Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#440) Kerive válasza Rivaul (#438) üzenetére


Kerive
kezdő

Widow elől nem lehet evadelni? Jó tudni! :D Amúgy meg van az eslő két 4*-osom. War machine: alul értékelt de én nagyon szeretem, és Spider Gwen hogy az a !%>(?%:S megkaptam a leggyengébb hero-t az egész játékból yessss. Nagyon szerencsétlen vagyok kristály nyitásban. Dec1 óta minden nap a daily kristályból 1*-os herokat nyítok. 18 napja egyfolytában, de ez kezd már vicces lenni. :D

Lehetséges az hogy egyes herok-nak rossz a leírása?
Táblázatot vezetek a heroimról ahova írom a statkaikat, és felfigyeltem néhány hiányosságra.

Sup Iron man-nek nem írja mennyit és mikor healingel.

Morales jóval többet evadel mint 5%.

Spider Gwen jóval kevesebbet min 22%.

Volt hogy Morales mind az 5 ütés elől elugrott, nem hittem el amit látok, ezzel szemben Spider Gwen nem nagyon Evadel, pedig arra használom/nám a spec1-esét, hogy folyamatos evadben legyek, de nem.

ronan stun-ja soksor rohadtul nem 2.6 sec, ütök hátra ugrok, közben stunolom és mire vissza ugranék már nincs stunban. Ez max 1 mp.

Rivaul segítenél egy kicsit kit fejlesszek fel ezek közül (mind 3* rank2-re vár, új accom van):

Civil warrior(T), Groot(C), Ronan(C), Ms. Marvel(C), Loki(M), Sup. Iron man(T), és vegyük bele Quake-t mert úgy is hamarosan megkapom.

Sajnos elég hülyén kapom class-ok szerint a hero-kat, és ezek zöme cosmic, abból van már egy Gamora-m rank3-on. Tech-ból van a 4*-os War Machine-om rank3on. Mysticből meg egy Gilom rank3-on. Én Groot és Ronan között vacilálok. Ronan egyre jobban tetszik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.