volt, nem láttam se a kezdő toneren, sem pedig a nyomtatónál semmi hibát. Szépen is nyomtatott.

Ez a nyomtató mindent tud amire szükségem van, ezért örülök hogy segítséggel rátaláltam erre a szériára. Megrendelem máshol ugyanezt a verziót, aztán reménykedek hogy az hibátlan lesz.

Hasonló árfekvésbe (45-50k) van még ilyen tudású nyomtató, amire ráadásként 3 év gari is van? Bár nem valószínű hogy más mellett döntök, de azért egy picit nézelődök még.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4227) New Bluestar válasza epzon (#4225) üzenetére


New Bluestar
tag

Köszi :R

(#4228) DDaniel


DDaniel
tag

Sziasztok!

Aki érvényesítette a Canon-os 3 év garanciát, meg tudná írni, hogy melyik boltban vásárolt? Gondolom csak Canon Hungárián át jövő termékekkel lehet részt venni az akcióban, viszont a honlapon lévő partnerkereső vagy nagyon más profilú cégeket dob fel, vagy túl általánosakat (MM, Edigital), ahol nincs a kiszemelt típus (6230dw), sehol egy számtek bolt.

Mivel a 3 év garancia egy fontos szempont, szeretnék biztosra menni.

(#4229) jozsi252 válasza DDaniel (#4228) üzenetére


jozsi252
veterán

220 Volt - Media Markt - Extreme Digital - Office Depot partnerek, csak hogy párat említsek a nagyok közül. Illetve van jópár cég akik sztem üzleti felhasználóknak szánt termékeket forgalmaznak.

Ha hazaérek meglesem neked.

Ja és igen, csak akkor lehet érvényesíteni ha hivatalos Canon viszonteladótól veszed.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4230) DDaniel válasza jozsi252 (#4229) üzenetére


DDaniel
tag

Igen, az MM-mel és az Office depot-tal az volt a bajom, hogy eléggé kicsi az esélye, hogy készleten van (MM online alapján sehol sincs, bár online rendelhető - nem tudom az is játszik-e mert külön cég). Bár lehet lerendelné nekem az offline MM / Depot is, nem tudom...

Az Edigitalt is néztem, azzal csak az volt a bajom, hogy a kereső nem dobta fel, azt hittem nincs náluk - mint most megnéztem, a kereső a hibás, amúgy "Rendelésre" elvben van, szóval lehet ez lesz. A 220 Volt-ot nem dobta fel a Canon keresője :(

Még ha Edigital is lesz, azért B tervnek mindenképp jól jön, ha találsz valamit. Köszi szépen! :)

[ Szerkesztve ]

(#4231) jozsi252 válasza DDaniel (#4230) üzenetére


jozsi252
veterán

Na közbe hazaértem és ránéztem. Ugyan sok helyen lehet kapni, viszont nagyrészt sehol nincs raktáron. Ez a nyomtató egy "régi" széria. Szerintem érdemesebb lenne másikat nézned, valószínű hogy ezért nincs is raktáron sok helyen.
Ha mindenképp mellette döntesz akkor szerintem rendeld meg a Media Markt-ba is meg az Extreme Digitalba is.

iPhone 13 Pro Max

(#4232) Csavarnyuzo válasza jozsi252 (#4231) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Nagykerekben van bőven, úgyhogy a kiskerek is beszerzik 1 nap alatt szerintem.

A pirosat kell elvágni.

(#4233) puco350


puco350
csendes újonc

Hello,

vennek egy Lexmark MX310dn-t, de az amazonon olvasom 1 evet sem birnak ki, hullik az elektronikaja rendesen. Raadasul most boundle-ben lehet kapni hozz 10 000 lapos tonnert, 10900ft-ert, az annyi mintha kintrol vennem meg a chippel egyutt.

A meglevo Minolta pagepro 1200W-t valtanam vele, amibe 120g por 2000ft ugyan, de mar nem megy win7 64 bittol felfele a drivere, es meguntam dugdosni regi laptopba.
Raadasul, most elkezdte, h 1 lapot tudok kinyomtatni csak, a 2. -nal villog a narancs veszettul, nem jottem ra mi-van.
ha lekapcsolom, ujra tudok nyomtatni 1 oldalt.

Ha ugy nyomtatok, hogy 1 oldaltmindig, nem jon hiba.

(#4234) puco350 válasza puco350 (#4233) üzenetére


puco350
csendes újonc

Bocs, lemaradt a kerdes> ez a lexmark mennyire hulladek? Valamint, ha valaki tudna a hibat a Minoltara, lehet nem is vennek uj nyomtatot,mivel ez a 1200w nem is annyira idos nyomtato, jo ha osszesen 2000 lapot nyomtattam vele.

Koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#4235) DDaniel válasza jozsi252 (#4231) üzenetére


DDaniel
tag

Köszi! Csavarnyuzo topiktársnak is!
A nyomtató itt merült föl ajánlottként, de azért körbenézek hátha van hasonló kategóriás újabb változat.
:R

(#4236) jozsi252 válasza DDaniel (#4235) üzenetére


jozsi252
veterán

Természetesen nem azt mondom hogy nem jársz jól vele, mert jó nyomtató. Csak sajnos ami 2-3 éves már a cégek honlapján sincs fent kis túlzással. Kifutott széria aztán ennyi

Én a Canon MF212w-t nézegettem ajánlásra, de végül 232w lett mert az az utódja neki. (amit sajnos vissza kellett vinnem mert gyárilag szar volt, sajnos megesik. :(( ) Jöv héten jön a köv, remélem azzal szerencsém lesz. :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4237) DDaniel válasza jozsi252 (#4236) üzenetére


DDaniel
tag

A Canon honlap az LBP151dw-t dobta fel még alternatívának, bár az egy tizessel drágább...

(#4238) I


I
tag

Sziasztok
Segítségeteket kérném :R

Szeretnék venni egy multifunkciós hálózati, wifis mono lézer nyomtatót.
Két HP közül választanék, de nem tudom eldönteni: az egyik a HP LJ Pro M26nw (amihez CF279A toner kell) a másik a HP LJ Pro M125nw (amihez CF283A toner kell).
Nagyjából az áruk is egyforma.
Az érdekelne, hogy melyiket érdemesebb megvenni? Vagy melyik a gazdaságosabb?
És mi a különbség a kettő között? Azon kívül, hogy az egyik fehér, a másik fekete? :F
Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Have a nice day!

(#4239) Csavarnyuzo válasza I (#4238) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Bár most van ez a "történet". De ha megnyugtató eredménnyel zárul, akkor inkább link. Amiben jobb: netes regisztráció esetén 3 év garancia. Mechanika/toner szinte ugyanaz mint a Hp-be.

A pirosat kell elvágni.

(#4240) jozsi252 válasza Csavarnyuzo (#4239) üzenetére


jozsi252
veterán

Még múlt hét csütörtökön visszavittem de csak 14 napon belül kapom vissza a pénzem. :(( Nyilvánvaló hogy szerintem az uccsó 1-2 nap fogják csak küldeni. De akárhogy is keresgélek, mindig ehhez a nyomtatóhoz jutok vissza.

- minden az egybe toner
- wifi
- közvetlen nyomtatás telóról
- scannelni tud
- hálózat

Van még HP nyomtatóból olyan ami szimpatikus, de ahhoz sajna csak 1 év gari van. :(( Illetve ott van külön dobegység is pl. A 2 év gari pluszba 7500 ft lenne amúgy, ami annyira mondjuk nem vészes.

Azért belinkelem hogy melyikről lenne szó.

HP LaserJet Pro MFP M130nw (G3Q58A)

Ez ugye új széria, utángyártott tonert még nem találtam hozzá, gondolom még pár hétig nem is lesz. De amúgy ez a HP is nagyon jónak néz ki azt kell mondanom.

Van olyan dolog ami miatt ez ajánlottabb lenne mint a MF232w? Vagy nagyjából ugyanaz csak a kinézet más?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4241) Csavarnyuzo válasza jozsi252 (#4240) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

A fehéren nem látszik annyira a por. Amúgy a kép nem stimmel, mert a Hp is csak síkágyas.

A pirosat kell elvágni.

(#4242) jozsi252 válasza Csavarnyuzo (#4241) üzenetére


jozsi252
veterán

Igen azt tudom hogy nem okés, csak épp a legolcsóbbat linkeltem be. A kijelzője is más neki.

Szóval akkor ugyanúgy jó mind a Canon mind pedig a HP. A másikat még nem rendeltem meg, de szerintem holnap legkésőbb csütörtök meg fogom rendelni, mert azért néha 1-1 oldalt már kellene nyomtatnom.
#remélemnemfürdökbevele :))

iPhone 13 Pro Max

(#4243) I válasza Csavarnyuzo (#4239) üzenetére


I
tag

Köszi, nézegettem Canont is, csak mintha a tonerek drágábbak lennének mint a HP-i. De a 3 év garancia jogos, nagyon megéri.

Have a nice day!

(#4244) Csavarnyuzo válasza I (#4243) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Mivel ugyanazok a tonerek ugyanannyiba is kerülnek. HP CF283A majdnem egyenlő Canon CRG-737 -után gyártottban ugyanaz-. Kivéve a Hp újabb modellje, annak szerintem még nincs Canon "megfelelője".

A pirosat kell elvágni.

(#4245) I válasza Csavarnyuzo (#4244) üzenetére


I
tag

Azért eredeti CF283A tonert kb. 17k körül már lehet kapni, a CRG-737-nek meg 22k körüli a kezdő ára... (Mondjuk előbbinek 1500 oldal, utóbbinak 2400 oldal a kapacitása)

[ Szerkesztve ]

Have a nice day!

(#4246) Csavarnyuzo válasza I (#4245) üzenetére


Csavarnyuzo
őstag

Jogos, CF283X-et kellett volna írnom.

A pirosat kell elvágni.

(#4247) I válasza Csavarnyuzo (#4246) üzenetére


I
tag

Igen, annak 2200 oldal kapacitás van megadva. Valóban, így nagyjából egyformák a toner árak.
Egyébként már 99%, hogy a Canon mf232w mellett döntök, ő lesz a befutó.
Még annyi, hogy ugye nem muszáj Canon viszonteladónál vennem, hogy regisztrálni tudjam a 3 év garanciára? Egy hardver boltban néztem ki magamnak, ott elég kedvezményes az ára, + hozzám is közel van.

[ Szerkesztve ]

Have a nice day!

(#4248) jeni válasza Csavarnyuzo (#4246) üzenetére


jeni
félisten

Ehhez kapcsolódva.
Az újragyártót toner mennyivel jobb az utángyártottnál? Csak annyi,hogy az újra lett töltve de kopott alkatrészekkel megy tovább?
Ellenben az utángyártott ami esetleg méretben eltérhetnek,rossz gyártásból eredően de vadiúj alkatrészekkel lenne használva?

(#4249) jozsi252 válasza I (#4247) üzenetére


jozsi252
veterán

De de fontos ott venned! Én is épp ma rendeltem meg újra a Media Markt-ba (MF232w), remélem holnap vagy pénteken meg is kapom.
De ez le is van írva hogy csak akkor érvényes a 3 év gari ha hivatalos forgalmazótól veszed.

Extreme Digital - nincs raktáron
220 Volt - nincs raktáron
Media Markt - központi raktárba van (én is ott rendeltem)

Csak hogy pár nagyobb boltot említsek. Sajnos sok kicsi eladónál nincsen ez a nyomtató, meg sok más se mondjuk.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4250) I válasza jozsi252 (#4249) üzenetére


I
tag

Jó, hát az A4Team sem egy kis bolt, ott 2000-el olcsóbb mint a MM. Ráadásul gyalog ott vagyok, meg vissza...

Have a nice day!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.