Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:17

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) Csóró™ válasza fehermokus (#8500) üzenetére


Csóró™
senior tag

Ez az EUI lassan olyan lesz, mint a Jeti, vagy a Loch Ness-is szörny legendája, mindenki hallott már róla, csak még senki nem látta...

A cikk amúgy már múlt időben beszél a megjelenésről, legalábbis a "Have you received the EUI 6.0 update yet?" mondatból én erre következtetek, de sehol se találok egy normális letöltő linket hozzá.

Na persze a Youtube feldob egy rakás videót "EUI 6.0 MAX2" szavakra, de van amelyik már 7 hónapos, van amelyiken 6-os android és 2017 januári security patch van, míg másikon más infó... elég X aktás szint ez a ROM nekem ;]

(#8502) szitaati válasza fehermokus (#8500) üzenetére


szitaati
aktív tag

Lett is, az enyém már frissült. Maradt android 6.0.1 a teló, kaptunk egy újabb gyári alkalmazást illetve egyre több helyen jelenik meg reklám.
Ezen kívül mást nem vettem észre (Google Play továbbra is tiltott).
Épp most próbálok MIUI-ra váltani.

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#8503) fehermokus válasza szitaati (#8502) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Akkor mégis csak igaz, hogy maradtak a 6-os androidnál. Nem akartam ehinni, mikor már kinn van a 9-es...

(#8504) Csóró™ válasza fehermokus (#8503) üzenetére


Csóró™
senior tag

Sajnos egyre inkább azt látom, hogy a LeEco mint telefongyártó lassan a Jiayu sorsára jut, emiatt nem meglepő, hogy nem fektetnek túl nagy energiákat egy kihaló félben lévő telefon rendszerébe se.

(#8505) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Sziasztok. Lenne egy újkorától kb 3 hetet használt 64gb-os X829. Sajnos történt egy kis baleset és sikerült betörni az érintő paneljét. Akit érdekel az nyugodtan írjon rám.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8506) detroitrw válasza osztszoroz (#8497) üzenetére


detroitrw
addikt

Már van stabil-nak kikiáltott RevengeOS Android 9-es verzió :)
legkésőbb hétvégén fel is rakom :U

[ Szerkesztve ]

(#8507) osztszoroz válasza detroitrw (#8506) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

az alfában nem mentek a kamerák.remélem,sikerült javitani rajta.rálesek.köszi. :)

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#8508) kungzi válasza detroitrw (#8506) üzenetére


kungzi
veterán

Én ezt használom a megjelenés óta és szerintem nagyon jó! Eddig nem találtam hibát benne, alap kamera és a gcam is működik! :)

(#8509) detroitrw válasza kungzi (#8508) üzenetére


detroitrw
addikt

Köszi az infót :K
azt nem tudod véletlenül, hogy a magisk -os root elrejtés működik rajta?
az mindenféleképpen szükséges lenne nekem a bankos app miatt

:R

(#8510) kungzi válasza detroitrw (#8509) üzenetére


kungzi
veterán

azt sajnos nem, mert azt nem használom :)

(#8511) detroitrw válasza kungzi (#8510) üzenetére


detroitrw
addikt

rossz válasz :P

(#8512) Magiboy


Magiboy
tag

Sziasztok haszálja valaki már ezt [[STABLE] [9.0] [UNOFFICIAL] RevengeOS az X82x Pie 🥧 számára]

Proba képpen fel raktam elég jonak tünik csak egy dolgot nem találok a led villogását bejövö hivásnál

Esetleg tudja valaki hol keressem

[ Szerkesztve ]

Legyen hitetek szerint

(#8513) detroitrw válasza Magiboy (#8512) üzenetére


detroitrw
addikt

egy pár napja lett stabil verzió, azóta naponta jön ki belőle frissebb változat
szerintem érdemes megvárni a gyakori frissítések végét :))
RevengeOS

(#8514) osztszoroz válasza detroitrw (#8513) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

már én is áttértem.nálam semmi gond.igaz,elmulasztott hivásom nem volt tegnap óta,de viber,hangouts,mail-nél jelez rendesen.ÉÉÉÉs végre lehet normálisan használni a fülest.Oreo alatt állandóan szenvedtem ezzel a gonddal.kb 8-10. ki-be csatlakoztatásra reagált a fülhallgató.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#8515) Fezoka válasza osztszoroz (#8514) üzenetére


Fezoka
tag

Sziasztok! A 26s modemet is fel kell tenni hozzá? Illetve azt a ROM előtt, vagy után?

(#8516) fehermokus válasza Fezoka (#8515) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Ha fel akarod tenni, akkor természetesen a rom felrakása után. Előtte nem sok értelme lenne, ha a romban lévővel utána fejbecsapnád. Külön modem felrakása nélkül is megfelelően múködik egyébként.

(#8517) Fezoka válasza fehermokus (#8516) üzenetére


Fezoka
tag

Köszi! Kipróbálom, kiváncsi vagyok rá milyen.

(#8518) szitaati válasza fehermokus (#8503) üzenetére


szitaati
aktív tag

Hát ez van. :(

Viszont ez a MIUI amit linkeltél nálam nagyon lassú. Egyszerűen szaggatnak az animációk a telón, illetve a képernyő forgatásakor is. Tegnap vagy egy percre lefagyott egy ilyen műveletnél.

Mivel senki nem panaszkodott erre kipróbltam az AKT profilok közül kettőt eredmény nélkül.

Van bármi ötlet erre? Tegyem újra? Miket wipe-oljak (nem vagyok annyira képben, 3-4 éve egy Lenovót flashelgettem (bár az komplett flash volt) most meg ez volt az első ROM cserém ezen a telón.

Másik hiba: autós töltőm gyári ROM-mal simán tölt, ezzel meg 2 másodperc után megszakad a töltés (bár a háttérben szerintem mégis megy, de a kijelzés szerint nem)

Mivel nekem számít az akkuidő és a GPS, ezért azon filózok, hogy visszateszem a 021S gyári ROM-ot.
Aureel-re is gondoltam, de annyian említették a GPS problémát, hogy letettem róla.
Tetszene ez a MIUI, ha lenne megoldás a lassúságra maradnék ennél.

Bármi ötletet szívesen fogadok :D :D

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#8519) Magiboy válasza szitaati (#8518) üzenetére


Magiboy
tag

Szia

Aureel romjához térek én mindig vissza számomra az a legjobb

Egyedül a kernelt cserélem erre [link]

Cseréld le a config fájt erre [link]

Root kel hozzá de az benne a telepitöben.Nekem a Magisk Manager alapbol nem jo igy telepitem az ujat [link].Plussz ezt ted fel ha még nincs meg [link]

Ad meg neki a root jogot töröld az eredetit mjad másold be az ujat

[ Szerkesztve ]

Legyen hitetek szerint

(#8520) dilajoska1 válasza Magiboy (#8519) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szia. A kernelt betudnád nekem megint linkelni mert valaniért nem lehet megnyitni.

Ez miben jobb az alap kernelnél?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8521) detroitrw válasza dilajoska1 (#8520) üzenetére


detroitrw
addikt

szerintem a link alapján a StockKernel-28sV12 lesz az

(#8522) dilajoska1 válasza detroitrw (#8521) üzenetére


dilajoska1
őstag

Köszi. Azt nem tudod ez miért jobb mint amit Aurel használ?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8523) detroitrw válasza dilajoska1 (#8522) üzenetére


detroitrw
addikt

passz :)
én külön kernelt sose cseréltem :U
a rom attól jó rom ha mindene jó :DDD :C

(#8524) bsanya:
én inkább a type c tisztaságát ellenőrizném attól hogy érzékeli hogy töltőn van nem biztos hogy tölteni is fog ha piszkos

ajánlom a GSAM progit monitorozásra

[ Szerkesztve ]

(#8524) bsanya


bsanya
aktív tag

Srácok, szinte napra pontosan 2 éves az X820 6/64 telefonom. Ma reggel (minden este töltőn van reggelig) levettem a töltőről, elindultam dolgozni... Nagyon nincs időm nézegetni a telefont napközben, de 10 óra körül mondom ránézek, "nagyon csöndben van". Csontra le volt merülve :Y
Bent kértem egy töltőt (Hüvely gyorstöltőjét kaptam kölcsön :) ), még szerencse, hogy már nem annyira új ez az USB C töltő, de nem akart tölteni... Mondom meghalt az akksim, ragyogó :W , most hogy hazaértem, gondoltam csak felteszem itthon is, meglátjuk mi lesz, és lássatok csodát most töltődik :Y
Már csak arra leszek kíváncsi, program okozta-e a lemerülést vagy valóban az akksim készül feldobni a pacskerját?!
Volt már valakinek akksi gondja? Van valahol nem lehúzós független mobil szerviz Pesten?

Köszi
Sanya

Xiaomi Mi 11i

(#8525) Magiboy válasza dilajoska1 (#8522) üzenetére


Magiboy
tag

Szia nem vagyok egy telefon guru igy csak én is a felszines dolgokat mondhatom

Tudtomal ez az utolso legfrisebb rencermag ami változtatások nélkül kompatibilis az aurel romjával

Mindha simább lenne a rendszer talán egy kicsit jobb üzemidö az akku használati résztvevö alkalmazások fogysztásai változnak

(#8524) bsanya Szerintem is az a fránya usb-c kábel nekem már 2 * okozott komoly fejfájást [link]

[ Szerkesztve ]

Legyen hitetek szerint

(#8526) dilajoska1 válasza Magiboy (#8525) üzenetére


dilajoska1
őstag

Köszi!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8527) Csóró™ válasza bsanya (#8524) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,

Elő szokott fordulni, hogy a háttérben valami app beragad és eszi az aksit, de olyan is van, hogy a töltő kábel kontaksot lesz, és hiába van egész este a töltőn, nem kap semmit...

Ha app eszi az aksit, egy reboot sokszor segít, ha mégse, akkor felteheted pl. a GSAM Battery-t.

Mondjuk, ha megengedsz egy tanácsot, inkább vigyél magaddal töltőt a munkahelyedre, de ne hagyd egész este a telefont a töltőn, nem szeretik az aksik.

Kínai telefon szeríz több is van, én egyet fel is hívtam még az előző X820-as telefonomnál. 2 dolgot mondtak, amit érdemes tudni:
1, Ha én viszem az aksit 10.000 a javítás, ha ők veszik 20.000.
2, Nem tudnak garanciát vallani, hogy nem sérül a kijelző aksi csere közben

(#8528) fehermokus válasza szitaati (#8518) üzenetére


fehermokus
aktív tag

Hali, bár nem emlékszem, hogy hol linkeltem be EUI-t, de a problémádra egyszerű a megoldás. A beállításoknál megkeresed a Telefonról (talán ez) menüpontot és rámész a build számra és elkezded nyomkodni. Egyszer csak szól, hogy már fejlesztő vagy. Vissza lépsz a menüben és megkeresed a Fejlesztői beállításokat. Belépsz és amit lassúnak tartasz módosítasz rajta. Pl. az animációkat lassúnak tartod, akkor állítsd át mondjuk 0,6-ra. Általában 1 az alapértelmezett. Addig módosítgathatsz mindent, amíg kellemesen "smooth" lesz a rendszer. Túl kicsi számot nem érdemes megadni, mert az nem olyan tetszetős :).

[ Szerkesztve ]

(#8529) kungzi


kungzi
veterán

Az új pie romban mi az BFQ utótag? Van egy sima és ez. Valaki tudja miben különbözik?

(#8530) detroitrw válasza kungzi (#8529) üzenetére


detroitrw
addikt

Experimental kiadás

(#8531) kungzi válasza detroitrw (#8530) üzenetére


kungzi
veterán

bővebben... :D tudom mit jelent a szó, de ez a romban vajon mit takar?

[ Szerkesztve ]

(#8532) detroitrw válasza kungzi (#8531) üzenetére


detroitrw
addikt

30.08.2018 Experimental:
- Ускорен запуск приложений
- Больше скругленных углов в интерфейсе
:R

(#8533) Csóró™ válasza detroitrw (#8532) üzenetére


Csóró™
senior tag

"Köszönjük Emese" :R

Google fordítóval:
- Ускорен запуск приложений = Az alkalmazás gyorsítása gyors
- Больше скругленных углов в интерфейсе = Több lekerekített sarkok a felületen

[ Szerkesztve ]

(#8534) bsanya válasza Csóró™ (#8527) üzenetére


bsanya
aktív tag

Azt hiszem beragadt valami...

Mióta mobilt használok (persze ez inkább az okostelefonok kora óta van így :C ), egész éjszaka töltőn lóg, hogy reggel nyugodtan induljak (kisteherautóban töltöm a napom nagy részét, címről címre megyek, állandóan lehuzogatni/feldugogatni a töltőről/töltőre nem játszik, mert ugye nem hagyunk mobilt az autóban még két percre sem sajna :N ), eddig egyik telefonommal sem volt akku probléma...

Xiaomi Mi 11i

(#8535) Csóró™ válasza bsanya (#8534) üzenetére


Csóró™
senior tag

Na igen, szinte biztos valami fut, ami eszi az aksit. Javaslom a GSAM Battery -t, az elég jól kimutatja mi meríti a telefonodat.

Az egész éjszakás töltésről amúgy megoszlanak a vélemények, van aki aksi gyilkosnak nevezi, de van aki szerint semmi gond vele... Én általában lefekvés előtt 100%-ra töltöm, majd repülő módba teszem a telefont. Maximum 1%-ot merül reggelig...

(#8536) detroitrw


detroitrw
addikt

Felment a RevengeOS Android 9 (build 1927)
Eddig nagyon szuper kis rom :K
:R

(#8537) kungzi válasza detroitrw (#8536) üzenetére


kungzi
veterán

Nekem is nagyon bejön a rom. Nova launcherrel egyszerűen hibátlan nekem. Nagyon smooth, egy röccenés nincs. Kamera gcammal hibátlan. Nekem a térerő is sokkal jobb, mint az Oreo romokig bármelyikkel.

(#8538) osztszoroz


osztszoroz
aktív tag

RevegeOs Android9-est próbált valaki dirty installal frissiteni? Ota nincs a romban,ugye?Fingerprint szenzor nálam szinte használhatatlan.Reménykedem,hogy a 30.-ai build orvosolja ezt.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#8539) kungzi


kungzi
veterán

Nekem a legfrissebb rom van fent, és remekül működik az ujjlenyomat olvasó.

(#8540) osztszoroz válasza kungzi (#8539) üzenetére


osztszoroz
aktív tag

köszi.közben fel is raktam.sajnos ugyanolyan rossz.igaz,nemrég repült egy nagyot.lehet,hogy nem tetszett neki..ezen kivül a legjobb rom,amit próbáltam eddig.

Attól,hogy paranoiás,még nem biztos,hogy nem üldözik.

(#8541) Magiboy


Magiboy
tag

Sziasztok. Egy kis érdekeség

Telo feltölt majd képernyö kikapcsolás 30 perc.Mielöt lejár az idö tapiskolva a képernyö

Gsm wifi gmail viber face messenger ami fut a háttérbe

Nem meritetettem csak 50% ig mert nem gondoltam volna hogy ilyen sokáig tart de nézzétek

Elsönek alacsony fény erövel









Majd majdnem max fényerön



Legyen hitetek szerint

(#8542) Magiboy


Magiboy
tag

A magasabb fényerönél a holdacska csak annyit jelent hogy le volt véve a csengöhang és a rezgés ki volt kapcsolva halk üzemmodnál de a mérésen nem változtatot

Legyen hitetek szerint

(#8543) dilajoska1 válasza Magiboy (#8542) üzenetére


dilajoska1
őstag

Jól bírja :).
Sajnos nekem amit linkeltél kernelnél valami nem stimmel mert mikor felrakom recoveryből akkor valamiért eltűnik a root és wifim sincs, ráadásul akadásokat produkál görgetéskor....... Mondjuk nincs gond mert vissza raktam a régi kernelt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8544) kungzi


kungzi
veterán

Erősen gondolkoztam, hogy le kellene már cserélni ezt a telót egy újra, de mióta felraktam a Pie-t a véleményem megváltozott. Olyan jó ez a rom számomra, hogy egy időre biztos mellőzöm a teló vásárlást. :C

[ Szerkesztve ]

(#8545) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Azt esetleg nem tudja valaki hogy a kamerának az üvegén van fólia? Mert nekem mát van rajta egy két karc és olyan mintha fólia lenne rajta. Úgy mint a kijelzőn.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8546) Magiboy válasza dilajoska1 (#8543) üzenetére


Magiboy
tag

Szia amit linkeltem link már nem élt de a furumtársunk ugyan azt linkelte be

Most le ellenöriztem de minden oké vele igy nem értem mi lehet a problema telepités közben irja is hogy felöl irja a boot sectort

Megvártad hogy be fejezze mert tudod ezt egy kicsit tovább csinálja

Legyen hitetek szerint

(#8547) Fezoka válasza dilajoska1 (#8545) üzenetére


Fezoka
tag

Gyárilag biztos nincs rajta, én ezt használom, mióta megvan:
for LEECO LETV Le 2 Pro X620 Camera Glass for LETV Le Max 2 X820 Screen Protector HD Back Camera Protective Film Anti-scratch
http://s.aliexpress.com/zyMJbqq2?fromSns=Másolás a vágólapra

(#8548) dilajoska1 válasza Magiboy (#8546) üzenetére


dilajoska1
őstag

Igen megvártam. Mindegy, visszaraktam a régit.

Fezoka:
Köszi!

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#8549) zsidopali80


zsidopali80
csendes újonc

Sziasztok. Én is tervezem feltenni az új Pie romo-ot. Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Twrp-m 3.1.1.1. Azt kellene frissítenem? Ha igen, hogyan álljak neki. A válaszokat előre is köszönöm. 😀

(#8550) Csóró™ válasza zsidopali80 (#8549) üzenetére


Csóró™
senior tag

Szia,

Azt nem tudom, hogy kell-e frissíteni, de Itt írok egy könnyű utat a TWRP frissítéshez...

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  LeEco Le Max 2 X820
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.