Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#94) HUAFBANDITA


HUAFBANDITA
tag

Üdv!

Elég jól sikerült ez a hangfalszett ezek szerint, mármint nem tolonganak a kétségbeesett tulajok, hogy valami nem stimmel a rendszerrel. Nekem csak tegnap óta van meg, egy tv optikai kimenetéről használom, és annyit mondhatok, hogy akinek ez kevés egy átlagos szobába az beteg! A mélynyomó a méretéhez képest olyanokat dübben, és olyan mélyre lemegy, tisztán torzításmentesen, hogy tátott szájjal néztem a kis "kockát" , hogy ezt meg hogy?! A szatellitek szépen cincognak, nincs idióta túlzott magas, pont kellemes, nem bántó, eszembe se jutott, hogy rá kéne tekerni (nem is lehet szerencsére). Mindez Dolby Digital, és DTS forrásból, szóval aki alaplapi hangkártyával és mp3, avi stb-vel próbálkozik az magára vessen, kár a gőzért. A kezelőpanel egyértelmű, tényleg kicsit könnyű, de a távirányítóról gyorsan és egyszerűen elérhető minden funkció. A melegedésről annyit, hogy igen melegszik de nem vészes, így lett tervezve szerintem normális. Drága igen, de jóval olcsóbb mint egy erősítő+hangfal+mélynyomó kombó, alig foglal helyet, szinte észre sem venni amíg meg nem szólal. Ja és a fejlődésről annyit, hogy nem rezgeti szarrá az ajtót, ablakot, miközben mellbevág a mélynyomó! Egyenlőre csak jókat tudok mondani róla, remélem ez nem is fog megváltozni később sem. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.