Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange

Hozzászólások

(#701) SH4D0W2011 válasza Dtomka (#698) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nekem notin, legfrissebb driverrel nincs ilyen, notis ismerősnek szintén, azt lehet csak az asztali kártyák támogatják. Azért köszönöm, hogy utána néztél! :)

(#702) CPT.Pirk válasza CJ4567 (#700) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát ez az! :D

Amúgy Eliott meglepett. Totál normális arcnak tűnt az elején.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#703) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#697) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Egy kedves Steam user megosztotta velem a megoldást, legalábbis most elindult a játék kétszer is egymás után. :D Szerintem ez alkalmazható más játéknál is, ahol ez a hiba előfordul.

Keressük meg a játék indítófájlát, jobb klikk rajta, Tulajdonságok, Kompatibilitás fül, és tegyünk pipát a Teljes képernyős optimalizálások letiltása elé, majd okézzuk le.

(#704) emiki6 válasza SH4D0W2011 (#703) üzenetére


emiki6
veterán

Na erre jöjj rá magadtól! :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#705) SH4D0W2011 válasza emiki6 (#704) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hát ja, magamtól az életben nem jöttem volna rá. :) Ne tudd meg, mennyire elegem van a PC gamingből. :DDD

(#706) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok

Olyan dologgal fordulok hozzátok, hogy nem ment a játék. Barátnőmmel harmadszorra kezdünk neki az első fejezetben és másnap csak az új játék opció van.Baromi idegesítő, másnál is volt ilyen? Eredeti Steames.

XBOX ID: GoTReX #4839

(#707) CPT.Pirk válasza GoTReX (#706) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem, de írj a supportjukra, reagálnak rá.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#708) GoTReX válasza CPT.Pirk (#707) üzenetére


GoTReX
őstag

A Steames supportnak ?☺

XBOX ID: GoTReX #4839

(#709) GoTReX


GoTReX
őstag

Megoldódott! Windows biztonság központ/mappák hozzáfèrèsènek korlátozása be volt kapcsolva.... Agyrém

XBOX ID: GoTReX #4839

(#710) emiki6 válasza CPT.Pirk (#707) üzenetére


emiki6
veterán

Baszki, aszittem ez a DAC topik és nem értettem mi van... :DDD 😂

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#711) CPT.Pirk válasza GoTReX (#709) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tegyél Linuxot, jól fut rajta a LiS. :D

emiki6: jah igen, ott is tevékenykedek néha. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#712) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Március 6.-án jön a Farewell bónusz epizód.

(#713) TommyX_ válasza SH4D0W2011 (#712) üzenetére


TommyX_
őstag

Elő kellene rendelni a dobozos verziót, csak ~21 000 ft kb a gyűjtői. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#714) S1M0N válasza TommyX_ (#713) üzenetére


S1M0N
senior tag

Lesz sima Limited Edition is!

[ Szerkesztve ]

(#715) TommyX_ válasza S1M0N (#714) üzenetére


TommyX_
őstag

Láttam igen ezt is, bár amennyit veszek én játékot, lehet benevezek a Vinyl Edition-re.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#716) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Mostanság tolom a Before the Stormot, amelyet a Deck Nine készített. Emellett azonban a neten van olyan videó is, miszerint a Dontnod készíti a második évadot, ezt 2017 májusában jelentették be.

Ekkor a Before the Storm-ról beszéltek? Vagy esetleg a Dontnod is készít egy új LiS játékot?

De ha az új játék a BtS volt, akkor miért nem a Dontnod csinálta, miért adták át a fejlesztést másik csapatnak?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#717) SH4D0W2011 válasza KubanitoS (#716) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Szia!

Jól tudod, valóban készül egy második évad a Dontnod-tól, a Before the Storm az nem az. :)

(#718) KubanitoS válasza SH4D0W2011 (#717) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nagy királyság!

Megjelenésről van valami infó esetleg?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#719) SH4D0W2011 válasza KubanitoS (#718) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem tudok sajnos semmi infót, meg így hirtelen utána keresve sincs semmi friss, nagy a csend körülötte, de biztosan készül. :(( :)

(#720) janeszgol


janeszgol
félisten

Nos. 3 nap alatt letoltam ezt és a Before the Stormot. Huhh nagyon sok így egyszerre, nagyon felbolygatott. Bem fogok spoilerezni, hátha valaki még nem játszott vele. Kérem ez dráma a köbön, ennyit el lehet ondani róla. Nekem mindhárom főszereplő szimpatikus volt.
Majd elmúlik a hatás.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#721) janeszgol


janeszgol
félisten

Állandóan a játék van a fejemben. Nálam nagyon betalált. Hihetetlen mennyi érzést előhozott ez a játék. A második kedvencem lett, csak a World of Warcraft előzi meg. Mikor arról lejöttem, kb két és fél évig rá se néztem más játékra. Most így vagyok a LiT 8 epizódja után. Ahogy lapozgatom az eddig klassznak hitt játékaim, csak az "á f*szom nem érdekel" megy.
Zseniális a két játék. Történelem. Ez játéktörténelem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#722) CPT.Pirk válasza janeszgol (#721) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Csatlakozz a LiS fb csoporthoz, megéri.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#723) emiki6 válasza CPT.Pirk (#722) üzenetére


emiki6
veterán

Olyan is van? :DDD
Mondjuk nem érdekel, nem kell mégegy időszivattyú :D

Janesz: ismerős az érzés, bár én a BtS-ot még nem vettem meg.
Mass effect, hzd, shadow of the colossus is jók!

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#724) CPT.Pirk válasza emiki6 (#723) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

15715 tagja van és időnként tök jó dolgokat posztolnak.

Mondjuk meglepően sokan vannak ott akik utálják Warren-t, egyrészt azért mert belelóg a Max - Chloe kapcsolatba, másrészt meg azért, mert "creepy stalker"-nek tartják amiatt, mikor lesi a parkból, hogy Max már felkelt-e.

Meg amúgy tök jó cosplayeket szoktak nyomni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#725) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#724) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha Warren creepy stalker, akkor Eliot micsoda?

No Sana No Life

(#726) CPT.Pirk válasza CJ4567 (#725) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát ez az! :DDD

Egyébként a BtS elején még azt hittem normális arc lesz ez az Eliot.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#727) janeszgol válasza CPT.Pirk (#724) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt en is utaltam. Ennek a nyolc epizodnak a harom lany a foszereploje es ezek kapcsolata, legalabb is a szememben. Iszonyatosan izgalmasra keszitettek, illetve az alap negyedik epizodjanak a vegen nagyot csodalkoztam.
Rachelt rettenetesen sajnalom, amiert halott. Nagyon megkedveltem, ahogy Chloe-t is, de a kedvencem Max. Annyira cuki, hogy nincsenek ra szavak.
Ahogy en jatszottam: Chloe Sacrefice, illetve csokot is kertem tole Maxnek, aztan csokot kertem Racheltol, majd a vegen hazudtam neki. Igy kialakult egy nagyon dramai helyzet. Gondoljatok bele. Max es Chloe gyerekkori baratok, majd a Chloe apja halala utan 5 ev szunet van (13-18 eves koruk kozott), ahol a Before jatszodik es jon Rachel. Chloe es Rachel egymasba szeret, majd Rachel eltunik (tudjuk mi lesz vele). Aztan jon Max, aki beleszeret Chloe-be, de elveszti (Chloe sacrefice).
Ezt nagyon nehezen viseltem el, de megis igy dontottem. Mondom en mindharom csajt imadtam.
Mindegy, majd elmulik.

[ Módosította: #45553408 ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#728) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez a jatek fantasztikus. Ennyi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#729) CPT.Pirk válasza janeszgol (#727) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálam ez máshogy volt.

A LiS-ben bár dobtam egy csókot Chloe-nak mert miért ne, de mégsem vele jöttem össze, hanem Warrennel. Aztán végül a várost áldoztam fel. Az én értelmezésem szerint a Dinerben lévők túlélték a dolgot.
Chloe ott és akkor egyszerűen nem igazán kész egy kapcsolatra, most független attól, hogy ki mit gondol az azonos nemű kapcsolatokról.

A BtS-ben sem jöttem össze Rachell-el, ott ő is kissé problémás, miközben Chole meg tök normális. A végén hazudtam én is, de leginkább azért, mert tudtam, hogy mi fog történni vele. Azt a kis időt már had töltse boldogan.
Ha nem tudtam volna mi fog történni vele később, akkor valószínűleg nem hazudok neki a végén.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#730) janeszgol


janeszgol
félisten

A francba. Nem sikerult spoiler tagaket tenni. Kerem a TG-t javitsa, tegye az egeszet abba. Koszonom. :R

CPT.Pirk, majd ha gephez ulok, akkor irok ide. Mobilnezetben ez a hulye opera mini neha leveszi a tageket. Egyre reagalok. En hetero vagyok, viszont a No-No kapcsolat nem zavar annyira. A masik esetben a gyomrom fordul fel. De hat Kovi is megmondta, hogy a "leszbi" poreszt a hetero ferfiaknak forgatjak, ezert van bennuk csak szep no, ferfiszemnel szep no. Az eletben azert nem igy van.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#731) janeszgol válasza CPT.Pirk (#729) üzenetére


janeszgol
félisten

Meg annyit (nem lesz spoiler), hogy en elsonek az alapot vittem vegig, majd az elozmenyt, a before-t. Viszont a Before-nal nem vettem figyelembe az alapot, ugy dontottem.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#732) CPT.Pirk válasza janeszgol (#730) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szintén hetero és semmi bajom a nő-nő kapcsolattal, csak egyszerűen se Chloe-t, se Rachell-t nem tartottam kapcsolatra alkalmasnak.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#733) janeszgol válasza CPT.Pirk (#732) üzenetére


janeszgol
félisten

Ebben a jatekban eleg sok lehetoseg van, ahogy olvastam pl a te torteneted. Ez egyszeruen fantasztikus. :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#734) janeszgol


janeszgol
félisten

Ugye a játék nem csak erről szól, mint amit leírtam. Vastagon van benne családszéthullás (opcionális), apa halálának a feldolgozása, plusz egy meglepő bünténysorozat. Izgalmas volt a játék, érdekes, lélekromboló, kétségbeesett, szerelmes, magányos. Lehetne még sorolni. Fantasztikus.
Olyan érzéshullámok annak, amiket csak ilyenkor, pár nap elteltével detektálok. Őszinte leszek, az eddig játszott játékok jó 99%-nál nem is követtem a történetet, csak játszottam. Itt igen. Imádtam.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#735) janeszgol


janeszgol
félisten

PC-s Before limited előrendelve, a másikat is kutatom ezerrel. PC-s vagy Xbox One-os kell, de megveszem a PS4-eset is, ha olyan van csak, nem érdekel. De kell egy példány. (Nincs ps-em.)
Konzolvilágból rendeltem egy PC-set, de nincs raktáron. Még nem jeleztek vissza, remélem kapok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#736) KubanitoS válasza janeszgol (#735) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem fogsz kapni. Limited, nem "gyártják" már. Ebayen 220.000 forintért tudsz venni bontatlant. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#737) janeszgol válasza KubanitoS (#736) üzenetére


janeszgol
félisten

Vettem egyet, XOne-os verzió. Volt még az egyik boltban 4 darab. Már postázták, bízom benne. :)
Az előzményből meg PC-set veszek vagy amit kapok, de a PC-set rendeltem elő.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#738) KubanitoS válasza janeszgol (#737) üzenetére


KubanitoS
veterán

Na, ennek örülök. Az Ebayes dolgot azért említettem, mert én PC-s változatot szerettem volna venni nem olyan régen és sehol nem lehet kapni.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#739) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Life is Strange: Before the Storm | Farewell Launch Trailer Már ennyitől libabőrös lettem. Sajnos csak pénteken lesz rá időm, talán. :((

(#740) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ééééés eddig csak 2x omlott össze a játék, az új epizódban, mára feladom... :) Ha valamit fel lehet róni a Deck9-nak, az az összeomló játék.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#741) janeszgol válasza SH4D0W2011 (#739) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem a BtS egyszer fagyott. A folytatásról annyit, hogy állítólag nem ezek a szereplők lesznek benne, leglaábbis nem Max, nem Chloe és nem Rachel. Evvel nincs bajom, kerek volt a történet, kerek volt a lezárás, nem kell feszegetni, nem kell túltolni a biciklit. CSak az eredeti játékot aláznák meg azzal, ha nyaggatnák isten tudja mennyi rókabőrön át.

Az első kedvenc történetem a Harry Potter ámblokk, azt nem lehet überelni, viszont a LiS és a BtS a második helyet szerezte meg. (A harmadik a Hobbit és a Gyűrűk Ura, illetve a Warcraft. Tovább nem gondoltam még, de nem is fontos.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#742) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Farewell epizód... Spoiler nélkül csak annyit mondok, hogy sikerült még egyszer elérni azt, amit az eredeti játék okozott. Könnyekkel küszködés van...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#743) CJ4567 válasza CPT.Pirk (#742) üzenetére


CJ4567
veterán

+1.

No Sana No Life

(#744) wesker24 válasza CPT.Pirk (#742) üzenetére


wesker24
senior tag

+1

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#745) dannyl


dannyl
addikt

Olvasgattam mindenfelé, de nem találtam infót. LiS új rész (úgy értem: teljesen új játék) van tervben?

(#746) CPT.Pirk válasza dannyl (#745) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Season2 jön majd az eredeti játékhoz, új karakterekkel és helyszínekkel. Több infót még nem tudni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#747) dannyl válasza CPT.Pirk (#746) üzenetére


dannyl
addikt

Gondolom akkor 2019 karácsony előtt nem nagyon kell várni :(

(#748) janeszgol válasza CPT.Pirk (#746) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem teljenes onallo jatek jon? En ugy tudom nem is lesznek ismeros szereplok benne.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#749) dannyl válasza janeszgol (#748) üzenetére


dannyl
addikt

Ezt mondta ő is :DDD

Szerk.: Jaaa, félreérthető ha úgy olvasom, de szerintem egyre gondoltok.

[ Szerkesztve ]

(#750) CPT.Pirk válasza janeszgol (#748) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

LifeIsStrange Season 2. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.