Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N

Hozzászólások

(#851) Pizzu válasza robi64 (#850) üzenetére


Pizzu
aktív tag

ezt kell nézni?

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#852) mojinjo


mojinjo
csendes tag

Ahhh.... segítség! :W
Szóval az tötént, hogy amikor kiírta a telefon hogy van egy szoftverfrissítés, akkor letöltöttem, és utána a telepítés most-ra(?) nyomtam, újraindult a telefon, de az lg lógó után a TWRP-t töltötte be... Gondoltam najó, akkor reboot->system, de ugyanaz történt. Megpróbáltam visszaállítani eredeti állapotba, mert volt egy backupom az alap androidról,, restore-oltam, újraindult, de ugyan az történt, csak az idő elállítódott. Namost hogyan tudok kiszabadulni ebből az ördögi körből? (ja, és eddig is ebből a backupból volt a teljesen stock android (4.4.2) feltelepítve)...

(#853) robi64 válasza mojinjo (#852) üzenetére


robi64
aktív tag

Flash-öld újra az eredeti kdz ROM-ot,valószinű hogy a szoftverfrissítés újra zárta a bootloadert vagyis felülirta az aboot particiót.

(#854) mojinjo válasza robi64 (#853) üzenetére


mojinjo
csendes tag

ééés azt hogyis csinálom? :D

(#855) robi64 válasza mojinjo (#854) üzenetére


robi64
aktív tag

Ha nincs .kdz ROM-od tölzsd le innen,beirva a teló IMEI számát,az aksi alatt megtalálod.
Tölzsd le az LG Flash Tool 2014.zip,csomagold ki.
Az LG Flash Tool 2014 mappába bemásold a .kdz ROM-ot.
Telepisd az LG meghajtókat (ha nincs telepitve).
A kikapcsolt telót tartva a HANGERŐ FEL gombot rádugod az USB-re.
Elinditod az LGFlashTool2014.exe Beállitások:
SelectType: CDMA
PhoneMode: DIAG
Select KDZ file:választod a letöltött kdz ROM-ot
És elinditod Normal Flash majd START igy medmaradnak az adataid csak elszáll a ROOT.

Ha valami okból ne menne akkor az állitásban a
PhoneMode: DIAG helyett vállazd PhoneMode: EMERGENCY ez adatvesztésel jár.

[ Szerkesztve ]

(#856) mojinjo válasza robi64 (#855) üzenetére


mojinjo
csendes tag

Ahh köszönöm :R :R működik!

(#857) robi 64 válasza mojinjo (#856) üzenetére


robi 64
tag

Örülök neki.

(#858) Upo válasza robi 64 (#846) üzenetére


Upo
addikt

Nekem is kellene ez a d280n-es Loader.img, nem akarná valaki megcsinálni?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#859) badzsoneangi válasza robi64 (#843) üzenetére


badzsoneangi
újonc

Üdv!
A baj már ott kezdődik, hogy nem is tudom download módba rakni, egy pillanatra beugrik, de azonnal lila lesz a kép és megint err fatal...fent van minden ami kell, de ha mégis nagy nehezen elindítom a flash toolt a fájlok kicsomagolásánál ledobja az egészet... Rákeresek erre, hátha mégis találok más oldalon...Ha nem lesz siker beviszem szervízbe -jó pénzért... Amúgy nem tudom mi lett vele, gyerek a lovastáborba ezt is meglovagolta valszínűleg :DD

(#860) Pacino68 válasza Pacino68 (#838) üzenetére


Pacino68
tag

Telefon a fiók mélyére, vettünk X5 Pro-t 😎

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#861) woodworm válasza Pacino68 (#860) üzenetére


woodworm
veterán

Törött kijelzővel gpsként szolgál egy x5 pro mellett. :)

(#862) PistiSan válasza Pacino68 (#860) üzenetére


PistiSan
addikt

Jó választás, pár hónapja cseréltem ugyan erre, kijelző touch értékelése picit bugos nekem, de csak jót tudok róla mondani ezen kívül.

(#863) nyehu


nyehu
csendes tag

Üdv a szakértőknek!
Egy L65-ről kellene egy korábban mentett WiFi jelszót kiolvasnom, más oka nincs is annak, hogy rootolni szeretném. Ennek kapcsán szeretnék kérdezni:
- Ha a PurpleDrake-et használom, szükséges-e egyáltalán a permaroot, vagy már a temproot állapotban tudok futtatni egy password viewer appot a telefonon?
- Ha ez így nem működik, milyen módszert ajánlotok a kiolvasásra, ami a végén nem hagyja rootolva a telefont?
Előre is köszi!

(#864) Pacino68 válasza PistiSan (#862) üzenetére


Pacino68
tag

Igen, mi is meg vagyunk elégedve vele! ✔

"A 22-es csapdája"

(#865) Nerazzurri95


Nerazzurri95
tag

Sziasztok!

Új vagyok LG témában, most került hozzám barátnőm d280n típusú telefonja, ami csak ram dump modeban képes elindulni. Visszakerestem itt a fórumon, volt róla szó 1-2x, találtam már kdz fájlt is meg flash toolt az újrahúzáshoz, de az istenért se akar download módban indulni a készülék. Valaki esetleg tud segíteni? :)

Siemens A50 > SE K510i > SE W890i > Xperia Mini Pro > Alcatel OT 995 > MI2S > P10 > S8 > S10 > S22

(#866) Nerazzurri95 válasza Upo (#858) üzenetére


Nerazzurri95
tag

+1, nagyon hálás lennék ha valaki csinálna egy loader.img-t és megosztaná velünk. :)

Siemens A50 > SE K510i > SE W890i > Xperia Mini Pro > Alcatel OT 995 > MI2S > P10 > S8 > S10 > S22

(#867) tomles


tomles
újonc

Sziasztok.
Olyan gondom lenne, hogy az LG L65-ömből kivettem az aksit (belassult, fagytak az alkalmazások, stb) és jelenleg nem indul el. Van valakinek ötlete, hogyan tudnám bekapcsolni? Vagy lett egy papírnehezékem?
Előre is köszönöm a választ.
Tom

(#868) Pizzu válasza tomles (#867) üzenetére


Pizzu
aktív tag

nahh csak nem lila képernyős?

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#869) robi64 válasza tomles (#867) üzenetére


robi64
aktív tag

Ha gyári ROM-on voltál.
Próbálj csinálni egy hard reset-et,videó,az LG Lxx sorozatnál egyforma az eljárás.
Ez össz adatvasztésel jár!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#870) Nerazzurri95


Nerazzurri95
tag

Sziasztok!

Loader.img L65 D280N

Siemens A50 > SE K510i > SE W890i > Xperia Mini Pro > Alcatel OT 995 > MI2S > P10 > S8 > S10 > S22

(#871) AVAST8


AVAST8
újonc

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen hibát.

Mit tudok vele kezdeni?

LG D280n Telenoros

[ Szerkesztve ]

(#872) Nerazzurri95 válasza AVAST8 (#871) üzenetére


Nerazzurri95
tag

Szia!

Robi64 leírásai (itt és itt), és az általam linkelt loader.img alapján TALÁN van esélyed rá hogy visszahozd a sírból. Nekem sajnos nem sikerült barátnőm telefonján, bár nem értem miért. Eljutottam odáig, hogy visszahoztam a download módot, LG gyári szoftvere gépre rádugva nyomta is rá a stock rendszert ahogy kell, 100%-ig végig ment, majd kikapcsolt és azóta papírnehezék. :((( (Gépre rádugva is csak egy qualcomm eszköznek látja, hálózatra dugva se reagál semmit, be egyáltalán nem kapcsol)

Ugyanez a szitu, Telenoros D280N, bár nem hinném hogy a szolgáltató befolyásolna bármit is.

[ Szerkesztve ]

Siemens A50 > SE K510i > SE W890i > Xperia Mini Pro > Alcatel OT 995 > MI2S > P10 > S8 > S10 > S22

(#873) Pizzu válasza Nerazzurri95 (#872) üzenetére


Pizzu
aktív tag

nekem kiderült garanciás még
a szerviz alaplapot cserélt

persze nem azt jelenti, hogy az a megoldás rá

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#874) Nerazzurri95 válasza Pizzu (#873) üzenetére


Nerazzurri95
tag

Hát igen, sajnos nálunk nem volt ilyen opció már. :(

Egyébként baromi érdekes hogy rengeteg LG tulaj szív ezzel, és egészen eltérő körülmények után jelenik meg (így itt, XDA-n meg csomó külföldi fórumon utánanézve...)

Siemens A50 > SE K510i > SE W890i > Xperia Mini Pro > Alcatel OT 995 > MI2S > P10 > S8 > S10 > S22

(#875) Pizzu válasza Nerazzurri95 (#874) üzenetére


Pizzu
aktív tag

Én ki is szállok a droidságból
az "ablakot" nem szerettem soha

megnézem a BB-ket miket muzsikálnak a 10.nullával
régen is volt csak nem volt rá alkalmazás nagyon
"most" ujítottak

Lehet régi...Lehet új... Ha eltörött! Megújul! Laptopok mechanikai problémák javítása

(#876) Nerazzurri95 válasza Pizzu (#875) üzenetére


Nerazzurri95
tag

Nincs bajom a droiddal (igaz a többi platformmal sem, nézőpont kérdése), ezután is ezt választanám, lassan 3 éves a MI2s-em és imádom (bajban is leszek az utódválasztással), csak úgy tűnik a "nagy" gyártók hajlamosak elfeledkezni a "kisebb" készülékeikről, mint pl. ez a kis D280n. :) Az én telómra még mindig jön heti developer update, de sok teló még KitKatról Lollira se kap frissítést, belassul, meghal. A Xiaomit hetente buherálom, elképzelhetetlennek tartom hogy így brickeljem, mint ez a lila kijelző. :D Képtelenség.

[ Szerkesztve ]

Siemens A50 > SE K510i > SE W890i > Xperia Mini Pro > Alcatel OT 995 > MI2S > P10 > S8 > S10 > S22

(#877) dermot109


dermot109
tag

Sziasztok kapott volna valami frissítést a telefonom de rootolás gyanú miatt nem kapja meg.Kérdésem az volna érdemes-e frissíteni és ha igen hogy tudom a rootolt készüléket? A válaszokat előre is köszönöm, ha lehet a leírást szájbarágósan

(#878) robi64 válasza dermot109 (#877) üzenetére


robi64
aktív tag

Nem tudom,hogy mely verzióra kaptál frissitést(10c,d,e,f) de minden esetre nem sokat nyersz vele (esetleg biztonsági javitások).
Mégis hogy sikerüljön az OTA frissités,el kell hogy tüntesed a ROOT-ot.
1-Telepited a LG Mobile Support Tool-t és belőle valasztod a További jellemzők/Frissitési hiba kiküszőbőlése opciót.Kicsit tovább tart mivel le kell hogy töltse a ROM-ot.
vagy
2-A telefon IMEI szám beirásával letöltöd a TE ROM-odat (ha volt frissités,az utolsó ROM fog megjelenni) és az LG Mobile Support Tool-al flasheled.Választva a CDMA,DIAG,Normal Fash beállitásokat.
Mind két esetben a ROM-od frissitve kellene hogy legyen,ha nem akkor képes leszel OTA frissitésre mivel nem lessz tobbé ROOT gyanus.

[ Szerkesztve ]

(#879) dermot109 válasza robi64 (#878) üzenetére


dermot109
tag

Köszönöm válaszod. A szoftver verzió V10c-216-30, de ha azt mondod nem létfontosságú akkor hagyom a fenébe.A frissítés kb. 63mb.

(#880) atala válasza dermot109 (#879) üzenetére


atala
addikt

Én is kaptam egy frissítést, de nem mertem ráengedni, mert jó lenne tudni mi változik. Most 4.4.2 van rajta, és ha esetleg az 5.0-t kapná meg, akkor megszívom, mert az nagyon sz@r.
Azt meg nem hiszem, hogy a 6-ot kapná meg a készülék. Nagyon meglepődnék, mert még ennél újabb készüléke sem kapták meg a 6-ost.

(#881) AVAST8 válasza Nerazzurri95 (#872) üzenetére


AVAST8
újonc

Szia!

Sajnos ezekkel se sikerült visszahozni. Download modeból instant kilép. Sajnos semmit nem csinál.

(#882) tajfus


tajfus
csendes tag

Hali
nekem egy olyan gondom van hogy a telot nem tudom download módba tenni
Lg l65 (d280n) telenoros a telo
factory reset nem megy, csak lg logóig jut el a telo ha downloadba akarom tenni.
valaki tud megoldást?

(#883) SipkaBihari válasza egy23 (#5) üzenetére


SipkaBihari
újonc

Ez a rom is jó nem?

[link]

http://lg-firmware-rom.com/download-firmware.php?f=353723063783641

Amúgy a link amit írtál már nem él. :/

[ Szerkesztve ]

(#884) trebrona válasza SipkaBihari (#883) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az nem a dual SIM-esé?

Szerk: múltkor feltettem MEGA-ra a kdz-t és a drivert is: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#885) AVAST8


AVAST8
újonc

Sziasztok!

Valaki tudna egy backup.img-t küldeni a teljes telefonról? Sajnos eljutottam odáig, hogy SD Kártyáról tölti a Loader.img-t. Ha SD kártya nélkül dugom be kapok egy Qualcomm Download Mode cuccot, viszont írni nem tudok a telefonra..
Viszont mikor Download modeba teszem, abba már nem tud bemenni. Csak kiírja, hogy Loading.

[ Szerkesztve ]

(#886) Xesxow


Xesxow
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítség kéne, mert megakadtam.
Adott a telefon, hibája volt, hogy a billentyűzet app mindig leállt. A tulaj próbálkozott Hard reset-tel, eredménye lila képernyő DBI Err fatal... ezután a telefont akksi kivétellel tudták csak elindítani, minden hiba megmaradt.

Én is próbáltam ezt, annyi különbséggel, hogy nálam újraindításkor már az LG feliratnál megakad és kész vége. Próbáltam orvosolni az egészet azzal, hogy újratelepítem az Androidot az LG Flash Tool-al. Azonban Download mode-ba való lépéskor hibát ír: "Secure Booting Error! Cause : boot certification verify", aztán ismét átvált a lila képernyőre....

Valaki tud esetleg tippeket adni? Én nem találtam semmi konkrétat...

(#887) Xesxow válasza Xesxow (#886) üzenetére


Xesxow
csendes tag

OK fentebb olvastam a történéseket... nekem is szükségem volna a Loader.img-re.

(#888) Nerazzurri95 válasza Xesxow (#887) üzenetére


Nerazzurri95
tag

Tessék.

Remélem neked sikerül visszahoznod. :)

Siemens A50 > SE K510i > SE W890i > Xperia Mini Pro > Alcatel OT 995 > MI2S > P10 > S8 > S10 > S22

(#889) AVAST8


AVAST8
újonc

Sziasztok!

Bejön a Firmware Update majd 6%-nál assertet ír a telefon és elmegy a kép majd visszajön 0%-ra. Sajnos hülye voltam, és csak a laf.img-t flasheltem mikor volt egy indításig fastboot mode. Viszont most instant a firmware update jön be. Mit csináljak?

(#890) Grecky


Grecky
senior tag

Sziasztok!
Párom telefonján egyre idegesítőbb, hogy elfogy a tárhely. Gondolkodóba ejtett a CM 13-as rom, érdemes felrakni? Vagy elég a root és LINK2SD?
A rommal kapcsolatban volna pár kérdésem, aki napi szinten használja megtenné, hogy válaszol pár kérdésre?
Ezek lennének, amit tudni szeretnék:
- kamera képminőség: hátlapi-előlapi kamera képminősége, sebessége milyen a gyári romhoz képest? vaku, autófokusz megy rendesen? videózás is ok?
- wifi mennyire stabil?
- telefonálás hangminőség milyen, elég hangos?
- zenehallgatáskor milyen a hangereje a romnak, EQ van benne?
- készülék használata stabil, napi használatra ajánlott?

Köszi a válaszokat! :)

[ Szerkesztve ]

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#891) PistiSan válasza Grecky (#890) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia!

Kb fél éve át pártoltam másik telefonra, de azt kell mondanom, szerintem a CM13 lett a valaha portolt legjobb ROM a telefonra, kamra, hang, gps, rádió, minden oké, én napi szinten használtam egy darabit, a tárhely az így is úgy is kevés, viszont ha raksz bele egy SD kártyát, akkor azt tudja a telefon belső tárhelynek formázni, így nem lesz hely problémád, persze minél gyorsabb a kártya, annál jobb.

(#892) Grecky válasza PistiSan (#891) üzenetére


Grecky
senior tag

Értem, köszi.
Ha esetleg nem jön be a ROM, sima kdz-vel vissza lehet térni a gyári romra? Vagy kell a bootloaderrel is mókolni vmit?

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#893) PistiSan válasza Grecky (#892) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem volt TWRP recovery a telefonomon, én onnan flasheltem mindent, de szerintem az LG saját programja is képes visszaállítani a gyári ROM-ot.

(#894) dugynok válasza Grecky (#890) üzenetére


dugynok
senior tag

Szia,

Én asszony telóján gyári soft. + root+link2sd (2gb particióra) hibátlan. Megvettem a link2sd plust, ott beállítottam, hogy a gyorsítótárat automatikusan törölje. Így semmi gond tárhellyel sose :)

(#895) Grecky


Grecky
senior tag

PistiSan, dugynok:
Rendben, köszi a segítséget!

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#896) isti07


isti07
újonc

Sziasztok!
Volna egy komoly gondom a telefonnal:
Használatot befolyásoló problémák miatt (hívni, hívást fogadni nem lehetett, play szolgáltatások leállt állandóan... stb.) gondoltam kap egy új romot.Helyreállítás során az LG Support Tool-lal 9%-nál leállt újraindítás során lila képernyő... Root sikerült, TWRP recovey felment, ezzel PistiSan szuper leírása alapján töröltem róla a dolgokat (system is) és leállt... Azóta csak az LG logó jön be, semmi más. Van valami lehetőség javításra, vagy nyugdíjba megy? Esetleg alaplap csere törött telefonból segíthet?
Előre is köszönet

(#897) PistiSan válasza isti07 (#896) üzenetére


PistiSan
addikt

A lila képernyő hiba megszűnt?

Ha töröltél mindent twrp alól akkor rakj fel egy rom ot sd re és flasheld fel.

(#898) isti07 válasza PistiSan (#897) üzenetére


isti07
újonc

Nem jön be semmi, a recovery sem. Úgy is lehet? Nem értek annyira hozzá

(#899) isti07 válasza PistiSan (#897) üzenetére


isti07
újonc

Jah, és a lila képernyő hiba csak akkor jött elő ha frissíteni akartam a romot... Most ha nyomva tartom a hangerő + bekapcs gombot akkor ~8 másodpercenként rezeg és újraindul... Ha csak bekapcsolom akkor LG logo és ennyi.

Bocs a dupláért

(#900) PistiSan válasza isti07 (#899) üzenetére


PistiSan
addikt

Azt írtad, hogy a TWRP recovey felment, tehát annak be kellene jönnie szerintem mindenhogy.
Ha úgy sem jön be, akkor nekem nincs ötletem, sosem halt le ennyire a telefonom, hogy még TWRP se menjen.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.