Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Előrendelő sorstársaimtól kérdezném, hogy mi ugye akármikor kapjuk meg, hivatalosan csak 9-én játszhatunk vele?
VPN-es adatlopós hókuszpókuszt köszi, de kihagyom. Sajnos nem lakik nagybácsim kinn.

Skynet is real. It's called Google.

(#2202) GeneraL_XTX válasza FehérHolló (#2201) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Nem is kell hogy akárkid kint éljen. Ez egy egyszerű, szoftveres módosítást igényel, de ha nem élsz vele lelked rajta :U

Mi attól még boldogan fogunk játszani 6.-a reggelén ;] Hivatalosan csak 9.-étől lehet itthoni IP-ről aktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#2203) FehérHolló válasza GeneraL_XTX (#2202) üzenetére


FehérHolló
veterán

Lelkem rajta, mert diplomás szakmabeli vagyok, és tudom, hogy mire képes a man-in-the-middle. Ezért mindenkit lebeszélnék az ingyenes VPN-eken való bizalmas információ (pl. termékkulcs) küldözgetéséről.

Skynet is real. It's called Google.

(#2204) GeneraL_XTX válasza FehérHolló (#2203) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Ugyanezt eljátszottam a BF3 alatt is és az ég világon nem történt semmi, csak játszhattam a játékkal. De nem VPN-el csináltam, hanem valami mással de már nem emléxem. Majd az okosok megmondják.

(#2205) oriic válasza FehérHolló (#2203) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

BF3nál is VPN-nel aktiváltam a játékot, azóta is működik semmi gond vele. Most is ezt fogom csinálni. Holnap preload, kedd reggel 6kor reményeim szerint játszok is már. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2206) sherlock1


sherlock1
tag

9-én hány órától lehet aktiválni?

(#2207) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

Sikeresen megugrottam az akadályt, így részt fogok venni a fordításban, már hivatalosan is. :D

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2208) Wizard of Oz válasza sherlock1 (#2206) üzenetére


Wizard of Oz
tag

Hajnali 1 óra 1 perctől, a fentebb linkelt release schedule alapján.

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#2209) FehérHolló válasza Rossi (#2207) üzenetére


FehérHolló
veterán

Részvétem.

Skynet is real. It's called Google.

(#2210) Malachi


Malachi
addikt

no, GameShop is visszaigazolta a CE-t, 15.500-ért, ahogy ígérték. hétfőn/kedden érkezik oda. juhé!

FehérHolló - böktem, mint kanász a szalonnát.

[ Szerkesztve ]

(#2211) FehérHolló válasza Malachi (#2210) üzenetére


FehérHolló
veterán

Bökjed az ímélben alul a zöldet is, utána SMS tengert is kapsz. :D

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2212) JamesHun válasza Rossi (#2207) üzenetére


JamesHun
addikt

majd azért jelezzetek itt is néha hogy áll a fordítás
hányan vagytok eddig?
van prioritás, hogy előbb a szövegeket fordítjátok majd és utána a küldetés leírásokat, további infókat amiket megtalálsz a játékban stb

SeriesX: JamesSHun

(#2213) csab991 válasza oriic (#2197) üzenetére


csab991
senior tag

Változtak egyes fegyverek tulajdonságai a 2-höz képest? Aki multizott az vett észre valami változást?

(#2214) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Na most ez mellbe vágott. Elvileg lemondtam a rendelést a Konzolvilágtól, és ma jött a levél, miszerint, Kedden már kihozzák futárral. :Y WTF?
Na most leszek szarban, mert a konzolok szervizétől meg nem tudok még semmi pontos infót, és holnap már hét vége, ha meg azt akarom hogy jövőhéten kihozzák, akkor holnap vissza kell igazolnom. Valószínűleg felhívom most már mindkét boltot, hogy akkor most mi van. :F

PS4

(#2215) sherlock1


sherlock1
tag

konzolokszervize.hu-tól kapott már valaki valami visszaigazoló mailt?

(#2216) FehérHolló válasza sherlock1 (#2215) üzenetére


FehérHolló
veterán

Hejj, ráérünk arra még! holnapig

csab991: Körülbelül a fegyverek fele nem volt benne a ME2-ben. Erősen hiszem, hogy a régieket összehangolták az újakkal.
Egy példa, hogy a Revenantba most már csak 60 golyó fér, eddig 80 volt benne. De ez a legkisebbek egyike. Szinte minden részlet más, az alapelvek maradtak.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2217) vitaro válasza Rossi (#2207) üzenetére


vitaro
senior tag

Azt meg tudod mondani, hogy melyik rész szóhasználatát fogjátok követni? Azaz a Reaper Pusztító lesz vagy Kaszás?

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2218) Rossi válasza FehérHolló (#2209) üzenetére


Rossi
addikt

Miért is :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2219) Rossi válasza JamesHun (#2212) üzenetére


Rossi
addikt

Természetesen. 11-en vagyunk, a lektorálásban egy hivatásos műfordító is részt vesz. Jó ki csapat gyúlt össze. A feladatok elosztása majd a játék megjelenését követően történik.

v_tomy: Ez egyelőre képlékeny, a cél minőségibb fordítás, mint az első két részé volt.

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2220) oriic válasza Rossi (#2219) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom hogy lehetetlen kérés, de úgy örülnék ha az angol nevek nem lennének lefordítva. Reaperek maradhatnának Reaperek.

Live-Die-Respawn

(#2221) sittes79 válasza oriic (#2220) üzenetére


sittes79
addikt

+1 vagy/és zárójelben a magyar...túl sokat akarunk tudom

(#2222) sherlock1


sherlock1
tag

Lehet tudni, hogy hány pálya lesz a multiban?

(#2223) Chabe89 válasza sherlock1 (#2222) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát amit én a videókból kivettem (ami multinak tűnt) akkor ugye van a Firebase Ghost ez a Mars állítólag nem tudom pontosan, Firebase White ez Noveria és amilyen helyszíneket még láttam: Palaven, Rannoch, Tuchanka,talán Thessia, de ebben nem vagyok biztos, meg a földön is lesz 1-2 pálya szerintem. Főbb helyszíneken biztos lesz multi is.

(#2224) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fan trailer:

[link]

Tényleg, hol van a launch trailer? :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2225) tiv83us válasza Rossi (#2219) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat full respect a melotokert, en folyakenyan beszelem az angolt, de nem vallalnam be semminek a forditasat :R (Sajnos tobbek kozt azert is, mert eleg gyer a magyar szokincsem).
Sok sikert (es szerintem egy PayPal accountot azert hozzatok letre, hogy lehessen donate-elni, mert mindenkepp megerdemlitek, megha milliomosok nem is lesztek belole...).
En biztos adomanyoznek par dolcsit a munkatokert, hogy minnel tobb ember elvezhesse ezt a nagyszeru jatekot (itt mar konnyezik a szemem :DDD).
Szoval keep up the good work Mr Vakarian! :))

orichalcos: Mint ahogy az Illusive Man is siman maradhatna szvsz az ami az, mert ez a Rejtozo Ficko borzalmasan hangzik. A kaszasok/pusztitok meg annyira nem is veszes.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2226) oriic válasza tiv83us (#2225) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"A kaszasok/pusztitok meg annyira nem is veszes."

Én úgy tudtam hogy tulajdonneveket nem fordítunk le, azért is írtam hogy jobb lenne ha Reaper maradna. Ami ugye kaszást jelent, szóval még mindig jobb az mint a pusztítók.

Live-Die-Respawn

(#2227) Scholes9


Scholes9
nagyúr

No, megrendeltem Iponnál, házhozszállítással pont 9k-ba fájt, Diablo3-ig nem veszek több játékot, most már tényleg megfogadom :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2228) tiv83us válasza oriic (#2226) üzenetére


tiv83us
veterán

Ezzel egyetertek, csak arra probaltam celozni, ha mar mindenkepp forditjak, akkor a Pusztitok/Kaszasok meg annyira nem is gaz. Sot, meg a Moon es lehet "Hold", de amikor meglattam, a "Vermárt" (Virmire), na az ilyenek azok tenyleg gazak.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2229) pohár


pohár
félisten

CD Galaxis:

Tájékoztatjuk, hogy 2012.03.06. napján az alábbi PickPack Pont küldeményt indítottuk el ill. indítjuk el várhatóan az Ön számára...

ez jó, viccesek :D

Rossi... lektorálásban én is szívesen részt vettem volna, de mivel nem vagyok jobb egy műfordítónál, így felesleges is a jelentkezésem :N

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2230) pohár


pohár
félisten

[link] ezen de jót nevettem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2231) tiv83us


tiv83us
veterán

En nem neztem meg, de akit erdekel, ME3 Citadel tour video 3 percben.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2232) Vistaboy válasza sherlock1 (#2215) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én a Facebookon kérdeztem rá náluk, hogy mikorra várható a csomag érkezése, ott nekem azt írták, hogy jövő hét szerdán (7-én) esedékes a kiszállítás.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#2233) tiv83us


tiv83us
veterán

Vazze mar vagy fel oraja probalok belepni egy gold meccsbe es dugig van level 2-5-os idiotakkal... :O :O :O

szerk: Silveren meg idiotak vannak, jajjajj, legyen mar hetfo ejfel :C :))

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2234) Chabe89 válasza tiv83us (#2231) üzenetére


Chabe89
addikt

Fúú hát én még a Normandyt megnéztem, de ezt nem kellet volna. Azt hiszem mától fogva befejezem az ME hírek olvasását.

(#2235) Chabe89


Chabe89
addikt

(#2236) tiv83us válasza Chabe89 (#2234) üzenetére


tiv83us
veterán

En mar megfogadtam, hogy semmilyen videot nem nezek meg, akarmilten "spoiler-free"-nek van kikialtva...:U
A Marsos videot is elinditottam, de 5mp utan le is lottem...

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2237) Rossi


Rossi
addikt

orichalcos, tiv83us: Személy szerint én is hajlok a tulajdonnevek eredetiben hagyása felé, de sajnos nem ez az általános nézőpont.

Engem ebben a melóban nem motivál a pénz, viszont egy példányt elfogadnék ingyen a kiadótól... :B

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2238) SalvadorLynx


SalvadorLynx
aktív tag

Kipróbáltam a demót. Hát eddig egy kicsit csalódás. A sztori jó és vszeg a játék is élvezetes lesz, de a grafika és a karakterek mozgás gyenge. Főleg futás közben komikus a látvány. Komolyan mondom, mintha a 2 szebb lett volna.

(#2239) Malachi válasza Rossi (#2237) üzenetére


Malachi
addikt

:D

hivatalos lesz a fordítás?

tiv83us - látom, már megfertőzött az USA, elmondom, mi lenne itthon. követelőzés, hogy mikor lesz már kész, flame, hogy milyen tetű lassan dolgoznak és ha csúsznak, akkor irtózatos felháborodás és lejárató kampány. ja, hogy adomány? 0. én is ezért gondoltam meg magam és nem jelentkeztem, miután utánanéztem - hatalmas meló lenne és tényleg komoly, nem lehet szarul megcsinálni, de a rengeteg ráfordított idő és energia ellenében csak a jóleső tudat maradna, hogy én is dolgozhattam rajta. az idő meg "sajnos" túl értékes, nekem ez a szakmám - mármint a fordítás - és güzülni kell, hogy a felszínen maradjon az ember - és nincs szükségem mellé a kívülállók részéről a bunkó követelőzésre és a buta kritikára, ami törvényszerű ebben az esetben is.

[ Szerkesztve ]

(#2240) tiv83us válasza Rossi (#2237) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem is kell, hogy az motivaljon, de legalabb egy chips meg egy kola legyen mar ott a gep mellett "complimentary", mikozben dolgoztok a forditason skacok! :)
Nincs ebben semmi "szegyen", igeis nyissatok egy PP accot es ne kerjetek, hanem fogadjatok el donationt. Ez mindenhol igy megy.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2241) sherlock1 válasza SalvadorLynx (#2238) üzenetére


sherlock1
tag

Elméletileg ez az a demo, amit kiállításokon is mutogattak. Inkább bétának nevezném, mint demónak. Teljes jobb lesz. (kivéve a futás animáció :D )

(#2242) Rossi válasza Malachi (#2239) üzenetére


Rossi
addikt

Szerintem hivatalos akkor lenne ha az EA megbízásából történne, így szerintem nem hivatalos. Egyébként van itthon legalább egy másik kezdeményezés is, annak az állapotáról nem tudok.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#2243) Malachi válasza Rossi (#2242) üzenetére


Malachi
addikt

jaja, nyilván nem az, csak azt hittem komolyan írod, hogy jól esne egy példány a kiadótól. :) nem jellemző. de akkor csak viccvót. :K

(#2244) oriic válasza Chabe89 (#2235) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na lol, ezen visítva röhögtem. :C

Live-Die-Respawn

(#2245) Malachi válasza oriic (#2244) üzenetére


Malachi
addikt

én nem értem, mi a poén. magyarázza el valaki, mert hülyén halok meg. :F

(#2246) oriic válasza Malachi (#2245) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt az eredeti:

[link]

Biztos emlékszel erre, itt van az hogy a tanács nem hiszi el amit a Reaperekről mond Sheppard.

Live-Die-Respawn

(#2247) Malachi válasza oriic (#2246) üzenetére


Malachi
addikt

:Y
hát ez nekem nem esett le. de így mindjárt más. :D

[ Szerkesztve ]

(#2248) vitaro


vitaro
senior tag

Akit érdekel, az itt elolvashatja, hogy miként fog működni a reputation system a játékban.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#2249) tiv83us válasza oriic (#2246) üzenetére


tiv83us
veterán

POSSIBLE SPOILER ALERT

Lattad azt a montazst, ahol pont ez a fasz Turian konyorog szemelyesen, hogy tavolitsuk el az epp Palavent alazo Reapert az orbitrol? :)) Alig varom....remelem lesz olyan valasz lehetoseg, hogy "Reapers? What? I dismissed that claim, don't know what you're talking about, adios!"

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2250) oriic válasza tiv83us (#2249) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.