Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#168) batman. válasza embe (#166) üzenetére


batman.
senior tag

Szia!
Mindenkinek ki kell tapasztalni a sajátját. ;) Nem mindegy mennyi napot, árnyékot kap, esetleg fűtőd -mert akkor a többszöröse kell vegyszerből, mekkora terhelésnek van kitéve. 3-4 ugrabugráló 8-10 éves lurkó annyi piszkot hord bele 1 nap, mint 1-2 felnőtt 10 év alatt.
Én hetente használok 1 db ilyen tablettát, kánikulában 4-5 naponta, teszem rá az adagolóra, akármennyire nem fogyott az előző. Ez általában elég. Sima klórtabletta magában biztos, hogy nem elég!
Ph-t nagy esők után szoktam nézni, de azt nekem nagyon ritkán kell állítanom (idén még talán nem is kellett).
Ha sokkolni kell a medencét akkor (ez 100%) a hypo is jó, de egyébként a kombi tablettában lévő klór elég neki, nem kell pótolni.
A napi méricskélés már csak abból áll, hogy megnézem, ha nem zöldül akkor nagy baj nincs, merítek egyet, és "arcul csapom magam vele" ha jó az illata de pici klór is érezhető, akkor nem foglalkozom vele.
A napi szűrést/keverést nem lehet elbliccelni csak ritkán, kánikulában meg azt is duplán kell.

[ Szerkesztve ]

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.