Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32021) Smiley


Smiley
őstag

Hali,

Dual boot-ban segithetne valaki, ejjel mar a hajamat teptem kb.
Uj nvme-s SSD, sierra patch done, aztan erre csinalok 2 particiot, atmasolom a mukodo osx-et, ez eddig sima ugy. kiprobalom megy ugy ahogy kell.
Elinditom a windows telepitot uefi modban kivalasztom a masodik particiot, erre kozli hogy nem tudja particionalni.
Jo akkor legyen forditva, eloszor windows install csinalok 2 particiot, felrakom az egyikre ezt a szart, vissza osx ala, akkor szeretnem leformazni hfs+-ra a masodikat erre, kozli hogy nincs eleg hely.
Ujraparticionalom az egeszet osx alatt, de most nem masolom at a system-et. Csinalok egy megint 2 particiot mindegyik fat32, ujra windows installer, abban torlom a masodik particiot, majd ranyomok hogy new, erre kozli hogy a disk MBR tipusu.
Komolyan nem hiszem el, hogy 2018-ban tenyleg ekkora problema barmelyik rendszernek is letrehozni egy k*rva particiot...

Hol rontom el?
A neten mindenkinek megy elsore.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.