Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#139) WN31RD válasza Antonio (#136) üzenetére


WN31RD
addikt

Nekem is szemüvegem van (mínuszos), és nem gondolom azt, hogy rossz döntés lett volna szemüveget használnom. Egyrészt nem romlott tőle a szemem jelentősen: 1.5, 3 volt, amikor megkaptam, most pedig, 12 év után 2, 4 dioptria, mindez úgy, hogy rengeteget ülök monitor előtt.

A szemtorna vagy talpmasszázs nekem egyszerűen nem éri meg. A szemüveget megveszem, felrakom, elvagyok vele, már megszoktam, nem zavar. Napi szinten elhanyagolható plusz energiát és időt igényel. Ezzel szemben egy abbahagyhatatlan (mert, mint írtad, visszajött a leszedett dioptria) szemtorna, stb. baromi sok időt venne el, ráadásul rendszeresen, és csekély pluszt adna cserébe.
Napi x perc szemtorna helyett inkább 3 másodperc alatt felrakom a szemüveget, ami ráadásul azonnali és majdnem teljes mértékű javulást hoz. :)

A szemműtét más tészta... majd ha kevésbé leszek bizalmatlan az ilyesmivel szemben, mint amennyire a szemüvegem zavar, akkor utánanézek a dolognak.

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.