Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2001) al_age válasza MUŁĐER (#2000) üzenetére


al_age
senior tag

szerintem annyi biztos, hogy ''fáj'':(
nem egy olcsó mulatság szvsz - pontos árat nem tudok

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#2002) Viktor77 válasza MUŁĐER (#2000) üzenetére


Viktor77
titán

Apróneten már volt. 115K.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2003) MUŁĐER válasza Viktor77 (#2002) üzenetére


MUŁĐER
addikt

:Y az nagyon sok:( reméltem hogy Nintendo DS árban lesz, az 50e...

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2004) rocket válasza MUŁĐER (#2003) üzenetére


rocket
nagyúr

Ezek ntsc gepek arai, azok joval dragabbak szoktak lenni, nem 2ft behozni oket :)
Joval dragabb lesz mint a ds, ha ds 50 rugo lesz, ez lesz 70-75k europai megjeleneskor.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2005) Keitaro válasza Raymond (#1994) üzenetére


Keitaro
addikt

Nem, még nem ismertem őket, köszi a linkeket van rajtuk pár érdekesnek hangzó dolog holnap le is tépek párat :)

Btw én nem szeretem a rippeket, still tartom, hogy sok játék bele fog férni az 1 gigába, ami nem annak lehet tömörítik a filmjeit, de rippekkel nem szívesen játszanék. Max várunk amíg lesz 2GB-s kártya....

Type-R : tudom, hogy az UMD 1.8GB-s van, az 1 GB-s a jelenlegi memkártya határra mondtam. Legalábbis emlékeim szerint ekkora a legnagyobb kapható MS Duo.

Azért egy akkora memkártyán már simán elfér elég zene, video stb (szerintem) és talán kevesebbet is eszik a gép mint UMD-vel.

A konzolstudió nyitólapján azt írják megtekinthető mindkettő... ára még csak a DS-nek van, 45e körül.

(#2006) Keitaro válasza rocket (#2004) üzenetére


Keitaro
addikt

Hát... szvsz egy egységesített kézigépnél már nincs külön szabvány max régió. Ettől függetlenül persze télleg ez van. Én legalábbis reménykedem, hogy nem horror áron lesz...

(#2007) Cathfaern válasza Keitaro (#2006) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az ok, de attól még mindig importálni kell :) (s amiatt drága ugyebár)

(#2008) Keitaro válasza Cathfaern (#2007) üzenetére


Keitaro
addikt

Jamm a második mondatom erre értettem, csak rosszul fejezem ki magam :)
Ahogy közeledik a megjelenési időpont, mivel kevés lesz úgyis kinyomják előrendelésre a PSP-t is és akkor megtudjuk mennyibe fáj nekünk

(#2009) Type-R válasza Keitaro (#2006) üzenetére


Type-R
őstag

Amerikában kb 200$, akkar nálunk lehet hogy még 60000Ft is lehet az ára.

(#2010) MUŁĐER válasza Type-R (#2009) üzenetére


MUŁĐER
addikt

jó lenne...tök jó kis gép(nek tűnik) mondjuk a film meg zenelejátszás az sokat ad a latba...meg még játszani is lehet rajta,szóval sokat utazóknak maga a menyország:DDD

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2011) Type-R válasza MUŁĐER (#2010) üzenetére


Type-R
őstag

Csak az akumlátor bírja, mert állítólag gyengébb mind az NDS-é.

(#2012) rocket válasza Type-R (#2011) üzenetére


rocket
nagyúr

Remelem ezen javitanak az europai megjelenesre :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2013) Type-R válasza rocket (#2012) üzenetére


Type-R
őstag

A Sony szerint egy feltöltéssel akár 10órát is kibir, de állitólag komolyabb game-ek esetén ez akár 3 óra is lehet, ha meg vezetéknélküli többjátékos modok esetén, talán meg énnyit se. A film nézés kb 4-5 óra alatt lemeriti, de a zenehalgatás esetén az akár 10órát is kibir.

A Nindendo DS meg átlagban 6-10 órát is kibir.

(#2014) rocket válasza Type-R (#2013) üzenetére


rocket
nagyúr

Van kulonbseg a 2 gep kozott ebbol a szempontbol.
Mondjuk 3 ora se rossz, de a mai vilagban ez keveske egy kicsit, foleg ha a konkurencia 2x annyit bir :)
Talan ez is a koltseg hatekonysag miatt van, mert igyis joval dragabb lesz a psp, egy normalis akuval meg megdragabb lenne.

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2015) Viktor77 válasza rocket (#2014) üzenetére


Viktor77
titán

Kutyát nem érdekli, ha cserélhető lesz az akksija. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2016) MUŁĐER válasza Type-R (#2011) üzenetére


MUŁĐER
addikt

NDS is tud zenét meg filmet lejátszani?Mert arról ilyet nem hallottam..meg PSP imho jobb gamék lesznek

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2017) Viktor77 válasza MUŁĐER (#2016) üzenetére


Viktor77
titán

Csak a GT Portable-t említve. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2018) Oreg_Nene


Oreg_Nene
tag

Eladó Dreamcast konzol + 2 kontroller + memkártya(vmu) + 9 eredeti játék (VF3, Tomb Raider: Last Revelation, Buggy Heat, Millenium Solder, Crazy Taxi, Powerstone, Bangai-O, ChuChu Rocket stb) + 40 cd „nem eredeti” játék – dobozában, kábeleivel + billentyűzet adapter – 30k

Eladó ''Mega-Xbox konzol'':): 120gb hdd (40 játékkal, mp3, divx, xvid, dvd, emulátorok), eredeti ms ''s'' controller, + 30 játék dvd lemezen, kábeleivel, + grátisz rgb cable pro - 80k (ha hozol hdd-t tudok még adni pár játékot)

Kérném a kedves érdeklődőket ha sürgős és gyors válaszokat szeretnétek telefonon keressetek, nem tudom túl gyakran figyelni az oldalt bármennyire is jólesne:) 70/6327929

''A mohóság motivál. A mohóság tisztánlátáshoz vezet, összefoglalja az evolúciós lényeget. A mohóság minden formája életért, pénzért, szerelemért, tudásért fellendítette az emberiséget.”

(#2019) Type-R válasza MUŁĐER (#2016) üzenetére


Type-R
őstag

Nem hinném, de egy kézi konzol leggyengébb ponzontja az akumlátor lehet, igaz ha lehet cserélni nincs gond, de ki tudja mennyi lesz egy új aksi mellé.

Viktor77: vagy a GTA ami szintén a PSP-re készül. Lehet egyszer veszek egyet én is, a egy kicsit olcsóbb lesz.

(#2020) rocket válasza Viktor77 (#2015) üzenetére


rocket
nagyúr

Az mar reg rossz, mert az + beketetes penzugyileg, ezert kell a sony lepjen a kerdesben, mert lemaradnak :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2021) Keitaro


Keitaro
addikt

Btw a DS előrendelési árát és a kinti árakat összevetve 60 lesz a PSP. Ha már írta valaki akkor sorry

(#2022) Type-R válasza Keitaro (#2021) üzenetére


Type-R
őstag

Akkor jól tippeltem, ami az árát illeti.:))

(#2023) pyrannha


pyrannha
senior tag

Hi!

Tudom, hogy ezért a kérdésért megfogtok kövezni, de nem tud valaki egy megbízható(és viszonylag olcsó) helyet, ahol PS1 chip-elést vállalnak?

Ha valaki tud ilyet az dobjon egy mail-t!

Előre is köszi!

PSN ID: VDFPO

(#2024) rocket válasza Keitaro (#2021) üzenetére


rocket
nagyúr

Ez hogy jott ki ?
Nintendo DS ara 95 font, a sony psp pedig 180 font elorendelesnel (egyelore), az usaban pedig 150$ vs 250$.
Nalunk 45000 az elorendelesi ara a ds-nek, ha abbol kiszamoljuk inkabb lesz 70000 ft mint 60000, de remelem nem lesz igazam.
Legyen inkabb 9999 ft es adjanak melle 3 jatekot :D (kozben felebredtem :) )

Hova jutottak az ano kvarc jatekkent startolt kezi konzolok, par ezer ft volt 1-1 darab, ma meg dragabbak mind egy asztali konzol, es melle meg a jatekok is 10-14k kozott lesznek.
Valahogy ugyerzem nem lesz nepszeru nalunk a psp, annak ellenere se, hogy sokkal tobb mindent tud mint a ds, es sokkal tobb exclusiv jatek jon ki ra.
Mar ds ara se a magyar piacra keszult, nem hogy a psp-e.
Tul sok mindent raktak a psp-be, ezert lett ilyen draga, ez var a ps3-ra is szerintem, tul sok minden uj dolgot akarnak belepakolni, ez meg az araban fog tukrozodni.
De ha valasztani kene a ket konzol kozott, akkor szo nelkul a psp-t valasztanam :) , annak ellenere is, hogy a nintendonak sokkal nagyobb tapasztala van a kezi konzolok piacan.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2025) Keitaro válasza rocket (#2024) üzenetére


Keitaro
addikt

EU-s oldalon nem kerestem az amerikai árakból indultam ki és én hirtelen egy 200 dolláros PSP ajánlatba futottam bele, így jött a 60.

(#2026) rocket válasza Keitaro (#2025) üzenetére


rocket
nagyúr

Szerintem elkepzelheto, hogy meg csokkenti a sony a psp arat az europai megjelenesre, (ez a bundle amit neztem jatek nelkul kerul 180 fontba pre-order-nel :( )
Na majd meglatjuk, nemeteknel ds 150 euro, psp 200 euro korul lenne, akkor talan nalunk 60000 korul lehetne mar kapni :)

Jatekok ararol csak annyit, hogy annyiert elorendelhetok jelenleg mint egy gt4 ps2-re.
Az meg nem a 13000 ft-os kategoria :(
Remelem nem luxus cikk lesz a psp-bol, mert egyelore ugytunik.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2027) Cathfaern válasza rocket (#2026) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Most nem azért, de amikor kijött a Ps2, akkor 120ezer Ft-ért lehetett kapni Magyarországon (vagy akár többért)...most mennyibe is kerül? De ha megnézed PC-s hardvereknél is ez van: ami újdonság annak aránytalanul nagy az ára. Aztán szépen le fog csökkenni.

Amúgy ez a több exkluzív játék van psp-re mint ds-re elég érdekesen hangzik, lévén mindkettőre csak exkluzív játékok vannak :) (exkluzív = csak az adott gépre jelenik meg, nem multiplatform, ez mindkét konzol minden játékára igaz, mivel nincs olyan másik gép, amire a a psp/ds-re készült játékokat gyakorlatilag változtatás nélkül át lehetne írni)

(#2028) Out válasza Cathfaern (#2027) üzenetére


Out
addikt

Van mar mukodo PSP emulator PC-re? :DD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2029) rocket válasza Cathfaern (#2027) üzenetére


rocket
nagyúr

Ezzel tisztaban vagyok, de kezi konzolrol beszelunk (oldskool neven kvarc jatek :) ), kiaz aki este 8 utan egy lerobbant bkv buszon elomer venni egy 70000 ft-os kezi konzolt, hogy azon gt4-el jatszon, vagy megnezze a jurrasic park 15. reszet ?:)
Komoly biztositas kene kotni a gepre, hogy a megfelelo helyen tudja hasznalni az ember :)
Igazad van lejebb fog menni az ara, de a ds-nek is lejebb fog menni, es ha mar a rajtnal majdnem 2x a kulonbseg, akkor nem mostanaban lesz egy szinten a ketto arban.

Ez igaz, de nevekben lesz ilyen boven, igy mar hivhatjuk nem tul exlusivnak :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2030) Keitaro válasza rocket (#2029) üzenetére


Keitaro
addikt

jájj ezen már én is filóztam :DDD
egyszer eljutok addig, hogy lesz egy PSP-m és nem merem majd elővenni :D

(#2031) Out


Out
addikt

Nah, vettem a Tescoban egy RGB pro kabelt 890 ft-ert es tenyleg sokkal szebb a kep a tv-n mint az eredetileg a gephez adott kabellal.. a kerdesem az lenne hogy a DVD filmnek a kepe zold szinu, a kabelen vannak rca csatlakozok, ha azon keresztul kotom ossze a tv-vel akkor ugye rendes kepe lesz a DVD-nek? Azert teszem fel ezt a kerdest, mert nincs itthon ilyen rca-rca kabel....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2032) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

komolyan szebb a kép vele?:)
ez nem csak ilyen legenda?

mert akkor megyek veszek

(#2033) Out válasza _Volkovy_ (#2032) üzenetére


Out
addikt

komolyan, eg es fold, nem legenda pedig en is azt hittem....

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2034) Type-R válasza _Volkovy_ (#2032) üzenetére


Type-R
őstag

Ez igy van, tényleg szebb a kép.:)

(#2035) Viktor77 válasza _Volkovy_ (#2032) üzenetére


Viktor77
titán

Szemmel nagyon jól látható a különbség. Sokkal élesebb a kép a Pro kábellel. Vegyél.

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2036) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Tehát mit is vegyek pontosan?:)

Lécci valami képet nyomjatok már be róla.

Én ott tartok most,hogy a gyári kábelt,ami 3 színű,rádugtam a tévé megfelelő színű csatlakozóira,a másik végét meg a pstwo videokimenetére.

Ez a másik fajta,jobb kábel,hogy kerül kapcsolatban a ps2-vel?:)

(#2037) Viktor77 válasza _Volkovy_ (#2036) üzenetére


Viktor77
titán

Ugyanoda dugod, de a scart rész teljes lábkiosztású.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2038) _Volkovy_ válasza Viktor77 (#2037) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Képet róla léccilécci :)

(#2039) Viktor77 válasza _Volkovy_ (#2038) üzenetére


Viktor77
titán

Bővebben: link

vagy

Bővebben: link

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2040) _Volkovy_ válasza Viktor77 (#2039) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

köszi :D

azt hittem a ps2-nek valami speciális videocsatlakozója van,és ezt a másik kábelt a gyári után kell kötni.:)

(#2041) rocket válasza _Volkovy_ (#2036) üzenetére


rocket
nagyúr

3 szinu kabel az az RCA, ezek a kabelek SCART kabelek van rajtuk RCA bemenet.

[kép]

Nezd meg van e a tvden scart csatlakozo :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2042) _Volkovy_ válasza rocket (#2041) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

kettő is.:)

ez a képen szereplő kábel azt is tudja,hogyha pl asztali dvd-t rákötök az rca bemenetre,akkor ha nem megy a ps2,akkor a dvd képe jelenik meg a tévén?
tehát annak a képe,amiről kap jelet.

[Szerkesztve]

(#2043) Viktor77 válasza _Volkovy_ (#2042) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt még nem próbáltam.

De miért nem PS2-n nézel DVD-t? :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2044) al_age válasza Out (#2031) üzenetére


al_age
senior tag

rgb kábellel sajna mindig zöld lesz a dvd filmek képe, ez szerintem egy üzleti fogás volt a Sony részéről, hogy mégse legyen egy teljes értékű dvd-lejátszód.
ha rca kábelen viszed ki a kábelről a tv-be a videojelet akkor színes lesz, csak gyengébb minőségű

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#2045) Viktor77 válasza al_age (#2044) üzenetére


Viktor77
titán

Nálam nem zöld.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#2046) al_age válasza _Volkovy_ (#2042) üzenetére


al_age
senior tag

a kábelen levő rca csatik ki- és bemenetként is működnek

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#2047) al_age válasza Viktor77 (#2045) üzenetére


al_age
senior tag

hm...
ilyenről még nem hallottam, akkor mázlid van, én eddig ahány gépet láttam mindegyiken zöld volt

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#2048) rocket válasza al_age (#2044) üzenetére


rocket
nagyúr

Bizony ebben teljesen igazad van.
Masfelol meg a fejet igy kimelik, nehogy 1 ev gari ido alatt elromoljon :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2049) rocket válasza Viktor77 (#2045) üzenetére


rocket
nagyúr

Milyen kabeled van ?

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2050) Viktor77 válasza rocket (#2049) üzenetére


Viktor77
titán

Sima RGB Pro kábelem.

A fenti összesített linken a 8. Csak nem lehet linkelni. Madrisc márkájú.

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.