Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3351) Alvin_ti4200 válasza Sirandrish (#3350) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

az nem plsuz 2, hanem plusz 1 sixaxis:) Azért, mert az még így is 15-20k-val drágább lett volna:( Második kontrollerre pedig nincs szükségem...

Szerk: és a gépet előbb vettem meg, mint a gammákat (máshol vettem a kettőt).

[ Szerkesztve ]

(#3352) Sirandrish válasza Alvin_ti4200 (#3351) üzenetére


Sirandrish
legenda

plussz 1...ugy értettem hogy jár hozzá 2 sixaxis:)
hát ha drágább lett volna akkor egyértelmü de az ha jóltudom a 60gigás verzió.

Amugy mé nem kell mégegy? így hogy menjek hozzád nyomni a Motorstormot offline multiba?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3353) Alvin_ti4200 válasza Sirandrish (#3352) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

:C 60 gigás igen, de én elférek - egyelőre - a 40-en is:) A jobb játékokat úgyis meg fogom venni, így azoknak a dmeója mehet a levesbe:D

(#3354) Sirandrish válasza Alvin_ti4200 (#3353) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát azért jobb vinyórol nyomatni a sürün játszott játékokat...1 gyorsabban is tölt (valamivel) 2 ugye kiméli a romot ami ugye BR és nem olcsó ám:)

nah mindegy..szolj ha van még egy SIXAXIS akkor megyek:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3355) Alvin_ti4200 válasza Sirandrish (#3354) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Rokkereket nem engedek be a lakomba;]

(#3356) szasanyi válasza Alvin_ti4200 (#3347) üzenetére


szasanyi
félisten

Gratula! Eszerint te nem hezitáltál annyit, mint én. Azért ez sem volt olyan kurvára ócsó.. a fene. Persze Bp-en más ám, gondolom nem 1-2 üzlet van - amit napogik kell keresni - ahol látható és kipróbálható mielőtt dönt az ember. És milyen a benyomásod PC után? Grafika, játszatóság milyen? DVD képes normál DVD videó és BD lemezzel? Ja, és fontos az is milyen TV-n. Csak az összeasonlítás miatt...

[ Szerkesztve ]

(#3357) Sirandrish válasza Alvin_ti4200 (#3355) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah pedig már azon gndolkodtam hogy megleplek egy SIXAXIS-al de akkor mindegy ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3358) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#3356) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Sok helyen kapni PS3-mat, egyedül az árban van különbség. Konzolstudio megbízható bolt, tudtommal postáznak is illetve futárcéggel is dolgoznak, itt 95 ezer forint a 40 GB-os verzió. PC után a grafika talán kicsit rosszabb, persze ha csak a Crysis-hez és ilyen top grafikás játékokhoz hasonlítjuk, amúgy teljesen jó, nekem tetszik. Játszhatóság ég és föld, egyszerűen a kontrollerrel magától érthetődő minden, látszik, hogy alapból arra találtak ki mindent, egy szóval szuper. Valahogy PS3-mon a hangulat viszi előre a játékmenetet, nem a grafika...A Blu-Ray meghajtó képes DVD filmek és Blu-Ray filmek lejátszására is, előbbit már kipróbáltam, szerintem jó minősége van (összehasonlításnak egy Pioneer DV-490V HDMI-s lejátszóm van itthon). Én egy teljesen mezei egy éves 82 centis LG LCD TV-n tolom a dolgot (HDMI-n).

(#3359) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3358) üzenetére


dante3
addikt

Ha játékot akarsz venni, akkor itt tedd, én mindíg tőlük vásárolok! ;)
=2&data[cat_id]=7][link]
=2][link]

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3360) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3359) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

köszi, elmentve a kedvencek közé:R Én meg ajánlom a Multiformat-ot:)

(#3361) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3360) üzenetére


dante3
addikt

Köszi! Ott olcsóbb a HS, lehet onnan rendelem meg! :)
Ratchetet várom, de mindenhol beszállítás alatt! :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3362) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3361) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ratchet szerintem még bő 2 hét, mire lesz:( Én is várom amúgy:)

(#3363) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3362) üzenetére


dante3
addikt

Tetszik az Eye of Yudgment is, csak drágán tolják! Amúgy állítólag fénymásolt kártyákkal is működik! ;)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3364) szasanyi válasza Alvin_ti4200 (#3358) üzenetére


szasanyi
félisten

Remek, köszönöm!

(#3365) szasanyi válasza Alvin_ti4200 (#3360) üzenetére


szasanyi
félisten

Jó áron van náluk a PS3 Starter Pack, rendeltem is egyet. :) Nagyon remélem, hogy tényleg van, és nem fogyott el, mint máshol. Így aztán el is dőlt a kérdés.
Aztán meg ha van jó tapasztalat játékokkal (grafika és játékmenet előnyben) szólj(atok) melyiket érdemes bevásárolni. ;)

(#3366) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#3365) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Motorstorm mindeképpen, egyelőre azt tolom:) Amúgy meg le fogsz szedni egy csomó demót PStore-ról és meglátod te magad melyik jön be;)

(#3367) szasanyi válasza Alvin_ti4200 (#3366) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, ez a csomagban lévő egyik game. Mintha azt olvastam volna vhol, hogy ez a netes támogatás, letöltés nem működik... vagy csak nem teljesen? :F Na, mind1, mindeképpen megnézem azt is. Bár számítógép után nehéz elképzelni konzollal hogyan működik ez a rész, de előbb vagy utóbb meglátom. Egyébként én a Resistent Fall of Man játékot láttam működés közben, na az tetszett! :)

(#3368) dante3 válasza szasanyi (#3367) üzenetére


dante3
addikt

Ha az tetszet, akkor a Darkness-t nézd meg! ;)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3369) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ööööö, most nagy NFSU2-zés közben lejött a bal analóg karomnak a gumi teteje. Hogy bírnám visszarakni? Feszegetéssel nem ment...

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#3370) szasanyi válasza dante3 (#3368) üzenetére


szasanyi
félisten

Rákerestem a gugliban, és a képek alapján nagyon szépnek néz ki. Maga a játék milyen?

(#3371) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#3370) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

próbáld ki a demót, nehéz elmesélni:)

(#3372) szasanyi válasza Alvin_ti4200 (#3371) üzenetére


szasanyi
félisten

Hát ja... csak előbb meg kellene kapnom a PS3-at. :U Vagy PC-n is megy? :D

(#3373) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#3372) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem

(#3374) szasanyi válasza Alvin_ti4200 (#3373) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez 1 költői kérdés volt... :DDD

(#3375) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Conan teljes verzióját tolja már valaki? Nekem a demó egész tetszetős volt, igaz egy az egyben GoW koppintás, de ettől eltekintve nem rossz. Ratchet & Clank-et mikor lehet már végre kapni?:O

(#3376) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3375) üzenetére


dante3
addikt

Szerintem a conan grafika=fos! ;]
Maga a játékkal semmi bajom, de a megjelenítés nagyon rosszra sikerült, olyat a PS2 is tud!
Viszont az új Gran Turismo demó frankó lett, de csak japán storeról lehet szedni! :C

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3377) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3376) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

japán store-hoz tudsz adni érvényes lakcímet?:B Regelnék oda is egy usert:D USA és UK Store-on kívül érdemes még máshova is felmászni?

(#3378) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3377) üzenetére


dante3
addikt

[link]
Innen néztem ki én is a regisztrációt! :B

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3379) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3378) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

hű ez nekem kínai, akarom mondani japán:D Thanks a linket, áttanulmányozom:)

(#3380) szasanyi


szasanyi
félisten

Megjött a PS3 DE nem a Resistance: Fall of Man az egyik game, mint amire számítottam, hanem az F1 Championship Edition. Sajnos... :O
Ezért keresek megvételre Resistance: Fall of Man játékot, ha van vkinel ilyen, és meg akar válni tőle...

(#3381) dante3 válasza szasanyi (#3380) üzenetére


dante3
addikt

Töltsd a demókat ezerrel!!!!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3382) szasanyi válasza dante3 (#3381) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez nem olyan egyszerű... a gyermekeim semmit sem tudnak az egészről, ezt karácsonyi ajándéknak számjuk! Úgyhogy csak dugiba lesz egy próba, és egyenlőre ennyi.
Én még dolgozok ls nem is láttam a holmit, csak azt tudom mi van benne. Illetve mi nincs. És ezt a játékot szeretrném, ezért gondoltam, hogy ha valaki meg nem...
Természetesen a letöltéseket is megnézem. Mekkorák ezek a letölthető demók? :U

(#3383) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#3382) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

500-1600 MB között vannak, de a letöltésükhöz regisztrálnod kell magad (PS3-mon) a Playstation Network-re. Szerintem a konzolboltok többsége csere-berélgetk is játékokat, így próbáld meg elcserélni az F1-et egy Resistance-re. Ha a Konzolstúdióból rendelted a gépet, akkor először próbáld meg ott, ők is cserélnek úgy tudom.

(#3384) dante3


dante3
addikt

Végre, holnapra megjön a Heavenly Sword! :))

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3385) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3384) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

ó akkor holnap nekem is valahogy meg kell szereznem, hogy egyszerre tolhassuk:Y:C Bár én most nagyon belemerültem a Motorstormba:))

(#3386) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3385) üzenetére


dante3
addikt

Állítólag nem túl hosszú a HS, hamar végigtoljuk! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3387) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3386) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

tudom, de biztosra veszem (a demó alapján), hogy élvezetes:) Neked honnan lesz? Én 13990 alatt egyszerűen nem találok:(

(#3388) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3387) üzenetére


dante3
addikt

Platinum! Ma rendeltem meg, azt mondta a srác, hogy még ma feladja postára, holnapra itt lesz! "Székesfehérvár"

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3389) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3388) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

hát holnapig nem fejezem be a Motorstormot, de nem is akarom, ki szeretném élvezni minden porcikáját:)

(#3390) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3389) üzenetére


dante3
addikt

Én jobb szeretek mászkálni + lövöldözni!
Mondjuk az új Need for speed ps3-as portra kíváncsi vagyok, Juiced 2. gyalázatosan rossz lett! :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3391) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3390) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

ne izgulj az PC-n is szar:D De nekünk lesz Uncharted-unk Mikulás után:C

(#3392) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3391) üzenetére


dante3
addikt

Jah, csak félek egy picit tőle, a videókban nagyon v-sincel.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3393) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3392) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

csak nem cseszik el pont ezt:F Heavenly Swordnál is felhördült mindenki, amikor meglátták, hogy a demóban ki van kapcsolva:D

(#3394) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3393) üzenetére


dante3
addikt

Remélem, hogy kijavítják, megjelenésig még van idejük!
Holnap jön a 2.00-ás frissítés a masinához!

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3395) Alvin_ti4200 válasza dante3 (#3394) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

élmény lesz levadászni, az 1.93-mat is 10k-val szedtem le a Sony honlapjáról:(

(#3396) Rodrigo


Rodrigo
tag

Sziasztok! Valakinek van arrol tudomása, hogy nagyjábol mikor lesz megoldható, hogy PS3-on is másolt játékok menjenek? Amugy akinek van PS3-ja mondana egy véleményt? Nagyon gondolkodok egy konzolka beszerzésén... Gondolok arra hogy játékminőségen kivül pontosan milyen lehetőségeket rejteget a PS3? Előre is köszi! Csáó!

(#3397) Rodrigo


Rodrigo
tag

Jah a másik meg az, hogy mennyi ideig számit majd brutál grafikának egy PS3 egy PC mellett?? Árát figyelembevéve természetesen....

(#3398) Alvin_ti4200 válasza Rodrigo (#3396) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

PS3-mon a HANGULAT-on van a hangsúly, nem a grafikán. A graf pont annyira szép, amennyire kell. PS3--mat a játékon kívül böngészésre, DVD és Blu-Ray filmek lejátszására lehet használni. Telepíthetsz rá Linux-ot, kezel mindenféle USB-s kütyüt, van benne Bluetooth (ezzel működnek a kontrollerek), így Bluetooth-os billentyűzetet és egeret gond nélkül "csatlakoztathatsz" hozzá, ha azzal könnyebb lennei játszani/gépelni. Úgy hirtelen ennyi. Törés nincs hozzá, remélem nem is lesz, a jó játékok megérik a pénzüket. PC-s piacot a warez tette/teszi tönkre.

Szerk: azt kihagytam, hogy PS3-ra egy csomó olyan játék van, amely semmilyen más platformra nem jelenik meg és kötelező darab. Pl: Motorstorm, Ninja Gaiden, Heavenly Sword és nemsokára itt az Uncharted és a Ratchet & Clank is.

[ Szerkesztve ]

(#3399) dante3 válasza Alvin_ti4200 (#3398) üzenetére


dante3
addikt

Ninja Gaiden sajna kijött boxra is, sőt a második rész csak arra jön! :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#3400) Sirandrish


Sirandrish
legenda

szerintem éppen ideje volt:)

"Nem csak a vadonat új X360 modellek, de a PS3 belsejében duruzsoló Cell is áttért a 65 nanométeres csíkszélességű gyártástechnológiára. Az új eljárásnak köszönhetően a masszív hűtőbordával felvértezett Sony konzol nem csak halkabban és hűvősebben fut majd, de az áraméhsége is csökken, 200 wattról 135 wattra. A változás az új, 40GB-os csomagot érinti."

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.