Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4101) Sirandrish válasza Weißturul (#4100) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kérdésre válaszoltam kicsit bővebben..nem off.
Dreamcast játékok érdekelnek? Vagy mi?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4102) Weißturul válasza Sirandrish (#4101) üzenetére


Weißturul
senior tag

Natürlich, ha már veszek jót vegyek..

"Kóvan akkor királykám..toljad befele a tűztemplomot :P" ez volt az eredeti hsz-ed amire reagáltam :)

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4103) Sirandrish válasza Weißturul (#4102) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát van rá pár jól sikerült játék!
-Shenmue 1-2
-Resident Evil Code Veronica
-Sonic 1-2
-Virtua Tennis
-Virtua FIghter
-Soul Calibur
-Grandia 2
-Dead Or Alive
-Le Mans
-Crazy taxi
Stb..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4104) Weißturul válasza Sirandrish (#4103) üzenetére


Weißturul
senior tag

Olyan izé, ö... multipléjer dolgok érdekelnének, a Virtua Tennis, Virtua Fighter 3, Dead or Alive 2, Soul Calibur gondolom az :)
SEGA Rally van?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4105) Sirandrish válasza Weißturul (#4104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sega Rally Sega konzolon?
Má mé lenne?:D

Persze hogy van :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4106) Weißturul válasza Sirandrish (#4105) üzenetére


Weißturul
senior tag

Jajó, csak nekem kimaradt :B olyan, hogy SEGA GT létezett? Mik a neve a SEGA saját sportjátékainak?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4107) Sirandrish válasza Weißturul (#4106) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, volt.
Azt hiszem 2 része is de az egyik csak japanban jelent meg.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4108) Weißturul válasza Sirandrish (#4107) üzenetére


Weißturul
senior tag

Wiki szerint egyrészes, de valóban volt egy japán kiadás ami pár extrát tartalmazott.
Karácsony tájékán lecsapok egyre :K

PS3-on is elgondolkodtam, milyen exkluzív címeket érdemes ott számbavenni? God of War, Resistance, Killzone, és... kifutottam a címekből :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4109) Sirandrish válasza Weißturul (#4108) üzenetére


Sirandrish
legenda

+
-Heavy Rain
-White Knight Cronichles (ha jól tudom ez is only ps3)
-GT5
-Little Big Planet 1-2
-The Last Guardian (még nem jött ki de ütni fog)

És még biztos akad néhány..főleg RPG fronton..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4110) Lacc88


Lacc88
senior tag

uncharted !

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#4111) Sirandrish válasza Sirandrish (#4109) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jah tényleg..
Uncharted 1-2-3 :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4112) Weißturul válasza Sirandrish (#4109) üzenetére


Weißturul
senior tag

:C Lacc, kösz neked is :R
PS3-ra tehát ez az érdemleges. Wii-re tudom mi a jó (Zelda @_@), Xbox360? Halo 3, Halo 3: ODST (anno végigvittem, de zsír), Halo: Reach, Halo: Wars, Gears of War 1-2-3, Forza 4, Lost Odyssey (nyelhető), Fable 2-3, ... hát itt kifutottam :(

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4113) Lacc88 válasza Weißturul (#4112) üzenetére


Lacc88
senior tag

figyelj ! azt vedd amivel a legjobban akarsz nyomulni . (ps3,360,wii) m1 melyiket de szerintem ha uncharted stb ezeket szereted , akkor alap h ps3 ! :) Az a gép nagyon brutál hardverileg is , sok embernek nincs olyan pc-ja mai nap mint ami a ps3-ba van hardver :) :R

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#4114) Weißturul válasza Lacc88 (#4113) üzenetére


Weißturul
senior tag

Épp ez az, hogy nem tudok dönteni mivel nyomuljak :( A megoldás egy 3in1 gép lenne ;] Ezért is kaparom most össze min mit lehet játszani és akkor könnyebb lesz döntenem, ha átlátom a dolgokat.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4115) Lacc88 válasza Weißturul (#4114) üzenetére


Lacc88
senior tag

wii-t felejtsd el szerintem . max ps3 + 360 .

drága is lenne a 3 db , meg a legjobban a ps3 meg a 360-on vannak a gamék .

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#4116) Weißturul válasza Lacc88 (#4115) üzenetére


Weißturul
senior tag

Én egy konzolt fogok venni, nem kettőt, nem hármat és döntenem kéne, ezért fordultam ide, hogy segítsetek.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4117) Sirandrish válasza Weißturul (#4116) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megmondom neked a tutit.
PS3 árából vegyél egy

Gamecubet
-Zelda Ocarina + MQ
-Zelda WW
-Zelda TP
-Mario Kart
-Mario Party 4-5-6
-Mario Sunshine
-Resident Evil zero
-Resident Evil 4
-Metroidok
-Super Smash bros melee
-Soul Calibur 2

meg egy
PS2-t
-Okami
-Ico
-Black
-Shadow of the Colossus
-God of War 1-2
-GT 4
-Soul Calibur 3
-Silent Hill 3
-Final Fantsy XII
-Tekken 5
-Grandia 3

plusz egy
Dreamcastet
-Shenmue 1-2
-Sonic 1-2
-Grandia 2
-Crazy Taxy
-Resident Evil Code: Veronica
-Soul Calibur
-Test Drive Le Mans
-Phantasy Star
-Headhunter

És akkor el leszel látva konzollal is és játékokkal is szerintem kb egy életre.
Ha az újabb generációt akarsz akkor meg döntsd el hogy melyik érdekel jobban.

Zelda+Mario+SuperSmash vagy GoW+Alan Wake+Banjo vagy MGS+Heavy Rain+Uncharted

Felesleges ennyiszer megkérdezni, ugy is mindenki a saját szívéhez közel állót fogja javasolni pedig ezt neked kell eldöntened.

Ha nagyon nem megy akkor elő egy 8 oldalú dobókockával és ha 1-2 akkor veszed a 3 régebbit, ha 3-4 akkor WII, ha 5-6 akkor PS3 ha meg 7-8 akkor Box360...

Ennyi..remélem tudtam segíteni.

Kis kiegészítés: mivel látszólag nem tudsz az exkluzív játékok alapján dönteni így a 3 régebbi konzol vásárlását javasolnám neked!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4118) zsolt29


zsolt29
csendes tag

Üdv.
Kérem segítsetek:
-szeretnék venni Ps2-t vagy Xboxot. én egyáltalán nem értek hozzá sajnos -nem is akarok:)
Kérdésem mi a különbség köztük? Illetve látom hogy PS hirdetésekben a gép után számokat adnak meg.- az mit jelent?(tudás,vagy grafikai jellemző?)
Van különbség Ps2 és Ps2 között?
Köszi.

(#4119) Weißturul válasza zsolt29 (#4118) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nos: a PS2 és az Xbox egymás konkurenciája volt annak idején.

A PS2 előbb jelent meg és nem volt rá könyű fejleszteni, ez megis látszik a third-party eredményeken. Az Xbox-ra jóval könnyebben érkeztek szebb alkotások a könnyű programozhatóság és az erősebb hardver miatt. Egyes játékokban (pl GTA:SA) előjön az erőfölény.
A PS2-es hírdetésekben a számok (Gondolom SCPH-xxxxx akármi, mittomén) azok a hardverrrevíziókat közlik, a PS2-őn összesen 16-szor csiszoltak valamicskét: változtattak a NYÁK-on, lecseréltek alkatrészeket (más gyártóé, stb). Ha jól emlékszem XYZ-400000 körültől beszélhetünk Slim gépekről: ezek jóval karcsúbbak és kevesebbet esznek :)

Exkluzív címek (ami tehát a döntő):
PS2:
-Metal Gear Solid 2-3
-God of War 1-2
-Shadow of the Colossus
-Killzone
-Gran Turismo 4
-Final Fantasy X,X-2,XI,XII
(több nem jut eszembe)

Xbox:
-Halo 1-2
-Fable
-Forza Motorsport
-Project Gotham Racing 1-2
-Morrowind
-Jade Empire
-KOTOR
-Riddick: EfBB
-Doom 3
-Half-Life 2
(slussz poén, hogy ezek többsége PC-re is kijött)
(több itt se jut eszembe)

Ha az RPG-ket szereted akkor PS2, ha a lövöldéket meg a
Amit ajánlok neked, mert multiplatform:
-Burnout 3
-Time Splitters 2

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4120) zsolt29 válasza Weißturul (#4119) üzenetére


zsolt29
csendes tag

Köszi :R
Bár sok dolgot nem értek abból amit írtál.
Gyereknek kell vennem..nem nekem lesz:)
csak nem tudom melyiket válasszam.
Illetve milyen tulajdonságok azok ami alapján döntsek?!
Pl chippelt- nem chippelt?- flashelt?
Árban az xbox olcsóbbnak látom mint a Ps, van ennek oka?

(#4121) Sirandrish válasza zsolt29 (#4120) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyértelmű hogy PS2..
Azt vedd..sokkal több rá az igazán tartalmas játék.
a Chippelt azt jelenti hogy viszi a másolt játékokat...ennyi.
Az Xbox valószínű azért olcsóbb mert nehezebb eladni.

Mellesleg én is épp most adom el a PS2-m :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4122) Sirandrish válasza Weißturul (#4119) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ico-t és Okamit kihagyni a PS2-es felsorolásból??
Ülj le, egyes ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4123) Weißturul válasza zsolt29 (#4120) üzenetére


Weißturul
senior tag

csip, fless tiltott itten, erre más fórumot tudok ajánlani :K
PS2 miért drágább? Mert azt egészen 2011-ig támogatták játékokkal (PES 2011, ha jól emlékszem), boxot meg előbb cserben hagyták :( Nameg előbbire több az exkluzív cím.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4124) zsolt29 válasza Weißturul (#4123) üzenetére


zsolt29
csendes tag

Köszi a válaszokat.

(#4125) ubbconfig


ubbconfig
aktív tag

sziasztok,

Lassan 4 éve xbox classic-ot hajt a két gyerek (meg néha én is), sok játékot tudtam beszerezni nekik "egyéb" módon is és eddig kiszolgálta őket. Sajnos az idő eljárt felette, új játékok régóta nincsenek hozzá... :U
Persze elkezdték rágni a fülem, hogy karácsonyra le kéne cserélni a cuccot. Körbenéztem árak szempontjából, az x360-as és a ps3 között nem láttam nagy különbséget (elvileg csak a HDD méretben különböznek az egyes kiadások?). Mivel a régi xbox-nak és játékainak úgyis búcsút mondok (valszeg eladom ismerősnek, kisebb gyereknek szórakozni jó lesz), lényegében mindegy, hogy melyik platformon indulok el.
Ami viszont lényeges lenne:
- megbízható, nem fagy
- nem melegszik (extra hűtéssel meg egyebekkel nem tudok/akarok foglalkozni)
- a kontroller strapabíró, akksija jól bírja (persze nem szöget vernék be vele)
- hálózatban (wifi-n) keresztül netes játék egyszerűen menjen és ha lehet ingyenesen (ha már a egyszer a szoftvert magát megveszem, ne kelljen még pénzt azért fizetnem, mert néha multiban is nyomnánk)
- multimédia fájlokkal nem árt ha elboldogul (filmek, zenék) akár hálózaton megosztva, akár a saját HDD-re másolva
- fentiek miatt ha a családi laptopok wifin összeköthetők lennének vele (valami share megoldással), az lenne az überf@sza ;)
- ha később igény lenne rá, könnyen "okosítható"

Tapasztaltak véleményét várom, merre tovább? Elsőre nekem a ps3 felé húz a szívem :B

Köszi előre is mindenkinek :R

(#4126) Sirandrish válasza ubbconfig (#4125) üzenetére


Sirandrish
legenda

"- megbízható, nem fagy"
- nem melegszik

Az újabb verziók nem fagynak/melegednek tudtommal akár PS3ról akár 360ról beszélünk

- a kontroller strapabíró

Szerintem mindkettőnek strapabíró, ha az jelent valami a 360é kényelmesebb :P

- hálózatban (wifi-n) keresztül netes játék egyszerűen menjen és ha lehet ingyenesen

Hát szerintem egyik gépen sem túl bonyolult a cucc viszont a Boxnál fizetős a multi..vagyis a Live

- multimédia fájlokkal nem árt ha elboldogul

Elboldogulnak

- ha később igény lenne rá, könnyen "okosítható"
Boxot lehet "okosítani" a PS3at nem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4127) Weißturul válasza Sirandrish (#4126) üzenetére


Weißturul
senior tag

PS3-at is, de nem mindet.

ubbconfig:
Szerintem nektek az Xbox360 való, bár egyetlen hátránya, hogy fizetős a multi, de szerintem évente 10k HUF nem kiadás.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#4128) ubbconfig válasza Weißturul (#4127) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

köszi mindkettőtöknek :R

(#4129) Lacc88 válasza ubbconfig (#4128) üzenetére


Lacc88
senior tag

azt kell venni amin jobban tetszenek a játékok itt erről van szó semmi másról . 3 hónapra sztem ki bírsz fizetni 4 ezret vagy 1 évre 9-et az xbox360-nál mert a netes része szénné veri a ps3 etes részét mindenben .

De a ps3-nak meg meg van a maga prestige ... én jobban szeretem a ps-t de a box jóra sikeredett minden téren .

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#4130) mirci18


mirci18
addikt

Üdv mindenkinek

Gondolom ez a kérdés már sokszor fel lett téve de mivel nem tudok dönteni mások segítségére van szükségem,
Konzolvásárláson gondolkozom a hatodik generációs szériából:
Vagyis Playstation 2 xbox nintendo gamecube.

Ki melyiket ajánlja? és miért?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4131) Sirandrish válasza mirci18 (#4130) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én személy szerint GC-t vennék de neked a PS2-t ajánlanám.
Én a GC-t azért venném mert azon van Zelda viszont PS2-re rengeteg jó játék van.
A 3 közül mindenképp azt tartom a legideálisabb választásnak.
Gondolom az exkluzív címeket nem nagyon ismered.
Ha esetleg mégis akkor nyálazd végig a google-t hogy melyik érdekel jobban, ha viszont nem vagy tisztában azokkal akkor mindenképp PS2.
Szerintem mind a három megbízható masina viszont játékfelhozatalra a PS2 magasan a legjobb...azt javasolnám!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4132) ldave válasza mirci18 (#4130) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem is a PS2 az ideális választás, minden játékstílusban található rá kiemelkedő játék, legyen az kaland, verseny, akció vagy rpg és a játékokat is erre a legegyszerűbb beszerezni.

A Slime draws near! Command?

(#4133) mirci18 válasza ldave (#4132) üzenetére


mirci18
addikt

Sirandrish és Kdave

Köszi a segítséget és a válaszokat.Azt történt amire gondoltam mind a ketten a ps2-őt mondtátok annó tavaly előtt volt egyszerre kettő is nekem az egyik egy vastag vinyós a másik egy vékony fajta de meguntam őket.De valahogy megint kedvet kaptam hozzá.

Van egyébként itthon egy nintendo gamecubeom kábelek és minden más nélkül maga csak a gép a zelda miatt mindenképp kipróbálom.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4134) Sirandrish válasza mirci18 (#4133) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha úgy állsz anyagilag akkor van GC-re néhány játék amit mindenképp megéri kipróbálni ha már a rendelkezésedre áll a masina :)

ITT meg is említettem párat

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4135) mirci18 válasza Sirandrish (#4134) üzenetére


mirci18
addikt

Nem kerül az olyan sokba 15e-et szánok a ps2-re 5e-ből ki lehet hozni a gamecubeot 1e ft videókábel 2e ft táp 3e 2db kar.Nemrég vettem egyébként potom 500 ft-ért a gamecubeot mint írtam csak magát a gépet de működik és mindenképp meg akartam tartani a marios játékok stb miatt.

De köszi a játéklistát kinyomtattam és meg fogom őket venni.
Lista végén olvastam a dreamcast-et is.
Szerinted azzal érdemes foglalkozni?
Mert azokból már nagyon kevés fogyott.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4136) Árpád78


Árpád78
csendes tag

első konzolomat venném xbox360 vagy psp.
játszanák sok autósat (inkább szimulátor mint verseny)
gta
sims2 vagy3
repülőszimulátorok (harc is sima is)
meg sok hasonló
cod crisis meg egyéb marhaságok el vannak felejtve.

Azért nem tudok dönteni mert xboxra ott a forza de pspre nincs viszont az xboxot nem cipelem ide oda ogy menőzzek vele. Jól is nézne ki! :DDD
Ha a psp-t rá lehet kötni vhogy tv-re hogy othhon nagy képernyővel játszhassak akkor psp.
A psp 1,2,3 között mi a különbség?
segítséget nagyon kösznöm

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

(#4137) Sirandrish válasza mirci18 (#4135) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát arra is van pár kihagyhatatlan cím amiket a listában olvashatsz de ha csak 1 gépet akarsz venni akkor maradj a PS2-nél vagy a GC-nél.
a DC szerintem ilyen második konzolnak való mert vannak rajta jó játékok...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4138) Sirandrish válasza Árpád78 (#4136) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a kettő közül mindenképp a Box360 a nyerő választás.
Szerintem ez nem kérdés.
Nem, tényleg nem tudod magaddal vinni de legalább tele van tartalmas játékokkal...
A PSP játékfelhozatalán szerintem látszik hogy handheld konzol.
Vannak rá jó alkotások de szerintem az inkább való vonatozós kolisoknak akik 3-4 órát vonatoznak hetente hogy azzal üssék el az időt.
Ha jól tudom van olyan PSP amit rá lehet kötni TV-re de még akkor is a 360at venném a helyedbe.
A különbségeket sajnos én nem tudom, azt majd valamelyik PSP májernek meghagyom, de akkor is boxot vegyél :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4139) PHM válasza Sirandrish (#4138) üzenetére


PHM
addikt

Ha jól emlékszem, a 2000-es sorozatot lehet TV-re kötni.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4140) katona.t


katona.t
tag

Sziasztok,
melyik konzol a legjobb, ha mozogni/eddzeni szeretnék inkább? Wii-hez volt egyszer szerencsém, azon teniszeztünk. Tetszett.
De tudomásom szerint a többihez is létezik ilyen játék. Barátnőmnek a wii fit pl. megtetszett.
Médiát szgépről, vagy később majd egy külön kütyüről szeretném lejátszani, tehát ez nem szempont.

Segitesetek dönteni!

(#4141) Árpád78


Árpád78
csendes tag

ott tartok hogy xboxra kapásból mondok vagy 25 érdekes játékot psp-re15öt kinézetre psp kényelemre xbox :F

Egy messzi messzi Galaxy S-ban...

(#4142) Sirandrish válasza katona.t (#4140) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem WII..
Mozgásra lett kitalálva.
Igaz a Sony-nak és az MS-nek is van már mozgásérzékelős kütyüje de szerintem az MS-é még nem valami kiforrott PS-en meg nincs hozzá elég játék.
Szóval ha mozogni/edzeni szeretnél akkor WII...nem mellesleg az a legolcsóbb is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4143) Kroni1


Kroni1
veterán

Milyen konzolt vegyek?! 360 Slim vagy PS3 Slim? Bementem ma még egy konzolboltba is érdeklődni, tanácsot kérni, de jópár videó és teszt átrágása után sem tudok dönteni. Az autós és FPS játékokat eddig csak PC-n nyomtam, és szerintem ez igy is marad, a konzol inkább az ugrálós mozgós gamekre, közös hülyülésekre kéne itthon az asszonnyal.. Amik fontos szempontok lehetnek az én szememben:

- halkabb
- kisebb fogyasztás/melegedés
- több jó mozgós játék, illetve mivel 3D tv-nk van több jó 3D játék
- mediaserverként illetve lejátszóként minél több filmformátum támogatása
- megbízhatóság, illetve fej kímélése
- pontosság
- move vs. kinect fellingje

Ezekben melyik a jobb szerintetek?

Ha lehet néhány elfogulatlan véleményt szeretnék! Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#4144) katona.t válasza Sirandrish (#4142) üzenetére


katona.t
tag

OK, köszönöm.

(#4145) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek Xbox 360-at vagy PS3-mat vegyek-e? Egyáltalán vegyek-e vagy nagy valószínűséggel nemsokára jön az újabb generációjuk? Vagy jobban megéri szerintetek a mostani PC-met upgrade-elni.
Leírom addig is a jelenlegi érveimet mindegyik mellett:
PC:
-sokoldalú használhatóság
-tuti kihasználnám és játszanék is rajta, mivel netezni úgyis mindennap netezek
-fps-ekhez jobb az egér + billentyűzet kombó miatt

Konzol általánosan:
-szebb grafika
-olcsóbb
-nem kell évente/kétévente cserélni
-lehet 2-en vagy többen játszani
-Fifához sokkal jobb, mint a pc
-3D-s játékok (valaki feltudna sorolni pár 3D-s játékot, mert eddig csak a COD Black Opsról tudom, hogy azt megcsinálták 3D-ben)

Xbox:
-olcsóbb kicsivel, mint a PS3
-kinect (bár az eddigi színvonala engem nem fogott meg, van még mit fejleszteni rajta)

PS3:
-sok Sony cuccom van, jobban is illene a szobámba :)
-ingyenes live
-nagyobb tárhely

Remélem tudtok nekem segíteni, kérlek titeket írjatok indokokat is ;)
Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4146) Sirandrish válasza Ragnar95 (#4145) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szebb grafika nem a konzol mellett szól.
Többen PC-n is lehet csak nem split screenel..

Hát ahogy olvasom te inkább vegyél egy X360 joyt a PC-dhez.
Ha mindenképp konzolt akarsz akkor azt vedd amelyik olcsóbb...szóval X360.
Mivel az exkluzív címek nem érdekelnek ahogy látom így marad az hogy olcsóbb.
Grafikailag 1 szinten van a két konzol.

Szóval szerintem vagy vegyél egy joyt a PC-dhez vagy Box360

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4147) Ragnar95 válasza Sirandrish (#4146) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De ár-érték arányban sokkal szebb a grafikája.
Amúgy szebb egy gamer pc-n a játékok grafikája, mint egy konzolon? :F
Xbox joy-t nem igazán vennék pc-hez, mivel csak fifa-hoz kéne és ahhoz kicsit húzós.Esetleg valami olcsó kontrollert.
De a fő ok az, hogy már akad pár játék a gépemen, pedig nem gyenge vas, mivel ugye egy rakás sz@r a legtöbb játék optimalizációja, viszont egy olyan gép összeállítása, amilyet szeretnék minimum 100 000Ft lenne, tehát durván 2-szerese a konzol árának.
Amúgy PC-n csak lanban vagy neten lehet többen játszani, ami ugye nem ugyanaz, mint egy gépen együtt/egymás ellen

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4148) Sirandrish válasza Ragnar95 (#4147) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha nagyon konzolt akarsz én a Box360at javaslom.
Szerintem a multija kiforrottabb mint a Sony-é viszont a Live az fizetős.

Nekem szarabb gépem van mint neked de nekem még minden futott szépen...persze nem max grafon :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4149) Ragnar95 válasza Sirandrish (#4148) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

L.A.Noire minimum grafon is laggol és BF3 sem az igazi.Minden más fut max grafon.
Multiért tuti nem fizetnék, szóval e tekintetben a PS3-é a pont :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#4150) Sirandrish válasza Ragnar95 (#4149) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor most mi a kérdés?
PC drága
Az Xbox legjobb részét nem használnád

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.