Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4676) tibor72 válasza Syl (#4675) üzenetére


tibor72
tag

Ha én azt ide leírnám, meg kellene téged @#@&{@{}} és ez csak a kezdet :DDD :DDD :DDD
A melegedése szimpla egyablakos böngészés esetében is komoly gondot produkált, youtube- videóknál is nagyon melegedett, fagyogatott, őrületesen belassult, szimplán a rendszer futás is nehezére esett, a képernyő túlérzékeny volt meleg állapotban. És nagyon megkeserítette a mindennapjaim amikor igazán szükségem volt rá. Ezen kívül már 3 kört futottam vele szervizügyben, 2x pedig NFH hoz is éltem panasszal (min.) emlékeim szerint. És mivel mindig be lehetett kapcsolni eddig, és az alapvető működést ki tudta hozni telepítgetéssel a szerviz, ezért visszakaptam, mondván javították - volt mikor tényleg cseréltek alkatrészt, mert a kijelző és az üveg közé, középtájékon szennyeződés is került - és a gyártói teszteken megfelelt !!.....Összegzés: amíg be lehet kapcsolni és eldöcög a rendszer, addig mindig visszajön a "drágasszááág"....
jah ..és utoljára win10-et tettem rá hátha megdöglik és bejött :DD :DD :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.