Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#73036) bsanya


bsanya
aktív tag

Sziasztok!

A mostani Acer Aspire 5738 laptopomat szeretném kiváltani egy asztali géppel (gondolkodtam sokat megint egy laptopban, de nem hordozom, így arra jutottam, ugyanazért az árért jobb asztalit tudnék összerakni).
A mostani egy Core2 Duo T6600, 3GB RAM, 320GB HDD gép, ennél szeretnék egy újabb-gyorsabb-"időt állóbb" PC-t.
Amit kinéztem:
http://www.pc-outlet.hu/images/Imperium_Core_i5_Professional_PC.jpg
Mondjatok róla véleményt lécci, illetve ha van ennél jobb összeállítás 120- (nagyon max.) 150e forintért, akkor annak alkatrészeinek felsorolásában segítsetek.
Amire használom irodai feladatok, filmnézés (1080p, BD25-50 is (3D nem kell), lehet kiváltanám ezzel a Dune médialejátszómat is), net. Jó lenne, ha csendes lenne, mert nappaliban lesz használva, illetve sokat menne (nem mondom, hogy 24/7, de sokat ;-) )

Köszönöm a segítségeket!
Sanya

Xiaomi Mi 11i

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.