Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59951) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#59947) üzenetére


csaba1203
addikt

Huh lehet váltanom kell.... :D :DD

(#59952) ƵøŁĭ válasza csaba1203 (#59951) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Csak a Panda megoldása jöhet szóba!

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#59953) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Friss teszt.. [link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#59954) Cs1csó válasza ƵøŁĭ (#59952) üzenetére


Cs1csó
félisten

Csak ha legalább 30k!

(#59955) blattida válasza Cs1csó (#59949) üzenetére


blattida
nagyúr

A tesztek alapján egyik sem egy fals gyár, csak a gyakorlatban az ms megoldása egy hajszállal több téves találatot ad, ami még így is minimális. Konkrétan a legfrissebb avc valós védelmi képesség tesztjének fals része alapján írtam amit, illetve saját idevágó tapasztalatom is van. Meg irónia is volt, természetesen, ha már Te is éltél vele, hiszen a japánok cucca (is) a valós életben nem a téves riasztásairól híres.

Plag
Értem én, tőlem nyugodtan használhatja bárki a defendert, mert alap védelemnek tényleg megfelel (az ms dolgozott is rajta éveket, hogy így legyen), a lényeg meg úgyis a felhasználón múlik, nem a védelmi megoldáson...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#59956) xkoti


xkoti
senior tag

Sziasztok :)

Jelenleg a windows 10 alap defenderét használom, hogy ez most mennyire jó vagy rossz még én sem tudom teljesen :D
A kérdésem a következő lenne erősen gondolkozom ,hogy megveszem a kaspersky internet security-t viszonyolag itt hardverapron elég jó áron van hozzá kulcs.
De vajon valaki itt használ ilyet ?
Mert érdekelne mennyire teljesítmény orientált azaz mennyire "fogja" meg a gépet.

KO

(#59957) salaud válasza xkoti (#59956) üzenetére


salaud
aktív tag

Lapozz vissza 10 oldalt és olvasd el, pont le van írva...

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#59958) xkoti válasza salaud (#59957) üzenetére


xkoti
senior tag

Megtettem így este meló után nem sok életkedvem volt még át nézni 10 oldalt de neked nyílván könnyebb dolgot volt hisz aktívabb lehetsz az oldalon mint én :)

De lényegtelen elolvastam megtudtam amit meg kellett :) :R

[ Szerkesztve ]

KO

(#59959) Szellem. válasza salaud (#59957) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ez a fórum nem azért van, hogy aki segítséget kér, annak azt a választ adjuk, hogy olvass vissza!
Ezentúl, megkérnélek az ilyen válaszok mellőzésétől! :R

(#59960) Szellem. válasza xkoti (#59956) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Szia!

Amennyiben megbízol a Defender védelmében maradhat! Ha viszont, váltanál, mert nem bízol eléggé benne vagy szeretnél valami mást, akkor tulajdonképpen bármelyik megoldás alkalmas lehet!
A Kaspersky-vel lehetnek gondok, de ez másra is igaz! Nem tudom, hogy milyen géped van, de nálam a KIS nem lassít. A 2019-es kiadás már jól meg van csinálva, de a 2020-ast még nem javasolom senkinek.
Védelemként viszont ki merem jelenteni, hogy legjobb összetett védelem terén.

Ha meg érdekel van saját topikja is:

Kaspersky

(#59961) Tuomas válasza Szellem. (#59959) üzenetére


Tuomas
addikt

Ezzel csak részben értek egyet :DDD
Ha van egy téma, ami hetente vagy netalántán napi szinten felmerül, akkor igenis tessék vosszaolvasni pár hsz-t. Ha viszont olyan a téma, ami vótmá' ugyan, de nem gyakori a probléma, ott természetes, hogy ne vágjuk a fejéhez l, és segítsünk.

We were here

(#59962) Mikulásbá válasza Tuomas (#59961) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Igen,a többi topikban is ajánlják a visszaolvasást,a kereső segít ebben is.

(#59963) Szellem. válasza Tuomas (#59961) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Akkor részben értesz vele egyet, de jelen esetben nem a napi szinten fellépő " ugyan az a probléma volt" esete állt fen!
Van, hogy én sem vagyok otthon egy topikban, és amikor odamegyek, rühellem én is, ha az okosok leoltanak, hogy olvassak vissza. Persze alap, hogy olvasok, de egyszerűbb kérdezni.
Akinek nehezére esik segíteni, annak miért nem esik nehezére leírni, hogy "olvass vissza"?
Amúgy meg számtalan alkalommal, naponta le lehetne írni, hogy" olvass vissza"! De, én ezt nem így mérem.

[ Szerkesztve ]

(#59964) ƵøŁĭ válasza Dévacsen (#59953) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Hmmmm. Születtek érdekes eredmények. Szépen látható, hogy:
- TrendMicro szignatúrája átlagos
- avast eredménye meglepő
- F-Secure nem tudom mit csinál
- Sophos szépen fejlődik
- téves riasztások száma meglepő
- zsarolóvírus minták se lehettek valami nagyon frissek

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#59965) Jack Oneill válasza Szellem. (#59959) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez szep magatartas. Sajnos az osszes tobbi topikban ez a valasz szokott jonni. Osszefogalalo, olvass vissza stb. Szerintem neked kellene ott is rendet tenni🙂

(#59966) BigManus válasza Szellem. (#59959) üzenetére


BigManus
addikt

:C :R respect fater!

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#59967) Szellem. válasza Jack Oneill (#59965) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Azt gondolom, hogy akinek van egy mondata, hogy kioktassa a másikat a visszaolvasásra, az azt az energiát, fel tudná használni arra, hogy segítsen is. Ez pusztán csak emberi minőség, semmi több.
Amúgy meg aki nem akar vàlaszolni egy segítség kérésre vagy kérdésre akkor az inkàbb ne vàlaszoljon.

Más: Viszont, tegyétek már meg, hogy a nem a topik témájába vágó hsz.eket tegyétek OFF-ba. Ne nekem kelljen már minden egyes alkalommal megtennem. Köszi. :R

(#59966) laca026: Neked vissza szintén. :R :R

[ Szerkesztve ]

(#59968) Cs1csó válasza xkoti (#59956) üzenetére


Cs1csó
félisten

A Windows 10 védelem jelenleg a hivatalos laboros és a nem hivatalos - jellemzően YouTube-os csatornák - tesztek szerint is megfelelő védelmet nyújt. Pár minden védelem mellé is hasznos kiegészítéssel: OS és a programok naprakészek legyenek, legyen a mentésed az adataidról, használj a böngészőben tartalom- reklám - blokkolót, és pénzügyeket kétfaktoros azonosítással végezd.

Itt már inkább a szubjektivitás a lényeg, neked szimpatikusa a Kaspersky kipróbálnád szívesen használnád akkor csináld.

(#59969) Szellem. válasza blattida (#59955) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Neked meg közben elfelejtettem válaszolni. :)
Én nem a Defendert védem! Elismerem mint terméket, hogy ingyenes megoldásként teljesen jól teszi a dolgát. Nem is propagálom! Ha valaki mást akar használni, egyáltalán nem baj, hiszen nálam is itt a KIS a gondok ellenére. A laptopokon megy a Defender mert az az 5500U-s proci eléggé vicces. :)

A Defender téves riasztásait meg benéztem. Az MRG-s Q2-es teszten magasabb lett az eredménye, az av-tests.org-on meg éppen, hogy alacsony. :R

(#59970) #86564352 válasza xkoti (#59956) üzenetére


#86564352
törölt tag

Vásárlás előtt próbaverzióval megnézheted a gépeden hogyan teljesít, mennyire fogja a böngészőt a Kaspersky szűrése, milyen a ping stb.

(#59971) salaud válasza Szellem. (#59959) üzenetére


salaud
aktív tag

Ha nem zsigerből válaszoltál volna, hanem megnézed, mit is írtam, láttad volna, hogy pontosan a 10 oldal visszalapozással érhető el a Kaspersky kb 3 oldalon át tartó "kibeszélése". Nem azt írtam neki, ReadTheFuckingManual (RTFM), hanem ezzel konkrét segítséget adtam. Ráadásul szerintem egy 3 oldalon át tartó kivesézés kissé árnyaltabb képet ad, mint amikor ideírunk 3 sort, hogy használd/ne használd.

De persze te vagy a TopicGazda, ahogy akarod.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#59972) Szellem. válasza salaud (#59971) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Nem zsigerből válaszoltam, hanem elolvastam a hsz.-ed. A fenti válaszd közel sem tükrözte a jelenlegi értelmezésed!
Ha meg félre lett értve a hsz.-ed, akkor meg legyen tanulság, hogy kifejtősebben és nem félreérthetőn kommunikálj. :R
Amúgy érdekes, hogy a srác is félreértette a válaszod, tehát nem csak én figyeltem fel rá.

És igen, én vagyok a Topikgazda és azt szeretném, hogy ha itt megfordul valaki, akkor kapjon segítséget. Ne egy egymondatos elhajtom típusú válasszal legyen lerendezve. Akinek van türelme és szeretne itt ebben a topikban hasznosan tevékenykedni azt várjuk szeretettel, aki meg csak behányni tud, annak lehet továbbmenni. :R
Leszarom, hogy a többi topikban hogy megy a segítségnyújtás. Itt igenis figyeljünk oda egymásra.
Akinek meg nem inge, nem veszi magára. :R :R
Ezzel a témát lezártam!

(#59973) Mikulásbá válasza Szellem. (#59972) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Kicsit lazíts,ne legyél ennyire szigorú,mert hamarosan nem lesz sok aktív tag ebben a topikban...... :U

(#59974) Szellem. válasza Mikulásbá (#59973) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Akkor nem lesz! Legyünk kevesen és az a kevés majd örömmel és szívvel segít, mint régen.
Ha, meg amiatt mennek el a tagok, mert szóváteszem, hogy ne az "olvass vissza" legyen a válasz a segítség kérésre, akkor menjenek is el!
Lehet engem amiatt támadni, meg osztani, meg le is lehet váltatni. Szíve jóga, mindenkinek, de vannak dolgok, amiket nem kultiválok, és nem is fogok, ha TG vagyok, ha nem.

(#59975) BigManus válasza Mikulásbá (#59973) üzenetére


BigManus
addikt

Jut is, marad is... Egyébként igaza van.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#59976) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Hogy legyen mára valami humoros is:
Thanosnak köszönhetünk adatszivárgást is. :)
Írd meg a google.com keresőbe, hogy Thanos. Majd jobb oldalon kattints a kis kesztyűjére:

Majd ha végzett katt megint a kesztyűre. :)

(#59977) Jack Oneill válasza Szellem. (#59974) üzenetére


Jack Oneill
veterán

En konkretan ezt mondtam, hogy peldat lehetne venni rolad. Keves topik van, ahol segitenek es nem azt irjak, hogy olvass vissza.

(#59978) Dévacsen válasza Szellem. (#59976) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Ez jó volt köszönöm.. :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#59979) Szellem. válasza Dévacsen (#59978) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

:R :C

(#59980) Dévacsen válasza Szellem. (#59979) üzenetére


Dévacsen
senior tag

Én megajándékoználak a The Mandalorian előzetesével de gyanítom már láttad. :)

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#59981) Szellem. válasza Dévacsen (#59980) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Igen, láttam. Várom. :)

Mai nap tartunk egy OFF napot. Lehet szétoffonlni a topikot. :) De csak ma. :)

[ Szerkesztve ]

(#59982) Cs1csó válasza Jack Oneill (#59977) üzenetére


Cs1csó
félisten

Olvass vissza. :DDD

Plag

Ez a Thanos-os inkább adat elszivárgás.

[ Szerkesztve ]

(#59983) Tuomas válasza Szellem. (#59981) üzenetére


Tuomas
addikt

Zsír!
:DDD
Vírusírtó off topic :C
Aki meg témához ír, ejnyét kap?
Még közép meg általános iskolás koromban volt évente 1x fordított nap, amikor a gyerek tanított a tanár meg beült a padba. :DDD

We were here

(#59984) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Hát elkezdődött. Lassan ideje lenne beszerezni egy asztali gépet, mert a laptopom körülbelül az orrszörvágó szintjén van.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#59985) Szellem. válasza ƵøŁĭ (#59984) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Na mi történt? Mi a baja a Blizzardal?

(#59986) FistXL válasza Tuomas (#59983) üzenetére


FistXL
aktív tag

Régi szép idők, most meg annyiból áll egy óra, hogy elmondja a tanár mi kell aztán csináljad hülyegyerek (infót tanulok) :DDD

Offos napon off hozzászólásban off sorban offot írok: nem lehet úgy tanulni, ha nincs, aki tanít :N

[ Szerkesztve ]

(#59987) --ka válasza Szellem. (#59976) üzenetére


--ka
senior tag

Ez tényleg vicces! Köszi. :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#59988) Tuomas válasza Szellem. (#59985) üzenetére


Tuomas
addikt

Ne onoljátok a topikot off napon légysziii! :(( :O :DDD :R

[ Szerkesztve ]

We were here

(#59989) Tuomas válasza FistXL (#59986) üzenetére


Tuomas
addikt

De ha most fordított nap van, akkor az off lesz az on. Szóval ezeket nem is kéne offba írni mert ma ez on. :F :Y :DDD

We were here

(#59990) FistXL válasza Tuomas (#59989) üzenetére


FistXL
aktív tag

Igazad van, de mivel fordított nap van, ezért mégsem :DDD

Semmiképp ne írjatok vírusirtókkal kapcsolatban, mert átláthatatlan lesz a topik a sok offtól ;]

[ Szerkesztve ]

(#59991) junior11


junior11
veterán

Nem gondolkoztatok még egy Vírusírtó használók off topikja létrehozásán? 🤔 😁

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#59992) Tuomas válasza FistXL (#59990) üzenetére


Tuomas
addikt

Na most vesztettem el a fonalat :DDD

We were here

(#59993) Szellem. válasza junior11 (#59991) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Fenéket! Itt szétoffoljuk magunkat ma, aztán este takarítok magunk után.:)

(#59994) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Atya Isten :D :D Feldobtatok a napomat.

(#59995) FistXL válasza Szellem. (#59993) üzenetére


FistXL
aktív tag

Annyi off van, hogy ezen Thanos csettintése sem segítene :))

(#59996) Tuomas válasza FistXL (#59995) üzenetére


Tuomas
addikt

Lehet addig ír (vagy megkér valakit rá) egy szkriptet, ami csettintésre törli a mai napi off hozzászólásokat. :DDD

We were here

(#59997) FistXL válasza Tuomas (#59996) üzenetére


FistXL
aktív tag

Legalább négyszer kellene lefuttatnia az egész topikon, hogy mind megsemmisüljön :D

(#59998) Tuomas válasza FistXL (#59997) üzenetére


Tuomas
addikt

Képzeld el, ha úgy is működne, ahogy a kesztyű valójában, random tűnnének csak el az offok, néhány megmaradna.. Na az lenne a teljes káosz :DDD

We were here

(#59999) FistXL válasza Tuomas (#59998) üzenetére


FistXL
aktív tag

Azért egy-kettőt meghagyhatna belőlük, ami a topik nevéből eredően van itt és fekete betűkkel lett írva :DD :DDD

(#60000) Jack Oneill válasza Szellem. (#59993) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Szerintem ezt mar megbantad :D

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.