Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange

Hozzászólások

(#351) nonsen5e válasza ldave (#350) üzenetére


nonsen5e
addikt

Steamcloudba automatikusan menti a progresst. Egyszer elszállt nekem is, de onnan sikerült visszatölteni.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#352) ldave válasza nonsen5e (#351) üzenetére


ldave
félisten

PS3-on tolom, ott meg fizetős a cloud :( Viszont most már előfzittem rá, szóval több ilyen nem lesz,

A Slime draws near! Command?

(#353) wesker24 válasza fpeter07 (#349) üzenetére


wesker24
senior tag

Ha valamit nem értesz csak szólj nyugodtan én szívesen válaszolok rá ha tudok ! :D

Én minden nap nézem a netet és keresem az össze függéseket a játékban hihetetlen hogy mennyi mindenre fény derül ami már a korábbi epizódokban ott volt csak nem tudtuk mi az de az Episode 4 után szinte minden értelmet nyert. :D

Amúgy nekem is 6 óráig tartott végigvinni hogy értsem pontosan is miről van szó. :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#354) wesker24 válasza ldave (#350) üzenetére


wesker24
senior tag

Ha már Lisa-t megmented akkor a Blue Jay-t se felejtsd el a madarat az Episode 1-3-4-ben és ugye Alyssa-ról se feledkezz meg ki tudja milyen szerepe lesz az Episode 5-ban ha már 4x-szer lehet megmenteni. :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#355) nonsen5e válasza wesker24 (#353) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én egyszer játszottam végig minden epizódot, achievement (opcionális fényképek) majd elkezdem az Episode 5 után. Így volt a játék 22 óra eddig. Érdekes viszont, hogy én végig úgy játszottam, hogy minden egyes zugba benézek, és így is jó pár (12 darab) képet kihagytam valahogyan...
Minden ismerősöm is az én accountról share-ben játszotta. :D

Bármennyire is érdekelne több végkifejlet, mégtöbb döntés, bármennyire is eszméletlen jó játék... ugyanúgy vagyok vele, mint a filmekkel, hogy amit egyszer végigjátszottam / végignéztem, azt én már nem tudom másodszorra is, más döntések és történések ide vagy oda. :(

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#356) MolGabi válasza nonsen5e (#355) üzenetére


MolGabi
aktív tag

"Bármennyire is érdekelne több végkifejlet, mégtöbb döntés, bármennyire is eszméletlen jó játék... ugyanúgy vagyok vele, mint a filmekkel, hogy amit egyszer végigjátszottam / végignéztem, azt én már nem tudom másodszorra is, más döntések és történések ide vagy oda."

Én is így vagyok vele, pedig nagyon jól eltalálták ezt a sok választási lehetőséget, de az, hogy újra kezdjem, hát nem tudom ...

(#357) ldave válasza nonsen5e (#355) üzenetére


ldave
félisten

Én is így vagyok általában játékok esetében, viszont filmeket szeretek újranézni, Totoro-t pl bármikor megnézem, bármennyiszer :)

Nekem 2-3 kép maradt el az epizódok során, általában ha új jelenet jött megnéztem a skicceket és direkt kerestem, hogy mit is kéne fotózni.

A Slime draws near! Command?

(#358) wesker24


wesker24
senior tag

Jah ha kimaradt néhány fotó én is megszoktam nézni melyik maradt ki és azt megcsinálom és ha találok valami össze függést a régi részek között és az új részek között azt azért megszoktam nézni hogyan is volt.

Igazából én is olyan döntéseket hoztam hogy nem játszanám újra.

Egyedül azt szúrtam el az Episode 3-ban hogy nem David mellé álltam mert David sokat tud Nathanról is meg Jeffersonról is az Episode 4-ben.

Szinte biztos hogy az Episode 5-ben David fog segíteni Max-nek a Dark Room-ban már aki David mellé állt az Episode 3-ban arra lennék kíváncsi hogy aki Chloe mellé állt és David már ki lett penderitve akkor mi van ? :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#359) fpeter07 válasza wesker24 (#323) üzenetére


fpeter07
veterán

Képes voltál az összes számot bepötyögni? Pedig tök nyilvánvaló helyen volt elrejtve. :) Aztán a másik kódos dolog David szekrényében otthon, a játék végefelé jöttem rá, hogy vissza lehet nézni az eddigi képeket, szóval ez marad kövire.

Ez a drogos kérdés érdekes. A Rachel in the dark room rajzra utalva valószínűleg Nathant nagyon megrázták az események. Nem hiszem, hogy a tanár és Nathan összedolgoznak, valami zsarolás lehet a háttérben. Ki kellene majd találni, hogy Rachel halála szándékos vagy véletlen volt. Én speciel előbbire tippelek, mivel az elkövető gondolkodás nélkül elkábított minket és lelőtte Chloe-t. Ez azért eléggé furcsa. Bár már ott sántít a történet, hogy a két ifjú nem szólt a rendőrségnek sem akkor, amikor megtalálták a holttestet, sem pedig akkor, amikor tudták az éjszaka, hogy bajba kerülhetnek. Nathan sms-e is érdekes. Kezdem azt hinni, hogy Mark Jefferson nem létező személy, csak álnév.

Az a gáz, hogy nagyon hosszú volt a rész, és teljesen perfekt lett. Az a parti is rendkívül hiteles volt. Egyelőre hagyom a gondolkodást, a történet után majd a részletekre akarok hangsúlyt fektetni.

szerk: Még egy gondolat, ha Nathan apja lenne a hunyó, akkor az nagyon Hősök sorozatra hajazna. (bár szegény sorozat akkormár leáldozóban volt) Ráadásul már ismerjük a szereplőket.

[ Szerkesztve ]

(#360) fpeter07 válasza wesker24 (#331) üzenetére


fpeter07
veterán

Még mindig azt tartom a legvalószínűbb befejezésnek, hogy az egész történetünk csak egy álomkép. Rengeteg dolog utal erre. Sajnos eddig nem ért semmi meglepetés a történet alakulását illetően, remélem dotnodék a végére azért meg tudnak lepni. Nagyon sok Sherlock Holmest (+egyéb krimit) olvastam, így nem lesz egyszerű dolog. Próbálok kiokoskodni egy jobb befejezést majd.

(#361) wesker24 válasza fpeter07 (#359) üzenetére


wesker24
senior tag

Itt van néhány érdekesség !

Szerintem Nathan is részben áldozat és nem olyan rossz fiú ahogy az elején gondoltuk, mert az apja (Sean Prescott) is úgy kezeli mint egy szörnyszülöttet (Az apja levele Nathan szobájában). Amikor lehetett választani hogy Warren agyon verje Nathan-t vagy se én akkor le állítottam Warren-t. Tudjuk hogy Nathan egy seggfej de elég erős gyógyszereket szed, mentálisan labilis kiszámíthatatlan, és ugye pszichiátria kezelésre szorul, (Doki levele a Dark Room-ban) de az apja minden külső segítséget megtagad tőle, nem tud szabadulni az apja fogságából, pedig csak meg akar felelni az apjának, és ugye Jefferson is durván manipulálja, mindenki utálja egyedül csak Victoria áll ki mellette. Amikor Max az apja felől kérdezett akkor Nathan az mondta hogy az apja egy igazi faszfej az Episode 3-ban amikor Joyce ebédlőjében voltunk.

Amikor Max és Chloe megtalálták a Dark Room-ot akkor ugye ott volt Nathan dzsekije is na szóval Nathan dzsekije CSAK AKKOR van a Dark Room-ban ha ö lett felfüggesztve az Episode 2 végén, HA Jefferson vagy David esetleg Max lett felfüggesztve akkor Nathan dzsekije nincs ott a Dark Roomban.

Szerintem Sean Prescott az aki mindenkit irányít, hatalmas befolyása és rengeteg pénze van ugye ő építette a Dark Room-ot (számla a Dark Room egyik asztalán), mig Jefferson az agytröszt aki Sean Prescott jobb keze és ugye ott van Nathan is aki az apja nyomására gyűjti be a csajokat és drogozza be őket és viszi a Dark Room-ba, ahol Jefferson szadizza a csajokat és csinálja róluk a szörnyű képeket, ugye ott van az a sok akta a csajok nevével.

Minden jól ment egészen addig amíg el nem fogták Rachelt és bedrogozva vitték a Dark Room-ba csak ugye itt történt egy kis malőr Rachel magához tért (talán kevés drogot adtak be neki) és ugye mindent látott és gondolom megakart szökni, csak ugye Jefferson ezt nem hagyhatta mivel mindent látott, ezért nem volt más választása el kellett tennie láb alól Rachelt, emlékszel az Episode 2-ben arra a sok injekciós tűre és a shotgun töltényekre a junkyardban? Jeffersonnak eszébe jutott egy remek ötlet hogyan simíthatná el könnyen ezt az ügyet, megölte vagy megölette mással Rachelt (drog túladagolással) és Jefferson ugyanúgy bedrogozta Nathant is hogy mindenki azt higgye Nathan végzett Rachel-el (Rachel egyik fotója a Dark Roomban) és Nathan vigye el az egész balhét. Mikor Nathan magához tért és Rachel felől kérdezett Jefferson lehet hazudott neki hogy elengedte öt, lehet Nathan nem is tudja hogy Rachel halott vagy ö is tud Rachel haláláról ki tudja ? Ezért volt annyira olyan meglepett mint aki szellemet látott volna az Episode 3-ban amikor Nathan meglátta Max-et Rachel ruhájában.

Nem tudom észre vetted-e de a Dark Room-ban az asztalon ott volt egy Whiskey-s üveg is ha emlékszel ugyanez a whiskey-s üveg volt a Principal irodájában az Episode 3-ban eldugva az egyik könyves polc mögé, is vagyis a Principal is benne van a buliban ő is tud mindenről, és ö adta ki az aktákat a lányokról Sean Prescottnak.

És Rachel Spirit állata egyértelműen az őz volt egész végig az őz segítette Max útját (Episode 1 Nightmare és az Episode 2-ben és az Episode 4-ben is ott volt). Emlékszel az őzre az Episode2-ben amikor Max leakarta fotózni, és az üvegeket kereste Chloe-nak, az őz pontosan Rachel sírja felett állt. És amikor Max és Chloe megtalálták Rachel holtestét akkor az őz eltűnt és Rachel lelke végre békében nyugodhatott.

Ugye az Episode 4 végén Jefferson bedrogozza Max-et és fejbe lövi Chloe-t és az Episode 5-ben Max fogságban van a Dark Room-ban nem tud visszamenni az időben ezért szüksége lesz egy külső emberre aki segít neki kijutni vagy eltereli Jefferson figyelmét amíg Max képes nem lesz az egyik fotóra visszamennie.

Hogy majd ki segít Max-nek ?

Ez jó kérdés de szerintem ezért lettünk jóba mindenkivel az Episode 4-ben (Vicky Frank David talán Nathan)

De a legvalószínűbb hogy David lesz az aki segít Max-nek kijutni persze ha az Episode 3-ban David mellett döntöttünk akkor az Episode 4-ben David-től elég sok mindent megtudunk, például hogy utálja Jeffersont és már az elejétől fogva nagyon gyanús volt neki a pali tud a Dark Room-ról és persze tud Nathan mocskos titkairól is, és ugye ott van Chloe laptopja a Dark Room koordinátákkal. De még az is elképzelhető hogy Nathan jó fiú lesz az Episode 5-ben és az apja ellen fordul hogy megváltásra leljen,talán Max-nek valahogy sikerül meg győznie, attól függ hogyan döntöttünk vele szemben az előző epizódokban (Be panaszoljuk-e vagy se Episode1, Nathant hibáztatjuk vagy esetleg Jeffersont vagy David-et Episode 2, és persze hagyjuk-e hogy Warren agyon verje-e vagy sem Episode4).

Amugy az Episode 5 címe nem hiába az hogy Polarized mert Max az összes eddigi készített fényképek között fog ugrálni ha sikerül kijutnia a Dark Room-ból.

- Első Selfie kép (Jefferson osztályterme Episode 1)
- Pillangó kép ( Az iskola fürdőszobája Episode 1)
- Újabb Selfie kép ( Max szobája Episode 2)
- Közös Selfie kép Chloe-val (Chloe szobája Episode 3)
- Dark Room Photo ( Dark Room Episode 4)
- Warren Selfie Picture ( Episode 4 a party elött)

És ami a befejezést illeti amikor Max a jövőben van vagyis már pénteken az Episode 5-ben (az Episode 1 végén) ott áll a sziklánál akkor valaki megfogja Max vállát de az a valaki nem Chloe mert amikor Max még a jövőben volt akkor az illetőn fekete dzseki volt ugyanolyan kifestett körmökkel mint Chloe-nak azt amikor visszatér az Episode 1-be akkor Chloe-n nincs kabát. És szerintem többszörös befejezés lesz attól függ hogyan döntöttünk mert 2 befejezést látok, az egyik a Warren selfie Picture és az On the Road Ending a másik a pillangó kép az iskola Wc-jében és a Hospital Ending. De nagyon kíváncsi lennék vajon mi lehet ez a Nightmare ami az ending után van ?

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#362) fpeter07 válasza wesker24 (#334) üzenetére


fpeter07
veterán

A kék madár Chloe szimbóluma?

(#363) fpeter07 válasza wesker24 (#361) üzenetére


fpeter07
veterán

Ez egészen jó összefoglaló lett. Bár Nathan apját én nem venném a főnöknek, csak mert sok pénze van. Szerintem nem lesz szerepe a történetben. A principalos üveg nekem is feltűnt. Ugyanakkor ezek eléggé szem előtt lévő dolgok. Most nagy játéktér állt a fejlesztők rendelkezésére és az eldugott dolgok voltak (a történet szempontjából) fontosak.
Szóval ha valaki ki akarja találni, miről szól az ötödik rész, rengeteg időt bele kell ölnie a játékba. (végignézni minden képet és helységet nagyon sok idő)

A hajléktalan nőről van véleményetek? Úgy tűnik nekem, hogy ő Arcadia Bay megtestesítője.

[ Szerkesztve ]

(#364) wesker24 válasza fpeter07 (#363) üzenetére


wesker24
senior tag

Igen persze hát hogy ne lenne :D

Az Episode 3-ban ugye figyelmeztethetjük a hajléktalan nőt a tornádó veszélyre, amúgy észrevetted hogy ugyanazt a zöld dobozos müzlit eszi a hajléktalan nő mint Max amikor visszamentünk az időben amikor még gyerek volt hogy meg mentsük Williamet, Max asztalán is ugyanaz a zöld dobozos müzli volt a múltban.

És amikor Max megkérdezi hogy mióta él Arcadia Bayben azt mondja hogy legalább ezer éve elég érdekes.

És ha közelebbről megnézed a hajléktalan nő szemét akkor teljesen egyezik Max-ével igaz csak sokkal öregebb ha Max-et meg néznék milyen lenne 50 évvel később a hasonlóság kb 75%-ban egyezik.

Amugy Samuel-ról mi a véleményed ? Elég sok titok van körülötte nem sok mindent tudunk róla.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#365) wesker24 válasza fpeter07 (#362) üzenetére


wesker24
senior tag

Jah elképzelhető hogy az mert majdnem minden egyes epizódban megmenthető az Episode 1-ben Joyce szobájában az Episode 3-ban az előszobában és az Episode 4-ben az emeleten, de ha Chloe szimbóluma a Blue Jay akkor a kék pillangó kié ? Max-é ? Mert a mókus Samuel-é az Őz Rachel-é esetleg a pillangó/kék madár Chloe jah és persze Nathané talán a bálna.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#366) fpeter07 válasza wesker24 (#364) üzenetére


fpeter07
veterán

Érdekes lenne, ha magunkkal beszélgettünk volna. Ez nekem egyelőre anomália. (vagy deja vu, ala mátrix) Samut egyelőre nem ismerem, csak elvétve vannak róla infók, újra kellene játszanom az előző részeket, amire csak jövő héten lesz alkalmam.

(#367) wesker24 válasza fpeter07 (#366) üzenetére


wesker24
senior tag

Egy dolgot nem értek még teljesen !

Az pedig Alyssa karaktere hogy a fejlesztők konkrétan mit is akartak vele pontosan ? Csak poénból rakták volna be azt minden epizódban hogy meg tudjuk öt menteni, vagy valami nagyon fontos szerepe lesz az Episode 5-ban ? Mert már 4x-szer mentettük meg lehet hogy az Episode 5-ban amikor eljön az idő akkor Alyssa fog minket megmenteni ? Persze attól függ hogy segítettünk-e neki vagy sem az előző epizódokban. Alyssa mondta is hogy ha segítség kell neki akkor ö ott lesz.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#368) fpeter07 válasza wesker24 (#367) üzenetére


fpeter07
veterán

Elég komplikált lesz a következő rész, valószínűleg sok befejezés lesz. Még mindig van mozgásterük a fejlesztőknek, de Mr. Jeff lelövése (lehet rossz a szóhasználat, mert valószínűleg ő lőtt a 4-ben) eléggé lekorlátozta a lehetőségeket. Nagyon hosszú lett az utolsó rész, nem tudom mikor fogom tudni még egyszer végigvinni. :( A játék OST-jét mindenesetre rárakom telóra. Általában csak olyan zenéket hallgatok, amikhez valamilyen élmény fűz. A játék minőségének egyik alappillére nálam a zene. Crysis, Mirror's Edge, Mass Effect, Prince of Persia játékok, Alan Wake stb. egytől egyig tökéletes alkotások. A LiS-nek még hiányzik a vége, remélem a fejlesztőknek sikerül meglepniük. Lehet, hogy túl sok sci-fit és krimit olvasok. :N

(#369) MolGabi


MolGabi
aktív tag

(#370) sixpak válasza MolGabi (#369) üzenetére


sixpak
nagyúr

Várjuk....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#371) MolGabi válasza sixpak (#370) üzenetére


MolGabi
aktív tag

Érdekes, hogy ráhúztak jóformán még egy hónapot pluszban az eddigi kb. 8 hetes megjelenésekre.

Egyébként ki hogy van a játékkal, van aki megvárja az egész évadot és egyben újrakezdi majd, nem így szétdarabolva játssza ?
Annyira sok idő telik el egy-egy epizód között, főleg most már így, a finálé előtt, hogy sok dolgot már el is felejtettem, illetve újra bele kellene rázódnom az egész sztoriba, mert nagyon megtöri a játékélményt ez a sok szünet szerintem.

Az október 20-i megjelenés szerintem azt is mutatja, hogy valami nagy utolsó finálét fogunk kapni, hiszen a 4. rész is már közel kétszer olyan hosszú volt, mint az első három epizód.

[ Szerkesztve ]

(#372) sixpak válasza MolGabi (#371) üzenetére


sixpak
nagyúr

Persze, én mindenképp végigjátszom újra, ha megjelenik az utolsó rész is.
Nekem is az a bajom, hogy sok idő eltelik a megjelenések között és sok mindenre nem is emlékszem már... :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#373) nonsen5e válasza MolGabi (#371) üzenetére


nonsen5e
addikt

Bármilyen jó is a játék, engem nem visz rá a lélek, hogy többször végigjátsszam, hogy minden egyes döntést lássak.
Egy valami kiválasztottam, és elvagyok azzal. Ha jó lesz viszont az 5. rész, lehet kivételt teszek és csinálok egy olyan mentést, ahol már az elején is Jeffersont b4sztatom, és esetlegesen Nathan mellett vagyok amikor lehet és nem gonoszkodom vele.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#374) fpeter07 válasza MolGabi (#371) üzenetére


fpeter07
veterán

Továbbra sincs időm játszani a játékkal. Egyébként mint mindenben, itt is az első rész volt a legjobb. Viszonylag nehéz átlátni kapcsolatokat, ha valaki egyben végigviszi, az nem semmi ember. Alyssa esetét a mai napig nem fejtettem még meg. És még van néhány mellékszereplő, aki esetlegesen fontos szerepet tölthet be az utolsó részben. Remélem méltó befejezést csinálnak a játéknak, bár a Dark Room nem ezt vetíti előre. (most a sztorira gondolok, a megvalósítás ismét gyönyörű lesz)

(#375) Shodan válasza nonsen5e (#373) üzenetére


Shodan
addikt

Ezzel én is így vagyok, választottam, amit választottam. Mint a való életben (ahol általában mindig sz@r döntést hozok) :D

Egyébként a történetet illetően szerintem a legnagyobb fordulat az lesz, hogy Max=Rachel !

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#376) fpeter07 válasza Shodan (#375) üzenetére


fpeter07
veterán

Max és Rachel megfelelősége csak egy egészen furcsa dimenzióban lehetséges. Elgondolkodtató, de Chloe szemszögéből vizsgálva a dolgokat ez elég furcsán venné ki magát.

(#377) BaLee válasza MolGabi (#371) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én megvártam a magyarítást így csak most vittem végig a 4. epizódot viszont így hogy október végén jön csak ki lehet, hogy csak karácsony környékén fogom befejezni.

Én sem vagyok az a játékokat többször végigjátszós fajta de most érzem magamban az erőt hogy a 4. rész történéseit látva nekiálljak még1x és alapvetően más döntéseket hozva érjek el ugyanide az 5. rész előtt.

Eddig 12 órám van benne de szerintem egy új végigjátszás nem fog ennyi időt igényelni mert másodszor már nem fogok minden utolsó posztert újra elolvasni. :)

Ez a 4. rész legvége engem is iszonyat meglepett... Sejtettem, hogy lesz még valami nagyobb szerepe az ürgének de erre nem számítottam.

(#378) fpeter07 válasza BaLee (#377) üzenetére


fpeter07
veterán

Nem lett volna nyáron munka és most tanulás, akkor már ennek többszörösénél tartanék. :R [link]

szerk: Mirror's Edge-el/ Team Fortress 2-vel anno rengeteget játszottam. Előbbi pedig singleplayeres játék. Szeretem a különleges játékokat. Bár mostanában fps korszakom leáldozott és felváltotta a kaland-korszak. (ld. LiS)

[ Szerkesztve ]

(#379) sixpak válasza fpeter07 (#378) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az szép...én a 14,5 órámmal, még messze vagyok ettől.
De többnek tűnt nekem...nem tudom miért...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#380) fpeter07 válasza sixpak (#379) üzenetére


fpeter07
veterán

Az utolsó rész valóban hosszú volt. Azt én sem élveztem annyira. Az első résszel viszont én nagyon jól elvoltam tavasszal. :)

(#381) BaLee válasza fpeter07 (#380) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én a játék elejétől úgy gondoltam, hogy ez a Vortex Club-os party lesz majd a csúcspontja az egésznek, nem is gondoltam volna hogy ezt már a 4. epizód végén ellövik. Ráadásul sok érdekes nem is történt ott.

Nekem is van egy olyan érzésen, hogy az 5. részben fogunk ugrálni kicsit az időben, bár lehet nem lesz igazam, mert eddig ez a játék mindennek mondható csak kiszámíthatónak nem. Hozzáteszem: szerencsére. :)

Nekiálltam újrajátszani a játékot és tényleg a legelején amikor a játék kezdődik Jefferson mondja az osztálynak, hogy bármelyiküket beállíthatná egy sötét szobában egy sarokba fotózni...

Valószínű azért lett kicsit hosszabb a 4. epizód mert eredetileg ha jól emlékszem 6 részesre tervezték, most meg már csak 5. Szerintem az utolsó rész is hasonló hosszúságú lesz mint a 4.

(#382) fpeter07 válasza BaLee (#381) üzenetére


fpeter07
veterán

Szerintem meg teljesen kiszámítható. Ha az ember figyeli a dolgokat, előre látja a következő rész tartalmát.

(#383) M_AND_Ms válasza wesker24 (#323) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"Chloe és Max felfedezte a titkos bunkert amihez szintén egy 3 jegyű kód kellett mivel nem találtam sehol se a kódot ezért kiszámoltam az összes lehetséges variációt és végig próbáltam az összes kódot amit lehetett"

A kód ismerete nélkül sem volt nehéz bejutni, mert a kód számjegyeinek gombjai meg vannak kopva, így csak azok összes permutációját kellett végigpróbálni, míg ki nem nyílt az ajtó. Ez maximum 6 próbálkozásra megvan

Amúgy, nekem csak egy nem tiszta:
A Dark Roomban Chloe honnét tudta, hogy a szeméttelepen kell keresni Rachel holttestét?

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#384) wesker24 válasza M_AND_Ms (#383) üzenetére


wesker24
senior tag

Onnét tudta hogy Chloe és Rachel titkos helye a szemét telepen volt ha alaposan körbe néztél az Episode 2-ben amikor Max Rachel titkos helyén találta meg az egyik üveget, akkor épp rá is lehetett írni a falra hogy itt volt Max is Chloe és Rachel alá. Na meg persze ott volt a Ghost Deer is akit leakart fényképezni Max csak nem látszott a fotón, a Ghost Deer pont ott állt az Episode 2-ben ahol Rachel el lett temetve. Na meg üveg keresés közben ugye Max talált néhány injekciós tűt és néhány shotgun lőszert is Max meg is jegyezte hogy a lőszer még friss. Szóval Chloe és Rachel töviről hegyire ismerte a szemét telepet mivel oda jártak mindig ha együtt akartak lenni, ezért ismerte fel a helyszínt hol van.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#385) M_AND_Ms válasza wesker24 (#384) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

Oh, persze - én hirtelen a Dark Roomban kerestem a megoldást erre, a második epizód meg oly régen volt már. Hiába ezért nem jó ez az epizodikusság. Vagy ki kell várni a végét és egyhuzamban lejátszani.
Köszönöm!

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#386) fpeter07 válasza wesker24 (#384) üzenetére


fpeter07
veterán

A szellem őz annak a bizonyítéka is lehet, hogy Max újraéli az egész történetet. Lehet már századjára próbálja a dolgokat jó irányba vinni.

(#387) nonsen5e válasza fpeter07 (#386) üzenetére


nonsen5e
addikt

eh? :D ;]
(akiértiérti)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#388) fpeter07


fpeter07
veterán

Na végre jó időpontra rakták az 5. részt! Okt 20-án, őszi szünetben lehet majd nyomni. Éjszaka játék, nappal dolgozatírás.

(#389) nonsen5e válasza fpeter07 (#388) üzenetére


nonsen5e
addikt

Már ahol van őszi szünet. :D ;] :P :O

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#390) fpeter07 válasza nonsen5e (#389) üzenetére


fpeter07
veterán

Napi 8-10 óra tanulás mellé nem árt némi szórakozás. Sajnos én nem fényképezős magas iskolában vagyok. :N

(#391) wesker24


wesker24
senior tag

Life is Strange Finale Trailer

HOLY MOTHER OF GOD CAN'T WAIT I WANT IT RIGHT NOW :Y :Y :Y :Y

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#392) CJ4567 válasza wesker24 (#391) üzenetére


CJ4567
veterán

HYPE OVER 9000

No Sana No Life

(#393) fpeter07 válasza wesker24 (#391) üzenetére


fpeter07
veterán

Holnap megkapod. :K Én csak egy pici meglepetést szeretnék. Bár lehet ma végigviszem még1x a dizsis részt és akkor tuti nem lesz benne.

(#394) wesker24 válasza fpeter07 (#393) üzenetére


wesker24
senior tag

Spoiler-ben kifejthetnéd hogy miről is van szó mert most nem ugrik be ! :D

Miért van az az érzésem hogy Max visszamegy a kezdetekhez (Bathroom Butterfly photo) amikor még nem használta az erejét ?Hogy rendbe hozzon mindent.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#395) fpeter07 válasza wesker24 (#394) üzenetére


fpeter07
veterán

Ha másodjára végigviszed az egyik epizódot és figyelsz, akkor tudod mi fog történni a következő részben. Nem ugrott be az utolsó rész neve (sőt most sem tudom), ezért írtam azt, hogy a diszkós epizód. :)

(#396) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Nincs is annál rosszabb érzés, mint amikor játszanád álmaid játékát, de nem lehet, mert három zéhát írsz a hetedik héten. :W

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#397) MolGabi


MolGabi
aktív tag

Ugyan még csak lefelé jön a finálé, azért mindenkinek jó játékot kívánok és remélem áll leesős befejezést hoztak össze a készítők.

Amíg az utolsó epizód töltődik, addig gondoltam végig viszem a 4. részt ismétlés gyanánt - bár az előző részeket már túl rég játszottam, túl sok idő telt el az epizódok között, na.

Azért így, hogy meg lesz az összes epizód egyben, egy újrajátszásnak majd neki állok ha lesz rá időm, talán még jobban át lehet élni a sztorit ha folyamatában lehet játszani és haladni a végkifejlettig.

Később visszanézek ... :R

(#398) fpeter07 válasza nonsen5e (#396) üzenetére


fpeter07
veterán

Háhá. Akkor játszom a héten helyetted is. :DDD

(#399) nonsen5e válasza fpeter07 (#398) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem bírtam ki, el kellett kezdenem. :D

Mindenféle spoiler nélkül: Teljesen sorrendben voltak a kiszivárgott zónanevek, viszont a 16-ból 6-ot kipörgettem 40 perc alatt úgy, hogy szokásomhoz hűen minden zugba benéztem. Remélem a maradék része azért hosszabb lesz, mert ha így folytatódik, max még másfél óra után vége az egésznek.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#400) CJ4567


CJ4567
veterán

És vége. Nem spoilerezek semmit.

No Sana No Life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Life is Strange
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.