Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    Hát emberek, ezen a Force K7-en látszik, hogy spórolt a Gigabyte. Van olyan (mint írtam), hogy csak úgy magától beragad a 4-es illetve 6-os gomb a numpadon, meg sem kell nyomni,csak úgy beleklikkelek valahova és látom ám,ahogy írja bőszen a számokat. Ekkor ha párszor megnyomkodom a gombokat, akkor abbahagyja. Mióta kicsit erősebben megnyomkodtam, nem jött elő ez a bug, de gond az,hogy pl. a 6-os gombot elég "simogatni", hozzáérni, és lenyomás nélkül írja is a számot. Gondoltam, vagy elállok a vételtől, vagy cseréltetem garanciában, de olvastam,hogy másnál meg a delete ragadt be, de nem úgy, mint nálam, ahol azért nem vészes a dolog, hanem folyamatosan, "kikapcsolhatatlanul". Így nagy az esélye,hogy másikat kapva valami "cumibb" billentyű ragadozik majd be. Mivel ilyen árban másikat fajta billentyűzetet nem tudok venni ami rendben is van (K8100 is már másfélszeres ár, ami még beleférne, de ott az érintőpanel bug), így valószínűleg marad, és majd valamikor cseréltetem garanciában, hátha lesz később jobb széria.

    Ha belegondolok, most így bőven vállalható, hogy nem akad be, és az,hogy hozzáérve már működik, nem olyan nagy baj, nem sűrűn használt gombról van szó.

    szerk.: Olvastam az ozone blade-ről, ott is vannak világítási, és szemmel látható beragadási gondok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés