Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kleroo

    veterán

    válasz barnam_ #14239 üzenetére

    Sima alap 322es elol es 300as hatul. semmi amg, semmi keramia, vagy kutyafüle.
    600k árajánlat viszont szerintem rablás kategória. Ez nem a banán-majom esete, hanem rablás/hülye vagy kb. :D (egy 300-350et simán kinyögnék érte, merthát mégiscsak a Merci, márkaszerviz, stb)
    UK-ben meg lehet venni csak az alkatrész szettet 138k-ért csak nem szállitanak ide. :D
    De itt magyarban gyári beszállitóktól való összevadászása (tehát a fullos minőséget szem elótt tartva is kb 160-180ra áll meg gyors ránézésre.)
    Az alkatrészárak amugy igen, egész okésak, kb csak dupla,-70százalék környéki plusz van rajta. De a munkadij vicces. Kedvencem a 25ezres keréklevétel fél órás tételként.
    (ennél pl sokkal jobban lenyelném azt, hogy MB service premium service/guarntee fee 100k :D ) Azt már hozzá sem teszem, hogy a szintén mocsokdrága B service amivel szintén ennél a márkaszerviznél jártam, ugyebár elég sok tétel szól a fékek nagyon alapos átnézéséről. És 200km-el ezután villant a brakepad wear jelzés.... khm. Hát mondjuk amúgy is gondoltam, hogy úgy sem nézik át ténylegesen a kocsit, de azért ha most egy 2000km-es túrára indultam volna, hisz frissen lett ellenőrizve hogy minden patent, akkor szánnék időt arra hogy bemenjek reklamálni. :D

    De egyébként nagy valószinűséggel hozzájuk viszem, ahogy nézem mindenből Boscht használnak, rosszat nem hallottam még róluk. Bár fékbetétnek kicsit véleményes, vannak ebben profibb, célirányosabb cégek is (nem a tescos brembo :D )

    [ Szerkesztve ]

    Hodor. Hodor? Hodooor!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés