Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#148355) kocsiska15 válasza SyMbioTe (#148347) üzenetére


kocsiska15
tag

(#148337) tasiadam Köszi a választ! A procihűtőt mindenképp meggondolom!

(#148347) SyMbioTe
A gépházzal kapcsolatban meg is nyugtattál, kis utánanézegetés után én is úgy láttam, hogy a Q300L mégis jó kis kuckó lehet ennyiért :) Köszi!

A lapnak még utánanézek, de ez az AsRock B450M Pro4 eléggé szimpatikus és ahogy látom jó az értékelése, ráadásul majdnem egy tízessel olcsóbb mint a Mortar Max. Kérdés, hogy nem mekkora hátrányba kerülök vele. Ill. ehhez kell-e kérni BIOS frissítést? (mert az megint csak megdobja az árat ugye)

VGA: őszintén megmondom, ezt nem igazán értem :F nekem úgy jött le, hogy az RX 5700 (8GB) sokkal durvább cucc mint az 1660 Ti (UserBenchmark-os oldalt nézegetve laikusként is úgy láttam, hogy nagyban veri az RX a másikat) - de akkor ezek szerint a monitor (mivel "csak" FHD-s) bekorlátoz a használatában? sorry ha hülyeség :D
ja ami a monitort illeti, feltettem a kérdésem a céltopikban, de sajnos eddig még nem érkezett válasz :(
egyébként még nézek minden témáról videókat, hogy okosodjak a dolgokban és jobban értsem nagyjából miről van szó - már hatalmasat fejlődtem a témában a 2 héttel ezelőtti regisztrációm óta :D

Köszönöm a segítséget!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.