Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LightScribe

Hozzászólások

(#1101) AtHoS válasza lazydog (#1099) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem volt szándékomban félrevezetni, miért tenném.
Hátugye annyi maradt ki, hogy LabelFlashről beszéltem. De asszem ez lejött a tartalomból neked.

Elég lett volna annyit írni hozzá, hogy amit írtam az a labelflashre igaz. És az LS-el csak speckó lemez borítójára lehet rajzolni. :R

Kicsit benéztem, azt hittem a LF-ről érdeklődik :R

read-only mode on the forum

(#1102) AtHoS válasza klambi (#1100) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Sajnos benéztem a kérdésed.

LightScribe CSAK speckó lemez borítójára tud rajzolni

LabelFlash tud normál 1x írható lemez adatoldalára rajzolni! Borítóoldalhoz ennél is speckó lemez kell.

Bocs, hogy figyelmetlen voltam :R

read-only mode on the forum

(#1103) lazydog válasza AtHoS (#1101) üzenetére


lazydog
addikt

Bocs, ha keménynek tűnt, ahogy fogalmaztam. Talán jobb lett volna egy szmájlival kiegészítve, mivel én sem gondoltam szó szerint.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#1104) AtHoS válasza lazydog (#1103) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nincs harag, meg nem is volt :DDD Hogy a fenébe írtok írtok halványan? most bepróbálok egy OFF topicos beírást, hátha úgy :DDD

read-only mode on the forum

(#1105) Pat


Pat
tag

natehát hozzáértők!?
BenQ DW 1655 akkor a legjobb választás 15'000 pénzig bezárólag?
és az baj lenne ha OEM cuccot vennék, vagy tökmindegy,
ugyse kapok hozzá semmit?!
köszi..

(#1106) Kicsirics77 válasza Pat (#1105) üzenetére


Kicsirics77
veterán

hát a benq az télleg nagyon jó választás
ha szerencséd van akkor az oem-höz is kapsz némi cuccot de a dobozosban minden van
nero+power dvd meg kábel
és 15k-ig bezárólag még belefér ha pesti vagy akkor van 12k-ért is
[link]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1107) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

haldoklik a topik

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1108) lazydog válasza Kicsirics77 (#1107) üzenetére


lazydog
addikt

Már mindenki tud mindent. :)

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#1109) szállitó válasza lazydog (#1108) üzenetére


szállitó
senior tag

:))

(#1110) Gemi_88


Gemi_88
csendes tag

Milyen programot használtok ligthscribe-os íróhoz?

(#1111) éN79 válasza Gemi_88 (#1110) üzenetére


éN79
addikt

SureThinget személy szerint.


[Szerkesztve]

(#1112) szállitó válasza Gemi_88 (#1110) üzenetére


szállitó
senior tag

nero 6.6.1.4 és az ahoz tartozó LS ...

(#1113) torrente74 válasza szállitó (#1112) üzenetére


torrente74
tag

Philips CD-R LightScribe lemezt vettem egy boltba, de sehogy sem akar rá nyomtatni.
Azt írja ki a nero, hogy töröljem meg a lemezt. Hiába törlöm semmi...
Ötletek?

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#1114) szállitó válasza torrente74 (#1113) üzenetére


szállitó
senior tag

én lejebb irtam hogy a philips el gondok vannak lehet ezzel is tegnap irtam pl verba bol 5öt megirt szépen a 10 es hangerböl a 6. at már nem remélem azért a többi müxik majd...

(#1115) Márton


Márton
nagyúr

Mikor jön már a színes lightscribe lemez?
Vajon jövő tavaszra már igen, egy éves csúszással az ígérthez képest?

Már bruttó 25e-ért kapni IP4200-at, ilyenkor elgondolkozok, milyen jó is lehet 1 perc alatt, szines lemezfelületet varázsolni :(


[Szerkesztve]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1116) DMG


DMG
senior tag

Üdvözletem!

Sikeresen végignyálaztam ezt az 1000 postot, na azért nem mind, úgy 500-tól. Tegnap volt szerencsém beszerezni egy BENQ 1655-ös írót, eddig egy LS-t írtam vele, azt kétszer, mert még nincs fent a kontraszt növelő, egész tűrhető lett. Nero 6.6 ot adtak hozzá ami egyből fel is frissítette a LS drivert 1.1.105.1-re és tökéletesen működik, kivéve, hogy úgy tudom, hogy a kontraszt növelő-nek megegyező verzió számmal kell rendelkeznie és ilyen verziót tegnep nem találtam. Van esetleg alakinek linkje? :R

Egy post elkerülte sokak figyelmét, legalábbis nem reagáltatok rá miszerint a FOCUS COMPUTER Kft-nél lehet venni BENQ írókat, nem kell külföldről rendelgetni, sőt a héten akciós 10990-ért lehet hozzájutni, igaz OEM, viszon adnak hozzá gyári Nero-t a kábel meg nem hiszem hogy sokaknak hiányozna otthonról.

Szóval ami segítség kéne, hogy ilyen verziójú kontraszt növelő-re lenne szükségem, meg igazából jó volna tudni hogy ez hogyan működik? Fogom feltelepítem és elketyeg a háttérben, vagy új opciókat ad a Nero-hoz?

Előre is Kösz a segítséget!

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1117) BlackWoOd válasza DMG (#1116) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Szerintem jobban járnál, ha töltenél a lightscribe.com-ról friss LS drivert és a hozzá való kontrasztnövelő toolt. Sokkal egyszerűbb megoldás, ha nincs egészen konkrét okod megtartani a korábbi verziót (a jelenlegi letölthető az 1.4.109.1).
A 6.6-os Nero-ban ugyanúgy működni fog az új driver is.
(Nero LS cimke készítés témában nem szakértek - a szintén letölthető SureThing 4 SE-t hasznosítom cimkézési célra - viszont megnéztem, működik az LS ikonja, meg feljön a dialógus is.)

A kontrasztnövelő util pedig valami beállításon matat csak, tehát nem jelenik meg új beállítási mód a cimkéző programban (gondolom valami ini fileban vagy registryben tárolt paramétereket állít át), nem is fut cimkézés közben (emlékeim szerint egyszer lefutott, beállította a dolgait és ennyi).

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#1118) DMG válasza BlackWoOd (#1117) üzenetére


DMG
senior tag

THX :R

lightscribe.com-ot néztem, de az 1.4.109.1 es verzióhoz csak 1.4.113.1-es kontraszt növelő van. Ezzel működhet? Mert úgy rémlik, hogy azonosnak kell lenie, vagy csak az alap driver nem lehet kisebb a kontszt verziónál?

SureThinget néztem, de az 15 napos, nem találtam ingyenes verziót belőle, pedig itt azt olvastam ingyenes. Az itt belinkeltek is mind Trial-ok voltak, szóval nekem a Nero tökéletesen megfelel pláne hogy licenszelt, és ha már az úgyis fent van, az írás miatt, akkor használom LS-re hacsak nem ad rá okot hogy váltsak. :DDD Telepítésével sem voltak gondok, szóval jelenleg meg vagyok vele elégedve.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1119) BlackWoOd válasza DMG (#1118) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Amit a lightscribe.com download section-ből le tudsz szedni SureThing 4 SE (special edition - butított változat, de sztem csak kevesebb előregyártott sablont tartalmaz, mert minden funkció ment, amit kerestem), az nem limites.
Ha letöltöd ugyanonnan, ugyanakkor a system driver update-et és a contrast toolt, akkor az biztos, hogy menni fog együtt. (1000%)

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#1120) DMG válasza BlackWoOd (#1119) üzenetére


DMG
senior tag

Köszönöm!

Nahh majd megpróbálom ezt a ShurThing-ot egyenlőre maradok a Nero-nal amig kiszolgálja az igényeimt.

Nahh majd a héten kipróbálom ezt a kontúr update-et, ha lesz rá időm.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1121) torrente74 válasza szállitó (#1114) üzenetére


torrente74
tag

Megtaláltam a megoldást!
Nem veszek philips-et soha többé ;]

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#1122) torrente74 válasza szállitó (#1114) üzenetére


torrente74
tag

A verba milyen árban mozog?

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#1123) DMG válasza torrente74 (#1122) üzenetére


DMG
senior tag

Mostanában ritka holló, én tegnap 480-ért vettem 1.2-es DVD-t Kicsit húzós. :( Viszont szerintem hibátlan.

Megnéztem ezt a ShurThing SE-t a Wizardok kimaradtak belőle a többi elvben benne van.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1124) westlake válasza torrente74 (#1122) üzenetére


westlake
félisten

en 200-ert kapom..

Play nice!

(#1125) DMG válasza westlake (#1124) üzenetére


DMG
senior tag

Na majd én is körbejárom a forrásaimat, LS nyersanyag téren még újonc vagyok.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1126) torrente74 válasza DMG (#1125) üzenetére


torrente74
tag

Az igencsak drága darab...

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#1127) torrente74 válasza westlake (#1124) üzenetére


torrente74
tag

hun ??? nekem is kell :DD

Leszbikusok nem léteznek, csak nők akik nem találkoztak még Chuck Noris-szal!

(#1128) DMG válasza torrente74 (#1126) üzenetére


DMG
senior tag

Hát igen ehhez nem kellett sok, hogy rájöjjek, a jó minőséget amúgy is meg kell fizetni. De nyílván nem fogom minden cuccomat LS korongra égetni, csak ha a jó izlés úgy kívánja. :DD

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1129) szállitó válasza DMG (#1128) üzenetére


szállitó
senior tag

200-220 ba megy a 10es henger verba 1.2 es az ''olcso helyken''

(#1130) DMG válasza szállitó (#1129) üzenetére


DMG
senior tag

Hol lehet ilyen olcsó helyet találni? Piac meg hasonló kétes helyeket kivéve, jobb szeretem rendes számtech boltban megvenni az efféle dolgokat, amiről azt sem lehet biztosan tudni, hogy mennyire tartós.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1131) BlackWoOd válasza DMG (#1130) üzenetére


BlackWoOd
aktív tag

Azok a boltok nem tartoznak az ''olcsó helyek'' kategóriába. ;]

Tájékoztatásul viszont elmesélem, hogy a hardverpiac szekcióban vannak megbízható minőségű lemezt áruló, bevált, korrekt polgártársak (igen, ők az ''olcsó helyek'' kategória, amire a fenti kollega is utalni próbált). Ha gondolod, priviben ajánlok pár embert (csak hogy ne legyen ingyenreklám nekik, azért nem itt :) ).

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#1132) DMG válasza BlackWoOd (#1131) üzenetére


DMG
senior tag

Köszi! Lehet igényt tartok a nevekre, elöbb körbe érdeklődöm az ismerős forrásokat, csak még nem jutott rá időm. :O

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1133) cheerke


cheerke
csendes tag

HP 840i 11999 Ft
LG E10L külső 14999 Ft
HP 840e külső 16999 Ft

HP DVD LightScribe 10es korong 2290 Ft


:R [link] :R

LightScribe.hu

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1134) szállitó válasza DMG (#1130) üzenetére


szállitó
senior tag

ahol én veszem van kb 6-8 árus és egy hétvégén szerintem eladnak 50000db lemezt gondolod ha szart adnának jövöhéten is menne a bolt...

(#1135) DMG válasza szállitó (#1134) üzenetére


DMG
senior tag

Kösz az infót, már kaptam neveket is, ha lesz zsém majd beszerzek pár 100 darabot. :D

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#1136) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

nincs valakinek fekete előlapja dw 1650-höz?
adok érte fehéret :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#1137) Morpheus!


Morpheus!
csendes tag

Hy all. Még uj vagyok ezen a téren, és jo lenne ha valaki elmondaná hogy mi is kell ide!

THX

Morphy

(#1138) Winner_hun válasza Morpheus! (#1137) üzenetére


Winner_hun
félisten

egy LightScribe képes író, egy LightScribe lemez meg egy program, pl surething, ami képes LS lemezek kialakítására

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1139) Morpheus! válasza Winner_hun (#1138) üzenetére


Morpheus!
csendes tag

Ok ezek megvannak. Egy Plextor PX-750A író, van hp lemezem. de a progihoz van egy linked?

Morphy

(#1140) lazydog válasza Morpheus! (#1139) üzenetére


lazydog
addikt

Ez az író nem tud LightScribe-ot.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#1141) szállitó válasza lazydog (#1140) üzenetére


szállitó
senior tag

:Y akkor nehéz dolga lesz ..... :B

vettem multkor 10es verbatim 1.2 est 2000be 1rossz volt amit nem akart sehogysem megvésni
úgyhogy holnap veszek megint belöle ...
valaki esetleg találkozott valami új tipussal mostanában?

[Szerkesztve]

(#1142) Márton válasza szállitó (#1141) üzenetére


Márton
nagyúr

A Verbatim 1.2 nyomata neked nem túl halovány?
Még a kontraszt progi feltevése után sem olyan szép kontrasztos mint egy 1-es lemezé.
Én ezért most mellőzöm a márkát.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#1143) szállitó válasza Márton (#1142) üzenetére


szállitó
senior tag

engem ez nem nagyon izgat mert általában szöveget és esetleg''serial'' nyomok rá hogy olvasható legyen késöbb is ne keljen filoznom hohy o vagy 0 i vagy l esetleg 1 mert hát macskakaparok...

valoban gyengébb a minöség látszik az a 6 perc amiivel hamarabb végez de olcso (200-220) tizes/darabos és a verba lemezben megbizom hogy 5 év mulva is látja majd a gép az adatot

Hp-t kiprobálnám de ott ahol vásárolok csak ez meg a szar phillips van abbol meg vettem de a fele rossz volt anyaghibás ugyhogy az soha többet nem... rw lemezekböl is volt egy idöben 6os 8as rw- rw +

de aztán leáltak rola nem tudom miért megint csak 4x es van ...

csak a boltba látok ott meg 2x anyiért...



[Szerkesztve]

(#1144) grabber


grabber
addikt

Na sikerült megírnom az első Ls-os dvd-met.Philips dvd,Benq dw1655,Surething.
Képet egyelőre nem tudok mutatni,de a kép nagyon picit csíkos,sajna,de teljesen türhető.Arra tudnátok tanácsot mondani,hogy milyen dvd-t érdemes vennni és hogyan kellene megégetni illetve hányszor a legjobb?

(#1145) ssolitude válasza grabber (#1144) üzenetére


ssolitude
őstag

Többször is írtuk, mindent, csak Philips-et ne. A Benq meg a HP nagyon meggyőzőnek tűnt nekem,azt csak ajánlani tudom.

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1146) grabber válasza ssolitude (#1145) üzenetére


grabber
addikt

Sajnos Philipset rég vettem,de most már én is tudom.Benq-t hol lehet kpani,mert én még sehol nem találkoztam. :R

(#1147) ssolitude válasza grabber (#1146) üzenetére


ssolitude
őstag

Sorry, Benq-ból csak CD van. Legalábbis ahol én veszem.[link]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#1148) grabber válasza ssolitude (#1147) üzenetére


grabber
addikt

Hát akkor majd kipróbálom a Hp-t.Remélem,majd elmúlik a csíkozás.

(#1149) szállitó válasza grabber (#1144) üzenetére


szállitó
senior tag

ha csak szöveg akkor jo és gyors a verbatin 1,2es olcso is mert van 10es henger ,és az imation nal sincs gond...

(#1150) grabber válasza szállitó (#1149) üzenetére


grabber
addikt

Mi az a 1,2 es?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LightScribe
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.