Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N

Hozzászólások

(#601) robi64 válasza Shryoss (#600) üzenetére


robi64
aktív tag

Ha jönne is frissités amit nem hiszem hogy megérünk,a memőria kezelés maradna.L90 kapott frissitést de sokan visszaállnak a K.K-ra mivel a Lolly nagyon belassul.Jövőben hiszem hogy nagyobb beépitett memóriával fogják árulni a telókat,igy tobb pénzbe fog is kerülni,mégis egy SD kártya olcsobb.

[ Szerkesztve ]

(#602) dannju válasza robi64 (#601) üzenetére


dannju
tag

A cm12.1 tedd fel :) Egyedül ez a képernyő forduláskor ez a bibi van csak.

(#603) harpa válasza dannju (#602) üzenetére


harpa
csendes tag

Azért nálam a Waze probléma még mindig nem oldódott meg. Újra tettem az egész rendszert, teljesen szűz, de így is újraindítja a CM-et egy idő után, ha navigálni kell. Utána biztonsági módban fut, ameddig nem csinálok egy normális újraindítást.
Nagyon hálás lennék ha valaki hajlandó lenne kipróbálni a kedvemért, mert érdekelne hogy csak nálam létezik ez a gond, vagy alapból a Waze nem szereti a Lollit.

(#604) mate1396


mate1396
tag

Sziasztok KK alatt van valami lehetőség, hogy SD-re lehessen telepíteni játékokat, alkalmazásokat? Root nem gond, ha szükséges ezért megcsinálom.

[ Szerkesztve ]

(#605) trebrona válasza mate1396 (#604) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbáld ki esetleg ezt: FolderMount!

Root kell, de nincs szükség a külső SD particionálására.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#606) robi 64 válasza trebrona (#605) üzenetére


robi 64
tag

Meg sd fix Play-ről hogy írható legyen az SD kártya

(#607) trebrona válasza robi 64 (#606) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azt hittem az alap. :-)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#608) robi 64 válasza trebrona (#607) üzenetére


robi 64
tag

Jobb megírni mind hogy az ember utánna vakarja a fejét miért nem működik.

(#609) dannju válasza harpa (#603) üzenetére


dannju
tag

Waze azért nem megy valószínűleg mert Gapps más milyen kell neki .
Cm 10.1 ez volt a gebasz [link]

(#610) harpa válasza dannju (#609) üzenetére


harpa
csendes tag

Végre egy használható infó! Köszönöm!

(#611) PistiSan válasza Alcatraz13 (#598) üzenetére


PistiSan
addikt

Szia!
Tegnap felraktam a spotify-t, ingyenes verziót használok, minden gond nélkül fut a program, szólnak a zenék.

(#612) Alcatraz13 válasza PistiSan (#611) üzenetére


Alcatraz13
tag

:R :R :R

"SIGNATURE"

(#613) J.Pinkman


J.Pinkman
tag

Sziasztok!
A lányom L65-én igen szűkös volt a hely. Mindenféle appok letörlésével és gyorsítótárak tisztításával 750 mega helyet szabadítottam fel.
De ennek ellenére több olyan progit nem hajlandó telepíteni mint pl. a Foldermount (1,5 MB) vagy a Facebook (33 MB).
Viszont e Link2sd-t (3,5MB) feltelepíti! Egyszerűen nem értem mit kéne csinálnom.
A gépet rootoltam kb 2 nap után.

(#614) PistiSan válasza J.Pinkman (#613) üzenetére


PistiSan
addikt

Sd kártya íráshoz felraktad a plusz fájlt?

(#615) J.Pinkman válasza PistiSan (#614) üzenetére


J.Pinkman
tag

Milyen plusz fájlt?

(#616) PistiSan válasza J.Pinkman (#615) üzenetére


PistiSan
addikt

Gyarilag nem tud kulso alkalmazas irni az sd kartyara, ha ra keresel itt az sd irasra, talalsz hozza leirast, root magaban nem tud irni az sd kartyara.

(#617) robi 64 válasza J.Pinkman (#615) üzenetére


robi 64
tag

Először rootolod majd Play-röl telepited az
SDFix KitKet Writable MicroSD-t vagy hasonlót pld. SD KitKet Fixer-t.Magam az elsőt használtam KitKet-en,igaz nekem L70-em van.Meglehet ezt csinálni gyalogúton is de tovább tart,igy egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

(#618) PistiSan válasza robi 64 (#617) üzenetére


PistiSan
addikt

Anno szeirntem még nem működött ez a módszer a telón, azért rémlett nekem, hogy adb-vel kellett csinálni.

(#619) robi 64 válasza PistiSan (#618) üzenetére


robi 64
tag

Próbáltál előtte telepiteni Busy Box-ot.Igazából a
system/etc/permissions/platform.xml
file-t kell átirni.Elejében igy csináltam de utánna a fentiket használtam.

[ Szerkesztve ]

(#620) robi 64 válasza robi 64 (#619) üzenetére


robi 64
tag

Vagy itt megtaláljátok második fejezet 1 oldal,sajnos oroszul
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=580442

[ Szerkesztve ]

(#621) PistiSan válasza robi 64 (#619) üzenetére


PistiSan
addikt

Anno megcsináltam az adb módszert, működött, azóta cm van fent, ott nem kell ezekkel trukkoznni.

(#622) robi 64 válasza PistiSan (#621) üzenetére


robi 64
tag

Igen a CM romon nem kell.

(#623) Bmw318ti


Bmw318ti
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni hogy most van erre a telóra elérhető lollipop? Esetleg egy leírás a telepítésről?
Köszönöm!

(#624) sirtomi


sirtomi
tag

Sziasztok!

Feleségemnek van egy LG L65 mobilja. Az a problémánk vele, hogy 2-3 hetente elkezdi azt játszani, hogy pár óra alatt használat nélkül is lemerül.
Az akkumulátor használatnál azt látom hogy egy valami szívja le az akksit, de csak ennyit ír, hogy "Média".
Futó alkalmazások között szinte mindent kilőttem, de nem segít. 2-3 napig megy ez a gyors merülés, utána megint hetekig jó, bírja napokig egy feltöltéssel, aztán újra fut ez a Média valami és pár óra alatt lemerül.

Mi a tököm ez és hogy lehet leállítani?

Segítségeteket előre is köszönöm!

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#625) hans989 válasza sirtomi (#624) üzenetére


hans989
tag

Ha jól tudom akkor a gyári galéria szokta ezt csinálni, amikor a képeket és egyéb fájlokat olvasna be, de valami hibádzik. Az állapotsornál felül néha még lehet látni is a "Médiakeresés..." feliratot. A gond lehet egy hibás SD-kártya (biztonsági mentés után, csinálnék egy kártya formatálást) vagy egy sérült/corrupted fájl a teló belső memóriájában. Ugyan nem ezen, hanem a régebbi okostelómon megoldás volt az is, hogy letiltottam a gyári galéria appot (root kell hozzá) , majd feltettem egy QiuckPic-et vagy bármilyen más galéria alkalmazást a Google Playről.

[ Szerkesztve ]

(#626) sirtomi válasza hans989 (#625) üzenetére


sirtomi
tag

Köszi!

Csinálok akkor egy mentést, meg megvizsgálom az SD kártyát is, nem egy mai darab van benne, korábbi telefonból mentettem át.

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#627) trebrona válasza sirtomi (#626) üzenetére


trebrona
nagyúr

Akár hibás mp3 is lehet.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#628) daser97


daser97
tag

Sziasztok, jött már frissítés a 4.4.2-höz képest?
És, ha igen, hol tudom lefrissíteni?

(#629) robi64


robi64
aktív tag

Itt leirtam hogy lehet gyalog az SDkártyát irhatóvá tenni.

(#630) PistiSan válasza robi64 (#629) üzenetére


PistiSan
addikt

Jól gondolom, hogy ez univerzális megoldás ? Tehát más telefonon is használható?

(#631) robi 64 válasza PistiSan (#630) üzenetére


robi 64
tag

Igy van a dual sim-es L65 ,L70 minden tipusánál,mért ne lenne a szimpla sim-es L65-nél is.

(#632) robi 64 válasza robi 64 (#631) üzenetére


robi 64
tag

Meg azért lett az eredeti platform.xml átnevezve .bak-re ha véletlenül valami nem lenne rendben akkor kitörlöd az átírt fájlot és az eredetiből kitörlöd a .bak végzést.

(#633) sirtomi


sirtomi
tag

Sziasztok!

Megoldódott az LG L65 gyors merülés probléma. Tényleg néhány hibás kép volt a ludas. De ezeket a képeket csak akkor vettem észre mikor kivettem az sd kártyát és közvetlenül számítógépre kötöttem. Telefon és a LG pc suite egyszerűen nem mutatta őket.
Ezeket töröltem és helyre állt az akku merülés is.

Köszi a segítséget!

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#634) gyvince


gyvince
senior tag

hogyan tudom rootolni lg l65 telefont a progival nem megy?? vagy esetleg valami másik romot rá pakolni...

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#635) dannju


dannju
tag

Hali a cm 12.1 van már valami bug fix hogy ne forogjon a kép mikor le zárom ?

(#636) ljungberg


ljungberg
tag

Sziasztok!

Muter bevarázsolt a tárcsázó bal oldalára egy ikont, amivel egy widget szerű társázót lehet előhozni.
Azt mondja eddig nem volt.... :DDD
Tudnátok segíteni, hogy lehet eltüntetni? Nem akar sikerülni. :F

(#637) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok!
CM-ben hogy tudom beállítani, hogy a kamera app ne a belső tárhelyre pakolj a képeket, videókat, hanem az sd-re?
A gyári galéria app nem is ismeri fel a képeket ha átrakom az sd-re őket.
Arra lettem figyelmes, hogy folyamatosan csökken a helyem, aztán látom hogy minden a belső tárhelyen van.
Nem találok ilyen opciót sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#638) robi64 válasza PistiSan (#637) üzenetére


robi64
aktív tag

Megnyitod a kamerát,jobra húzod a képet,megjelenik a beállitás,belépsz és itt választva Tárolási hely,választod SD-kártya ;)

[ Szerkesztve ]

(#639) PistiSan válasza robi64 (#638) üzenetére


PistiSan
addikt

Nekem nincs Tárolási hely menüpontom :D
Itt kerestem én is egyébként!
Neked is 5.1.1 van fent?

(#640) robi64 válasza PistiSan (#639) üzenetére


robi64
aktív tag

Igen L70-en de L65-ön is egyedüli CM 12.1 ami 5.1.1
és nem a 3 pontos állitás hanem jobrakell húzni a képet.

[ Szerkesztve ]

(#641) robi64 válasza PistiSan (#639) üzenetére


robi64
aktív tag

Itt láthatod

(#642) PistiSan válasza robi64 (#641) üzenetére


PistiSan
addikt

Nagyon kedves tőled, hogy még videót is készitettél, én is itt próbáltam beállítani. :K Nézd csak : [link]

(#643) robi64 válasza PistiSan (#642) üzenetére


robi64
aktív tag

De nem látom hogy belenne kacsolva a Hely mentése kapcsoló,vagy nem lehet :F
Fent a képen,nálam narancssárga (MIUI téma)

[ Szerkesztve ]

(#644) trebrona válasza robi64 (#643) üzenetére


trebrona
nagyúr

A hely mentése a GPS pozíciót rögzíti a képen az exif adatokban.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#645) robi64 válasza trebrona (#644) üzenetére


robi64
aktív tag

OK. Akor semi :B

(#646) robi64


robi64
aktív tag

Vagy próbálkozatok újabb kernellel V3 és hogy az SD kártya legyen az alapértelmezett memória.Lengyel fórumról mivel az oroszról nem lehet letölteni [link] Dodatki: alatt találjátok őket.

[ Szerkesztve ]

(#647) zoli_varga


zoli_varga
csendes tag

Hali!

Van egy olyan sanda gyanúm hogy tégla lett a telefonból SD kártya elhalálozás után.
Nem ad képet, a vibromotor röccen egyet majd újraindul.
Nem látja usbn, sem recovery, dload mód sem jön be.

(#648) paladrain


paladrain
újonc

Beszereztem ma egy USB Flash Drive-ot (Kingston DT microDuo 3.0, 16GB). A telefonnak elvileg érzékelnie kellene amint rá van dugva, de nem történik semmi, fájlkezelőben sem látom semmi nyomát. A telefon rootolva van és CM van feltéve amit itt korábban linkeltek. Remélem nem arról van szó, hogy valami hiányzik belőle ami tudná kezelni. Valaki tud megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#649) trebrona válasza paladrain (#648) üzenetére


trebrona
nagyúr

"OTG és MHL támogatásokat egyaránt mellőző Micro USB nyílás" tesztből idézve. Akkor mit vársz? Nem minden telefon OTG képes.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#650) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Valaki, akinek van telekomos ilyen készüléke, linkelne shotot a mobilnet beállíásokról? Egyik ismerősömnek nem megy valami miatt, pedig van net a díjcsomagjában (next S). Hiába van bekapcsolva az adatforgalom, és mutatja hogy HSPDA hálózaton a telefon, egyszerűen semmi oldalt nem tölt be.

Köszönöm előre is.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LG L65 D280N
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.