Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

MARVEL Contest of Champions téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#410) VeZo8


VeZo8
csendes újonc

Sziasztok!

Szóval ez a játék teljesen beszippantott... :) pedig soha nem játszom semmivel.
Lenne pár kérdésem hozzátok, mivel látom Ti már nagyban nyomjátok.

Még csak 43 szinten vagyok és csak három 4*-os hősöm van 3/30-on (nem tudok T4 catalystot szerzni)
pád duppolt, maxolt 3*-os (UnstColossus, Superior, Abomina,Punisher, Gilo, Fixit), de a havi event-eket heroicon már maxolom. A masterymet az itt látottak alapján készítem, lassan de haladok azzal is.
Viszont szeretnék tudatosabban csapatot építeni.

Tudnátok segíteni abban, hogy leírjátok melyik az az 5-10 hős aki a legnagyobbakat sebzi, akár crit-elve, vérzést okozva stb.? Bocsánat de a "szakszavakkal" és a rövidítésekkel még bajban vagyok... :)

A következő, hogy hol tudok gyorsan T4 catalsytokat szerezni? Szeretném a 4*-osokat tovább húzni, mert arénában lvl 9-10-nél leabálnak simán, pedig szerintem nem harcolok rosszul.

Van 9 maxolt duppolt 2*-os hordám is, amivel simán kimaxolom az aréna 2*-os eventjeit, de érdemes e ezt tovább fokozni, mondjuk maxoljak még 3 hőst, hogy legyenek 12-en?

Beléptem most egy 2milliós aliba, nagyon adja :) Rengeteg cucc jön onnan, és igyekszem kivenni a részem mindenből, questezek, warozok a magam kis hőseivel. Az gáz, ha nem adok bele a közösbe battle chip-et, gold-ot, unitot? Nem sok van szóval ha akarnék sem nagyon tudnék...

És a szokásos kérdés :) Ti kit maxolnátok a 3*-os duppoltjaim közül?
Fixit, Venom, Gilo, Falcom, She-Hulk, Gamora

4*-os még nincs duppolva, mert csak 3 van, ezek: Elektra (ő jó valamire?), Falcom és Magneto

Köszönöm a válaszokat előre is! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.