Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) tiv83us válasza HaaS (#2150) üzenetére


tiv83us
veterán

Az ertelmesebbje szereti megosztani a tapasztalatait, elmenyeit a forumokon, foleg egy ilyen varva-vart jatekrol, mint a ME3. A kisebb reteg meg szeret trollkodni, warezolni, spoilerezni figyelmeztetes nelkul, azokat pedig a nagyobb reteg erdekeben el kell tavolitsuk, lehetoleg orokre a tematol, ha lehet a forumrol is. :K

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2152) FehérHolló


FehérHolló
veterán

San Francisco-val egyébként mi van? Nem tudták lekaparni a fáról, hogy még nem írják recovered-nek? :F

tiv83us: 87%-nál elfogyott a seed. :P
Aki nem értené a szarkazmust, annak leírom, hogy fingom nincs, hogy honnét lehet leszedni.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2153) tiv83us válasza FehérHolló (#2152) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem tudom, orichalcos koveti ezeket a repkedo ME3-akat figyelemmel :DDD

Egyebkent ha leszeded torrentrol, akkor az origint valahogy ki lehet kerulni, hogy el is tudd inditani?

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2154) oriic válasza tiv83us (#2153) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Geth moderátor Úr! Semmi warez a topicban!. :DDD amúgy crack még nincs, ergo nem működik még a játék

Live-Die-Respawn

(#2155) tiv83us válasza oriic (#2154) üzenetére


tiv83us
veterán

Orak kerdese es az is lesz, biztos vagyok benne :)

ps: Csak azert kerdeztem az Origines dolgot, mert kivancsi vagyok, hogy jogos-e a nagy pattogasom itt, hogy no warez, ha egyszer a sok kis turorudi el sem tudja inditani :)

ps2: Bar ha Xbox-ra is kikerul, akkor ott offline is tudsz jatszani, ergo csak egy flashelt gep kell hozza, meg egy kihuzott netkabel.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2156) HaaS válasza tiv83us (#2155) üzenetére


HaaS
addikt

Szólok, ha gondolod.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#2157) tiv83us válasza HaaS (#2156) üzenetére


tiv83us
veterán

Jo, csak ne irde, hanem privatba plz. Koszi.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2158) oriic válasza tiv83us (#2155) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt csak egy módosított fájl kell és már megy is a játék. Egy két nap és az is lesz, szóval maradjon minden így mint most. :)

Live-Die-Respawn

(#2159) tiv83us válasza oriic (#2158) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem meg annyi sem kell neki :(

ps: Hogy meg egy kicsit kotozkodjek az alairasoddal kapcsolatban; es mi lesz Jane Shepard-el? :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2160) oriic válasza tiv83us (#2159) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kötegszel?

Úgyis lesz olyan akinek meg Juliska Shepard lesz a neve. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2161) tiv83us válasza oriic (#2160) üzenetére


tiv83us
veterán

A multiban a Qurianomnak Katalin vas Repa a neve :DDD

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2162) oriic válasza tiv83us (#2161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Repa.... Jóhogy nem már saláta. :D

Live-Die-Respawn

(#2163) vitaro válasza tiv83us (#2161) üzenetére


vitaro
senior tag

:D Az enyém Aranka. A kroganom pedig Ödön...

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2164) Chabe89 válasza tiv83us (#2161) üzenetére


Chabe89
addikt

Fantáziadús mondhatom :)

(#2165) HaaS válasza tiv83us (#2161) üzenetére


HaaS
addikt

Én a Boldog Özséb nevet használom előszeretettel. Ha lány, akkor meg Bözse.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#2166) pohár válasza oriic (#2160) üzenetére


pohár
félisten

egy köteggel jöhet ide is :D

ezt übereljétek :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2167) oriic válasza pohár (#2166) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én kérek elnézést. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2168) Воланд válasza pohár (#2166) üzenetére


Воланд
titán

takony :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2169) tiv83us válasza vitaro (#2163) üzenetére


tiv83us
veterán

Korganom a Tibor nevet viseli, ez egyertelmu :K

pohar: Igazi szexi noi nev...es a szokasos 3 vanguard/csapat ;]

ps: Egyebkent az lenne az igazi, ha jatek kozben a karakterek neveit latnank, nem az Origin/Xbox Live Gamertag neveket.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2170) mrhitoshi válasza tiv83us (#2147) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Egyetértek veled. Már sajnálom, hogy híreket néztem a ME3-ról. Nem szerettem volna megtudni, mi lesz abban a bizonyos első DLC-ben, de sajnos megtudtam, így már nem igazán buli. :( :W

PS4

(#2171) pohár válasza tiv83us (#2169) üzenetére


pohár
félisten

ja, ez volt az első olyan köröm amit így toltunk :D
bár nem értem ezt a dolgot, hogy minden karakternek nevet kell adni, rajtad kívül senki sem látja :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2172) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Jött a levél CDG-ből, miszerint jövő hét hétfőn megérkezik a gyűjtői kiadás és lehet rendelni. Nem kellett kétszer mondani, plusz ha jól látom talán kapok valami két extra DLC-t is. Alig várom. :C

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2173) pohár válasza KubanitoS (#2172) üzenetére


pohár
félisten

from ashes + előrendelői dlc :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2174) tiv83us


tiv83us
veterán

Semmi ujdonsag, kis unalomuzo G4TV video a ma esti adasbol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2175) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Én először rendeltem a Konzolok Szervizétől, remélem hogy nekem is kihozzák a CE-t még a megjelenés előtt. Nem kell rögtön hétfőn vagy kedden - elvégre úgyis csak péntektől lehet vele játszani -, de azért szeretném már kezeim között tudni a "drágaszágot". ;]

15K-t megér a CE, ha az alapjátékhoz hozzáadjuk a 2K-ba kerülő DLC-t, amit meg kell venni, akkor az összesen 12K lesz, azaz nem sokkal olcsóbb.

3K pluszt pedig már bőven megér a fémdoboz és az extra tartalmak. :R

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2176) Pepe_K


Pepe_K
csendes tag

Release Schedule

Ez érdekes, még EU-n belül is van eltérés :)

(#2177) pohár válasza Vistaboy (#2175) üzenetére


pohár
félisten

7-én megkapod, proxyval/VPN-nel tudsz idő előtt csinálni egy date checket, és mehet a móka

a dlc-t miért akarod ennyire megvenni? tudtommal túl nagy jelentősége nem lesz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2178) GeneraL_XTX válasza Vistaboy (#2175) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hát nem tudom.....plusz 3K-t kiadni pár jelentéktelen DLC-ért, egy egyszer átlapozott képregényért és művészeti albumért...Ha nem Origin függő lenne, akkor még talán...

(#2179) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Egyébként vajon lehet saját elérési úttal telepíteni Originen kívül? Tehát ha az Origin a C:-n van akkor tehetem a játékot attól a D:-re?

(#2180) bolondember válasza GeneraL_XTX (#2179) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha jól tévedek igen.

Legalábbis nekem decemberben sikerült még decemberben így telepíteni a Bulletproof-ot.. :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2181) Edem05 válasza GeneraL_XTX (#2179) üzenetére


Edem05
őstag

Igen, de akkor is Origin beállítások/Általános fül alatt kell megadni hova települjön a játék.

(#2182) Chabe89 válasza pohár (#2177) üzenetére


Chabe89
addikt

"a dlc-t miért akarod ennyire megvenni? tudtommal túl nagy jelentősége nem lesz"

Azért azt nem mondanám.

From Ashes Spoiler!!

An ancient race long thought to be extinct holds the key that could turn the tide in the war to take Earth back from the vicious alien race known as the Reapers. As Commander Shepard, a war-torn veteran that you can shape in your own image, you must travel to a remote colony and obtain this ancient weapon before the pro-human extremist group, Cerberus, captures it for their own plans of domination.

- Obtain a powerful new permanent squad member - the last surviving Prothean
- Launch a mission to the remote colony of Eden Prime and stop Cerberus at all costs
- Uncover more history and lore of this ancient alien race known as the Protheans
- Unleash a precision beam of continuous and deadly energy with the powerful new Particle Rifle
- Outfit your entire squad with a new appearance for every member

Akit érdekel a story annak szerintem érdekes dolgokat fog tartalmazni. Biztos megtudhatunk ezt azt a Protheanokról a DLC-s karakter jóvoltából.

(#2184) Vistaboy válasza GeneraL_XTX (#2178) üzenetére


Vistaboy
veterán

A fémdobozt is számold bele, nekem az is megér 1-2K pluszt. ;)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2185) pohár válasza Chabe89 (#2182) üzenetére


pohár
félisten

spoiler

kapunk egy csapattársat, na bumm :N
a játékmenethez sokat nem ad hozzá, nekem nem éri meg azt a 10$/€-t

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2186) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem tudom, hogy igaz-e a hír, de most olvasom egy fórumon, hogy állítólag kikerült a Mass Effect 3 történetének a VÉGE!!! :W

Vigyázzatok nagyon, ha közösségi oldalakat látogattok, nehogy belefussatok ebbe a hatalmas spoilerbe!

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2187) KubanitoS válasza pohár (#2173) üzenetére


KubanitoS
veterán

Megpróbáltam csukva tartani a szemem a sok spoiler szavacska miatt, de ez a From Ashes akkor a már most bejelentett Day-One DLC, ami mi att már most megy keményen (jogosan) a sírás?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2188) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hell yeah, holnap preload van már. :)

Live-Die-Respawn

(#2189) sherlock1 válasza pohár (#2185) üzenetére


sherlock1
tag

De fontos dlc, a protheanok a legfontosabb, legtitokzatosabb faj már az első rész óta és mivel lesz egy élő tag, ezért valószínüleg sok fontos dolgot megtudhatunk majd. Ezért ment a sírás amúgy, ez nem egyenértékű mondjuk egy Zaeed dlc-vel. Igazából csúnya dolog, hogy nem az alapjátékban van benne.

(#2190) Chabe89 válasza pohár (#2185) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha tisztában lennél a történettel és játszottál volna a többi részel tudnád hogy milyen nagy szám az a csapattárs. Direkt kiemeltem mi a fontos az angol részből, miszerint többet fogunk megtudni a protheanokról. Nem kötelező megvenni, de aki igazi fan és érdekli a történet annak kötelező darab szerintem.

KubanitoS : "Megpróbáltam csukva tartani a szemem a sok spoiler szavacska miatt, de ez a From Ashes akkor a már most bejelentett Day-One DLC, ami mi att már most megy keményen (jogosan) a sírás?"

Igen ez az a DLC amire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#2191) oriic válasza Chabe89 (#2190) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

(#2186) Vistaboy

Valaki aki előbb megszerezte a játékot akkor csak nem bírt magával. :(

Live-Die-Respawn

(#2192) ZeroX92P


ZeroX92P
tag

valóban kikerült a vége, egyelőre nincs kint túl sok helyen ahol meg mégis több spoiler alá ágyazva, ezzel együtt én kerülném a me fórumokat:D

(#2193) Chabe89


Chabe89
addikt

Már elég rég óta kint van a forgatókönyv. Aki akarta már megtudta a végét, aki meg nem az továbbra is kerüli.

(#2194) ZeroX92P válasza Chabe89 (#2193) üzenetére


ZeroX92P
tag

tény, annyi a különbség most hogy összeszedték pár mondatban a végét és kijöttek az ending videók

(#2195) pohár válasza Chabe89 (#2190) üzenetére


pohár
félisten

a 2-vel kezdtem, onnan meg sokminden nem rémlik róluk

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2196) Chabe89 válasza pohár (#2195) üzenetére


Chabe89
addikt

Mert a 2. részben nagy ívben tojtak rájuk sajnos. Nem voltak olyan titokzatosak mint az egyben. Az 1. részben elég nagy szerepük volt. A 2. részben csak annyi volt hogy "ME2 Spoiler": őket alakították át begyüjtőkké.

(#2197) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fegyverek pontos adatai

Live-Die-Respawn

(#2198) pohár válasza Chabe89 (#2196) üzenetére


pohár
félisten

ME2 spoiler

ja, rémlik valami cucc, amiben emlékképek voltak vagy mi, azokat nem ők hagyták hátra?

no mindegy, egyelőre vígan megleszek a DLC nélkül, anyagilag ez is kimerített :)) bár tényleg nem bánnám ha tudnék venni egy CE verziót, ha meg véletlen összegyűlne +5 ezrem addigra, max átadom valakinek a sima verziót, vagy 8 napon belül elállhatok a vásárlástól, és inkább a CE-t veszem meg

ez a Mattock elég jól aprít, nem gondoltam volna először mikor kézbevettem :N
csak az a kurva Widow jönne már :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2199) Chabe89 válasza pohár (#2198) üzenetére


Chabe89
addikt

Jah hát az csak ilyen utópia volt az 1. részben volt komolyabb jelentősége.

Én mondtam hogy jó az a Mattock, de sosem hisztek nekem :)

(#2200) pohár válasza Chabe89 (#2199) üzenetére


pohár
félisten

valamit muszáj voltam betenni a Mantis helyett a Vanguardnál :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.