Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange

Hozzászólások

(#751) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tavasz folyamán kiadják a BtS Linux és MacOSX portját, szokás szerint a Feral készíti.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#752) MolGabi válasza wesker24 (#580) üzenetére


MolGabi
aktív tag

(#754) GhanBuri Ghan válasza MolGabi (#752) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Ha jól értem, akkor a 3. befejezés nem a játékban maradt, eredetileg betervezett rész, hanem rajongói projekt. Jó ötlet, én is agyaltam rajta, hogy meg lehetne oldani a kezdő szituációt idővisszatekerés nélkül, és akkor megmenekülhetne Chloé és Arcadia Bay is, persze ez pont a játék értelmét venné el, hogy elgondolkodtat.
A Sacrifice Max jó ötlet, illene a sztoriba, viszont talán már túlbonyolítaná a letisztult befejezést.

(#755) MolGabi válasza GhanBuri Ghan (#754) üzenetére


MolGabi
aktív tag

Mivel részt vettem a 3. epizód fordításában, így akkoriban volt egy "Nightmare" illetve egy kórházi jelenet, amit később már átírtak, eltűnt a szövegek közül is. Arra tippeltünk akkoriban, hogy lett volna egy harmadik befejezés is, ahol Max önmagát feláldozza, esetleg kórházba kerül. Van is egy weboldal, ahol kivágott, fel nem használt dolgok vannak a játékról. Később hivatalosan is kiderült a fejlesztők posztjából, hogy elfogyott a játék befejezésére szánt idő és pénz, ezért sajnos át kellett variálni a finálét...

(#756) dannyl válasza MolGabi (#755) üzenetére


dannyl
addikt

Sajnálatos, hogy az idő nyomása miatt hagynak kiadni félkész/nem teljesen befejezett játékokat. Épp most olvastam végig a Tomb Raider történetét, ahol a 3 utáni nagy érthetetlen lejtőt magyarázzák meg. Ott is a kiadó (EIDOS) ütötte az asztalt a határidő miatt, és nem érdekelte, hogy egy szart ad ki, csak legyen eladás belőle. Ezt vagy 4-5 részen keresztül, mikorra a TR név már leáldozott. Most ezzel a teljesen megváltozott, Square Enix változattal építgetik vissza az évtizedes renomét.

(#757) GhanBuri Ghan válasza MolGabi (#755) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Á, értem, így már más a történet.
Szerintem elég a kétféle befejezés, legalábbis a polarized címhez csak az illik, kerek a történet a végleges formában is.
Kíváncsi vagyok, hogy a második éve lesz-e olyan jó, mint az első. (nehéz lesz)

(#758) emiki6


emiki6
veterán

Most akciós steamen a BtS és a delux is. Szerintem mostmár behúzom én is. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#760) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

[link] - elő lehet regisztrálni a google play-es LiS játékra, ez azt jelenti, hogy küld a google egy értesítést, mikor elérhetővé válik a játék.

Ugyanitt kiírja a link azt is, hogy a telefonod alkalmas-e.
Android 6.0-tól megy és kell neki OpenGL 3.1, 64 bites proci és 2GB ram.

CJ4567: hol kell előrendelni? ;]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#761) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#760) üzenetére


CJ4567
veterán

P9-re azt írja hogy nem kompatibilis.

No Sana No Life

(#762) KubanitoS


KubanitoS
veterán

The Awesome Adventures of Captain Spirit

Ingyenes játék a Dontnod fejlesztőcsapattól, egyféle LiS2 teaserként is fel lehet fogni. Érdemes kipróbálni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#763) flymi válasza KubanitoS (#762) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:R

Apropó. Hol tart most a LiSBF? Hány epizódos, hol tartanak a kiadással?
Ha minden rész megvan akkor beruháznék rá.
Bocs ha hülyeséget kérdeztem, nem követem az eseményeket. Vagy most már a LiS2 van terítéken?

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#764) CJ4567 válasza flymi (#763) üzenetére


CJ4567
veterán

Szeptemberben jön a LiS2 EP1, már kint van a BtS teljesen.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#765) flymi válasza CJ4567 (#764) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Értem, kösz! :R
Megvettem a BtS-t. :C

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#766) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Life is Strange lényege összefoglalva 1 képben:

SPOILER VESZÉLY!!!

:DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#767) sixpak


sixpak
nagyúr

Tegnap óta elérhető Androidon is a játék.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#768) CPT.Pirk válasza sixpak (#767) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elő vagyok rá regisztrálva, de a telefonomról még mindig nem látszik. Mindeközben ha másik fiókos eszközről megyek fel a playbe, ott meg látszik...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#769) sixpak válasza CPT.Pirk (#768) üzenetére


sixpak
nagyúr

Este jött az értesítés....azt nem tudtam, hogy free lesz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#770) CJ4567 válasza sixpak (#769) üzenetére


CJ4567
veterán

P9-el nem kompatibilis. :F

No Sana No Life

(#771) CPT.Pirk válasza CJ4567 (#770) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem az sajnos.

- Samsung Galaxy S7 and up, Note 5 and up
- Google Pixel and Pixel XL and up
- Sony Xperia Z6 and up
- HTC 10
- LG V20, G6 and up
- OnePlus 3 & 3T
- Huawei P10 and up

sixpak: majd egyszer megjön, ha akar...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#772) sixpak válasza CJ4567 (#770) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem értem miért, az nem rossz telefon, ráadásul adtak el belőle bőven, talán kitalálnak valamit rá.

Amúgy a grafikán nem lehet állítani, ennyi a settings menu:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#773) CPT.Pirk válasza sixpak (#772) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megnéztem, hardveresen megvan minden képessége hozzá, amit felsoroltak igényként. Lehet kézzel letöltve és rárakva elindulna...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#774) sixpak válasza CPT.Pirk (#773) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így van, egy próbát mindenképp megér.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#775) CPT.Pirk válasza sixpak (#774) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na, közben az én telóm is lekerült a támogatott listáról... Megpróbáltam az apk-t feltenni, de nem rakja fel. Hibakód vagy valami nincs, csak nem csinálja meg...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#776) sixpak válasza CPT.Pirk (#775) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ba***ák meg, komolyan nevetséges. :(((

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#777) emiki6


emiki6
veterán

Azt kéne, hogy menjen mobil vr-ban. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#778) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#771) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem is létezik Xperia Z6. :DDD

No Sana No Life

(#779) CJ4567 válasza sixpak (#772) üzenetére


CJ4567
veterán

Jó a felbontás. :DDD

No Sana No Life

(#780) sixpak válasza CJ4567 (#779) üzenetére


sixpak
nagyúr

De működik, örülök. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#781) CJ4567 válasza sixpak (#780) üzenetére


CJ4567
veterán

Hát nem a legszebb, de megy. :)

No Sana No Life

(#782) sixpak válasza CJ4567 (#781) üzenetére


sixpak
nagyúr

Frankó.👍

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#783) CJ4567 válasza sixpak (#782) üzenetére


CJ4567
veterán

Még gamepad támogatás is van, PS3 paddal tökéletes a játék, viszont eléggé forr a játéktól a telefon.

Discordon láttam S8-as képeket a játékból, azon se sokkal szebb, gondolom mindenen akkor így fut.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#784) bozont válasza CJ4567 (#783) üzenetére


bozont
veterán

A hozzászólásokat elnézve mindenki panaszkodik a gyenge grafikára/felbontásra. Talán lesz valami frissítés ez ügyben. OP 5-ön szépen fut, de a grafika itt sem jobb:

Igaz a kis kijelzőn azért nem annyira vészes, de látszik azért.

[ Szerkesztve ]

(#785) CJ4567 válasza bozont (#784) üzenetére


CJ4567
veterán

P10 Pluson se jobb.

No Sana No Life

(#786) CPT.Pirk válasza sixpak (#776) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Megpróbáltam adb-n keresztül felrakni, de persze nem ment. Viszont legalább kiírta, hogy valamelyik cpu képesség nincs meg, ami kellene. Azt persze nem írta ki, hogy konkrétan mi hiányzik neki...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#787) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#786) üzenetére


CJ4567
veterán

Milyen telefon?

No Sana No Life

(#788) CPT.Pirk válasza CJ4567 (#787) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Yotaphone2. Orosz.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#789) sixpak válasza CPT.Pirk (#788) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az nem a legfrissebb darab, bár nem annyira vágom a témát.
1-2 éves készülékeken nem indul el sajnos, ahogy olvasom.... :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#790) patakij válasza sixpak (#789) üzenetére


patakij
tag

Jó 3 éves HTC A9 elég szépen viszi, problémamentesen. Bár feltételezem ez inkább specifikáció függő.
Kiegészítésképpen: A játék fizetős, csak az első epizód ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#791) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#788) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem is csak úgy ment a játék, ha külső oldalról leszedtem, és felmásoltam a telefonra.

No Sana No Life

(#792) CPT.Pirk válasza sixpak (#789) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mindhárom feltételnek megfelel, amit kiírtak a játék oldalán és engedett is regisztrálni korábban. Valami belső proci tulajdonság hiányzik neki, amit használtak az apk csomag fordításához, de azt meg nem tudja kiírni, hogy mi...

CJ4567: az vicces, mert akkor a telefonod tévedésből lett nem kompatibilisnek beállítva...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#793) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#792) üzenetére


CJ4567
veterán

Mi a pontos hibaüzenet? Képernyőkép is tökéletes.

Megesik az ilyen, amikor LG G2-m volt akkor nem tudtam az ingyenes Hitman Snipert leszedni, mert nem volt kompatibilis (7.1.2 custom ROM-ot használtam), közben egy Xperia Z1 Compact-on (ugyan úgy Snapdragon 800 van benne) kompatibilis volt. :U

Egy dolgot tudok elképzelni, hogy ARMv8(64 bit) a minimum a játéknak. (A minimum Android rendszer az 6.0.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#794) CPT.Pirk válasza CJ4567 (#793) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ahh, benéztem. ARMv7 van a telóban és az 32 bites proci, a játéknak meg 64bites kell. Abban a hitben éltem, hogy ebben a telóban már 64 bites a proci. Arrrrrrrrrr... :U

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#795) emiki6 válasza bozont (#784) üzenetére


emiki6
veterán

Gyenge a grafika, de forr a telefon. Ha szép lenne valószínű kigyulladna, gondolom azért nem szép. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#796) CJ4567 válasza emiki6 (#795) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor nem csak az én telefonom akart forraló lenni, rendben van. :D

No Sana No Life

(#797) emiki6 válasza CJ4567 (#796) üzenetére


emiki6
veterán

Ja, én még nem próbáltam ki, de evidens, hogy egy ilyen játék teljesítményigényes, ezáltal hamar meríti a telót és melegíti is. Igen, zsebszámítókép, de azért csodát ne várjunk. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#798) VikMorroHun válasza CJ4567 (#796) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Rá kell szerelni egy folyadékhűtőt... :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#799) emiki6 válasza VikMorroHun (#798) üzenetére


emiki6
veterán

Vagy ha vízálló, akkor víz alatt kell vele játszani :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

(#800) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kijött az első rendes trailer a LiS2-höz

https://www.youtube.com/watch?v=vo_390Rmdvo

Megjelenés szeptember 17, "mindent megtudunk" augusztus 20.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.