Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-04-02 21:08:48

LOGOUT.hu

A Locus Map FREE és PRO egy többfunkciós offroad navigációs alkalmazás, amely fejlett online és offline navigációs képességeket kínál az Android készülékekhez (iOS-es verziója jelenleg nincs). Elsősorban szabadtéri szabadidős tevékenységekhez tervezték és használják, például túrázáshoz, kerékpározáshoz, geocachinghez. A szabadidős felhasználás mellett az alkalmazást szakemberek is használják, pl. térinformatikai adatok gyűjtésére, mentőcsoportok, légi felderítő csapatok stb.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#490) Zugi


Zugi
aktív tag

Sziasztok!
Általános kérdéseim vannak, mert most túl sok minden változott és csak kapkodom a fejem. Évek óta kedvencem túrázáshoz, geocachingeléshez a Locus, alatta offline Openmaps és TuHu-s térképekkel. De most látom, hogy minden a feje tetejére állt itt a közelmúltban. Ebben kérnék egy kis gyors eligazítást, hogy egyrészt mit lehet tudni a Locus jövőjéről?
Nekem megvásárolt Locus Map Pro app-om van, ami most Locus Map 3 Classic néven fut amint látom. Erről idővel át kellene térni a Locus Map 4-re? Meddig használható a régi, gondolok itt egy új mobil esetén elérhető -e még a Google Play-ből? A 4-es verzióhoz pedig újbóli fizetés szükséges? Annak miképp működik az előfizetése, valami folyamatos rendszerben? Egyáltalán ha már használja valaki, mik vele a tapasztalatok? Csak a csilivili változott, vagy egyéb értelme is van?

És hát a hozzá való térképek. Látom megszűnt az Openmaps? :( A TuHu-t most még el tudtam érni, de múltkor az sem ment. Mi lehet az alternatívájuk a jövőben? Nekem a hazai turistautak jelzéseinek a megjelenítése és szintvonalak+domborzatárnyékolás ami szükséges lenne offline módban. Ilyet össze lehet hozni új Locus + valami új letölthető térképekkel, hozzávaló megfelelő rendertémával?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.