Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N

Hozzászólások

(#451) Feri1977 válasza robi64 (#450) üzenetére


Feri1977
senior tag

...köszönöm...letöltöttem...not supported a make itra1n ra rányomva :-(( +értelek..

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#452) dannju válasza robi64 (#450) üzenetére


dannju
tag

Értem ,köszönöm a választ .

(#453) woodworm


woodworm
veterán

Ha a drivere normálisan telepítve van, simán lehet rá másolni. Csatlakozáskor MTP üzemmódba kell kapcsolni. Nem meghajtóként látszódik, hanem eszköznek. Sokkal gyorsabb a másolás is, mint a telefon alkalmazásait használni.

(#454) PistiSan válasza woodworm (#453) üzenetére


PistiSan
addikt

Pont azt írja, hogy kábelen oké neki a dolog!
Vagyunk páran akik nem feltétlenül szeretik össze kötni feleslegesen, én is szívesen másolgatok wifin keresztül a telefonra a nasról dolgokat esténként, amikor már nagyon nincs kedvem gép elé ülni.

(#455) woodworm válasza PistiSan (#454) üzenetére


woodworm
veterán

Éjfél óta talpon vagyok, biztos a fáradtság, de sehol nem látom, hogy írt volna ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

(#456) Feri1977 válasza woodworm (#455) üzenetére


Feri1977
senior tag

"Marad a letojom kategória, szépen kábelesen fogok rá másolni zenét sajátgépben, úgy engedi a rohadék!" itt írtam fentebb, és igen, ahogy írta PistiSan, kábelesen tolom, de wifin sokkal egyszerűbb lett volna, úgy csináltam idáig mindíg más telóknál airdroiddal, amúgy meg azért nem szeretem a kábelest, mert nem akarom kilazítani az állandó ki bedugással a pc usb portját, meg a telefonét sem, a wifi lett volna a legjobb, marad így tehát max. a képek videók letöltése az airdroiddal, a zenék felmásolása pedig kábelesen.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#457) Orionhilles válasza dannju (#452) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Ha elég bátor vagy, flashelhetsz egy d320n-es aboot.bin-t és elvileg menni fog. FELELŐSSÉGET NEM VÁLLALOK stb.

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#458) englishman válasza PistiSan (#433) üzenetére


englishman
csendes tag

Köszönöm a választ, most már működik a bekapcsológombbal a hívás bontása!
Tisztítóprogramot (pl. Clean Master) érdemes feltenni vagy nem szükséges? (A telóval meg lehet oldani?)

(#459) Feri1977


Feri1977
senior tag

Segítsetek kérlek a sírógörcs kerülget, visszaállítottam gyáriba a telefont, a bekapcsoló meg a hangerő gombbal, és újra állítottam a készüléket amiket kért nyelvet stb. de a képernyő ugyanúgy elmegy, meg vibrál nem marad úgy a kép eltünik visszajön, hogy lehet teljesen gyárira visszaállítani, vagy romot rárakni újra vagy mit tegyek? :-(((((((((((((((((((((

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#460) Feri1977


Feri1977
senior tag

csináltam gyári visszaállítást is nagyon nehezen bejött valahogy a gyári visszaállítás, de a telefon kijelzőjén egyszer felvillan a háttér egyszer eltünik se ikonok se semmi, nem segített a gyári, mit tegyek??? Itt nincs olyan hogy cache wipe meg ilyenek, mint más telókon, az a másik fajta home gomb meg hangerő indiítás, csak hard reset van? Mit tegyek?? Hogy tudom gyárivá tenni újra? Romot kell felraknom gyári vagy mit kell tennem? Írjátok le kérlek help!!! :-(((

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#461) Feri1977


Feri1977
senior tag

Nagy nehezen rájöttem a megoldásra, a pc suite frissítési hibaelhárítós újrafrissítéses menüjében újratettem a firmware-t, most minden gyári és megy a telefon is...cserébe fél nap, mire mindent újra rárakok/beállítok :-/

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#462) dannju válasza Orionhilles (#457) üzenetére


dannju
tag

Értem hát ha sikerül szerezni egy donor telefont neki állok de addig semmi olyasmi :)

(#463) Feri1977


Feri1977
senior tag

Tudja ez a telefon a távirányítós funkciókat, mint az l90? Csak mert nem találom a menüjében ezt az appot pl.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#464) robi 64 válasza Feri1977 (#463) üzenetére


robi 64
tag

Nem,elfogyott nekik az IR dióda.

(#465) csepiedi


csepiedi
újonc

Tudna valaki segíteni? Nokia Lumnia 530 telóm nem fogad képet.Segítsetek.....

(#466) PistiSan


PistiSan
addikt

Nem tudjátok hol lehet beállítani, hogy alapértelmezetten a google fiókba mensen a teló, ne pedig a telefonra?
Régi telómon volt egy ilyen menüpont, itt nem találom.
Alapból a telefont ajánlja fel, de van hogy elfelejtem kiválasztani a gmailt.

(#467) tibiniki válasza csepiedi (#465) üzenetére


tibiniki
tag

Itt talán tudnak segíteni. Nincs mit!

(#468) Mond


Mond
senior tag

Sziasztok!

Valahogy nem akar összejönni a root, a towelroot-tal próbáltuk, de sajna semmi.
Van más módja esetleg?

(#469) robi 64 válasza Mond (#468) üzenetére


robi 64
tag

#447 hozàsrólàs

(#470) Mond válasza robi 64 (#469) üzenetére


Mond
senior tag

Hát azzal nem megy!

(#471) robi 64 válasza Mond (#470) üzenetére


robi 64
tag

Purple Drake - el ?

(#472) Mond válasza robi 64 (#471) üzenetére


Mond
senior tag

Azzal hogy kell? Mert csak egy kínai appokat tartalmaz a rar fájl és leírás nincs benne!

[ Szerkesztve ]

(#473) robi 64 válasza Mond (#472) üzenetére


robi 64
tag

Hogy nincs most ellenőriztem?
#447 hsz

[ Szerkesztve ]

(#474) Mond válasza robi 64 (#473) üzenetére


Mond
senior tag

Hogy kell vele rootolni?

(#475) evooo


evooo
aktív tag

Hol találok friss romokat?

(#476) robi 64 válasza evooo (#475) üzenetére


robi 64
tag

Eddig csak gyári.

(#477) Feri1977


Feri1977
senior tag

Na gondban vagyok. Tudom ez nem az l90 teló topikja, csupán érdekesség képpen említem meg, hogy miért csinálják ezt a gyártók az emberrel, idegtépő: Gondoltam kipróbálom az NFC funkciót az lg l90-emben, mindenhol írják van benne (ezek szerint nincs), ismerősömnek a kistestvére ez az l65 van, na ott egyből fent be lehetett az értesítő sávban az NFC-t kapcsolni, itt meg az istenért se találom..Szerettük volna kipróbálni milyen a file küldés így, de nem tudom az l90-embe az NFC funkciót megtalálni..+Tehát miért logikus, hogy egy l65-ben benne van az NFC, sőt, a kamera videó felvevő részében pillanat képet is lehet csinálni a videóban, itt az l90-ben meg se NFC, se pillanatkép ikon a videó felvevésnél, vannak érdekes dolgok...

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#478) GEPESZ66 válasza Feri1977 (#477) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az L90 nem minden típusában van NFC,a DUAL-omban sincs.Az Xperia L telefonomban volt,de nem használtam.Az Xperia-ban volt fényerő szabályozás,de fix értékre állítottam be.Az értesítő led sem érdekelt, napközben folyamatosan használom a telefont,rátudok nézni.

(#479) Feri1977 válasza GEPESZ66 (#478) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nem dualom van, de kösz.+semmi gondom a fényérzékelők és értesítő led hiányával stb. (az engem se érdekel, hogy hiányzik, nem zavar), én arról írok, hogy amikor videózol, a képernyőn van egy pillanat kép mentő ikon az l65 szoftverébe, az l90-ember meg nincs. pfff röhej.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#480) Feri1977


Feri1977
senior tag

Amúgy D405-öm van, ami nem dualos, és mindenhol írják, hogy van benne nfc, még se találom benne sehol!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#481) PistiSan válasza Feri1977 (#480) üzenetére


PistiSan
addikt

Anni l65 re mindenhol azt irtak nincs benne nfc, meg vettem es kozoltem a jo hirt a topiccal, hogy meg is van.

(#482) Feri1977 válasza PistiSan (#481) üzenetére


Feri1977
senior tag

Ja, vannak érdekes dolgok. Persze totál logikátlan, hogy egy l65-ben van egy nagyon fontos és tök praktikus funkció mondom, hogy videónál lehet pillanatképet csinálni a képernyőn egy ikonnal, az én l90-emen meg nincs ilyen a videó alatt, röhej, azt szívhatok gépen egy programmal ami kiszed képet belőle ha kellene esetleg.

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#483) Feri1977


Feri1977
senior tag

Valaki segítsen! LÁnyismerősöm totál ki van akadva, hogy használhatatlan a telefon, mindössze angry birds van rajta, semmi felesleges, mégis olyanokat csinál, hogy hosszú percekig semmit nem csinál a középső gomb megnyomására, fekete végig a képernyő, használhatatlan, már majdnem földhöz vágta, de inkább mondja eladja a francba, azt mondom neki majd megnézem, de csak 1 hét múlva találkozom vele, kérlek segítsetek mit mondjak neki, mi az istenért akad, lassú totál feket képernyő percekig, a net se megy rajta?!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#484) robi 64 válasza Feri1977 (#483) üzenetére


robi 64
tag

A régi telón csinált ilyet az angry birds. Tötölje ki majd restart,meg nézze meg hogy nem e szedett le mégvalamit a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#485) Feri1977 válasza robi 64 (#484) üzenetére


Feri1977
senior tag

Viber van még rajta, meg zedge azt ennyi, angry birds van az én telómon is, de nem csinálja ezt, csak nála, akkor töröljem a játékot, meg nézzem meg fel tett e valamit a játék "véletlenül"..? Utána újra tehetem a játékot?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#486) robi64 válasza Feri1977 (#485) üzenetére


robi64
aktív tag

Mindenek előtt csinálj egy rebootot,valamikor az is elég.Pld.a kolegának is percekig gondolkozot hogy beindul e vagy nem,és elég volt csak az újrainditás.

[ Szerkesztve ]

(#487) Feri1977


Feri1977
senior tag

Egy kérdésem lenne, egyik lányismerősömnek ilyenje van, tudom már írtam erről és a problémáról, de muszáj leírnom újra, mert nem akarom hogy eladja! Az első baja volt, hogy nem lehet felvenni normálisan a telefont, mert el kell húzni ugye a hívás fogadót, és sokszor nem sikerül neki, próbáltam minden beállítást megnézni, mert nagyon sok telón be lehet állítani hogy home gomb fogadja mondjuk stb. de itt bezzeg nincs ilyen, a fenébe, bezzeg az l70-en már van, grrr. na ettől kb. elég ideges szokott lenni, és néha odavágja az ágyhoz stb. a telefont, mert elege ven, ami érthető is, erre a problémára még call programok se jók, kipróbáltam párat, egyik se tudja normálisan kezelni a fogadást mondjuk home gombon vagy bármi, de ez a kisebbik gond. Nokiája volt idáig, ami bírta 7 napig, tudjuk az okosteló csak 1-2 napig, DE az lg-be viszonylag erős aksit is építettek ráadásul, és még így is lemerül neki, pedig csak 2 játék van fent, meg viber, és 1 nap alatt lemerül, és most is épp neteztünk mert valahol volt, és vibereztünk, és merül merül, elkezdett káromkodni neten velem, hogy eladja a ..ba a telefont elege van, már megint 10 %-on van, és használhatatlan most is mindjárt lemerül...na mondom ebből nekem is elegem van, azaz kérdés, mit tudok csinálni, ki akarom rootolni a telót, hogy leszedjem a sok gyári baromságot ami gondolom háttérbe dolgozik, és jobb legyen az üzemidő, és itt jön a kérdés, az lg l90-hez való purpledrake rootolás jó e ehhez, hogy rákötöm gépre a telót, és elindítom azt a programot fekete dos ablak jön elő ugye és csinálja...mert ki akarom rootolni! Írjatok kérlek, mert tisztára kivan a csaj, köszönöm!!!! :F

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#488) PistiSan válasza Feri1977 (#487) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem full gyári állapotban, keveset használva 1 hetet bír, ha napi 3 órát hallgatok róla zenét, akkor kb 3 mat, ha mobil netezek az lehúzza 1 nap alatt, a legdurvább akku zabáló a mobilnet, wifin ugyan csak nincs gond az üzemidővel. Nekem eddig ez a telefon bírja a legjobban akkuval, szóval szerintem nem fog máshol sem jobbat találni. (Facebook, viber, nincs a telómon, mert azok iszonyatosan zabálják az erőforrást a háttérben is.)

(#489) Stark555184


Stark555184
csendes tag

Van egy kis problémám a telómmal. Megpróbáltam felrakni rá az l70-re való lollipoppot de sajnos nem sikerűlt. Azóta nem bootol be és a gépről sem tudom újrarakni. Meg tudnám csinálni de sajnos a memókártya amin a twrp-vel csináltentés volt,elromlott. Abban szeretnék segítséget kérni hogy valaki töltsön fel egy ilyet nekem ha nem probléma. Persze olyan kellene ami egy gyári visszaállítán után készült. Előre is köszönöm szépen a segítséget.

Az élet csupán előjáték a halálhoz

(#490) Orionhilles válasza Stark555184 (#489) üzenetére


Orionhilles
senior tag

LAF visszaírása fastboot alól, utána KDZ flash

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#491) Stark555184 válasza Orionhilles (#490) üzenetére


Stark555184
csendes tag

Elkezdtem keresgélni de a laf visszaállítását nem tudom hogy kell. Ebben tudnál segíteni?

[ Szerkesztve ]

Az élet csupán előjáték a halálhoz

(#492) Orionhilles válasza Stark555184 (#491) üzenetére


Orionhilles
senior tag

[link]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#493) Stark555184 válasza Orionhilles (#492) üzenetére


Stark555184
csendes tag

Köszi
De sajnos még most sem megy. Csak ennyit ír ki "waiting for device". Közben a gép behozta a belső tárhelyet, úgy ahogy a rendesen működő rendszernél szokta. De a program nem látja. Már végképp nem tudom mit csináljak. Kezdek kiborúlni.

Az élet csupán előjáték a halálhoz

(#494) Orionhilles válasza Stark555184 (#493) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Driverek telepítve vannak?

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#495) Feri1977 válasza Stark555184 (#493) üzenetére


Feri1977
senior tag

LG PC suite-ban gyári visszaállítás van, a gépről lehet visszaállítani, próbáltad már? Én úgy hoztam egyszer vissza a sírból..

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#496) Stark555184 válasza Orionhilles (#494) üzenetére


Stark555184
csendes tag

Igen. De az a fura az egészben hogy olyan a telefon mintha bebootolt volna világít is csak képet nem ad. Amint rádugom a gépre be is hozza a belső tárhelyet, de semmi egyéb. Viszont a recovery bejön. Ezért kéne egy biztonsági mentés hogy azt visszaállítsam és azután kdz-vel újrarakjam. Tudom fura de meg kéne próbálnom hogy hátha működik. Csak annyi kéne hogy egy szűz rendszerről készült mentést valaki feltöltene egy online tárhelyre és akkor azt fel tudnám rakni. Ha jó lenne a memőkártyám akkor meglenne most is a mentésem és vissza is tudtam volna állítani de így semmi sajnos.

[ Szerkesztve ]

Az élet csupán előjáték a halálhoz

(#497) Feri1977 válasza Stark555184 (#496) üzenetére


Feri1977
senior tag

De ott van a menüben 2 választás is, egyik a frissítés, a másik a hibás frissítés javítása vagy ilyesmi, a másik kellene, a hibás frissítés javítása, azt is próbáltad?

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#498) Orionhilles válasza Stark555184 (#496) üzenetére


Orionhilles
senior tag

fastboot devices parancsra megjelenik?

@feri

Amíg a laf partíció nem ép, addig nincs KDZ sem. (az a helyreállító dolog ua. mint a kdz flasher, csak ˇbutítottˇ)

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#499) Stark555184 válasza Feri1977 (#497) üzenetére


Stark555184
csendes tag

A frissítés egyáltalán nem megy mert azt írja ki hogy a legfrissebb van rajta. A másiknál elkezdi de azt írja hogy töltsem fel az akksit holott teljesen fel van töltve. Ez is csak akkor jön be amikor simán beindítom a telót. Mert download módba nem tud lépni.

Az élet csupán előjáték a halálhoz

(#500) Stark555184 válasza Orionhilles (#498) üzenetére


Stark555184
csendes tag

Most már működött a kdz. Viszon van még egy gond. A beállításoknál ismeretlennek írja az alapsáv verzióját, ezen kívűl ha rámegyek a hálózatra, státuszra vagy a hardveradatokra akkor ezek nem jönnek be. Mi lehet a gond?

Az élet csupán előjáték a halálhoz

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.