Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89414) blakey válasza ΞΔGLΞ (#89412) üzenetére


blakey
titán

Tökéletesen tisztában vagyok mindennel, ezért írtam azt amit. 30 lapos tv-m volt, ebből mindig 3, amiből 24 VA paneles és 2 plazma és 4 IPS paneles, amit írtam az megállja a helyét, mint olvashattad, 49"-osról van véleményem és annak a kontrasztja is jobb. Képekkel én is tudok jót vagy rosszat írni bármelyik panelről, teszteket is tudnék linkelni de inkább saját használataim során szerzett tapasztalatot írom le. Local dimming egyik készülélen sem jó, panel típusától függetlenül. Én nem akarlak semmiről sem meggyőzni, arra ott a "Milyen tv-t vegyek" topik vagy akik a másikat gyűlölik, én soha nem márka vagy panel alapján döntők hanem meggyőződők arról, hogy jó vagy rossz. A korábban említett LG-t bármikor egy VA paneles mellé teszem és nem ilyen a különbség, mint amit betettél , arról nem beszélve, hogy oldalról is lehet nézni, ami még fontos, csakis megfelelően beállítva hasonlítok össze bármit is.
Sötétben nézek filmeket, semmi háttérfény, stb.

[ Szerkesztve ]

"Eladó: X96 Max+ Amlogic box" - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.