Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    titán

    LOGOUT blog

    válasz sh4d0w #102620 üzenetére

    Igen, volt rajt adat, de közben hibára futott, és nem tudta átméretezni. Visszaléptem Windows-ba fájlrendszer ellenőrzés után átkonvertáltam NTFS-re. Ezt már jobban szerette, hamar végzett a helyfelszabadítással. Szerencsére az adatoknak nem lett baja, legalábbis a mentő program integritás ellenőrzője szerint minden oké.

    onkelz
    Ez inkább az Otthoni hálózat és internet megosztás topokba való, vagy Telekoméba. Egy tipp: A routeren be van kapcsolva a Mac filter, vagy bármi más korlátozás?

    Zenebohoc
    :F Hát rákeresel. Nincs olyan objektív összefoglaló, hogy merik mire való, mert mindegyiket úgy alakítod, ahogy szeretnéd. Az egy piros, a másik kék. Kinek melyik szín tetszik. Az, hogy neked melyik fekszik, azt neked kell tudni. Ezért az elején ki kell próbálni párat. Mint amikor feleséget, vagy autót választasz. Nem az a kérdés, hogy másoknak tetszik-e, hanem hogy neked tessék. Pont azért vannak ezek a live rendszerek/telepített image-ek, hogy gyorsan, ki tudd próbálni működés közben. Ugyanakkor ez csak az első benyomásra jó, hogy az adott rendszerhez felpqmpelt GUI mennyire tetszik. Aztán jön a fekete leves, hogy felismeri-e a HW minden porcikáját. Hogy a distro áruházában megvan-e minden program amit szeretnél. Mert a Linux-nál a distro áruházából telepítünk, nem az innen-onnan levadászott telepítőket futtatva. Azok könnyen megtörik a rendszer integritását. N+1 buktatója van még a választásnak, ami egy egész könyvet is megtöltene.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés