Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) dilajoska1 válasza Octi (#9349) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szia. A környezeti kijelzőnél nincs ilyen beállítás?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9352) Octi


Octi
aktív tag

Sziasztok!
Felébresztésre csak a dupla koppintást találja, a környezeti kijelzőnél pedig nincs ilyen beállítás.

Nem nagy tragédia, de vezetés közben hiányzik, hogy nem látom a történéseket anélkül, hogy manuálisan fel kellene ébresztenem a kijelzőt.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#9353) aprokaroka87 válasza Octi (#9352) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet hogy nem tartalmazza rom, vagy pedig nincs hozzá látható kapcsoló:)

(#9354) Octi válasza aprokaroka87 (#9353) üzenetére


Octi
aktív tag

Igen, én is erre jutottam. Remélem a következő frissítésbe bele rakják :)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#9355) aprokaroka87 válasza Octi (#9354) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egy valamit lehet érdemes megnézni, bár itt most Redmi Note 7-et veszek alapul, szóval custom rom-ban lehet máshogy van.

Van ez az app, megadod az engedélyeket, majd a system részben megnézed hogy van-e olyan bejegyzé hogy

wakeup_for_keyguard_notification.

(#9356) Octi válasza aprokaroka87 (#9355) üzenetére


Octi
aktív tag

Köszi, este megnézem :R

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#9357) Octi válasza aprokaroka87 (#9355) üzenetére


Octi
aktív tag

Sajnos nincs ilyen bejegyzés, úgy hogy egyenlőre így marad :U

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#9358) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

MIUI 11.0.6 van fennt.
Fényképezőgépnek mindenhogy van zárhangaj!
Hiába veszem ki, kattog állandóan. Baromi idegesítő.
Hogy lehet kikapcsolni? Kamera/beállítások -on belül nem reagál a ki-bekapcsolásra. Ennek mindig van hangja.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9359) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Persze feltettem másik kamerát.
De előtte is ue a rendszer volt. Karácsony óta, ki lehetett kapcsolni hangot. Mivel hétvégén újraraktam.
Most meg nem... Vicc. Komolyan, miket művel ez a telo.

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9360) Csóró™ válasza Bajgunar (#9359) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nálad annyi az anomália, hogy elgondolkodtam nem Téged kellene-e már újrarakni ;]

Nekem Gcam van fönt, annál ki tudtam kapcsolni a zárhangot (na persze ez az én telefonom, nálad ezzel is biztos lesz valami gebasz :R )

(#9361) Bajgunar válasza Csóró™ (#9360) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Jah. Lehet nekem kéne egy reinstall.
Felraktam én is gcam-ot.
Ebben ki lehet. Ezt tudtam. Csak nem akartam másikat. Jó, szép képeket lő a "gyári" is.
Ebben viszont (igaz nem érdekel mi) ha a fotófülke módra kattintok, kilép!:D bezárja kamera progit.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9362) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Megint én.:D
Felraktam legújabb Miui 11-et.
Erre nincs gombok világítása... :/
Kamerának továbbra is van zárhangja...
Király.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9363) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Dalvik, system, data, cache-t töröltem s úgy telepítettem. Aztán állítottam vissza mindent biztonságiból. Lehet ez probléma? Mert így megmaradtak a mappák.
Ok, megy, patent....
De nem is figyeltem, hogy most vajon volt e eddig gombok világítása vagy már ezelőtt "beszart"? De úgy emlékszem előtte még volt.
Hogy tudom letesztelni, hogy a gombok mennek e rendszeren kívül is?
Me kikapcsolom, twrp-ben nincs világítás.
Akkor a telo xart be?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9364) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Áhh.
Totál format. Újra fel régebbi verzió. Nincs itt nekem gomb világítás. Vicc. Pont ma halt be? Vagy mi? Nah. Újra vissza legújabb.
Erre most meg telekom app sem megy, írja h root-olt. :DDD
Bárhogy Magisk. Nem megy.
Feladom tényleg ezt a telot.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9365) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Feladom...
Ez úgy szar ahogy van.
Mind a custom romok, mind a root, mind a telo.
Vicc.
Eddig ment telekom alkalmazás is.
Új op, újra vissza minden. Magisk is, telekom app is.
Hide-olom, stb. Erre NEM megy!!!! Rootolt, rootolt, rootolt....
Árulja már el valaki, hogy mi a f*szt csináljak vele, hogy működjön? Mi a baja??? Miért nem hide-olja? Miért látja h rootolt?
Mingyá kettécsapom ezt a telefont a kisbaltával. Már nagyon kezd idegesíteni.
Először raiffaisen se ment, azóta sem.
Aztán a csőkamera eleve nem megy rajta.
Aztán lehalt a gombok világítása. Persze op rendszer frissítés után.
Visszaraktam előző op-t, ott se világít. De abban meg beállítás sincs, hogy hogy világítson. Mindegy. Vissza legújabb op.
Erre most meg telekom nem akar menni semmi áron!
Kész.
Kitépem a maradék hajam is. Ennyit szarakodni vele, és mégse jó!!!!
Agyf*szt kapok ettől.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9366) Csóró™ válasza Bajgunar (#9365) üzenetére


Csóró™
senior tag

Csak szólok, mielőtt kiirtanád a családot is, hogy a MIUI 11-ben SOSE világítottak a gombok (mondjuk elég gáz rád nézve, hogy ez több hetes használat után is ilyen dilemmát okoz...)

(#9367) Bajgunar válasza Csóró™ (#9366) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Nem mondod, hogy nem világított??:O

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9368) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag


De akkor miért van benne a beállításokban?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9369) Lazy


Lazy
csendes tag

Revenge os2 ill. Miui 11 legújabbat próbáltam, de a rendszer a telon döcögőtt, sokszor a menü alig ugrott tovább. Töltőre tettem , akkor meg volt, hogy kilépett az alkalmazásból, nem tudom kicsit fura, lehet ennek a 9 és Android már sok, Aurél felé 6 Android van megint és ez idáig a legmegbízhatóbb, stabilabb.

(#9370) Csóró™ válasza Lazy (#9369) üzenetére


Csóró™
senior tag

Biztosan nem sok a 9-es android, asszony régi 4/32-esén is hasít a MIUI 11 (revenge OS 3.X meg főleg)

Az én javaslatom: Tedd fel újra a kívánt ROM-ot, majd nyomj rá egy Formatot TWRP-ből a telefonra (ez lepucol mindent, és jó jó eséllyel megszűnik a laggolás ... )

(#9371) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Hát ez a Miui 11 produkál érdekes dolgokat...
Most pl azt vettem észre, hogy eddig más op alatt a Oneamp Pro (zenelejátszó) lejátszotta flac-et! Miui 11 alatt NEM!
Magis-kal Telekom továbbra sem hide-olható!
Selinux-t sehogy se tudom helyreállítani terminálból sem! Ergo a kernel is kula. (Alapból! Nem én búrtam el...)
Így nem is fog sikerülni míg másik kernelt nem kapna. De ezzel már nem babrálok...
Raiffaisen az sehogy sem megy. Más op-on, de más, asszony telóján sem.
Ha már egyszer érzékelte h root, onnan sehogy se tudom kiirtani belőle. (Mintha beregizte volna play acc-hoz... vagy nemtom).
De ezt már nem tudom megfejteni.
Kicsit valóban döcög néha. Be-belassul ezerrel.
Már nem is tudom mit kéne feltenni rá, normális Op-t.
Ami használható, átlátható, jól is néz ki, stabil és gyors is.

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9372) Lazy76


Lazy76
csendes tag

Revenge os2 újból feltettem most csináltam egy teljes törlést, jónak tűnik, a Revenge os3 az, amit letötlöttem még nagyon kopasz, nem volt rajta palystore úgy, hogy azt hanyagoltam, talán lesz majd újabb vezrió akkor kipróbálom. Közbe kicseréltem az aksit, mert már kezdett gyengélkedni, remélem nem lesz gond a Revenge os2 vel elvileg midnen progi rendesen fut jönnek a értesítések is van egy mi band 4-es minden üzenetet elküld, miui 11 nem mindig küldte random volt.

(#9373) Bajgunar válasza Lazy76 (#9372) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Gapps-ot kellett volna letölteni. S azt felrakni. És lett volna store. Meg a többi.
Akksiból mit rendeltél?
Tudsz esetleg küldeni linket?

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9374) Lazy76


Lazy76
csendes tag

Ja ez jó ötlet eszembese jutott a gapps, azért köszi, majd legközelebb, ha már ezt megunom, akkor kipróbálom. Aliról rendeltem, https://www.aliexpress.com/item/32886088715.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.29144c4dUmU6cs

(#9375) tonyi


tonyi
tag

Sziasztok!
Nem pont idevágó téma, de az X720 topic elég halott. Ismertek valami megbízható szervízt, mai az X720-amat ésszerű áron tudja javítani.
Valószínűleg cserélni kell benne valamit, mert fastboot-ba betölt, de a recovery mód és az OS nem. Próbáltam már minden szoftveres megoldást. Nincs eredmény.
Legutóbb a Lineage OS valamelyik kezdeti Pie verziója volt fenn. Egyszer csak lefagyott a telefon, felforrósodott és 1-2 perc után újraindult. Újraindulás után ilyen kép fogadott. (ezt a netről szedtem)

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#9376) Csóró™ válasza tonyi (#9375) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,

esetleg Őket keresd fel (nincs tapasztalatom velük, de hátha...): [KITT] - [KATT]

(#9377) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Sziasztok. Melyik romot ajánlanátok most aminek elég jó az üzemideje és stabilan fut? Nálam a RevengeOs 3 nagyon gyorsan merül készenlétben is, az újabb RevengeOs 2-nél pedig belefutottam pár hibába. Előre is köszönöm!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9378) Csóró™ válasza dilajoska1 (#9377) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,

[MIUI 11] -et javaslom, nekem bevált.

(#9379) dilajoska1 válasza Csóró™ (#9378) üzenetére


dilajoska1
őstag

Köszi! Ebből melyiket használod?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9380) Csóró™ válasza dilajoska1 (#9379) üzenetére


Csóró™
senior tag

Már semelyiket, 2 hónapja váltottam Redmi Note 8 Pro-ra, de a Januári kiadás volt az asszony meg az én telefonomon is.

(#9381) dilajoska1 válasza Csóró™ (#9380) üzenetére


dilajoska1
őstag

Köszi! Egyébként én is váltottam Mi 9-re. Ez a nővéremé lesz. 🙂

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9382) Csóró™ válasza dilajoska1 (#9381) üzenetére


Csóró™
senior tag

:C

(#9383) Octi válasza dilajoska1 (#9377) üzenetére


Octi
aktív tag

Szia!

Én a februári Superior OS-t használom. Gyors, működik minden rendesen, és jól kezeli az akksi időt is.
Próbálgattam a 10-es ROM-okat, de nálam mindegyikkel volt valami gond.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#9384) dilajoska1 válasza Octi (#9383) üzenetére


dilajoska1
őstag

Köszi!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9385) Lazy


Lazy
csendes tag

Revenge os2 használom már pár hónapja, de rettenetesen lassú a foltozás lenyomom, a gombot azt eltelik, vagy 2 mp mire fotóz, van, erre valakinek valami ötlete hogyan lehetne gyorsítani?

(#9386) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Asszonynak is RevengeOs 2 volt. De már lassú, haldoklott, mittom...
Feltettem neki is a 3.0-at!
Király, tök jó. DE!
Az időkép alkalmazás be van akadva Budapestre!!!
És még egyszer sem használta, vagy kérte le a helyadatokat! Hiába engedélyezem akárhogy le-fel telepítem, ki-bekapcsolom, gyorsítótárat ürítek, stb...
Nem látja hol van!
What the fuck?????
Unom már....
Esküszöm, Aureel rom-on minden patent volt. Azóta nincs egy jó rendszer sem. Telók is mind más más. Ugyanaz, csak övé rózsaszín, de mégse... Enyémen nem megy csőkamera, övén megy. Most ezen rommal megy telekom root nélkül is. Tök jó. Juhhuuu. Erre most felrakom rom-ot, ezen neki nem megy időkép helymeghatározás!
Fasz kivan már... Mi a szart csináljak vele, hogy lekérje!??? Helymeghatározásnál azt írja, még Sosem használta...
PFf.
Egyszer bepipulok, s kettécsapom baltával mindkét telefont. Azt befizetek vmi huawei szutyokra. Csak nincs pénzem 60-80k, egy feleennyit sem tudó telefonra.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9387) Csóró™ válasza Bajgunar (#9386) üzenetére


Csóró™
senior tag

(#9388) Bajgunar válasza Csóró™ (#9387) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Lehet. Sőt nem is tagadom. :D
De ezt már nagyon unom... Ennyit szopni egy faszom telóval... Most menjek csak azért át, másik városba, hogy hátha észhez tér? S lekéri a helyadatokat?
Vagy tegyem megint újra? Fasznak van kedve fél napokat pöcsölni az állítgatás, telepítgetéssel. Vagy mi a pöcs? Jah de! Basszam bele a kútba. Kb. Másra nem jó.
Vicc........ Hogy nem megy semmi egyből, patentul, hiba nélkül.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9389) Csóró™ válasza Bajgunar (#9388) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ha van rá pénzed, vegyél másikat, ha nincs akkor meg tűrjed a szenvedést, de csendben... Nekem a Max 2 hibátlan volt Revenge OS-el és MIUI -val is, így a folyamatos sírásodra nekem ez a kép ugrik be rólad (bocsi):

(#9390) Bajgunar válasza Csóró™ (#9389) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Nincs rá pénzem... (Jo, vehetnék, lenne, van, DE nem teszem, nem adok ki ~100k-et, hasonló tudású, sebességű telóra, sőt 2 is kéne).
Megoldás érdekelne, vagy a miértje... Miért nem megy? Vagy ha van megoldás, hogy meg tudjam oldani... Mert nem jövök rá.
Vicces a kép, tetszik nekem is, értékelem a poént.
Csak ebben meg az a vicc, hogy ennyire low hülye nem vagyok. S nem, nem a "jobb felső sarokba kattintok"... Hanem az, hogy egyszerűen NEM csinálok vele semmit, alapjáraton szar. S nem értem, nem jövök rá, miért!???
Nem elállítom, nem elmókolom. Hanem csak úgy... NEM megy! ?
Fennt volt os2, ment. Felraktam magamnak is os3, megy. Felraktam asszonynak, erre nem megy!!!! Nekem már fennt volt os3, moat csak frissítettem, mert jött ki márciusi biztonságival, meg egy két javítás. Asszonynak szűzen lepucolt telóra raktam legfrissebbet. Erre nem megy!
Kikurt rejtély!!! Anomália! Fekete lyuk! Passz.
Egyszerűen ennyi. Nem megy rajta!!!
Odaadhatnám neked is. Nyomogathatnád. Nem indulna el! Nem jönne be időkép helyzete!
Lehet ha újraraknám, s semmi más csak gapps meg időkép, s elsőre minden előtt elindítanám, lehet bejönne. De ne kurjon már fel, hogy most fél napig telepítgessem, állítgassam, stb...
Vicc....
Miért nem lehet ezt egy két kattintással, parancssorral helyretenni?
Terminálban mókoljak valamit? Vagy mi?
Áhh.... Ennyit szarakodni vele.
Szép, jó, tetszett anno mikor megvettem (~3 éve), volt energiám mókolni vele, stb.
De azthiszem büdös életbe többet nem szopok ilyen custom telókkal, se romokkal.
Áhh.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9391) Csóró™ válasza Bajgunar (#9390) üzenetére


Csóró™
senior tag

Sajnos a Te problémáidra nem tudok megoldást, egyrészt, mert már nincs meg a Max 2-esem, így nem tudok tesztelni, másrészt a legtöbb "probléma", amit írsz nekem sose jött elő a Revenge OS vagy MIUI 11 ROM-okkal.

Én továbbra is tartom magam ahhoz, hogy a 11.0.6-os MIUI 11 port a legjobb ROM erre a telefonra, de neked azzal is voltak problémáid, így sajnos nem tudok okosat mondani.

(#9392) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Gps data location működik.
Nem értem.
Chrome-ba benyomom idokep.hu, találja ki hol vagyok... Nekem bejön. Rákérdez engedélyezem e helylekérdezést. Benyomom ok. Kiírja.
Asszonyén benyomom. Nem történik semmi. Rá sem kérdez, hogy engedélyezem e idokep.hu szamara, hogy hozzáférjen.
Csak a "kérem várjon" ablak...
Vicc.
Mi a fasz baja van??? Semmit nem állítottam el....

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9393) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

Full format. Újra fel Os 3.0, arra arm64 gapps 0322-es nano (~178Mb)! És működik!!!
DE ha az ajánlott gapps 9.0 signed -2019-es mittomelyiket rakom fel, NEM megy!
Vagy a full 570Mb-os gapps valamit, akkor meg a pixel kaksizik be, s áll le minden home gomb nyomásra.
Nah mire kifejtettem, ~5 os + gapps telepítgetés kellett.
De h mi köze gapps-nak, ahhoz, hogy időkép, gps lokáció megy e vagy nem?
Fingom sincs.
Az a vicc, h enyémen előző Os volt felrakva, az ajánlott gapps-al. Dirty frissítéssel tettem legújabb Os-t. És működik.
Asszonynak csak az új Os-t raktam, a már meglévől "ajánlott" gapps-al. Amivel NEM működött!
Na leszedegettem most 4-5 gapps-t, mire a 0322-ei arm64 nano-val életrekelt!
Vicc.... Ennyit szopni vele.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9394) dilajoska1 válasza Bajgunar (#9393) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szia. A 3.0-hoz a 10-es gapps kell!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#9395) Bajgunar válasza dilajoska1 (#9394) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Amivel hibátlan, s nekem működik az a:
open_gapps-arm64-10.0-nano-20200322.zip 180.6 MB
https://sourceforge.net/projects/opengapps/files/arm64/20200322/

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#9396) Lazy


Lazy
csendes tag

Újból felraktam a Revenge os2, most felgyorsult a fotózása, nem tudom mi volt a hiba, de most megjavult és a rendszer is gyorsabb lett.

(#9397) ssgk


ssgk
aktív tag

Na 3-4 éves használat után most úgy döntött végleg feladja a fő kamera fókusz.
Mintha állandóan fókuszálni akarna és vibrál az egész...

(#9398) Csóró™ válasza ssgk (#9397) üzenetére


Csóró™
senior tag

Fókusz fix, esetleg factory reset se oldja meg?

(#9399) ssgk válasza Csóró™ (#9398) üzenetére


ssgk
aktív tag

Hardver gond lesz.
mintha lötyögne a lencse".
De szétszedni meg nem akarom.

Megjárt már vagy 6 féle-fajta rom ot, abból 2 nél már rossz volt.

[ Szerkesztve ]

(#9400) Csóró™ válasza ssgk (#9399) üzenetére


Csóró™
senior tag

Értem, kár érte. Mondanám, hogy keress fel egy kínai szervizt, de lehet már nem éri meg nagyon költeni egy 4 éves telefonra...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.