Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#203) Ariadne válasza amargo (#201) üzenetére


Ariadne
őstag

No igen, állam bácsinak nem kell figyelembe vennie a jogszabályokat, mivel megvan az a lehetősége, hogy maga alakítja őket, és bizony él is ezzel a lehetőséggel hol egyes cégek javára, hol a hétköznapi emberek hátrányára... :U A közigazgatásban dolgozom egy ideje - elcseszett egy ötlet volt átjönni a versenyszférából, na mindegy -, és egészen elképesztő, amit látok. Külső szemlélő számára ki sem derül, mennyi mocskos dolog van még odabent, hogy jönnek-mennek milliárdok, közben meg mi fizetjük meg az árát... Fú tudnék még mondani dolgokat pár felháborító költségvetési pénzszerzési esetről mostanában, de nem lehet...

Mindig, de tényleg mindig csak az a cél, hogy jól kommunikálható legyen az eredmény, az mindegy, hogy egyébként sz*rul van megcsinálva egy jogszabály például szakmailag, vagy hogy az EU elnökséghez nyelvtudással rendelkező ember egyszerűen nincs (pontosabban ennyiért nem jön, csak én voltam ilyen hülye), a lényeg, hogy butíthassák tovább a népet. A spórolás meg odáig jutott, hogy hónapok óta nincs nyomtató toner (!) minisztériumokban, mert halasztják a közbeszerzés kiírását, hogy ne kelljen kifizetni... Megáll az ész, komolyan. Jópáran este 7-8-ig gürcölünk bent, közben meg a közigben dolgozók legalább fele semmihez sem ért, pasziánsszal tölti a munkaidejét, pontban fél ötkor már csukja is az ajtót maga mögött, és nem rúgják ki őket. Ehh...

Mindig büszke voltam arra, hogy én bizony nem akarok elmenni innen, akármilyen is ez az ország, ez a hazám, bárhol máshol idegen vagyok, de mostanában kezd betelni a pohár, hogy ennyire hülyének néznek. Híradót már nem nézek. :(((

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.