Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#148769) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Kicsi változás van, nem kapok videókártyát, és a kereten is növeltem egy kicsit. Ez után már tényleg felszívódok nem rabolom az időt. Csak bekérdezek, mert holnap ma délig le kell adnom a rendelést, hogy még péntek megjöjjön. Hétvégén már használnom kellene.
A következő kettőt raktam össze:

1. - Intel
- MSI H310M PRO-M2 PLUS
- INTEL Core i3-9100F + egy Xilence hűtő
- HyperX 16GB Fury DDR4 2666MHz

2. - Amd
- ASROCK B450M-Pro4
- AMD Ryzen 5 1600
- G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3200MHz

közös:
- POWERCOLOR AXRX 570 4GB
- THERMALTAKE Versa H18 ablakos
- be quiet! Pure Power 11 500W Gold

Az AMD egy 10-essel drágább, és így is jóval többe kerül mint eredetileg akartam, de eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne ha. A +2 memória slot is jó pont.

Ha ezt használnám fő gépként, szóval:
- Unity 2.5D játékfejlesztés (szóval):
- Unity editor, VSCode, Chrome kb. 8 tabbal, Discord
- StarCraft 2, és editor ha képes rá streamelve (csak kellemes extra lenne, ha menne)
- They are billions, Frostpunk, CIV 6, stratégiai játékok, és talán Forza Horizon 4

Bárhol próbáltam utánanézni mindenütt azt írták, hogy 4. magig mindenben jóval veri az intel a ryzen-t csak utána fordul át. Őszintén sejtem, hogy a ryzen jobb lenne, de nem vagyok otthon a "mai" hardverekben, és nem tudok így dönteni.

Nagyon megköszönném a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.