Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6051) Ada83


Ada83
újonc

Sziasztok.
Egy 2006-os LG tv bekapcsolaskor csak hangot ad, de kep nincs rajta. A menu sem jon fol rajta. Csatornat lehet valtani. A keszulek LG 42PC1RV tipusu. Van otlete valakinek, hogy hol lehet es mennyiert javitani? Koszonom elore is.

(#6052) axlrose32 válasza Ada83 (#6051) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Lehet, van hozzá szinte minden.

06703896891

(#6053) axlrose32 válasza _Smooth (#6048) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Ha van olyan lehetőség hogy az automatikus szoftverfrissítés kikapcsolása, akkor meg kell tenni, ez minden készülékre igaz...

06703896891

(#6054) axlrose32 válasza #08596224 (#6046) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Kijelző KO.
Semerre, ez a fajta mind kukaérett.

[ Szerkesztve ]

06703896891

(#6055) axlrose32 válasza Kernel (#6042) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Hát igen, a szabadidő függvényében....
Igyekszem többet jönni, de egyelőre rengeteg a teendő, mert volt egy kis eü problémám...stb..

[ Szerkesztve ]

06703896891

(#6056) axlrose32 válasza baracktea (#6040) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Nem, bárki kérdezhet és bárki segíthet is...ha tud.

06703896891

(#6057) axlrose32 válasza bendeguz1981 (#6038) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Kapcsolóüzemű táp...
Első körben stdby 5v-nak illene lenni, ha ez megvan és a main jó, akkor a main indítaná (Pon Pson vagy ahogy az adott gyártó nevezi)

06703896891

(#6058) Upo válasza _Smooth (#6050) üzenetére


Upo
addikt

Védeni úgy lehet, hogy nem vesztek tévét. Beszélgessetek, sportoljatok, kiránduljatok, vannak társasjátékok is. Tudom, ósdi, elavult, de nem várt élmények forrása... :DD
Ha finoman fogalmazok akkor nem az örökkévalóságnak készülnek a mai tévék, némelyiknél egy kicsit elcsúszik a tervezett avulás időzítése, és még a garancia lejárta előtt dobja el magát.
Vagy bevállalni a dolgot, úgyis bedöglik, csak az a kérdés hogy még sikerül-e előtte megszabadulni tőle. Be kell állni a fogyasztói társadalom sodrásába, és még garanciálisan eladni (úgy jobban megveszik), és jöhet a következő.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#6059) _Smooth válasza Upo (#6058) üzenetére


_Smooth
senior tag

Köszönöm a tippet, eszerint élünk mi is :)
Azt a Sharpot is kb egy év után cseréltem vetítőre - arra a heti 2-3 egészestés filmre sokkal hangulatosabb. Diginél most készülök lemondani a TV csomagot is, nem nézzük, csak a kedvezmény miatt került bele (amit most megvontak) és váltok a legolcsóbb netjükre.
Hálóban van még egy TV, háttérzajnak, reggelente egy SouthPark epizód, amíg készülődünk stb.

De anyáméknál azért megy esténként, és ott nem is tudom kiváltani vagy kiiktatni. Apám még így 60 felett is napi 10órákat dolgozik átlagban, neki pihentető esténként valami természetcsatornát, vagy főzős műsort nézni. Anyám meg a népes rokonságban fellelhető élsportolók meccseit követi.
Szóval megkeresem majd ezt az automata frissítés marhaságot és köszönöm a segítséget/válaszokat Neked is meg Axelnek is.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#6060) Dzsimmy


Dzsimmy
aktív tag

Sziasztok!Van egy hibás lg 47lw4500-as tévém, a problémája, hogy bekapcsoláskor beadja az lg logót, majd elfeketedik a kép és nem mutat semmit. Valaki tudna valami infót adni, hogy ezt hol és mennyiért javítanák meg?

(#6061) szamárfül


szamárfül
csendes tag

Sziasztok Segitséget kérnék, van egy LG 50 PK 350 tip plazmám eddig tökéletesen möködött most is jól müködik csak van a bal szélétöl kb 20cm re egy függőleges vékony zöld csik ami néha zavaró mikor milyen a szin .elöre is köszi

(#6062) Tormento


Tormento
csendes tag

Sziasztok!
Van anyámnak egy Samsung ps42c430-as tévéje, ami szinte nincs használva. Kb. 3-szor volt bekapcsolva ez elmúlt félévben. Eddig hibátlan volt, de tegnap bekapcsoltam és középtájon megjelent egy vízszintes fekete csík, teljes hosszában. Kérdésem az, hogy mi lehet a baja, van-e értelme javítani, vagy kuka?
Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#6063) szamárfül


szamárfül
csendes tag

Sziasztok ezeket a paneleket lehet plazma vagy LCD tulajdonképppen hány évre csinálják? Tudom hogy fogyasztói társadalmat szeretnének......na de 4-6 évente kukába dobni egy 200000 ezres készüléket ja a kollégémnak ugyan ezt csinálja mint az enyém csak ő 16 csik után vett egy másikat MOST MILYET VEGYEK ? Vagy járjak futni????

(#6064) oldmanoka


oldmanoka
tag

adott régebbi samsung lcd HD ready 32" bekapcsoláskor azonnal lemegy a kismegszakító "zárlatos" a tv
kérdésem érdemes bármit kezdeni vele vagy kuka .

(#6065) Acheron


Acheron
őstag

Sziasztok!
Adott egy Samsung LE40D6500 készülék, ami a csatolt képek szerint duplázza a képet.
A szerviz szerint kijelző csere.


(A második képen nem látszik, de a bal felső AV felirat is dupla ilyenkor - mindent dupláz.)
Mekkora esély van ennek a javítására?
Ha találok esetleg egy hasonló modellt pl törött kijelzővel, abból átmenthető az elektronika?
Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#6066) T-ntl


T-ntl
újonc

Sziasztok!

Használat közben egyszercsak a samsung Led UE40..4000 -es LED tv-m átállt erre a csíkos verzióra.

Mi lehet a gond?

Köszönöm!

(#6067) axlrose32 válasza T-ntl (#6066) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Kijelző KO, ez a fajta kuka és javíthatatlan.

06703896891

(#6068) axlrose32 válasza Acheron (#6065) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Én pedig megoldom csere nélkül. :-)

06703896891

(#6069) axlrose32 válasza oldmanoka (#6064) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Egy tápegység primer zárlat miatt ne repüljön már a tévé.
Írj privit!
Tegnap a kuka mellől halásztam ki egy monitort, miből gondolja valaki, hogy ami elment 7 évet az rosszabb mint az új elektronikai hulladék kategória.

06703896891

(#6070) axlrose32 válasza Tormento (#6062) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Sajnos ebben a szériában sok volt a kukás kijelző.
A jó hír az, hogy talán még van egy hibátlan példányom.
Írj privit!

06703896891

(#6071) axlrose32 válasza szamárfül (#6061) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
50-50% az esély sajnos csak a javíthatóságra.
Írj privit!

06703896891

(#6072) axlrose32 válasza Dzsimmy (#6060) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Van hozzá új mainboardom.
Írj privit!

06703896891

(#6073) fabias82 válasza axlrose32 (#6072) üzenetére


fabias82
tag

Szia!

Volna egy Philips 42PFL6877k készülékem be sem kapcsol állapotjelző led sem, 3 éves lesz kb. Bevizsgálták a Philips szervizesek: központi egység csere meg 2db szalagkábel vagy valamilyen vezeték, 92 ezres árajánlatot dobtak, szerinted tényleg ennyire drága bele egy SSB ahogy néztem én találtam külföldi oldalakon de persze kicserélni gondolom nem csak annyi hogy bele a másik és kész is van..Szerinted olcsóbban is javítható lenne??

(#6074) cseth


cseth
csendes tag

Valakinek otlet erre? KDL 46w5500 Sony, javithato? Elore is koszi.

készköszkész

(#6075) Furymaxx


Furymaxx
tag

Hali
Panasonic GURU segítségét kérném abban a kérdésben hogy egy TX-P42G30B típusba bele lehet e szerelni
egy TX-P42S10E paneljét?
a segítséget előre is köszönöm.

Amatőrök építették Noé bárkáját, profik a Titanicot!

(#6076) zeroencore


zeroencore
újonc

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne hozzátok.
Kaptunk ajándékba egy samsung led tévét ha jól emlékszem UA sorozat. Egy napig hibátlanul működött, majd frissíteni kezdte magát. Itt eljutott egy újraindításig, de valami gikszer lehetett a frimware-el mert folyamatosan rebootol. Kb örökké. A samu logó megjelenik, majd kb 15 másodperc múlva újraindul. Bármi ötlet hogy mit lehetne tenni?
Köszi mindenkinek!

(#6077) Redreamer


Redreamer
tag

Sziasztok!

Adott egy Sony Bravia KDL-46EX520, amin megjelent egy szürke csík:

Szétszedve a szürke csík mögötti kijelzőpanel hátsó részén ezt találtam a csatlakozónál:
(tipikus réz oxidációs nyomok ami a többi panel csatlakozójánál nem látható)

Kérdésem az lenne, hogy ez javítható -e és ha igen mennyire fog ez nekem fájni? Köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

Az élet azért jó mert minden megtörténhet, és azért szar mert meg is történik!

(#6078) olasz69 válasza axlrose32 (#6072) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia! Alkatrészt nem adsz el?
Jól gondolom,mert a privátra nem válaszoltál!

Igaz csak 18.-án írtam,bocsánat ha még nem olvastad!

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#6079) nimfas válasza olasz69 (#6078) üzenetére


nimfas
addikt

Kicsit le van robbanva Axl, azért nem válaszol. Nem bunkóságból. :)

(#6080) olasz69 válasza nimfas (#6079) üzenetére


olasz69
senior tag

Isten ments,hogy arra gondolnék!
Azt hittem már régebben írtam neki,pedig még csak most szántam rá magam!

köszi szépen az infót!
:R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#6081) szumoo


szumoo
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Samsung UE40ES6100 tv, ami a napokban bekapcsolás után elkezdett halk sípolásba a jobb alsó részen. Vagy is én onnan hallom a legjobban.
Ha rádugok bármilyen külső hangszórót akkor az még jobban felerősíti ezt és marha idegesítő.
Vki találkozott már ilyen problémával? :F

Előre is köszi a segítséget! :R

Sz.

A nyúlon túl?

(#6082) pityike


pityike
csendes tag

Szia axlrose32!

Egy török származású JVC LED TV javíthatóságával kapcsolatban privát üzenetet küldtem. Amennyiben időd engedi szeretném, ha válaszolnál a mit lehetne tenni érte. Bp-i vagyok.
Üdvözlettel:
J.Imre

(#6083) M.a.s.H.


M.a.s.H.
csendes tag

Sziasztok!

Sziasztok van egy 2006-os LG 32LG3000 típusú televíziónk.
Egy jó ideje ezt a jelenséget produkálja de régebben egy kis idő után mikor "bemelegedett" elmúlt most így maradt....

Ha van bárkinek ötlete arra, javítható-e vagy sem. Ha igen akkor hol és mennyiért kb. Érdemes e javítani?

A hiba jelenséget itt tudjátok megnézni közvetlen bekapcsolásnál ezt csinálja:

''Amikor az ivás veszélyeiről olvastam, azonnal leszoktam - az olvasásról.'' (Henny Youngman)

(#6084) Enzo_86


Enzo_86
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni!
Tegnap este mikor lefeküdtem, a szokásos módon beállítottam az LG 37LS570S-es készülékem elalvás időzítésre. Egy kb 10-15p múlva nagy csattanás, és kikapcsolt a TV. Mintha elment volna az áram, de nem, mert a router mellette működött, meg minden más a lakásban. A TV-n is még egy kis ideig világított az állapotjelző led (mint amikor pl kihúzza az ember az áramból), de utána kialudt, és azóta hiába dugom be,húzom ki, az állapotjelző led se kezd el világítani, a TV meg se mukkan.
Van ezekben a készülékekben esetleg vmi biztosíték ami levágódhatott?
Szerviz tud ilyen hibával mit kezdeni? Szegeden ismertek vkit/vmi jó szervizt?
Egyszer régebben volt, hogy számítógépem hagyományos monitora elpukkant. Kicsit hasonló volt a hang, de nem éreztem most semmi olyan szagot mintha vmi elégett volna benne...

Segítségeket előre is köszönöm!
Ádám

(#6085) #77756416


#77756416
törölt tag

LG LH3031-ZB Üdv mindenkinek.
Tanácsot szeretnék kérni a fent említett tv javításával kapcsolatban.Bekapcsolás után az alábbi képet produkálja 1-ső kép.
A kép nem változik csak fent kb 10mm-es szélességben ,kicseréltem a T-con panelt de semmi változás de ha a 6870C-0266A tipusú T-con panelbe a D11-es dióda és a Q1-es kolektora közötti 200ohm-os ellenállást csökkentettem 50ohm-mal bejött a kép az alábbi módon 2-ik kép A kép négy sávba osztottan jön be és alulról fölfelé négy vízszintes csík látható mind a két képen és ez az ami nem változik egyik képen sem.Mi lehet a BIBI ,ha kijelző ,javítható e.
Előre is köszönöm ha van valakinek ötlete a javítás folytatásával kapcsolatosan.
LAJOS.

(#6086) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném!

Idős szüleimnek van egy Samsung LE32B450C4W ( model Code: LE32B450C4WXXH ) LDC TV.-je és a mai napon a következő hibajelenséget produkálja:

Távirányító power, csatorna, programváltó gombjával be lehet kapcsolni, ragyogóan megjelenik a kívánt csatorna, adás. De innentől kezdve nem lehet csatornát váltani vele. Elsőre nekem a távirányító problémái ugrottak be, de elemcsere, stb után sem javult meg, sőt a TV.-n lévő gombokkal sem lehet csatornát váltani.

Mi lehet a baj?

Létezik valamiféle "hard reset" :B amit tudok, lehet csinálni, vagy szerelő, vagy, ne adj isten ennek a tv.-nek annyi... ( 6 éves... )

Köszönöm a válaszaitokat!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#6087) #63529328


#63529328
törölt tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni

Van egy Samsung LE32B350-es tv-m. Összekötöttem egy pc-vel és utána a szín rossz (zöld színű és fakó)
Próbálkoztam egy csomó beállítással de nem jött vissza a jó kép .( Mit tegyek? Már próbáltam vissza állítani alapbeállításra is, de ez sem használt.Köszi előre is a segítséget ...demode

(#6088) kircsike


kircsike
tag

Sziasztok!

Adott egy Samsung UE46F6650 TV-m.
Kb. két hete TVzés közben véletlenszerűen elmegy a hang.
Mi lehet a probléma?
Alkatrész cserés?
Találkozott már valaki hasonlóval?
Várom gyors válaszotokat, mert még 2 hétig garanciás, de nem akarok feleslegesen 300 km-t kocsikázni vele a garanciális szervizbe.
Köszönöm.

(#6089) korsp


korsp
csendes tag

Sziasztok!
Van egy 7 éves LG lg6000 tv-m.
Első bekapcsolásnál csak fekete kijelző,2-3- inditásnál talán bekapcsol.
Ezt követően folyamatos vizszintes csikok, bármilyen forrásbol megy rá a kép.
Néha gondol egyet és full (HD)zöld a kép. :)

Menthető vagy köszönjem meg az eddigi szolgálatait... :F :F

(#6090) Soszi


Soszi
újonc

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! 2013-ban vásáróltunk egy LG 42LM3450-ZA típusú LED tévét. Ma délelőtt néztük a tévét, és egyszer csak elsötétedett a képernyő! Hang van, de olyan mintha kilenne kapcsolva a tévé! Teljesen fekete! Lehet csatornát váltani, hangosítani, de a menübe nem tudok belépni, mert nem látok rajta semmit!
Szeretnék érdeklődni, hogy valaki találkozott-e már ilyen hibával, és ha igen, akkor szervizeléssel kapcsolatban tud-e segíteni, illetve árat tud-e mondani?! Valamint azt, hogy mi a hibája?
Előre is köszönöm a segítséget!
Szép estét Mindenkinek!

(#6091) Julot válasza Julot (#6086) üzenetére


Julot
aktív tag

Milyen segítőkészség tombol ebben a topikban... :( :( :((( Az utolsó nyolc hsz segítségkérés, választ senki nem kap... Hol vannak ilyenkor a szakik? Lehet, hogy törölni kéne a topikot, ennek így semmi értelme!

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#6092) axlrose32 válasza Julot (#6091) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia Kedves Akadékoskodó! :DDD
A szüleid tévéjén vagy a taszt vagy a mainboard hibásodott meg.
Ez a topik nem az a történet, amikor beírod a kérdést és egyből kapod a választ.
Dolgozom munkahelyen, van családom, igyekszem mindenkinek segíteni.
Ez mostanában nem jelent napi rendszerességet.

[ Szerkesztve ]

06703896891

(#6093) axlrose32 válasza Soszi (#6090) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Már beszéltünk..

06703896891

(#6094) axlrose32 válasza korsp (#6089) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Ha 42LG6000 akkor van hozzá mainboard.
Az lesz a hibás.

06703896891

(#6095) axlrose32 válasza #77756416 (#6085) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Kijelzőhiba...

06703896891

(#6096) axlrose32 válasza kircsike (#6088) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Ment privát!

06703896891

(#6097) axlrose32 válasza Enzo_86 (#6084) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Szuper Elszo Tábor utca.
Keresd Kószó Csabit, hivatkozz rám!

06703896891

(#6098) axlrose32 válasza M.a.s.H. (#6083) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Írj egy privátot!

06703896891

(#6099) axlrose32 válasza pityike (#6082) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
A privát üzenetek között nem találom.
Megismételnéd?

06703896891

(#6100) axlrose32 válasza szumoo (#6081) üzenetére


axlrose32
őstag

Szia!
Bevizsgálás eldönti, írj privit!

06703896891

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.