Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N

Hozzászólások

(#401) kawaiikoneko


kawaiikoneko
újonc

Sziasztok!:) Nekem ezzel a telefonnal kapcsolatosan csak annyi kérdésem lenne, hogy folyamat net használattal hány órát bír ki kb? Itt első sorban a facebook és youtube, indavideo használatával érdekelne ez a dolog. Továbbá wifivel tovább húzza vagy nincs különbség ezen a téren a wifi és a fizetett net között? Esetleg további tippek az energia takarékosságra, hogy az aksi tovább húzza? Pl fényerő lejebb vétel, bizonyos programok futtatásának bezárása stb ilyenekre gondolok. A jövő hónapban készülök ilyen típusú LG-t venni de szeretném ha folyamat net használattal kihúzná minimum 10 -12 óráig. Válaszokat előre is nagyon köszönöm!:)

(#402) dugynok válasza kawaiikoneko (#401) üzenetére


dugynok
senior tag

Szia,

Az a baj, hogy még ílyen információkkal is nehéz megjósolni, hogy nálad mennyit fog bírni, mert függ a hangerőtől és a fényerőtől is és sok minden mástól is. De nekem (asszonynak) az a tapasztalata, hogy jó akkudővel rendelkezik a készülék. Ha nincs kéznél töltési lehetőséged érdemes lenne beruházni egy powerbankba, pl. xiaomi 10400-ast lehet kapni kintről 6-8 ezer körül és ez plussz 3-4 feltöltést biztosít

(#403) kawaiikoneko válasza dugynok (#402) üzenetére


kawaiikoneko
újonc

Igen azt tudom, hogy eléggé sok mindentől függ ez sajnos, én meg nem vagyok valami nagy telefon szakértő :/ Persze ha kezembe adnak egy akármilyen számomra ismeretlen készüléket pár órán belül megtanulom használati utasítás nélkül is kezelni az adott telefont de attól még ilyen mélyebbre ásva magam nem biztos, hogy elfogok tudni tájékozódni / boldogulni:/ plusz attól is függ, hogy hangerő használaton mit értünk mert pl ha itthon vagyok akkor jobb szeretem teljesen lenémítva használni a készüléket és a média hangerejét is leveszem fullra. A fényerőt általában olyan 30-40 %-osan, hogy azért lássam rajta a dolgokat de a retinámat se égesse ki. Most samsung galaxy minim van ami folyamat nettel 3 órán belül lemerül, wifivel kihúzza lazán a 3 órát.. plusz letöltöttem rá egy olyan alkalmazást ami a legenergia takarékosabbá teszi, így 4 órát simán kihúzok vele wifivel.. és elvileg az LG L65-nek tovább kell húznia mert a samsung aksim 1200 mAh csak, míg az LG-é durván a duplája majdnem.. De persze tudom, hogy ennyiben még mindig nem merül ki a történet hiszen függ az appoktól is, ramtól stb. hogy ezek mennyire merítik az aksit, meg nem tudom talán az android rendszertől is.. Ennyire már sajnos nem értek ezekhez a dolgokhoz :/ Ezért is kértem segítséget először mobilarénán, majd pedig ide átirányítva innen. Mert a fő lényeg nekem a készülékkel kapcsolatosan az lenne, hogy folyamat nettel húzza minimum 1 fél napig... és a youtube mellett lejátsza az indavideót is.. Ám mivel anyagilag korlátozva vagyok és 35.000 -ig mehetek el maximum, így sajnos nincsenek olyan sok lehetőségeim ezen a téren mert egy 200 ezres sony Z 2-őt vagy majdnem fél millás Iphone 6-ot már közel sem engedhetnék meg magamnak, amik esetlegesen kibírnák lazán a 24 de akár még a 48 órát is :/.. ezért találtam aránylag az LG ezen verzióját alkalmasnak erre a célra ami árban is kézenfekvőbb. Viszont ha az kell ahhoz, hogy sokáig húzza az LG folyamat nettel akkor akár teljesen néma üzemmóddal és nuku fényerővel használom majd... Válaszodat pedig köszönöm szépen!:)

[ Szerkesztve ]

(#404) trebrona válasza kawaiikoneko (#403) üzenetére


trebrona
nagyúr

Fiamén 5-6 óra kijelző idő az átlag. Ennek kb a fele YouTube.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#405) kawaiikoneko válasza trebrona (#404) üzenetére


kawaiikoneko
újonc

Értem:) Az még úgy elég korrekt, főleg mostani telómhoz képest :) Köszönöm a választ:)

(#406) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Egy kérdésem lenne, kérlek őszintén írjatok. Asszonynak szeretnék egy telefont a telenornál, és ilyet néztünk ki, fehér színbe...elégedett lesz vele? Még soha nem volt okostelója, idegenkedik is kicsit tőle..de rábeszéltem nagy nehezen. Kérdés, tudom van l70, meg l90 meg g2 mini és társai, de azok drágábbak, ezzel is el lesz a minden napokban? Mennyire megbízható a készülék? :U

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#407) dannju válasza Feri1977 (#406) üzenetére


dannju
tag

Én személy szerint teljesen meg vagyok elégedve amióta megvan kb december eleje óta 3x indítottam újra eddig . Se rootolva se semmi nem volt mert eddig feleslegesnek tartottam . A kamera nem az igazi de tűrhető képet csinál . Gps gyors pontos ,wifi elég erős , egyszerű menüje van .Fényerő 0 % is elfogadható . Telefonálás közbe jó hangos érthető a másik fél .

(#408) englishman


englishman
csendes tag

Sziasztok!

Ma én is tulaja lettem egy ilyen telefonnak. Először az F70-esben gondolkodtam, de belefutottam egy olyan akcióba, amivel 3000 Ft-ért el tudtam hozni előfizetéssel az L65-öt. Még ismerkedem vele, de úgy tűnik jó vétel volt, eddig meg vagyok vele elégedve, főleg hogy egy Galaxy Mini 2-ről váltottam.
A kezdeti beállítgatásoknál megadtam egy számot ahhoz az opcióhoz, hogy ha eltűnne a telefonom, akkor azon értesítsenek. Csak hát a saját telómmal működő számomat adtam meg, így ennek semmi értelme.
A kezdő, feloldási képernyőn a szolgáltató neve alatt a következő szöveg látszik: "Ha megtalálja, lépjen kapcsolatba a következővel: XXXXXXXXXXX" (Az X-ek helyén a telefonszámom.) Hogyan lehet ezt eltüntetni? Eddig sehol sem akadtam rá a beállítások közt a megoldásra.
A másik fejtörést okozó dolog: a piros szívecskés lufikat ábrázoló kezdőképet hogyan lehet lecserélni?

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#409) englishman válasza englishman (#408) üzenetére


englishman
csendes tag

Na, egy kicsit még kutakodtam a menüben és mindkét problémára megtaláltam a megoldást! :)
Az jutott még eszembe, hogy ezeknél az akkumulátoroknál már nem szükséges első használat előtt 12-15 óráig tölteni a telót, mint a régebbieknél? Én mondjuk kb 2 és fél óra után, amikor elérte a töltöttség a 100%-ot, egyből levettem a töltőt. Talán az élettartamuk szempontjából fontosabb, hogy sose merítsük le nullára.

(#410) senior321 válasza englishman (#408) üzenetére


senior321
csendes tag

Beállítások->Kijelző->Képernyő zárolása->Háttérkép

A Galériában meg kiválasztod azt a képet amit be szeretnél tenni a lufik helyére. :)

(#411) senior321


senior321
csendes tag

Most látom csak, hogy megtaláltad. :D
Mindegy, hátha valakinek kell még. :)

Amúgy nem, ezeket már nem kell annyit tölteni és meríteni sem kell. Fel kell rakni tölteni és ahogy te is csináltad, 100%-nál le kell venni.

(#412) Feri1977 válasza dannju (#407) üzenetére


Feri1977
senior tag

...köszönöm szépen...a kamerájára mondják nem valami jó...tényleg nagyon gyenge képeket csinál?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#413) dannju válasza Feri1977 (#412) üzenetére


dannju
tag

Ízlések és pofonok .

(#414) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Hogy lehet kikapcsolni, hogy a telefon ne ébredjen a hangerő gombra ?
A gatyam zsebet belulrol fotozgat, ahogy a hangero le benyomódik.

Koszi !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#415) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Merre találok Custom ROM-okat ????? L70-esét rakjam ? :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#416) trebrona válasza eladogeppc (#415) üzenetére


trebrona
nagyúr

Elvileg L70 romok jók rá: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#417) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! Egy fontos kérdésem lenne, kérlek segítsetek :-/ Asszony végül vett egy ilyet, de idáig hagyományos telefonja volt, és nagyon nehezen szokja, leginkább agyára megy, mert nehezen gépel vele stb. de erre van megoldás, lényeg, amikor hívja valaki ugye, elkéne húzni jobbra mondjuk a fogadó gombot, hogy felvegyem és ebből van elege főleg, mert nem mindíg sikerül, lényeg, nincs e valami olyan beállítás, hogy középső home gombra vegye fel a telót? Mert nekem samsung s2 pluson megvan oldva, a home gombbal veszem fel a trelót, a 4.2.2-ben benne van már ez. Az l65-ön meg 4.4.2 van, nem igaz nem lehet beállítani valahogy? Kérlek segítsetek! Köszönöm! :F :O

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#418) Feri1977


Feri1977
senior tag

Hahó :-(

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#419) trebrona válasza Feri1977 (#418) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tegyél fel valamilyen Caller appot, azokban be lehet állítani, hogy ne csúsztatással működjön!

Alapból nincs a telefonon ilyen opció.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#420) trebrona válasza Feri1977 (#417) üzenetére


trebrona
nagyúr

Esetleg még ezzel is próbálkozhatsz.

"Sokan elégedetlenkednek az érintőképernyős mobilokkal kapcsolatban, mondván a régebbi, gombokkal is rendelkező telefonokkal sokkal könnyebb volt hívást indítani és fogadni, nem kellett sok menün átvágni magunkat – valljuk be, igazuk is van. Nehéz hozzászokni például az androidos mobilokban alapértelmezett, „elhúzós” módszerhez hívásfogadáskor, ráadásul egy gyengébb mobilnál a tényleges hívásfogadásig több másodperc is eltelhet, miközben csak a csengőhang szól, de nem tudjuk elhúzni a világmegváltást jelentő kis zöld pöcköt a képernyőn. Ebben segít sokat a myLock Droid Phone Tools, amely egy nagyon egyszerű kis szoftver, a segítségével beállíthatunk gombos hívásfogadást (ezáltal a menü, kamera vagy a trackball billentyűkkel is felvehetjük a telefont – ehhez hozzátartozik, hogy például Samsung Galaxy 3-on nem sikerült ezt abszolválni). Ezenkívül olyat is tud, hogy kvázi „felülírva” az érintőképernyős alap megoldást, egy nagy zöld érintőgombot jelenít meg a kijelzőn, amelynek a használatával érdekes módon sokkal hamarabb (azaz a megnyomásakor rögtön) felvehetjük a hívást, mint az eredeti húzós módszerrel."

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#421) Feri1977


Feri1977
senior tag

Rendben köszönöm! Bár az utóbbi 2010-es program, nem tudom mükszik e mostani androidos rendszeren+motorolára írták nem? Legalább is úgy olvasni az angol írást a play marketben..de szerinted működnie kéne ezen a telón is? +A Call aplikációt is kipróbáljuk, köszönöm!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#422) robi64 válasza Feri1977 (#421) üzenetére


robi64
aktív tag

Szia.
Az L70-en van e lehetőség,szerintem az L65-ön is.Nem árt megnézni:
Telefonszámok (ikon)/menű gomb/Hivás beállitások/A Home gomb fogadja a hivásokat (nyomni egy pipát)

(#423) PistiSan válasza robi64 (#422) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem nincs ilyen.

(#424) robi 64 válasza PistiSan (#423) üzenetére


robi 64
tag

Lehet hogy az L65 nincs,pedig nem nagy külömbség s két teló között.

[ Szerkesztve ]

(#425) dermot109


dermot109
tag

Sziasztok próbálta valaki az NFC-t? Az a helyzet hogy 1x tudtam fogadni egy S4-ről képet és ezt a funkciót azóta sem tudom működésre bírni sem fogadni sem küldeni.Van valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#426) dannju válasza dermot109 (#425) üzenetére


dannju
tag

Haverommal hülyéskedtünk vele nekünk jó volt :)

(#427) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Nekem is ment. Párom S4mini képátvitel. Röccen, prüntyen, majd az S4 minin nyomni kellett egyet a képre, hogy átmenjen.... :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#428) Stirlitz1


Stirlitz1
újonc

Sziasztok!A telóm egy sim kártya csere után nem hajlandó letölteni szinte semmit,megtelt memória hibaüzenetet ír,pedig van 800 mega a belső memóriában.A teló rootolt,eddíg szépen telepített az sd-re.Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#429) dannju


dannju
tag

Nem tudom hogy ki hogy van vele de én el kezdtem gondolkodni hogy meg kéne csinálni a Cyanogenmod ot l65 re is l70 már van .

11 : https://www.youtube.com/watch?v=hU_onyEP_HM
12: https://www.youtube.com/watch?v=DyWMxdZA6b0

(#430) Feri1977


Feri1977
senior tag

Sziasztok! 2 kérdésem lenne, az egyik, hogy másnál is akad a galéria, amikor a képeket nézegetitek egymás után? Vár mintha betöltené vagy nem tudom, azt szaggat, mire a következő képet megjeleníti, félig tölti csak be aztán bejön végre, ilyet még egymagos régi telefonon se tapasztaltam! A másik, hogy párom már totál el van keseredve, mert még mindíg nem tudja megszokni azt, hogy a hívással kell felvenni a telefont, elhúzni a kör irányába, sokszor nem sikerül neki, és oda is vágta emiatt a telefont a földhöz sajnos..itt ajánlottatok egy két appot, de nem megy egyik sem, hogy mondjuk rohadt home gombbal lehessen végre felvenni a telefont! Az én előző samsung s2-őmön volt ilyen, meg a mostani lg l90-emen is van, érthetetlen ezen miért nincs gyárilag egy ilyen rajta, hogy a home gomb fogadja a hívásokat Kérlek segítsetek ebben+írjatok a kamera problémámra! Köszönöm szépen!! :F

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#431) PistiSan válasza Feri1977 (#430) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia!

Nekem ez előtt galaxy ace telóm volt, hát azon is érdekes volt a galéria, itt sem a legjobb, de mint már anno is, átszoktam a QuicPic használatára, legjobb képnézegető, minden eszközömön ezt használom amin android fut.
Én meg rootoltam a telefont, és töröltem az összes gyári vaskot amit nem használok, mert minden egyes alklamazás lassítja a telefont, pl a gyári zenelejátszó is iszonyat erőforrás igényes mondjuk az aimp-hez képest.
A hívás felvételére írtak már jó páran megoldást, bár nem igazán értem hogy nem sikerült ez a felvétel, nekem sosem volt problémám ezzel. Ha laggo la telefon, esetleg facebook klienst töröljétek (már ha fent van) mert nagyon sokat megesz még a sokkal erősebb tabletemből is, telóra fel sem raktam.

+írjatok a kamera problémámra!
Ha vissza olvasol, láthatod hogy egy időbe nagy téma volt ez a kamera dolog ,akkor el lett monta, hogy verőfényes napsütésben egész normális képeket csinál, máskor meg ne akard használni. Nekem pl csak gyors fotózásra van, ha valami kényelen vagyok azonnal lefotózni, vagy lusta vagyok felírni, csinálok egy képet és készen is vagyok. Kompromisszumok szeirntem mindehol vannak, nekem ez a telefon eléggé bevállt a másik után.

(#432) englishman


englishman
csendes tag

Sziasztok!
1. A rendszer tisztítására javasoltok-e valamilyen alkalmazás telepítését, illetve ha nem szükséges külön ilyet felrakni, hogy tudom megoldani a telefonnal?
2. Ha letiltom a számomra felesleges gyári alkalmazásokat, azzal tudok némi helyet spórolni a belső tárhelyből?
3. A Kisegítő lehetőségekben van egy ilyen opció: A bekapcsológomb befejezi a hívást. Tettem egy pipát a mellette lévő négyzetbe, de ennek ellenére a hívás befejezésekor hiába nyomom meg a bekapcsológombot, nem bontja a vonalat, csak lezárja a képernyőt. Mi lehet a gond? (Előző telefonomnál már megszoktam ezt a funkciót, ennél is jó lenne, ha működne.)

(#433) PistiSan válasza englishman (#432) üzenetére


PistiSan
addikt

A gomb megnyomására nekem a hívás megszakad!
Persze csak akkor, ha előtte a másik oldalon felveszi valaki, mert amíg nem jön létre kapcsolás, addig nem is tudom megszakítani a létre nem jött telefon hívást! (Mivel csak kezdemények amíg nem veszi fel)

Mielőtt letiltod a rendszer alkalmazást amit nem használsz, előtte töröld a frissítéseit, androidos rendszer fantasztikus tulajdonsága, hogy a gyári appok alapból foglalnak helyet, és ha frissül a program, akkor már 2x annyi helyet fog foglalni, mert a rom-ban lévő meg marad, és lesz egy frissített is.

Az ultimate megoldás még mindig a root + nem szükséges alkalmazások törlése.

(#434) Feri1977 válasza PistiSan (#431) üzenetére


Feri1977
senior tag

....értem...nagyon köszönöm a kimerítő választ, és a sok írást, rendes vagy, kérdésem már csak az, nem e bonyolt annyira a rootolás, nem akarom tönkre tenni a telefont :-/ +Nem szokott hozzá az illető, azért is tépi a haját ahogy fel kell venni...home gombbal lenne a legjobb..:-/ +Akkor rootoljam? (fogalmam sincs hogy álljak hozzá, de majd keresgélek neten, hogy kell) :-/

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#435) PistiSan válasza Feri1977 (#434) üzenetére


PistiSan
addikt

A rootolás az nagyon trükkös dolog, az itten topic nyitó nagyon profi volt, és mindent szájbarágósan megcsinált videóval mit hogyan kell, utána elvileg jöttek ki picit frissebb, vagy más romos telók is, ahol ha jól rémlik már nem ment a root ugyan azzal a módszerrel!

Első körben a nem szükséges alkalmazások frissítéseinek eltávolítása, majd alkalmazás letiltása javasolt.
Illetve a quicpic képnézegető program (és minden más) miatt még a root mellett valami sd kártyára írási kiegészítőt is csinált az itteni kolléga.
Andorid 4.4 sajátossága szintén, hogy csak a gyárilag előtelepített alkalmazások tudnak az SD kártyára írni (törlés, módosítás pl), tehát hiába a gyors képnézegető, mert törölni azt nem lehet vele, csak a gyárival.
Persze ezeket meg lehet oldani, de nagyon macerás, nem értek én sem annyira hozzá mint ahogy szerintem te gondolod, csak figyeltem a topic kommunikációt. :)

(#436) robi64 válasza PistiSan (#435) üzenetére


robi64
aktív tag

E állitásra gondoltam,az L70-en van.

(#437) Feri1977 válasza PistiSan (#435) üzenetére


Feri1977
senior tag

...nagyon szépen köszönöm a hosszas, részletes leírást, rendes vagy!

robi64: Hogy rohadjanak meg, az l65-ben nincs ilyen, az l70-be bezzeg beleraktál pfff

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#438) robi64 válasza Feri1977 (#437) üzenetére


robi64
aktív tag

Sajnálom,én meg épp e kép miatt álltam vissza a CM12-ről,az is lehet hogy csak nincs konfigurálva a build.prop ban

[ Szerkesztve ]

(#439) dannju válasza Orionhilles (#186) üzenetére


dannju
tag

Akkor ez a poszt alapjan ha fel teszem pl a cm12 működni fog minden ?

[ Szerkesztve ]

(#440) Feri1977


Feri1977
senior tag

Épp felrobbanni készülök! Van egy 4 gigás micro sd, arra szeretnék wifin keresztül airdroid-al másolni zenéket a párom telefonjára erre az lg l65-re, idáig az előző s2 plus és bármelyik telefonomon ez simán működött, itt meg az airdroid webes felületű programján megkeresve az external storage-t, másolnék arra a nyomorult micro sd-re zenét, erre ezt a szart írja ki: "operattion failed. no write permission to sd card" Ez mi???? Se törölni nem enged ott, se könyvtárat létrehozni, se másolni rá! WTF

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#441) Feri1977


Feri1977
senior tag

Feltettem file explorert, az meg azt írja, nem tud rá írni olvasni, rootolni kell a telót!! WTF!!!!!!! A 4.2.2.-őn simán tudtam zenét másolni rá, most mivan??? Nem tudok zenét másolni a rohadt sd kártyára addíg, amíg nem rootolom? Felrobbanok!!!! Nem akarom rootolni!! Mert elvész a garancia és nem is tudom hogy kell, megőrülök!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#442) PistiSan válasza Feri1977 (#441) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia!

435

Egyébként ha áthelyezed az adott alkalmazást az SD kártyára, akkor a valahol csinál egy saját mappát, amibe fog tudni írni, de még itt is az van, hogy után a gyári appal a megfelelő helyre kell raknod a fájlokat.
Na pont ezt a szarakodást untam én meg, és rootoltam, és raktam fel az SD kártya fixet, mert használhatatlannak éreztem így a telót.

[ Szerkesztve ]

(#443) Feri1977 válasza PistiSan (#442) üzenetére


Feri1977
senior tag

..ok..értelek..csak tudnám ezek az idióta mérnökök mi a jó francért tették ezt bele a 4.4.2-be, fáj nekik az, ha valaki zenét akar hallgatni? És akkor ezek szerint senki nem tud zenét hallgatni így? Mert az emberek 90 százaléka nem olvas ilyen fórumokat, akkor azok hogy az istenbe pakolnak sd kártyára zenét? Nevetséges!!! +Ha nagyon szépen megkérhetnélek, leírod, hogy kell rootolni a telefont? Köszönöm szépen!

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#444) Feri1977


Feri1977
senior tag

towelroot kell neki?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#445) PistiSan válasza Feri1977 (#444) üzenetére


PistiSan
addikt

Én ez alapján csináltam! 58. hozzászólás.
Nem tudom hogy ez működik e a te telefonodnál, nekem telenoros van, és mint említettem azóta változott egy smás, szóval csak saját felelősségre mindent.

(#446) Feri1977 válasza PistiSan (#445) üzenetére


Feri1977
senior tag

Ezzel 1 probléma van! Hogy a towelroot oldalán a program fizetős, donate nyomd meg, és regisztrálj vedd meg aztán jön le! Paypallal fizess stb.! + Marad a letojom kategória, szépen kábelesen fogok rá másolni zenét sajátgépben, úgy engedi a rohadék!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#447) robi64 válasza Feri1977 (#444) üzenetére


robi64
aktív tag

Ha a,b verzós akkor Towelroot,ha pedig c vagy nagyobb akkor PurpleDrake (benne a leirás) ;) utána SDFix.
Itt a Towelroot is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#448) Feri1977 válasza robi64 (#447) üzenetére


Feri1977
senior tag

-nem tudom a vagy b verzió se, telenoros a teló, a towelroot oldalán meg donate-s azaz fizetős. a towelroot amit meg küldtél : "A kiszolgáló nem található" a purpledrake meg mi? :D

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#449) dannju


dannju
tag

[link]
Akkor ezt fel tehetem a telóra nem lesz tégla tőle ?

(#450) robi64 válasza Feri1977 (#448) üzenetére


robi64
aktív tag

Most megy,a PurpleDrake G3 rootolásra lett csinálva vagy is módosititt Iorrot amivel rootoolják az LG telókat.
PurpleDrake-t használják c vagy nagyobb verzióra L40,65,70,90.
@ dannju ti telótok w55n mig az L70 w5n,valószinü hogy módositás nélkül nem fog menni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.