Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

A rendelkezésünkre álló információk alapján, a szoftver PC-re való telepítése Magyarországon nem minősül illegális cselekménynek. Ettől függetlenül a szoftver módosítása továbbra sem megengedett, ezért a továbbiakban az ilyen verziókra történő bárminemű utalástól kérjük mindenki tartózkodjon!

Tartalomjegyzék:

1. Előkészületek
2. macOS telepítő USB létrehozása
3. Clover telepítése
4. macOS telepítése
5. Telepítés utáni tennivalók
6. Támogatott Grafikus processzorok
7. Előforduló hibák, támogatott WiFi+BT/Ethernet eszközök
8. Hogyan kérjünk segítséget, ha nem működik?
9. Hasznos linkek
10. Hasznos alkalmazások
11. Hasznos alkalmazások (társtopikból a hasznos programok és hasznos apróságok címek alatt)
12. Windows Dual-Boot (egy meghajtón/külön meghajtón)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12797) c41r0^ válasza Máté94 (#12796) üzenetére


c41r0^
őstag

Neked is köszi a reagálást!

Igen, pont ezt a 2 drivert szedtem le én is, csak nem erről a linkről, de akkor ezek szerint nem nagyon tévesztettem el a dolgot :)

Te akkor SL-t tettél fel? És nem tiltottad le az Marvell IDE vezérlőt? Mint írtam, ha ezt muszáj lesz letiltanom, akkor nincs ODD-m (de tudok szerezni könnyen SATA-sat, csak minek vesződni vele, ha nem muszáj).

Nade akkor inkább a Lion lenne mégiscsak, ha semmi sem indokolja a SL-t...

Sztem is hiába tudnám a TransMac-kel (de azért leszedtem a 9.1-et, hátha jó lesz valamire alapon) megcsinálni a dmgből az installert pendrive-ra, maga a "mac-környezet-emulátor" is kell, ezek szerint ez 10.7.x-hez ez az iBoot helyett az rBoot. Mert ilyen nevű app van ugyan a tonymacx86.com fórum download szekciójában, csak nincs odaírva, hogy "Lionhoz használd ezt vazze" (mondjuk a 10.7.x-ből lehet következtetni). És valóban, az iBoot csak 10.6.x-hez jó.

Akkor tehát rBoot, 4.7-es MultiBeast, DSDT Auto patcher (http://www.osx86.net-en kívül nincs meg valahol? na mind1, legfeljebb regelek itt is :) ) és Lion image ami kell nekem, ugyi?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  macOS PC-re (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.