Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N

Hozzászólások

(#501) Orionhilles válasza Stark555184 (#500) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Factory reset-et adj neki. Ha nem jó, akkor flasheld újra emergency módban.

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#502) Stark555184 válasza Orionhilles (#501) üzenetére


Stark555184
csendes tag

Megpróbálom. De most néztem hogy imei számom sincs.

Az élet csupán előjáték a halálhoz

(#503) Orionhilles válasza Stark555184 (#502) üzenetére


Orionhilles
senior tag

ez sztem menne vele

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#504) Stark555184 válasza Orionhilles (#503) üzenetére


Stark555184
csendes tag

Köszönöm szépen
Végre minden tökéletesen szuperál. :)

Az élet csupán előjáték a halálhoz

(#505) boldikk


boldikk
újonc

sziasztok!
Próbálkoztam a rootal.. csak egy bajom van.. a towelroot azt irja ki miután rá nyomtam a make it ra 1n ra hogy this phone isnt currently supported ...?????? azt ertem hogy nem tamogatja de akkor hogyan rootoljam . próbáltam több helyről letölteni de nem ment nincs esetleg valami más a towelroot helyett?
előre is köszi a válaszokat!

(#506) rmikee


rmikee
csendes tag

Sziasztok!

Rootoltam a telefont.

Ha a 16GB-s SD-n létrehozok egy ext3 (mekkora lehet max?) partíciót akkor oda ki tudom linkelni a nagyobb programokat át tudom pakolni mondjuk Link2SD Plussal?

Vagy mi módon tudom átmozgatni a programokat, mert van game ami 600MB...?

Válaszokat előre is köszönöm!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.

(#507) Roxy


Roxy
tag

Hello!

Hétfő óta van egy ilyen telefon a birtokomban. Eddig kellemesen csalódtam benne, De vagy az én példányom él külön életet, vagy kicsit általánosabb a dolog, ami roppantúl idegesít.
Egész egyszerűen hiába van lezárva a telefon, a zsebembe járkálás közben mocorog, és közben simán felold, így mindenfélét művelve a zsebembe lapulva, miközben én gondtalanul sétálgatok.
Kivettem már a koppintásos ébresztést, vagy nemistudom minek mondjam. Pines, meg mintás lockscreent nem próbáltam, mert ha jól emlékszem ha elrontom a feloldást, akkor a SIM et is zárolja PUKkóddal a teló. A sima elhúzós lockscreenem van éppen emiatt használva most.

Másnak is van/volt ilyesmi gondja? Vmi ötlet srácok?

(#508) aelod


aelod
veterán

Sziasztok!

Ha van 250 mega szabad helyem a belső tárhelyen akkor a play miért nem enged letölteni egy 48mb-os játékot azzal az üzenettel, hogy kevés a tárhely?

Update:
Semmit nem enged letölteni már...
Nincs root nincs piszka gyári minden rajta.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#509) rmikee válasza aelod (#508) üzenetére


rmikee
csendes tag

Azért mert letölti és még telepítenie is kell, így nem marad elegendő hely... szerintem, mert nekem sem hagy 150 MB alá menni asszem...
Ezért rootoltam towelroottal és most gondolkodom ext3 partíció létrehozásán és az alkalmazások kilinkelését...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.

(#510) Feri1977


Feri1977
senior tag

Jön lollipop rá? Mert l90-re jött.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#511) PistiSan válasza Feri1977 (#510) üzenetére


PistiSan
addikt

Ezek után remélem hogy igen.

(#512) dannju válasza PistiSan (#511) üzenetére


dannju
tag

Üdv olyan problémám van hogy a fényképező egyre jobban kezd meg bolondulni , ilyen képeket csinál mint ha valami efeketett vagy valami szűrőt használna de nem állítottam be semmit se. Egyre többször csinálja és kezd idegesítő lenni , valaki valami ötlet ?

(#513) Feri1977


Feri1977
senior tag

Jött lolipopp rá?

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#514) dannju válasza Feri1977 (#513) üzenetére


dannju
tag

Nem ,még csak l90-re de azt írják hogy várható rá .
(LG L65: Lollipop update expected, Quarter 2 2015 )

[ Szerkesztve ]

(#515) bollokcs80 válasza dannju (#514) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Atyaisten...és utána mennyi szabad hely lesz rajta alapból, 200MB?! :Y

B.Cs.

(#516) aelod válasza bollokcs80 (#515) üzenetére


aelod
veterán

Kb.

(#514) dannju

Majd ha rajta lesz elhisszük. Ez a várható rá nem elég acélos beharangozás.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#517) dannju válasza aelod (#516) üzenetére


dannju
tag

Ez van ennyit tudok én is engemet annyira nem izgat mert megvagyok a telefonnal elégedve :) Egyedül egy kicsi skint lehetne rá barkácsolni jobbat . Még rootolva sincs a telefonom :)

(#518) Mond válasza egy23 (#8) üzenetére


Mond
senior tag

Szerkesztve

[ Szerkesztve ]

(#519) dannju


dannju
tag

Kihalt ez a topic is :/

(#520) PistiSan válasza dannju (#519) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem probléma mentesen működik már több mint 1 éve :)
Jó kis telefon ez, akkori viszonyok között megérte a váltás.

(#521) dannju válasza PistiSan (#520) üzenetére


dannju
tag

Nekem is probléma mentesen megy hála jó istennek :D de akkor is lehetne valami jó dolog :))

(#522) Énke85


Énke85
csendes tag

Sziasztok!

Hát megjelent az 1. probléma, nem tudom tapasztalt-e vki ilyet, visszaolvastam pár oldalt, de nem találtam... Fényképezésnél és főleg a galériában/fotóknál, mikor vissza akarom nézni a képeket teljesen leblokkol, percekig nem csinál semmit, 1 csomó képet meg sem jelenít, ha mégis, akkor sem lehet szinte semmit csinálni velük, m törlésnél/küldésnél/nagyításnál megint csak gondolkozik, aztán lefagy... Az újraindítás néha segít rajta, de az sem mindig :((( Vmi javaslat? Köszi!

Allons-y!

(#523) PistiSan válasza Énke85 (#522) üzenetére


PistiSan
addikt

Töröld a galéria alkalmazás adatait, futtass egy Clean Master-t, ha ezek sem segítenek, akkor egy hard resetet javaslok.

(#524) Énke85 válasza PistiSan (#523) üzenetére


Énke85
csendes tag

Köszi, próbálkoztam mindennel, de semmi nem segített, gondoltam beviszem szervízbe... Kaptam ismerőstől 1 telefont kölcsönbe, h addig használjam nyugodtan. Átraktam az sd-kártyát és annál is kapásból lefagyott a galéria meg a fájlkezelő :o Lehetséges, h akkor az sd-kártya a hibás és amúgy semmi baja a telefonnak???

Allons-y!

(#525) dannju válasza Énke85 (#524) üzenetére


dannju
tag

Meg lehet ! Egyik ismerősömnek is az volt a baja ! Meg csinálta a videót el mentette de nem bírta le tölteni róla se elküldeni befagyott a galléria is .

(#526) Énke85 válasza dannju (#525) üzenetére


Énke85
csendes tag

Köszi, akkor vszínű az lesz a baj. És másik sd-kártyával már okés volt, vagy egyáltalán nem szerette az sd-kártyákat?

Allons-y!

(#527) dannju


dannju
tag

Valaki nyúlkált már bele komolyabban a telefonba ? Olyan kérdésem lenne hogy valahogy meglehetne oldani hogy az a jobra elhúzós téma legyen a képernyő zárolónak (nem alkalmazással ) .

(#528) mate1396


mate1396
tag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy rootoltam az eszközt és felraktam a Link2SD-t formáztam rendesen az SD kártyát (csináltam már ilyet más telefonon) és mikor kérdezi belépés után kiválasztom hogy EXT4 majd újraindítás kb 10-15 percig gondolkozott és semmi ezek után jó mondom manuálisan újraindítom, a telefon kikapcsol de már nem bootol be semmi csak úgy lesz jó ha kiveszem az aksit és visszarakom. Azóta ha újraindításra nyomok ezt csinálja ...
Valakinek valami ötlete?

(#529) robi64


robi64
aktív tag

Végre megjelent az L65-re is az első CM-12.1.Igaz hogy DUAL-ra (D285 vagy is w55ds) de irják hogy a következőkben az egy SIM-es L65-re (D280N w55n) is fog szólni.
Még NEM AJÁNLOM a telepitést,mivel vannak hibák (forditott kamera,NFC,D280n-en felcserélve a HOME gombb...),de azért az érdekeltek KISÉRHETIK a fejleményeket itt 4PDA használjátok a Googl forditót.Képek.

(#530) boldikk válasza robi64 (#529) üzenetére


boldikk
újonc

szia leccives ha kijön d280 ra akkor le írod magyarul érthetően hogy hogyan kell mert a google fordító elegge katyvasz

(#531) hans989


hans989
tag

Sziasztok!

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy a telefonnak van-e valamilyen védelem a kijelzőjén? Gorilla glass vagy más egyéb? Én tok és fólia nélkül használok egy feketét (eddig megelégedetten) de mégis érdekelne, hogy csak a szerencsének vagy valami másnak köszönhető, hogy még nagyon szép állapotban van.

(#532) PistiSan válasza hans989 (#531) üzenetére


PistiSan
addikt

Szerencse!
Műanyag lap védi, semmi más!

(#533) woodworm válasza PistiSan (#532) üzenetére


woodworm
veterán

Ugyan nem GG, de valamilyen karcálló anyagból van, a leírások említik is. Egyetlen karcolás sincs még a telefonon, pedig használom már egy ideje.

(#534) linusuli


linusuli
újonc

Hello friends ... érdemes ezt tenni ...http://forum.android.com.pl/topic/232755-511-nieoficjalny-cyanogenmod-121-dla-d280n-d285/ :DD

(#535) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok!
Nem tudjátok hogy lehet az megoldani, hogy ha beírok egy számot akkor alapból a google fiókba mentse azt, ne pedig a telefonba?
Jártam már úgy párszor, hogy nem figyeltem és a telefonba mentette a számot.

(#536) PistiSan válasza linusuli (#534) üzenetére


PistiSan
addikt

Fel raktad? Valakinek custom rom tapasztalat?
Kicsit kezd unalmassá válni a teló, gondolom hogy előbb utóbb neki állok bütykölni. :)

(#537) trebrona válasza PistiSan (#536) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem tűnt fel, hogy egy HSZ-es, google fordítós vélhetően lengyel felhasználó?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#538) PistiSan válasza trebrona (#537) üzenetére


PistiSan
addikt

Annyi zagyvaságot olvasok egész nap, hogy ez még egész normális :DDD
Remélem még vissza jön, és válaszol a kérdésemre azért. :)

Valaki esetleg nem akarja kipróbálni a fenti linket? Vajon tud magyarul az az android is?
Tetszik a lengyel ROM, csak elég félelmetes így a leírás, ki tudja mit hogy fordít a google, ennél egy angol is sokkal jobb lenne.

(#539) robi64 válasza PistiSan (#538) üzenetére


robi64
aktív tag

Maga a ROM eredeti orosz D285,csak az utána levő fix-ben van átirva a build.prop és kijavitva a hardver gombok,hogy lehesen haszálni a D280n.A fix-ben benevan az Internal memory Disabler is.

(#540) dannju válasza PistiSan (#538) üzenetére


dannju
tag

Szerintem este fel teszem vannak még bugok benne ? Vagy minden működik .
Lenne még egy kérdésem van egy samsung smart tv-m és össze szeretném kötni a telefonnal de úgy hogy minden látszódjon (azt al is ) . A fejlesztők menü pontba van olyan hogy Vezeték nélküli kijelző tanúsítványa azt bekapcsolom de sehol nincs olyan menü pont ötlet ?

(#541) dannju


dannju
tag

Üdv ! A helyzet a következő fel tettem a v3 kernelt bes** tőle a telefon totál .
DBI Err Fatal!
DemiGod Crash Handler : DBI Err Fatal!

Board Rev.:1.0
Ram dump mode.
Option : SD card ram dump mode.
Push below files to sdcard before test.
rdcookie.txt, rtcookie.txt

Please do folliwing action.
1) Ram dump Mode. Please connect USB.
2) Get the ram dump image using QPST Configuration.
3) If sdcard ram dump enabled just wait for reboot.
4) Collect ramdump files from your pc or sdcard.
5) Send e-mail to W5-BSP-Global@lge.com

Utána laffal újra élesztettem az egészet de nem bírom rootolni . Ezt a Kdzt tudtam rá fel tenni :D280f10a_02.kdz

Az ioroot25 rootal újra indul bele megyek az adb be de a gép azt írja ki ismeretlen eszköz .A twellroot azt írja ismeretlen eszköz . Ötlet ?

(#542) robi 64 válasza dannju (#541) üzenetére


robi 64
tag

A d280f és d280n nem egy készülék
Probáld a következő modon leszedni a KDZ-t
http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=IMEI
IMEI helyett írd be a te IMEI számodat és úgy keresd,utána a következő oldalon megjelenik a link a te kdz-d felé.

(#543) dannju


dannju
tag

Feltelepítettem a cm12.1-et a le írás alapján és a gapps-ból a pico-t tettem fel működőik a rendszer megfelelően ! :)) :))
Van érdeklődés küldök képeket és folyamatosan írom ha van valami hiba ! Van benne magyar is !

[ Szerkesztve ]

(#544) robi 64 válasza dannju (#541) üzenetére


robi 64
tag

Te mentetted az eredeti laf,aboot és recovery particót vagy letöltötted?
Nekem is ilyen üzemetet írt ki,mikor téves aboot-ot flesseltem igaz az enyém L70 de az eljárás egy.

(#545) PistiSan válasza dannju (#543) üzenetére


PistiSan
addikt

Engem nagyon érdekel, jöhet minden infó! Illetve ha nem nagy kérés, egy rövid magyar leírást össze dobnál a telepiteshez?
Mennyi szabad helyed volt alapból ezzel a rom-al? Nem lassú a telefon? Fm rádió működik?

[ Szerkesztve ]

(#546) dannju válasza robi 64 (#544) üzenetére


dannju
tag

Letöltöttem de már megoldódott ^^ :D

(#547) dannju


dannju
tag

Szóval , előzetesen nagyon jó gyors kompakt és viszonylag szép is :)

Hibák :

- Nfc nem találom (de nem is kell :DD )
- Mikor le zárod a képernyő pillanatra megfordul ( nekem nagyon idegesítő
- A képernyő küldés nagyon be lassítja a telefont ill. nekem a samsung smart tv-n nem ment

Kérdéses dolog : Ugye gyárilag a jobb oldali gomb hozza elő a feladat kezelőt na most itt a középső gomb megszokás kérdése .

Ami hiányzik nekem : qucike memo a gyári :O és az hogy dupla nyomással lezárom a billentyűzetett ( vissza fele ki nyílik ) .

Twrp recovery kell hozzá !!!!!!

Telepítés menete :
0,Letöltöttem a fájlokat
Cm 12.1 rom : [link]
Touch bug : [link]
Másik bug javító : [link]
Pico Gapps [link]

1. Felmásoltam mindent a memóriakártyára .
2. Újra indítottam a telefont adb-n keresztül recovery modba .
3. We do wipe data, cache, Dalvik cache system, témát meg csináltam .
4. Telepítettem a CM-es zipet .
5. A bug javítótokat .
6. Utána a GAPPS telepítettem .
7. Újra indítottam a telefont .

Mikor bekapcsol a telefon és az alap beállításokat intézi nekem először valami t betűs állt le majd beállítások de minden rendbe lement és beállította a dolgokat.
Igen a rádió működik és minden más is gps,mobilnet,telefon s.t.b
Ha valaki fel tudná tölteni a gyári Note apk-t meg köszönném nagyon :D

Nekem d280n telefonom van !!!

[ Szerkesztve ]

(#548) dannju válasza dannju (#547) üzenetére


dannju
tag

Bocsi hogy 500x írok de nem bírtam szerkeszteni .

Beállítások > gombok > Dupla érintés esemény és ott van olyan hogy képernyő kikapcsolása be állítod és a képernyő legtetejét meg koppintod 2x és le zár szerintem bug hogy csak ott működik .

A qucik memo helyett Beállítások>Gombok>Kikapcsoló menü >és képernyő kép készítése .

Ami még fura hogy be dugom töltőre nem rezeg de szerintem ez is beállítható és mikor gépre dugom akkor nem ugrik be az ablak hogy mtp-s mutyis dolog de az se vészes .

Ugyan úgy van benne kép szerkesztő és tessék :D

(#549) PistiSan válasza dannju (#548) üzenetére


PistiSan
addikt

Köszi a leírást, lehet neki állok én is még ma!

"A qucik memo helyett Beállítások>Gombok>Kikapcsoló menü >és képernyő kép készítése ."
Ha csak képernyő képet akarsz csinálni, akkor andorion már 4.0 óta ott van a bekapcsoló gomb és a hangerő le gomb hosszan, egyszerre nyomása, így készíté képernyőképet.

(#550) dannju válasza PistiSan (#549) üzenetére


dannju
tag

Igen rá jöttem :D
Kép 1,
[link]
Kép 2,
[link]
Kép 3,
[link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.