Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange

Hozzászólások

(#651) nonsen5e válasza wesker24 (#649) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kíváncsian várom, de remélem nem fogják ennek is összecsapni a végét. :U

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#652) Dtomka válasza emiki6 (#613) üzenetére


Dtomka
veterán

Egyetértek! Jó pár játékot megismertem az évek alatt. Sokat elfelejtettem, de úgy érzem, hogy ezt nem fogom.

Most fogok belevágni az 5. részbe, és ha véget ér a játék......hiányérzetem lesz.

(#654) flymi válasza Dtomka (#653) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:((( Ha térdben szakadt naciban lesznek nem is érdekel a játék. De komolyan.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#655) Mister_X válasza flymi (#654) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor ne vedd majd meg.

Life is Strange: Before the Storm - 31.08.2017

Előzményjáték Chloe-val és Rachellel. Én konkrétan elsírtam magam a bemutatón.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#656) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Továbbá, kis elmélkedés.

Az első részben a szimbolikus állat a pillangó volt, tudjukmiért. Itt feltűnt a holló, amit sokan a halállal asszociálnak (mert dögevő), továbbá tudjuk, hogy minlesz Rachel sorsa - de ennél sokkal mélyebb dolgok vannak elrejtve:

The crow is a spirit animal associated with life mysteries and magic. The power of this bird as totem and spirit guide is provide insight and means of supporting intentions. Sign of luck, it is also associated with the archetype of the trickster; be aware of deceiving appearances. If the crow has chosen you as your spirit or totem animal, it supports you in developing the power of sight, transformation, and connection with life’s magic.

Throughout history, the crow has been associated with both positive and negative symbolic meanings. The most common are:

- Life magic; mystery of creation
- Destiny, personal transformation, alchemy
- Intelligence
- Higher perspective
- Being fearless, audacious
- Flexibility, adaptability
- Trickster, manipulative, mischevious

-

Tehát, a kiemelt dolgok erősen jellemzőek Chloe-ra és ebből lehet következtetni a játékmenetre, magára is: nem lesz itt szupererő, az első rész figyelmeztetése hatványozottan lesz igaz - ne hibázzunk, mert a hibák megmaradnak. Kevesebb (semennyi) "időmanipulálós" puzzle lesz, már csak azért is, mert egy lefektetett sztorit fogunk végigtolni, ismerjük a következmények jórészét.

Theorycrafting: Rachel szerepére leszek kíváncsi, sőt, én azt is el tudtam volna képzelni, hogy ő lesz a főszereplő. Miért? Mert Rachel tökéletes volt: mindenkivel megtalálta a közös nevezőt, mindenki szerette, mindenki bírta (még Nathan és Victoria is). Nem furcsa ez egy kicsit? Tökre olyan, mint Max, ha szociálisabb módon toljuk végig a játékot, nem seggfejként.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#657) Mister_X válasza Mister_X (#655) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A legfontosabb: ezt nem a Dontnod készíti és rövidebb is lesz (3 epizód), mint az eredeti. A folytatást már hegeszti a Dontnod, a Before the Storm viszont tökéletes lesz pár szál elvarrására.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#658) gyimger válasza Mister_X (#656) üzenetére


gyimger
őstag

Rachelt tudom elképzelni főszereplőnek, és neki talán lesz valamiféle "ereje", mert őt kevésbé ismertük meg, talán lesz valami adottsága, amiről senki sem tudott.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#659) Mister_X válasza gyimger (#658) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már csak azért sem tudom elkéozelni, mert a trailerben is kapott kemény három másodoercet, továbbá Chloe szerepel még a borítón is - pedig adná magát, hogy Rachelnek Maxhez hasonló ereje legyen (azért is bírta mindenki) és nem tudott fordítani a saját sorsán. De nyakamat rá, hogy Chloe lesz a főszereplő, kevésbé drasztikus cnc elemekkel, a kettejük kapcsolatára koncentrálva.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#660) gyimger válasza Mister_X (#659) üzenetére


gyimger
őstag

Viszont az volt az egész apropója. Anélkül csak egy tinidráma lesz? Rachel kellene ide, ideális főszereplőnek.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#661) Mister_X válasza gyimger (#660) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legyen tinidráma! Ha ez kell, ám legyen, Chloe tökéletes alap - nem nagyon tudsz hasonló alapfelállású művet (sorozat, film, játék) felhozni. Egyébként sem lehet Chloe örökké oldalkocsi, kijár most neki a főszerep.

Egyébként, egy jelenet megragadta a figyelmem: ha Chloe-nak van valami rejtett ereje (amivel ő sincs igazán tisztában), az ehhez fog kötődni - William autóbalesete. Lehet, hogy "csak" egy rémálom, de pont Life is Strange esetén lenne furcsa, ha "csak" az lenne.

Úristen, szakadnak fel az emlékek folyamatosan, nem bírom :O Nem véletlenül nem kezdtem bele újrajátszáskor a negyedik fejezetbe.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#662) szami777 válasza Mister_X (#661) üzenetére


szami777
addikt

"Chloe örökké oldalkocsi, kijár most neki a főszerep."

Ez azért érdekes, mert az első részt játszva végig az volt az érzésem, hogy ő az igazi főszereplő, annak ellenére, hogy nem őt irányítottuk.
De lehet ezzel egyedül vagyok.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#663) Mister_X válasza szami777 (#662) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fáradt vagyok E3 miatt, így nem igazán van már energiám (aludni kéne Sony konferencia miatt) rendesen kifejteni. De korántsem, az igazi főszereplő Max és nem csak azért, mert őt irányítjuk. Nagyon nagy hangsúlyt fektetett a játék Chloe és Max kapcsolatára, de elég egy non-Pricefield végigjátszás, hogy lássuk Maxet jobban kibontakozni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#664) emiki6 válasza Mister_X (#661) üzenetére


emiki6
veterán

Én korlátolt ember vagyok és ezért mindig is ellenszenves voltam Chloeval szemben, nagyon nem szimpatikus (annyi számomra negatív tulajdonsággal rendelkezik, csoda hogy nincs elhízva, azt már nem lehetne űberelni... :DDD). Max ennek szinte pont ellentéte, nála azt lenne nehéz fokozni, hogy még szimpatikusabb legyen. Talán pont ez volt a karakteralkotás célja a készítőknél, hogy két szinte ellentétes személyiséget tárjanak elénk.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#665) flymi válasza emiki6 (#664) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Te nem voltál lázadó tini? ;] Én valahogy mindkét karakterrel tudtam azonosulni.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#666) emiki6 válasza flymi (#665) üzenetére


emiki6
veterán

Ezen még nem gondolkoztam, de most hogy így mondod, tényleg nem voltam. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#667) ThySoul


ThySoul
senior tag

Közben már van valami kommentáros gameplay is (nem rakom ki, hogy senki ne essen bűnbe) de eddig kissé meh nekem. konkrétan a játék küllemre ugyanaz mint az első évad Kár, pedig az egynek még a soundtrackjét is imádtam.

(#668) Dtomka válasza ThySoul (#667) üzenetére


Dtomka
veterán

(#670) szami777 válasza Dtomka (#669) üzenetére


szami777
addikt

Kemény.

Egyébként jár a pacsi a casting bandának, szerintem eléggé hasonló az új színész hangja.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#671) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Vegigvittem a BtS elso reszet.
10/10 :) Fantasztikus!

Udv. core2

(#672) flymi válasza Neil Watts (#671) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Akkor már lehet kapni ezek szerint. :C

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#673) Neil Watts válasza flymi (#672) üzenetére


Neil Watts
veterán

Igen, Steamen 31-en jelent meg.
Ahhoz kepest keson szereztem be. :)

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#674) CJ4567 válasza Neil Watts (#671) üzenetére


CJ4567
veterán

Én még később fogom beszerezni, addig kerülök mindenféle spoilert, ha lehetséges. :)

No Sana No Life

(#675) flymi válasza CJ4567 (#674) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Lehet én is majd a karácsonyi nagy leárazáskor vásárolok be pár játékot, ami érdekel.
Ez köztük lesz, ha lesz rá százalék. :K

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#676) gyimger válasza Neil Watts (#671) üzenetére


gyimger
őstag

Még olvasni sem akartam róla, az utolsó infóm a képesség hiánya volt, és most erős a késztetés a kipróbálásra.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#677) Neil Watts válasza gyimger (#676) üzenetére


Neil Watts
veterán

En is szkeptikus voltam, de LiS-fankent kotelezo vetel volt.
Nem csalodtam, melto a LiS nevre.
Meg mindig a tortenet hatasa alatt vagyok. :)

Udv. core2

(#678) emiki6


emiki6
veterán

Arra lennék kíváncsi, hogy annak is tetszett e, akiknek Chloe karaktere nem volt szimpatikus. :D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#679) henny


henny
csendes tag

Sziasztok!
Remélem vki tud nekem segíteni. Azt hiszem kb. a 3. epizódig sikerült eljutnom, de ott a magyarosítás már nem működik vagy nem tudom, pedig elméletileg 100%-os volt nah mind1. Emiatt le is álltam a játékkal, mert magyarul kezdtem el úgy is szeretném folytatni, mert nagyon érdekel a történet. Újra le akartam szedni egy magyarosítást hozzá, de a FileRise oldalán csak az eredetihez való van fent és érdekelne, h vki tud-e olyan linket adni, ami jó "más" verzióhoz is?

"A fényképezőgép a munkaeszközöm. Általa adok értelmet mindannak, ami körülvesz." /André Kertész/ | "A képek ott vannak, csak meg kell őket örökíteni." /Robert Capa/

(#680) nonsen5e válasza emiki6 (#678) üzenetére


nonsen5e
addikt

Napokban majd beszerzem, és akkor majd beszámolok róla.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#681) ldave válasza Neil Watts (#677) üzenetére


ldave
félisten

Nekem is nagyon tetszett, vasárnap este fejeztem be az első részt. Chloe továbbra is rendkívül érdekes karakter és szerintem az írók remekül hozták a 16 éves Chloe-t. Rachel még kicsit lóg a levegőben, de bármi lehet belőle, várom a folytatást.

A Slime draws near! Command?

(#682) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ne haldokoljon a topik :Y

Szerintem a Before the Storm szintén azonnali vétel. Chloe mindenképp szimpatikusabb azoknak, akiknek a 19 éves verzió nem jött be. Kevésbé hardcore szarokavilágba punk, sokkal badass-abb hozzáállás és (én például) rengeteg helyen tudok azonosulni vele... és Rachellel is. Bár még csak EP2 eleje/közepe felé járok. Csak az első epizód nettó kétszer ríkatott meg, mert annyira életszerű és... és... Samuel baromi ijesztő.

"It's okay to not to be okay, Chloe."

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#683) Mister_X válasza Mister_X (#682) üzenetére


Mister_X
nagyúr

EP2 kivégezve: holy shit :Y Szinte tökéletes...

Kedvenc pillanatom az volt, amikor Chloe be lett rakva a Tempestbe, egyből tudtam, hogy sikerült beletenyerelni a szarba - igyekeztem megjegyezni a szerepet, megy a jelenet, erre Rachel elkezdett improvizálni... Elárultal, te némber :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#684) FST200 válasza Mister_X (#683) üzenetére


FST200
tag

jobb mint a LisS ?

(#685) emiki6 válasza FST200 (#684) üzenetére


emiki6
veterán


?:D

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#686) CJ4567 válasza Mister_X (#683) üzenetére


CJ4567
veterán

Én őszintén azt hittem, hogy csak dísznek lehet elolvasni a forgatókönyvet, és csak egy hosszabb cutscene lesz. Akkor éreztem, hogy valamit elrontottam azzal, hogy nem futottam át a szöveget, amikor választanom kellett volna, hogy mit mondjak. Szerencsére egy hibával megúsztam. Rachelnek a kitérőjéről látszódott, hogy tényleg mennyire jó színészi képességei vannak, hogy még akkor is próbált szövegkörnyezethez hű lenni, amikor a forgatókönyvről rég letért. Ja, és meglepett(nem tudtam erről), hogy a Tempest az tényleg egy létező Shakespeare dráma. Drámában a dráma? ;]

Számomra az EP2 jobban tetszett, jobban lekötötte a figyelmem, mint az EP1, az EP3 nagyon várós lett.

No Sana No Life

(#687) Mister_X válasza FST200 (#684) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyik sem jobb a másiknál, mindkettő kiemelkedő. Rengeteg helyen más a játék mechanikailag, mint az eredeti Life is Strange, igazából földhözragadtabb és valószínűleg jobban érvényesülnek a döntéseink. Például kíváncsi leszek második végigjátszásra, hogy mi lesz a színdarabbal, mert megvolt rá az esély, hogy Rachel nem vesz részt benne.

@CJ4567: imádtam az egész jelenetet - és ja, a Tempest egy Shakespeare dráma :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#688) CJ4567 válasza Mister_X (#687) üzenetére


CJ4567
veterán

Rachel mindenféleképpen részt vesz a darabban, talál rá megoldást.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#689) emiki6 válasza Mister_X (#682) üzenetére


emiki6
veterán

Btw maross-nál 3300. Talán megveszem. :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#690) Mister_X válasza CJ4567 (#688) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Deal, következő végigjátszáskor akkor nem osztom ki Wells-t :K Mr P-nek viszont keményen beolvasott Chloe :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#691) CJ4567


CJ4567
veterán

December 20-án jön a BtS 3. epizódja. :C

No Sana No Life

(#692) Lunky88


Lunky88
tag

A trailerből ítélve úgy néz ki Rachel drogozni kezd? A fecskendőből meg a kórházas jelenetből legalábbis erre következtetek. Meg amikor Chloe mondja a kocsiban ülve hogy "I'm not losing you!" akkor ha jól megnézitek Rachel is ott ül mellette, Chloe vállára dőlve, eszméletlenül...

Már előre látom hogy tönkre fog vágni ez az epizód. :(

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#693) Lunky88


Lunky88
tag

Tegnap este végére értem a 3. epizódnak. Pont annyira összecsapottnak érződik ez a rész mint az eredeti játék 5. epizódja... Most komolyan nem lehetett megoldani hogy lássuk Frank hogyan intézi el Damon-t? A másik, hogy Sera látszólag kapott egy halálos dózist a drogból - de még ha nem is lett volna az - úgy viselkedett mintha mi sem történt volna vele. Először azt hittem hogy csak Chloe fejében játszódik le az egész, de nem...
Azt is kifogásoltam, hogy sok helyen elveszi tőlünk a játék az irányítást, semmi interaktív, felfedezős rész, max. hozhattunk néhány döntést itt-ott. A vége felé meg nagyon érződött az hogy le akarták zárni a storyt, mutattak pár rövid jelenetet ahol Chloe & Rachel együtt vannak és ugye a végére bevágták a telefonos részt a Dark Room-ból... :(

Összességében azt mondanám szép munkát végeztek a készítők, de a 3. epizódtól (mint befejező rész) én többet vártam volna.

"Go on… but trick us again child, and your suffering will be legendary even in Hell!"

(#694) Mister_X válasza Lunky88 (#693) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Este én is nekivetem magam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#695) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nos, én is a végére értem. Én elégedett vagyok az egész Before the Stormmal, habár lehet hagyhatott sokaknak rossz szájízt az EP3 - nekem nem. Talán csak annyi, hogy rövid lett (nem volt 3 óra és sok extrát megcsináltam).

Az a “baj”, hogy az egész széria alatt folyton könnyekbe lábadt a szemem, amikor Chloe-nak álmai/hallucinációi voltak Williammel... azokat eltalálták... bírtam az eredeti LiS alatt is, itt pedig még jobban belegázolt a lelkembe. Rövidségétől eltekintve az EP3 is jól volt összerakva, szerintem, én minden rajongónak ajánlom.

Nagyon díjaztam, hogy igyekeztek a megadott stíluson belül minél jobb “logikai feladványokat” megalkotni, gondolok itt pl. (EP1) Chloe dühkitörésére, amikor minden lehetséges gomb megkapta a “Smash” funkciót :DDD, egyébiránt tetszett a szerepjáték is, (EP2) a roncstelep felfedezésére és a kocsi kidekorálására, és persze magára a színdarabra, ahol nem ártott felkészülni (EP3) Rachel megnyugtatása a feltuningolt csillaglámpával, a kocsi összeszerelésére és a DA irodájának feltúrására. Szerencsére okozott sok meglepetést a játék, jó volt viszontlátni a régi karaktereket és megismerni újakat, a sztori egyes csavarjai és a lehetséges döntési szituációk is jobbak voltak, nem mindig volt egyértelmű a döntés egyes helyzetben. A backtalk challenge is jó újítás, ha jól tudom, secret endinghez teljesíteni kell az összeset, de ez nem mindig könnyű, mert a legelsőtől (tutorial) eltekintve az összes többinél egyszer hibázhatunk és tovább fog haladni a sztori, nem beszélve arról, hogy nehezedik a szisztéma (nincs fogás mindig a szövegen).

Na és amikor könnyek között mondtam magamnak Rachelnek, hogy sajnálom... :( :

Legjobb jelenetek:
EP1: Chloe kiborulása a roncstelepen rip zsebkendő#1
EP2: The Tempest, végig, Samuellel való beszélgetés ugye opcionális volt
EP3: stáblista előtti montázs, ami változik a végigjátszás függvényében

Mondhatni a LiS Chloe-nak ez a jelenet adott értelmet (magán a BtS-n túl), hogy láthattuk, mennyire kiegészíti egymást Rachel és Chloe, hogy miként visz színt az életébe. És végig az volt bennem, hogy már értem, hogy miért fog fájni Rachel elvesztése Chloe-nak...

+1: stáblista utáni jelenet
És igen, az utolsó másodpercekben pedig megkaptuk zárójelenetnek a Dark Roomot :O
Nem, én nem bírtam ki... Nagyon a szivemhez nőttek mindketten. Következő LiS végigjátszásnál biztos bőgni fogok már az első epizódban, mert nem az lesz, hogy “kiafaxom az a Rachel Amber”.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#696) CJ4567 válasza Mister_X (#695) üzenetére


CJ4567
veterán

Secret ending alatt arra gondolsz, hogy Sera találkozhat Rachellel? Arra van kétféle megoldás, egyik Redditen fent van, másik meg a karkötő, amit khm. nem a legtöbben kérhettek el. ;]

Nekem egyik bajom az volt, hogy rövid volt, és ebbe akartak sok mindent belezsúfolni. Személyes kedvencem a második epizód volt, de ez se volt rossz, sőt.

Tetszett, amikor Chloe kihívja a rendőröket Eliotra,
majd gyorsan eltűnik, amikor kiérnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#697) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Sziasztok!

Tegnap neki akartam végre ülni a Before the Storm 3. epizódjának, azonban valami nagyon nem oké. Elindult a játék, benéztem a beállításokba, örömmel láttam, hogy megmaradtak az eddigi beállításaim, majd eszembe jutott valami, amit el akartam intézni, ezért ki is léptem, hogy később folytatom. Azóta viszont nem hajlandó elindulni a játék, egy ilyen hibaüzenetet kapok.

Átnyálaztam pár oldalt a Steam témáknál, próbáltam Google-t, de semmi találat ilyesmire. Leellenőriztettem a játékfájlok épségét, töröltem a settings és mentés fájlokat, frissítettem videó drivert, próbáltam más képernyő felbontást, újratelepítettem a játékot, de ugyanaz a jelenség. :(( Nincs esetleg valami ötletetek?
(Win10 64 bit egyébként, nemrég kaptam meg a Fall Creators frissítést, én arra gondolok, hogy ez kavart be nagyon valamit, mert az első két epizóddal megjelenésük után gond nélkül játszottam.)

[ Szerkesztve ]

(#698) Dtomka válasza SH4D0W2011 (#697) üzenetére


Dtomka
veterán

Ezt találtam, remélem segít:
couldn't switch to requested monitor resolution

(#699) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Jó volt a BtS. Leginkább a Tempest előadása tetszett, az nagyon jól meg volt csinálva, meg a szerepjátékos és az autós roncstelepes részek tetszettek.

Az EP3 vége nem volt egyszerű döntés. Ha nem tudtam volna, hogy mi fog történni szegény lánnyal a LiS-ben, akkor elmondtam volna neki az igazat. Így viszont arra jutottam, hogy azt a kis időt inkább töltse az apjával, akármilyen is... Az arányok is stimmelnek, 49 vs 51%? Megint elég jól rátrafáltak a nehéz kérdésre.

*
Viszont megőrjítenek a LiS FB csoportjában azok, akik szerint Warren egy "creepy stalker", aki csak kukkolni próbálja szegény Max-et. Jááááááj. ;]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#700) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#699) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha Warren egy creepy stalker, akkor Eliot micsoda? ;]

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.