Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18352) zsozsoka1974


zsozsoka1974
csendes tag

Sziasztok !

2 kérdésem lenne a hozzáértőkhöz...

Első : van egy Asus laptopom és elkezdtek gondok adódni vele..éspedig...lefutattam egy mem.diagnosztikát win7-es rendszeren.
Már az elején jelezte, hogy hibák léptek fel.
Mivel nem jó a dvd írója ezért nem tudtam memtest86 kipróbálni rajta de így is a memtest kiírta hogy hibás.
Agodalmam azért volt és azért kezdtem neki a vizsgálódásoknak mert 2-3 naponta kékhalálozott a gép.
Most ott tartok, hogy be sem indul a rendszer pedig már próbáltam a biosban beállítani hogy boot-on be pendrive-ról amin win 7 volt rátéve...persze próbáltam a frissítés lehetőségét de nem sikerült így sem összehozni mert a hibajavítás és a rendszer visszállítás előző alkalmakra is kudarcot vallot. Kiírta , hogy : ismeretlen hiba (0x800ffff).

A kérdésem az lenne, hogy szeretnék róla egy -két adatot lementeni ..(már annak is örülnék ha egyszer beindulna mert akkor le tudnám menteni róla ami kell) aztán újra húzom a rendszert.

Második kérdés : Van egy új samsung i5, 3.2mhz,6gb,nvidia620,Win8 laptopom.
Most ugyebár az új Norton fut rajta 60 napig ...tudtok ajánlani valami jó (nem mintha ezzel bajom lenne, de azt hallottam az új Nortonról , hogy még egy kicsit lehetne ráncfelvarni) virusírtót ami lehet ingyenes is lehet fizetős is..
...tudom hogy ahány ház annyiféle megoldás de hátha tudtok olyat ami nem lassítja a gépet és jó is..
Köszönöm szépen a segítségeteket. :U

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.