Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:55:44

LOGOUT.hu

Remélem nem bánjátok, hogy megnyitom a Mass Effect 3 topikját. Már régóta tudjuk, hogy a játék trilógiának készül, de a mai napon ezt a BioWare hivatalosan is bejelentette. Legalábbis az egyik technikai designerük, Christina Norman szólta el magát a Twitter-en. Ugyanis nemrég egy érdekes megjegyzést olvashattunk a blogjában:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) oriic válasza tiv83us (#2450) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs több kérdésem. :DDD

Még 13 óra. :D :C

Live-Die-Respawn

(#2452) Drizzt


Drizzt
nagyúr

CDGalaxisba a sima mar megerkezett, Collector's-t csak holnapra igerik. :(

I am having fun staying poor.

(#2453) pohár válasza Drizzt (#2452) üzenetére


pohár
félisten

jaja, ezt írták is, hogy várhatóan ma érkezik a sima :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2454) GeneraL_XTX válasza Drizzt (#2452) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

Hali

Ez tuti? Mert akkor bemennék érte:)

(#2455) Drizzt válasza pohár (#2453) üzenetére


Drizzt
nagyúr

A collector'st is mara irtak eddig. #2454: nezd meg a honlapjukon. Ujabb uzit szerintem nem fognak kuldeni.

I am having fun staying poor.

(#2456) pohár válasza GeneraL_XTX (#2454) üzenetére


pohár
félisten

mehetsz, ott van náluk :K

Drizzt... ja, azt nem tudom, csak a simát :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2457) L4mie válasza pohár (#2456) üzenetére


L4mie
veterán

ahhh ez genyóság, itt csorgatom a nyálam, közben lehet iponba csak 9. én délelőtt lehet majd átvenni -_-'

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2458) pohár válasza L4mie (#2457) üzenetére


pohár
félisten

na egen, BF3-nál is pontosan így volt...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2459) L4mie válasza pohár (#2458) üzenetére


L4mie
veterán

naja emlékszem,
de ott CDgalaxisban rendeltem :D ,
meg Bf3-at engedélyezték a hivatalos indítás előtt ugye, az iponosok meg nagyon szidták a valakinek a valakiét, csorgathatták szegények a nyálukat míg mi vígan lőttük az ellent, remélem ezt nem fogják hivatalos előtt elengedni,
Plussz holnap már fixen fent lesz törten azt figyeld meg itt fognak fórumon sírni, hogy jajj elakadtam itt meg itt...BAN IT! :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#2460) Malachi


Malachi
addikt

itt ülök és folyton sasolom a mailt meg a FB-ot, GameStop azt írta azonnal jeleznek, ha lehet érte menni. jó ez a várakozás. de még jobb lesz tolni végre. :D akad olyan elvetemült, aki inkább multival kezdi is kihagyja a sztorit?

(#2461) oriic válasza L4mie (#2459) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Itt biztos nem lesz sírás azt garantálom.

Live-Die-Respawn

(#2462) tiv83us válasza Malachi (#2460) üzenetére


tiv83us
veterán

Epp akartam irni, hogy keruljetek a ME fan oldalakat Facebook-on!!! Nehany "jofej" ember felposztolt nehany "Offical Trailer"-nek kikaltott videot, ami nem mas, mint az a jatek befejezo kepsora!. Ugyhogy nalam egy ideig FB/YouTube/Mas forumok kilove.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2464) Malachi válasza tiv83us (#2462) üzenetére


Malachi
addikt

kösz az infót! videóból csak a két trailert néztem meg, meg a Normandy tourt, ezeket nem tartottam ANNYIRA spoileresnek, a többire rá se kattintok. :D

(#2465) oriic válasza tiv83us (#2462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De hogy miért akarják ezzel elrontani mások élményét azt nem tudom. :(

Live-Die-Respawn

(#2466) bolondember válasza oriic (#2465) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

"A legtöbb kérdésre a válasz: mert az emberek hülyék!"

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2467) Chabe89 válasza oriic (#2465) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát nekem már ez a Citadel Tour is több volt a kelleténél. Holnap még valahogy végig szenvedem a napom aztán mire hazaérek szerdán addig remélem meghozza a futár, mert ha nem akkor szúrok, csípek, harapok. :)

(#2468) oriic válasza Chabe89 (#2467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

12 óra múlva én már játszani akarok. :D

Live-Die-Respawn

(#2469) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Na, megvan már valakinek? Elméletileg péntekig nem is lehet majd játszani vele?

CE csütörtökre érkezik hozzám. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#2470) sittes79


sittes79
addikt

Konzolvilág most írt, ma várják a játékot és holnap küldik futárral....hátha érint itt valakit!

(#2471) Szerintem... válasza sittes79 (#2470) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Ja ja, az elobb irtak. Holnap elvileg megkapom a CE-t :P

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#2472) pohár válasza KubanitoS (#2469) üzenetére


pohár
félisten

elméletileg, ja... keress rá a topikban a proxy szóra :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2473) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Megvettem orosz oldalon a kulcsot elővételbe elvileg holnap 1-től mehet a móka vpn-el. :))

(#2474) hiroki


hiroki
tag

Nekem még sajna fizetésig várni kell vele... :O

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#2475) Malachi válasza hiroki (#2474) üzenetére


Malachi
addikt

a varázsszó - hitelkártya. :D

(#2476) sittes79 válasza SzlobiG (#2473) üzenetére


sittes79
addikt

SzlobiG:yuplay?

Mikor lövik le a demot? este még kellene egyet gémelni!

[ Szerkesztve ]

(#2477) SzlobiG válasza sittes79 (#2476) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen ott.

(#2478) orichalcos

Az még jobb. :)

[ Szerkesztve ]

(#2478) oriic válasza SzlobiG (#2473) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inkább holnap reggel 6-tól.

Live-Die-Respawn

(#2479) Malachi válasza sittes79 (#2476) üzenetére


Malachi
addikt

valamikor a nap folyamán állítják le, most még megy.

(#2480) pohár válasza Malachi (#2479) üzenetére


pohár
félisten

na, akkor még megyek zúzok egy kört, se tegnap, se szombaton nem voltam :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2481) sittes79


sittes79
addikt

Ez mennyire lehet igaz? Egy oldalon olvastam!

"Info többeknek: ha lokalizáltan toljátok (tehát magyarul), akkor nem tudjátok majd a karaktereteket ME3-ba importálni!"

(#2482) bolondember válasza sittes79 (#2481) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na, az nekem szopacs lenne. :DDD

amúgy miért is? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2483) oriic válasza sittes79 (#2481) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lokalizációnak semmi köze a mentésekhez.

Anno végigtoltam első részt nagyon régen. Aztán többszöri gépcsere is volt, majd megvettem 2. részt.

Nem volt az elsőből mentésem, így felmentem egy oldalra ahol mentéseket lehet leszedni. (amcsi oldalra)
Azt használtam 2. részhez.

Plusz ha egy save editorban megnézel egy magyar játékbóli mentést, meg egy külföldit, ugyanazokat fogod megtalálni benne. Ergó ez hülyeség, bárki is írta.

Na plusz infó, koreai vpn-el már egy két óra múlva állítólag lehet játszani.
[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2484) tiv83us válasza bolondember (#2466) üzenetére


tiv83us
veterán

Az en valaszom ennel szalonkeptelenebb lett volna. (tartalmazta volna az "erre" iranyszot es a "verik" iget.)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2485) Malachi válasza sittes79 (#2481) üzenetére


Malachi
addikt

szerintem sem kell ettől félni, egyedül a kiegészítőkkel voltak ilyen gondok, szóval a magyar ME2-re nem lehetett néhány DLC-t telepíteni, de más problémáról nem hallottam.

(#2486) Воланд válasza Malachi (#2485) üzenetére


Воланд
titán

alapbol nem lehetett, de eleg volt a registryben atirni egy kulcsot, telepiteni a dlc-t, majd visszairni es mar kesz is volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2487) tiv83us válasza oriic (#2483) üzenetére


tiv83us
veterán

Lehet konzolnal problemat jelenthet.
Amugy elegge be vagyok ragva, mert az egy dolog, hogy pre-ordereltem a simat es kapok par plusz cuccot, ez eleg genyosag, hogy a "From Ashes"-t, kulon meg kell vegyem $10 dolcsiert. [SPOILER LEHET] Mert ha egy "Zaeed"-et tartalmazna, vagy egy robotkutyat, a tokom banna, de mint tudjuk, nem egy hetkoznapi karaktert tartalmaz es bizony ennek a jatekban mar benne kellett volna, hogy legyen!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2488) bolondember válasza tiv83us (#2487) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

konzolnál csak azt olvastam, hogy boxnál ha felhőben tárolod, akkor le kell szedni a HDD-re, különben.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2489) Malachi válasza tiv83us (#2487) üzenetére


Malachi
addikt

jogos, de még így is olcsóbb, mint a CE. nem tudom, mekkora üzlet amúgy a CE, de egyértelműen arra akarják terelgetni a népet...

(#2490) oriic válasza tiv83us (#2487) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fog gondot jelenteni. Mint már írtam semmi köze nincs a játékmentésekhez, ahhoz hogy milyen nyelven tolod.

Live-Die-Respawn

(#2491) tiv83us válasza bolondember (#2488) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja, errol tudok, de a boxom kb 3 eves, nincs meg felhos balhe benne, ugyhogy ME1-2 mentesek a hard drive-on, meg flashdrive-on back-upolva :K

orichalcos: ezen a joemberen, tudsz segiteni? En utolara PC-n a Doom 2-es idoszakban jatszottam :D

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2492) sittes79 válasza tiv83us (#2491) üzenetére


sittes79
addikt

A felhő nem dashboard függő?

(#2493) pohár válasza oriic (#2483) üzenetére


pohár
félisten

Tue 06 Mar, 00:01 KST

Hong Kong (HK)
India (IN)
Korea (KR)
Singapore (SG)
Taiwan (TW)
Thailand (TH)

jól mondod, aki tud keríteni innen proxy-t, az mindjárt játszhat vele :C

itt van pár koreai proxy szerver, itteni idő szerint 16:01-től (bő 25 perc múlva) játszható a játék :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2494) oriic válasza pohár (#2493) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor rendelek kaját, felmosok aztán intézkedek. Reményekedek.

Addig más:

Mass Effect 3 Alliance Edition Unboxing Video

[link]

(#2491) tiv83us

Nem nagyon vágom mi a gondja. Mi az a BDTS?

szerk:

Bring Down the Sky. Ok az első rész dlc-je. Hát passz, első résszel nagyon nagyon régen játszottam.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2495) tiv83us válasza sittes79 (#2492) üzenetére


tiv83us
veterán

Szerintem nem, mert az en 2009-es szeriaju boxomon ugyanaz a Dash van, mint a Kidus 2011 Slim-jen es nekem soha nem ajanlja fel a Cloud-ot, neki meg mindig.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2496) tiv83us válasza Malachi (#2489) üzenetére


tiv83us
veterán

[link]

Hat, a CE-bol az Arsenal Pack az kicsit faj, hogy nekem nem lesz, de majd idovel lehuzogatom DLC-n, a robotkutya kb annyira erdekel, mint a halaim a ME2-ben, az alternativ ruhak a csapattagoknak is jopofa, de elso vegigjatszaskor ugy sem arra fogok koncentralni (mivel kozben tervezem, hogy parhozamosan tolom a multit is, a tobb ora es a nagyobb "Galactic Readiness Meter" miatt).
Szoval magyaran $59+10 dollaromba faj, hogy egy olyan content-et kapjak, aminek mar a jatekban kellene lennie. (Ha lenne) legkozelebb a Reapereket is kulon DLC-n adjak ki? :U

szerk: Link javitva....

orichalcos: Szo nelkul kipengtnem a borsos arat erte, igy is tervezek egy ilyen Alliance Edition-t a jovoben, mert eleg nyalcsorgato a kezzel foghato kodex, meg a sok kis kutyu, amit adnak hozza, csak hat 120 dollarert nyaljanak sot.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2497) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, gondolkodtam, ha lenne egy CE amiben egy Reaper hajót is adnak a Normandy mellé, akkor simán megvenném. :)

Live-Die-Respawn

(#2498) pohár válasza oriic (#2494) üzenetére


pohár
félisten

takarító nőő őőőő :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2499) Televan74


Televan74
nagyúr

Most olvastam.
"Információink szerint járt volna DLC pack a játékhoz de a finisben kiderült, hogy az N7 Warfare Pack és az M55 Argus csakis a gyűjtői kiadáshoz fognak járni. A Sima kiadáshoz ezek a DLC-k nem járnak." - masseffect.hu küldte.

Ez igaz lehet? :O ( Nem mintha ezek a dlc -k hiányoznának a játékban)

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2500) tiv83us válasza Televan74 (#2499) üzenetére


tiv83us
veterán

Tudom, mas kontinens, de nekem ket bolt is megerositette, hogy hiaba, hogy sima verzio, elorendelessel megkapod a Defender Armor-t, meg a ket fegyvert, de DLC-rol szo sincs...Ezert morgok epp. Lasd a linket a #2496-ban.
Egyetertek a taggal a DLC-vel kapcsolatban. Es vele is.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mass Effect 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.