Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) Sanyesz. válasza Slukkica (#9250) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Egyről beszélünk, mert momentán egy 3.0-ás RevengeOS verzió került kiadásra.
Mindegy, nekem valamiért nem ment megfelelően a GPS.
De miután nincs napi használatban ez a készülék, nem eget rengető probléma, a Lineage-gal most jó.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9252) Mclarenöcsi


Mclarenöcsi
tag

Sziasztok!Honnan tudom letölteni ezt a romot amiről beszéltek mert nekem automatikusan nem frissült még 2.5 ről.

(#9253) Sanyesz. válasza Mclarenöcsi (#9252) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Lásd pl.#9240
Itt van többek között ez is.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9254) Biqci


Biqci
aktív tag

Hali!
Volt már valakinek ilyen gondja a hátsó kamerával? Sikerült leejteni, sajnos többször is és most azt produkálja, hogy nem fókuszál, csak remeg a kép de nagyon és ahogy próbál fókuszálni, maga a kamera is fizikálisan vibrál belül

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9255) Csóró™ válasza Biqci (#9254) üzenetére


Csóró™
senior tag

eléggé hardver hibának hangzik... szervíz (vagy Te megpróbálod kicserélni)

(#9256) Biqci válasza Csóró™ (#9255) üzenetére


Biqci
aktív tag

Mennyibe kerülne egy kamera csere? Megéri vajon kicserélni, mert most amúgy sem használom, vettem egy másik telót, de sajnálom teljesen leselejtezni, mert egyébként semmi baja

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9257) Sanyesz. válasza Biqci (#9256) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Semmi baja, csak törött a kamera :)
Itt vannak kamerák, plusz munkadíj, ha szervizbe viszed.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9258) Csóró™ válasza Sanyesz. (#9257) üzenetére


Csóró™
senior tag

"egyébként" ... :R

[ Szerkesztve ]

(#9259) Biqci válasza Sanyesz. (#9257) üzenetére


Biqci
aktív tag

Ó, köszi szépen, nem gondoltam, hogy ilyen áron lehet alkatrészt kapni. Lesz vagy 6 dodó üveggel együtt :D :R

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9260) Sanyesz. válasza Biqci (#9259) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Az ilyen készülékeknél nem az alkatrész a drága, hanem az a macerás, hogy rendben szétszedd és összerakd (ragaszd).

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9261) Biqci válasza Sanyesz. (#9260) üzenetére


Biqci
aktív tag

Akkor inkább nem is kezdek neki, ha ennyire macerás, csak ártanék. Inkább keresek egy szakembert

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9262) Sanyesz. válasza Biqci (#9261) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ha van hőlégfúvód vagy jófajta hajszárítód és megfelelő célszerszám, amivel körbe leválasztod a kijelzőt, utána már gyerekjáték :K

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9263) Biqci válasza Sanyesz. (#9262) üzenetére


Biqci
aktív tag

Hajszárító még csak-csak akad, de precíziós szerszám nem nagyon. Amit a motorom vagy autó szereléshez használok, valamivel nagyobb mint szükséges :D
De még van idő felszívni magam, mert ha megrendelem is a cuccot, mire ideér, lehet már január lesz

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9264) Sanyesz. válasza Biqci (#9263) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Nem drága, vegyél egy ilyen szettet is. Enni nem kér és a későbbiekben is jól jöhet. ;)

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#9265) Biqci válasza Sanyesz. (#9264) üzenetére


Biqci
aktív tag

Úgy látom, amit linkeltél már nem kapható, de van még választék bőven és tényleg nem drágán. Úgyhogy meg is fogom rendelni és ha megjön nekiállok. Köszi a segítséget :R

"For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

(#9266) FreeName


FreeName
csendes tag

Sziasztok!

Mostanában igen nagy bosszúságot okoz a Telekom alkalmazás, mert rootolt eszközökön nem hajlandó futni. A kérdésem az, hogy van olyan app/módszer/bármi amivel el lehet rejteni előle, hogy a telefonom rootolt? Azért kérdezem itt, mert pont ilyen telefonom van, custom ROMal. (Small EUI V18 by Aurel)

Még két éve raktam fel, nagyon büszke voltam magamra, mert ritkán foglalkozok ilyesmivel, nem annyira az én terepem nőként :))

(#9267) Bajgunar válasza FreeName (#9266) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Magisk
Letöltöd, telepíted, letölteted vele a Manager-t. Újraindítod Twrp-ben. Telepíted a Manager-t. Újraindítod telót.
Elindít Magisk Manager. Bal felső menü: Magisk Hide. Kikeresed Telekom alkalmazást, pipa neki. Ennyi. El is rejtette. Menni fog telekom alkalmazás.
Viszont hiába ugyanez... Raiffaisen alkalmazás akkor sem megy! Érzékeli h rootolt. :/
Erre a megoldásra viszont nekem lenne igényem.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9268) Magiboy válasza FreeName (#9266) üzenetére


Magiboy
tag

Szia
Itt meg találod a legfrissebb verzióját annak a romnak amit használsz [link]
A telepítése pofon egyszerű és ha nem kel hogy rotolt legyen a telefon akkor ne jelöld be a telepítés elejénél hogy telepítse a Magisk alkalmazást

Én is ezt használom még mindig számomra a legjobb rom

Legyen hitetek szerint

(#9269) Csóró™


Csóró™
senior tag

Azért hozzátenném, hogy, ha már ROOT-olt rendszert szeretnél használni, érdemes lenne váltani az Aurel féle (biztonsági hibáktól hemzsegő) 6-os Androidról mondjuk egy [revenge OS 3] -ra. Ez már 10-es Androidon alapszik, stabil, gyors, minden megy, aminek kell...

Mivel már úgyis rootolt a telefonod, csak a [TWRP appot] kell feltenned play áruházból, majd root jog megadása után feltenned a legújabb TWRP-t.

Ezután mehet a telefonra az új ROM, meg a legújabb magisk... igazából pofon egyszerű, de itt mindenki szívesen segít, ha elakadnál :R

(#9270) FreeName


FreeName
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a választ, gondolkodtam egy ROM cserén, de egyelőre csak a rootolt állapotot szeretném elrejteni.

Letöltöttem a Magisket, de utána nem indul el, így nem tudom a managert letöltetni vele. Magiboy ha frissíteném a legújabb Auriel ROMra akkor a telefonom lévő adatok (Képek, számok, appok stb.) eltűnnének? Lehet bugyuta kérdés, de már nem emlékszem rá. :DD

(#9271) Bajgunar válasza FreeName (#9270) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Letekered oldalt, mutatja, hogy kell telepiteni. Apk-t töltesz le. Telepited. Aztán magiskon belül is telepited. Reboot. Ennyi.
Én leszedtem zip-et, azt telepitettem twrp-ből.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9272) FreeName


FreeName
csendes tag

Leszedtem az oldalról a zipet, így már elindult, telepítettem magisken belül utána, elrejtettem, de hiába, továbbra is rootoltnak veszi a telefonomat. Úgy tűnik nem úszom meg a ROM telepítést, azért köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#9273) Bajgunar válasza FreeName (#9272) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Lehet van köze a rom-hoz. Nem tudom...
Telekom-ot nekem elrejti. Igaz RevegeOs-em van fennt.
Viszont a Raiffaisen app ugynúgy rinyál. Bárhogy, bármit hide-olhatok.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9274) Magiboy válasza FreeName (#9270) üzenetére


Magiboy
tag

Szia ha a telepítés elején a Dirty instalt választod akkor ha jól emléxem akkor igen meg maradnak.

Nekem a képek számok az mind a googelba vannak szinkronizálva túl sok app meg nincs fent és telepités után könnyen fel tudom rakni őket ha kel mert én néha próbálok más romot de mindig vissza térek ehez

Legyen hitetek szerint

(#9275) FreeName


FreeName
csendes tag

Ma megoldódott a problémám, végül az Aurel V18.2 ROM-ot raktam fel, clean install volt ROOT nélkül, így már nem problémázott a Telekom és simán elindult, valószínűleg a sima Aurel v18 nem tetszett neki. Köszönöm mindenkinek a segítséget. :R

Egy kérdésem maradt: ha később esetleg mégis rootolnám a telefont, akkor mivel és hogyan tudnám?

[ Szerkesztve ]

(#9276) Magiboy válasza FreeName (#9275) üzenetére


Magiboy
tag

Szia én úgy szoktam hogy letöltöm Magisk Manager és Magisk-ot

Amit már a fórumtárs is linkelt [Magisk]

Ezután belépsz a TWRP be és feltelepíted a Magisk-ot majd újra indítod a telefont és telepíted a Magisk Manager

Ha el akarsz rejteni valamit akkor ahogy a fórumtárs írta de be másolom ide :"Elindít Magisk Manager. Bal felső menü: Magisk Hide. Kikeresed Telekom alkalmazást, pipa neki. Ennyi. El is rejtette"

Nekem az otp van így használva és működik

[ Szerkesztve ]

Legyen hitetek szerint

(#9277) Bajgunar válasza Magiboy (#9276) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

De a Raiffaisen nem működik! Miért???:(
Arra nincs tippetek?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9278) Csóró™ válasza Bajgunar (#9277) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ha megmondod [Ezek közül] melyikkel van gondod ránézek.

Esetleg még kifejthetnéd, hogy mit takar a "nem működik"... El se indul... elindul, de szól, hogy rootos a telefon... esetleg más?

[ Szerkesztve ]

(#9279) Magiboy válasza Bajgunar (#9277) üzenetére


Magiboy
tag

Szia itt szerintem meg találod a megoldást [link]

Legyen hitetek szerint

(#9280) Bajgunar válasza Magiboy (#9279) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Első Raiffaisen nem megy. Igen. Root miatt rinyál. S nem indul.
Egyszer már megcsináltam... Akkor ment. Elindult. Aztán frissült revengeos, azóta nem. Azóta frissült Magisk is. Mégse megy.

Köszi az oldalt. De valahogy nem tudom megoldani... Nem is találom, mit tiltsak google szolgáltatásokban? Tiltottam ott mindent. Meg csak "Telefon"t is. De milyen telefont? Google szolgáltatások, engedélyek és ott telefon? Vagy hol?
A 2. Pontnál meg root, töröljem adatokat, root, aztán indítsam. Mi? Nem értem.
Azt meg a magisk manager hide? Azt meg hol szedem elő?
Nah ez nekem már kínai...:(
Anno Feltelepitettem raiffaisent. Nem ment. Elinditom magisk-et, bepipálom raiffaisen. Indítom és ment! Amig nem frissült revenge, meg magisk. Azóta nem megy.
Pedig elsőre kinyomta h rootolt... Azóta ugyanigy eljátszom, nem megy.
Ahogy telekom pl. Ment! Frissült revenge. Kiirta h rootolt... Ujratettem telekomot. Megy.
Ez a buzi raiffaisen nem megy.
Bocsi. Sorry.
Nem találom azokat meg, amiket ott ír, hogy tiltsam, vegyem el jogot.
Ok adatokat tudom törölni, de kit root-oljak? Ha egyszer root-olt? Áhh.
Mind 1. Asszonynak kellene... Majd böngészőből megoldja. 😁

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9281) Csóró™ válasza Bajgunar (#9280) üzenetére


Csóró™
senior tag

Aham, a 2 csillagos app :R

A lényeg röviden: Sok alkalmazásnak elég , ha "hide"-olom, mert akkor azt látják, hogy nincs ROOT-olva a telefon, de a Raiffeisen app annyiból más, hogy Ő kedvesen szétnéz a telefonodon van-e olyan app telepítve, aminek köze lehet a ROOT-hoz... nyilván a magisk-et megtalálja, így tudja, hogy szaros a telefonod.

Viszont a Magisknek erre is van trükkje: A settings alatt van egy "Hide Magisk Manager" pont, amivel kvázi át tudod nevezni a Magisk appodat mondjuk "Altos Adventure" -ra. Így viszont a Raiffeisen app már nem fogja látni a Magisket, RGO el is indul.

Azért érdemes átgondolni ezt a "Custom ROM-ról bankolok" ötletet, nehogy külföldre is elkezdjen szállingózni a pénzetek ...

[ Szerkesztve ]

(#9282) Ájvé válasza Csóró™ (#9281) üzenetére


Ájvé
veterán

Leeco gyártói (kínai) ROMja használhatatlan, szóval akkor másik készüléket is vehet már.

(#9283) Csóró™ válasza Ájvé (#9282) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nincs igazad, vagy félre érted amit mondok!

A gyártói ROM (főleg az Aurel féle kipucolt) a mai napig teljesen élhető, csak öreg (ugye 6-os Android alapú).

De azok a Custom ROM-ok is, amik nem egyből oroszul a bankszámla számomat meg a PIN kódomat kérik jók lehetnek (lást Revenge OS), de azért meggondolandó, hogy banki alkalmazást használjon-e rajuk bárki is, hiszen ezek a ROM-ok nem mennek át semmilyen ellenőrzésen, simán belekerülhet trójai vagy egyéb finomság is.

Meg azért ne feledjük, hogy nem a felhasználó szívatásából veszik a bankok ennyire szigorúan a ROOT-os rendszereket! Amikor ROOT-oljuk a telefont, több "hatalmat" kapunk a kezünkbe a telefon felett, de ezzel együtt könnyen szaros bilibe is nyúlhat az ember, ha olyan appot telepít ami fertőzött... Ugye volt már ilyenre példa : [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#9284) Ájvé válasza Csóró™ (#9283) üzenetére


Ájvé
veterán

Gyártói kínai ROM-ba legutolsó információim szerint a Google szolgáltatások is tiltva vannak, teljesen használhatatlan Európában. Aurel féle ROM meg már custom ROM, minden ami nem eredeti gyártói ROM az custom ROM, teljesen mindegy mi van benne vagy nincs és mi van belőle kipucolva (pont erről van szó, hogy ez már módosított, nem eredeti).
Minden custom ROM-al meggondolandó hogy mit használ az ember, ebben teljesen egyetértek, mert pont ez a lényeg nem gyártói és nem tudjuk mit csináltak vele, ezért is tiltják a bankok is.
Én csak arra reagáltam, hogy gyártói ROM-ot hoztad fel, de az eredeti kínai ROM úgy tudom hogy erősen funkció hiányos, nálunk nem nagyon lehet használni, persze nem próbáltam, korábban írták a topikba is, de te ezt nyilván tudod mert nagyon rég óta a topikban ténykedsz már.
Ha kell Google szolgáltatások csak custom ROM lehetséges, erre reagáltam, a többi mint biztonság, amiket írtál az igaz, de akkor nézhet is egy új készüléket.

(#9285) Csóró™ válasza Ájvé (#9284) üzenetére


Csóró™
senior tag

Igen, az első 3/32-es Leeco-mat úgy 3 éve vettem, majd az ment asszonynak, és vettem egy 6/128-ast, amit mai napig nyüstölök. Gyártói ROM-ot egyiken se használtam főleg az általad leírtak miatt , eleinte Cuoco92 és Aurel custom ROM-ok voltak a telefonokon, aztán barátkoztam MIUI, AEX , RR végül meg Revenge OS -el.

Azt amúgy mindenkinek magának kell eldöntenie mennyire érzékeny adatokkal dolgozik a telefonján, és a felelősség is az övé. Egy biztos, én custom rommal semmit se használnék, ami bármilyen módon hozzáfér a pénzemhez, vagy mondjuk a céges dolgaimhoz.

[ Szerkesztve ]

(#9286) Bajgunar válasza Csóró™ (#9281) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Benyomtam magisk hide-ot. Hol, hogy tudom átnevezni?
Mert így sem indul...
Töröltem. Újra indítottam, telepítettem. Hideoltam. Bármit nyomok.
Ez nem megy.
Nem vagyok annyira low. Értem, hogy mit kéne elérni. Csak azt nem tudom, hogy hogy...
Áhh. Mind1. Hagyjuk.
Köszi azért.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9287) Csóró™ válasza Bajgunar (#9286) üzenetére


Csóró™
senior tag

Leírtam pontosan hol , mire kell nyomni, sőt még képet is küldtem róla... Szerintem is hagyd :R

(#9288) FreeName válasza Bajgunar (#9286) üzenetére


FreeName
csendes tag

Itt [link] azt írják, hogy az elrejtés mellett a Raiffeisen app adatait kell törölni ("clear cache and app data of the bank app") és utána működni fog.

[ Szerkesztve ]

(#9289) Bajgunar válasza Csóró™ (#9287) üzenetére


Bajgunar
aktív tag


.
Nincs ott Hide Magisk-em...
De megvan.
Restore-t kell nyomni.
Nah most megnézem.

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9290) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Átneveztem... Nem megy.
Nem értem.
Töröltem. Ujra tettem. Adatot töröltem. Stb... Nem megy...
Fasz vagyok ehhez.
0 tárhelyről helyreállítottam. Totál formatból visszahoztam. Minden hibaüzenetet megoldottam.
Ez a kis fiszf*sznyi indítás egyszerűen kifog rajtam.
Ennyi. Feladom.
Köszi.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9291) Csóró™ válasza Bajgunar (#9289) üzenetére


Csóró™
senior tag

Igen, mert Te már ezek szerint korábban megcsináltad amit írtam, ezért a Restore (visszaállítás) opció volt ott. De mindenképp más appá kell álcázni a Magisket... nekem is csak azután lépett be a Raiffeisen appba.

Ha most se megy, akkor még azt tudom elképzelni, amit FreeName is írt, hogy uninstallálni kell a Raiffeisen appot, majd teljesen kiganézni mindent, ahova pakolt.

Nekem szüzen telepített Revenge OS 3.0 + Magisk 20.1 után működött a reggel leírt módszerrel...

... de most olvasom, hogy továbbra se megy. Engedd el, ezzel nem érdemes elszúrni az időt. Bankoljatok számítógépről, vagy telefon böngészőből :R

[ Szerkesztve ]

(#9292) Csóró™


Csóró™
senior tag

MIUI fanok figyelmébe ajánlom a Dec. 8-án kiadott MIUI 11 portot .

1 napja nyüstölöm, napi használatra teljesen alkalmas

(#9293) kuplung1


kuplung1
csendes tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni.
Telefonról sehogy sem sikerül lementenem a képeket.
A PC egyáltalán nem ismeri fel még az abd sem látja. Pedig kikapcsolom a az illesztőprogram aláírásnak az ellenőrzését is.
OEM unlock és az USB debugging be van pipálva.
De még a telefon sem kérdezi meg, hogy most csak tölteni akarom az aksit vagy fájlokat másolni.
Ha van valami megoldásotok azt megköszönném.

Köszi.

(#9294) Csóró™ válasza kuplung1 (#9293) üzenetére


Csóró™
senior tag

Próbáld TWRP alól, esetleg másik kábellel.

[ Szerkesztve ]

(#9295) Lazy76


Lazy76
csendes tag

Össze dugod a telefont a számítógéppel, majd beállítások, azon belül van egy kereső ott be írod usb, akkor ott majd kiválasztod az usb- beállítások, azon belül a fileátvitelt kiválasztod és már megy is.

(#9296) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Vettem egy usb-s endoszkóp kamerát.
Otg-s. Blabla.
Bedugom. Nem megy! Pedig nincs semmi elállítva.
Asszonynak echte ue a telója. Ugyanaz a rom, miegymás. Háttérkép, zene, telefonkönyv más.
Neki miért megy? Nekem miért nem?
Lenne erre valami ötlet, mit állítsak be?
Végignéztem mindent. Fejlesztői beállításokon át, mindent!
Minden ugyanaz.
Bedugom kamerát pároméba egyből érzékeli, megy a progi, működik.
Enyébe bedugom. Nem megy!
Letörtem, újraraktam... Semmi.
Már csak rom-ot nem tettem újra.
De akkor már a legújabbat rakom fel, nem a 9-et. De most azzal nem akarok pöcsölni.
Ötlet?

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9297) Csóró™ válasza Bajgunar (#9296) üzenetére


Csóró™
senior tag

A telefonoddal biztos van valami gond, a múltkor a Raiffeisen app-al szenvedtél nagyon keményen...

Én újratenném a helyedben! Ha mindenképp 10-es Androidra vágysz, akkor Revenge OS, ha megelégszel a 9-essel, akkor 11-es MIUI-t javaslom.

De a TWRP-t mindenképp frissítsed a legújabbra előtte!

(#9298) Bajgunar válasza Csóró™ (#9297) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Pedig semmi nincs elállítva, elmókolva. RevemgeOS van fent. Asszonyén is.
Neki se megy raiffaisen. Egyszer elindult mindegyiken. Aztán többet sose. Semelyiken.
Rakhatom akárhogy, állíthatom akárhogy.
Enyém sincs elállítva. Nem is tudnám hogy hogy.
Bedugtam kamerát. Engedélyt kért. Villogott 2-3-at a kamera. Azt irta connect, disconnect.. Nincs kép...
Bedugtam asszonyéba. Ugyanaz. Villant. Engedélyt kér.. (fényképekhez). OK. Elindul. Megy.
Enyémben nem megy.
Pendriveot rádugom otg-vel, megy, látja. Ez nem megy... Passz.
Olyan mint a számítógép rejtélyei. Csak ez a telefon rejtélyei. Nem tudom miért.
Echte ua a teló. Ugyanaz beállítva. Semmi elmókolva, eltekerve. Asszonyén más mp3-ak vannak, meg más képek, más telefonkönyv. S neki nincs rajta game. Akkor?
Érdekes.
Az lesz.
Vmelyik nap ráérek felrakom ezt a 10-es RevemgeOS-t. Megnézem milyen.

Arra esetleg, hogy olyat csinál övé is, enyém is, hogy hiába nyomod bekapcs gombot. Tök süket. Sötét a kép. Nem reagál semmire. Restart segít. Random időközönként "megzakkan".

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9299) Csóró™ válasza Bajgunar (#9298) üzenetére


Csóró™
senior tag

Azt nem tudhatod, hogy "semmi sincs elállítva", mert egy dolog, hogy Te nem állítasz el semmit, és egy másik dolog, hogy maga a rendszer (meg az appok) a háttérben (a közbenjárásod nélkül) mit állítgat(nak).

Egy biztos módszert tudnék javasolni, ami nekem eddig minden "anomáliát" orvosolt a telefonnál:

- Miután újratelepítetted, nyomj rá egy "format data" TWRP-ből. Ez teljesen kipucolja a telefont, így biztos nem marad semmi sallang, ami bekavarhat (képeket, zenéket stb. érdemes menteni előtte, mert azok is mennek a levesbe).

(#9300) Bajgunar válasza Csóró™ (#9299) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Mielőtt újratelepítem. Nem? Olyankor 0-ra formatálja.
Asszem jártam már úgy. Aztán még a pc sem látta. Úgy kellett elővarázsolni h usb adattár vagy mi. S rámásolni os-t, h tudjam telepíteni. Mert minden eltűnt.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.