Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7201) Adam_Shepard válasza Zsinder (#7200) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nodevóórjóóó!!! Mindenképpen vissza akarok egyet szerezni, mert nem élet a Bloodborne platina téma nélkül a gémer lét.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7202) Cicero válasza tboy93 (#7195) üzenetére


Cicero
őstag

Köszönöm a válaszokat!

Ha jól értem, a play station plusnál hónaponta változik a kínálat. Mivel eléggé casual játékos lennék, ez nem biztos, hogy a megfelelő konstrukció nekem: nem szeretnék csak muszájból játszani, mert még három napom van hátra, hogy végig játsszak valamit.

hombre[EU]: autóversenyes, rpg játékok, platformerek, meg olyan gémek érdekelnek, amivel ketten is tudunk egy tv előtt játszani. Igazából ami nagyon érdekel, az a diablo 2 resurrected és a diablo 4, ami mindkét konzolon meg fog jelenni. Amikről tudom, hogy nagyon jók az az uncharted, left of us, naughty dog stúdió játékai, amik viszont ps exkluzívok... na meg a gran turismo is..

Egyelőre az xbox jobban tetszik, a game pass lehetőség miatt, de nem biztos, hogy értem teljesen ezt a játék kölcsönzéses konstrukciót. Nem tudtok valami szájbarágós írásról, hogy mi ez az egész? Én lemaradtam 2003-ban az xbox live-nál... :U

(#7203) tboy93 válasza Cicero (#7202) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem pont így van. Összefoglaltam egy másik topikban korábban hogyan működik a PS Plus, akkor a Tomb Raider volt a havi ingyenes játék, most más, az ne zavarjon meg. Itt a hsz.: [link]

A game pass gyakorlatilag egy videójátékos netflix. Amíg előfizetsz rá, addig letöltheted és játszhatsz a benne lévő játékokkal. Az hogy éppen mi a kínálat, az csakis az MS-en múlik. Tehát azt rak bele és azt vesz ki belőle amit akar.

[ Szerkesztve ]

(#7204) Cicero válasza tboy93 (#7203) üzenetére


Cicero
őstag

Aha, tehát épp, hogy inkább az xbox game pass esetében merülhet fel az a kényszer, amit írtam. Hm...

(#7205) tboy93 válasza Cicero (#7204) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kínálatot, ex címeket böngészd át. Gameplayeket, reviewokat. Az alapján érdemes dönteni, hogy a Gears of War, meg Halo mozgat inkább jobban vagy a Horizon Zero Dawn meg a God of War stb. ;)

(#7206) Roland0224 válasza Cicero (#7204) üzenetére


Roland0224
senior tag

Pl forza egy jó példa.
Meg lehet venni pénzért de ha gamepass ultimate-ed van akkor "ingyenes"*. Addig játszhatsz vele "ingyen"* amíg van gamepass ultimate-ed. Ahogy fent a kolléga is említette

Ingyenes*: ha előfizetsz a gamepassre (ugye már fizettél valamit szóval nem teljesen van ingyen) de ott elérsz 100+ játékot játszhatsz vele de nem kell megvenned még plusz 5-10-15.000-ért .
Amint lemondod az előfizetést nem tudod elérni csak ha megveszed pénzért a játékot

Előfizetés mindenképp kell ps vagy xbox esetén ha szeretnél online (neten másokkal játszani)
Ha nem akkor elég csak a játékokat megvenni üzletben cd-n /Microsoft storeban

[ Szerkesztve ]

(#7207) #88441600 válasza klepto (#3) üzenetére


#88441600
törölt tag

annyira elenyésző mostanában hogy inkább egy switch

(#7208) tboy93 válasza #88441600 (#7207) üzenetére


tboy93
nagyúr

az megvan, hogy egy 17 éves kommentre reagáltál? :D

(#7209) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

Talán nem annyira szorosan a topik témája, de keresek egy játékot. Szerintem Playstationos de nem vagyok 100% biztos.
Sajnos nem emlékszem teljesen a játékra, kb 2 éve láttam a Fixtv-s játszós műsorában.
A lényeg valami olyasmi, hogy nyomozós volt (és talán magánnyomozó volt, de nem biztos), ami az érdekessége volt, hogy egy második játékos telefonról tudta irányítani a párbeszédet és ezzel a játékmenetet.
Van ötletetek?

Előre is köszi,
Üdv

Janaboy

(#7210) oriic válasza Janaboy (#7209) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hidden Agenda?

Live-Die-Respawn

(#7211) Janaboy válasza oriic (#7210) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez lesz az, köszi :D

Bár nem is emlékeztem hogy ez tud magyarul.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#7212) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok,

Xbox exkluzívokhoz melyik konzolt érdemes most megvenni?
Xbox Series S vagy inkább Xbox One X?

Nem az Xbox a fő platformom, de a Forza és a Gears of War érdekelne, valamint a Bethesda felvásárlásból is eshetnek ki címek amiket kipróbálnék.
Igazából a kérdés az, hogy a One X-re mennyire fognak kijönni még az új címek.

(#7213) Zsinder válasza LeventeV (#7212) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Már a The Medium sem jelent meg One-ra, szóval valószínűleg az új exkluzívok is Series only lesznek.

(#7214) tboy93 válasza LeventeV (#7212) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem ki fognak még jönni rá sokáig, a Micro nem akarja elengedni a korábbi gen.-t ilyen szempontból. Ennek ellenére én XSS-t vennék, az SSD és a többi nextgen finomság miatt.

[ Szerkesztve ]

(#7215) LeventeV válasza Zsinder (#7213) üzenetére


LeventeV
senior tag

+@tboy93
Akkor ez eleg egyertelmu valasztas.

Viszont tovabbgondolva az lenne a kerdes, hogy csak az exkluzivokert megeri-e a Series X, vagy jo lehet a Series S is?

[ Szerkesztve ]

(#7216) tboy93 válasza LeventeV (#7215) üzenetére


tboy93
nagyúr

Azt neked kell eldontened, hogy milyen minosegben akarsz jatszani. Ha eleg a kisebb felbontas, kevesebb fps, akkor SS, ha maximalista vagy akkor SX. Tarhely is dupla akkora az SX-ben.

(#7217) ProEvoFan válasza LeventeV (#7215) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Most változott az MS mottója.Már 1080p/60fps-el reklámozzák az Xbox Series S-t.
Az XSS kb 115ezer forint.
XSX 185ezer forint.
70ezer forint a különbség.Mit kapsz ezért?Nagyobb tárhelyet (most még arany ára van a belevaló SSDnek), papíron 3x erősebb konzolt, ami így időtállóbb.
Szerintem nem kérdés, ha van pénz--->XSXet vegyél.
:K

(#7218) LeventeV válasza ProEvoFan (#7217) üzenetére


LeventeV
senior tag

Használtan venném, és ki tudnék egyezni a FullHD 60FPS-ben, ha ez garantált lenne a generáció végéig. Viszont ha az MS ennyire könnyen elengedte a 1440p-t, akkor innen egy lépés lenne a "Next Gen Gaming in HD" (720-1080p között bármi).

Nekem nem érné meg szerintem most a 185k-t a Series X, potenciálisan 150-200 órányi éves játékidőért. Viszont a Series S használtan, jó lehet.

(#7219) Zolega89


Zolega89
csendes újonc

Sziasztok!

Egy ilyen tv-hez (Philips 22PFH4000 LED) egy PS4 slim elég?

Csak azért kérdem mert egy pro változat sok lenne hozzá.

(#7220) LeventeV válasza Zolega89 (#7219) üzenetére


LeventeV
senior tag

Én személy szerint egy Pro-t vennék. Nem sokkal drágább használtan, azonban:
- boost mode miatt stabilabb framerate
- supersampling - ha tudja a checkerboard/valós 4k-t a játék, akkor a Pro úgy rendereli ki a képet majd "összenyomja" FullHD-ra - jobb grafikát eredményezve
- magasabb felbontás FullHD alatt is (pl ha a Slim 900p-ben viszi a játékot, a Pro tudja az 1080p-t) - pl Tekken 7
- jobb grafikai beállítások azonos felbontás mellett - pl Dirt Rally 2
- ha a játéknak van performance mode-ja, akkor magasabb framerate a Pro-n

[ Szerkesztve ]

(#7221) tboy93 válasza Zolega89 (#7219) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ha megteheted vegyél Pro-t, fullHD-n is kjönnek az előnyei. Használtan kb egy slim 50-60, egy Pro 70-80.

(#7222) kocsis.adam_


kocsis.adam_
friss újonc

Sziasztok,
Gyerkőcöknek szeretnék venni valamilyen konzolt.
4-6 éves lányok. Igazából egyáltalán nem vagyok képben, hogy melyik konzolra milyen játékok vannak, vagy milyen kiegészítők.
Régen tudom, hogy még az xbox360-nak talán volt kinct része, ami jópofa volt.

Tudnátok segíteni, hogy milyen konzolt érdemes venni, milyen kiegészítőkkel esetlegesen milyen játékokkal, amikkel jól szórakoznának?

Köszönöm előre is.

(#7223) Hooper


Hooper
őstag

Sziasztok!

nem tudom mennyire passzol ide, de nagymamának (Tetris és logikai játék függő :D ) szeretnék venni valami régi gameboy jellegű konzolt. Tudok ajánlani olyat ami nem esik szét 2 nap után vagy fagy le 5 percenként és egyszerű használni?
Igazábol azt se tudom hol keressem, alzában találtam ilyesmit : [link]
3" min kijezlző szuper lenne, és minél több előre telepített játék - inkább régiek, nem Mortal 4 :D

köszönöm!

(#7224) -vitya- válasza kocsis.adam_ (#7222) üzenetére


-vitya-
őstag

nekem anno a switch-et ajánlották többen is.
Még én sem vettem meg (szerintem kivárom a májust, akkor lesz 7 éves) a lányom.

De amit utána jártam, az szimpatikus, pl van ilyen is (ami tuti bejönne a kisasszonynak):
https://www.nintendo.hu/switch/ring-fit-adventure

meg a joycon részei használhatóak ilyen ugrabugra játékokhoz.

-=Витя=-

(#7225) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Sziasztok!

Retro kézi konzolt szeretnèk vásárolni. Eddig amit kinèztem: Anbernic RG351MP, de alternatíva mèg a Retroid Pocket 2+ (ami csak előrendelhető, de karácsonyi ajándék lenne, így fontos hogy ott legyen a fa alatt). A lényeg a minnel egyszerűbb kezelhetősèg. Leginkább snes játékok kellene. 3DS illetve PS Vitát èrdemes megnèzni ilyen célból?

Előre is köszönöm!

(#7226) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Rájött a gyerekre (12éves) az autózhatnék. Pc van, de ócska, egy jó vga-val piszok sok lenne a költség.
Kormánnyal szeretne játszani gta -szerű ( nem versenypályán, hanem varosban kocsikázós) játékkal. Fhd tv van, nem kell sok fps, semmi extra. Melyik a legolcsóbb konzol erre a felhasználásra? Használtan persze.

-

(#7227) Roland0224 válasza 7Sony7 (#7226) üzenetére


Roland0224
senior tag

Xbox one s. Már egy kormány áráért is lehet kapni de szerintem érdemes kicsit árban feljebb menni, garisat nézni. Rövidtávon 1-2 év még jó lesz szerintem. Van 512-es , 1 tb-os cds és cd olvasó nélküli.
Esetleg one x ez drágább de erősebb viszont itt is én garisat néznék (ördög nem alszik ugye)
Hosszú távon xbox series s. Drágább cserébe 1 éves és bőven kitart. Hátránya nincs cd olvasó és csak 512gb-os, de ezt lehet bővíteni.
Attól függ mennyi a keret.
Fhd-ban bármelyik elfut ha grafikában feljebb mennél akkor árban is fel kell.
Én itt Hardverapron néznék körbe, van sok megbízható eladó.

Szerk.: Én utóbbi kettő közül választanék. (Sőt meg is tettem én hosszú távra terveztem magamnak így series s lett) de a gyereknek autókázni a one s is bőven elég lesz

[ Szerkesztve ]

(#7228) 7Sony7 válasza Roland0224 (#7227) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

-

(#7229) Botivagyok


Botivagyok
csendes újonc

Sziasztok!
A családnak (2felnőtt + egy 4fiú és egy 6 éves lány) vennék valamilyen konzolt a nappaliba, hogy esténként ha úgy adódik játszunk, illetve ők is tudjanak néha játszani magukban. Teljesen homály vagyok a témában, én mindig csak a PCvel foglalkoztam. Max 100 ezer forintot tudnék rá szánni, 50" -es 4K TV lenne a megjelenítő, szóval nem árt ha viszonylag jó képet is tud küldeni. A kineckt-ről régen halottam, ha ilyen dolog még létezik, vagy ehhez hasonló, akkor az egy plusz jó dolog. Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#7230) 78zolika


78zolika
senior tag

Sziasztok !
6 és 8 éves fiuknak szeretnék konzolt venni ( a feleségemmel még harcolunk emiatt " nem akar a gyerekekből droidot :) " ) . hülye vagyok a konzolok világában :) nem tudom eldönteni Ps4 vagy Xbox one s legyen ? most telefonon minecraft megy . melyik konzolhoz van több magyar feliratú játék ? köszönöm :R

(#7231) marinea2 válasza 78zolika (#7230) üzenetére


marinea2
addikt

ps4-en sokkal tobb. Az utobbi evek ps exclusive jateka szinte mind kaptak magyar feliratot.

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#7232) 78zolika válasza marinea2 (#7231) üzenetére


78zolika
senior tag

köszönöm :R

(#7233) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

One S konzolt cserélnék újabb xboxra. Jelenleg csak fullHD tv-ink vannak és nem is látom értelmét 4k-ra cserélni a koca xboxozás miatt.

Van értelme ezek mellett az SX-nek vagy SS is bőven megteszi?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7234) marinea2 válasza V.Stryker (#7233) üzenetére


marinea2
addikt

SS boven eleg :) Arban raadasul nagyon jo es keszleten is van, nem ugy mint a ps5 :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#7235) V.Stryker válasza marinea2 (#7234) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ez jó ajánlat 2 kontrollerrel?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#7236) oriic válasza V.Stryker (#7235) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzol: 109 ezer
Plusz Kontroller: 19 ezer
3 hónap GPU: 11 ezer

Ez összesen 138 990 Ft Szóval kicsit (kb 15-16 ezer Ft-tal) túlárazott szerintem. Ha ez az összeg nem számít annyira (vagy nem akarod külön levadászni az összetevőket, ami idő azért), vedd nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7237) wowpegazus


wowpegazus
tag

Sziasztok!
Konzol vásárlásban egy kis segítséget szeretnék kérni.

Xbox series X érdekelne elsődlegesen, de aranyárban van. Az S mennyire rossz vétel?
Használtan eladható, ha később bővítenék X-re?

A Ps5 is nagyon érdekes, de nem szeretnék egyikhez sem külön játékokat vásárolni. A gamepasst venném havonta inkább. A ps5-ön mi érhető el a game passon? Működik már?

Tudtok esetleg valakit, akinél ésszerű áron lehet series X-est vagy ps5-öt beszerezni?

Előre is köszi a segítséget.

(#7238) csdm


csdm
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék tisztán látni a konzolok mai világában. Jelenleg egy Teljesen átlagos 4Ks TV-m van, nem is tud nagy FPS-t nem is játékra van kihegyezve, én szeretem. Jelenleg egy XBOX 360-t nyúzok.
Ezt az XBOX-t is ~2011-2012 környékén vásároltam, tehát termékciklus végén. Nem vagyok nagy játékos egyáltalán, multizni sem multizok. Jelenleg az XBOX-ot évente 5-6 hétvégén bekapcsoljuk barátnőmmel, és elvagyunk COD-dal, London 2012 olympics-szal és Red Dead Redemption, Tropico és GTA kombóval.

Az egyetlen dolog ami miatt elgondolkoztam egy 'újabb' konzolon, az az, hogy az elmúlt 5 évben nem jöttek már ki játékok, és vagy mondjuk 5-10 játék, amit a következő 5 évben szeretnénk játszani. Nem várok nagy névre egyáltalán. Engem az érdekelne, hogy ilyen minimális igények mellett szerintetek melyik megoldás lenne pénzügyileg legolcsóbb?

Az alábbi opciók jutnak eszembe:

1,Xbox Series S + 5-10 játék - Az se baj ha xbox one-re írt játékot futtatok
2,Használt Xbox One (melyik verzió?) + használtan játékok
3,Használt PS4 + használtan játékok.

Sajnos nem vagyok képbe, hogy mi mennyibe kerül, havi előfizetési díjakkal se vagyok tisztába. Mit gondoltok melyik lenne a legolcsóbb, és a legjobb a következő 5 évre?

(#7239) pászka


pászka
aktív tag

Sziasztok! Teljesen új vagyok konzol témában azért firkálgatok ide. Gyerekeknek gondoltam karácsonyra hogy kapnak konzolt. Eddig switch-en játszottak ami meg is marad. A játékok Apex, Fortnite, Need fo speed, Valorant, Minecraft. PS5 kilőve mert nincs és arany árban van. PS4 pro-t nézegetek használtan. A TV sima fullHD. A legfontosabb az lenne ha esetleg konzolt váltanék a játékok és az elért eredmények megmaradjanak. Úgy látom olyat érdemes venni amire telepíthetőek a játékok mert akkor generáció váltás esetén megmarad minden vagy rosszul gondolom? Valamint esetleg xbox legyen ne ps?
válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#7240) marinea2 válasza wowpegazus (#7237) üzenetére


marinea2
addikt

Szia!

Az Xbox series S nagyon jo arban van, szoval nem is nagyon tudnal "nagyot" bukni ha cserelnel kesobb. Jelenleg az Xboxos GP nagyon jo, de Ps re is varhato a kozeljovoben.
Ha megis inkabb PS5-ot vennel(ha sikerulne) akkor ott kapsz alapbol 20 nagyon jo jatekot a ps plus elofizu melle (Detroit, GoW, Days Gone... stb) olyanokat amik xboxon nem is elerhetoek.

#7238csdm:

Neked is az Xbox Series S lenne a jo valasztas. Arra a keves bekapcsolasra. Illetve a nagyon jo ar es beszerezhetoseg miatt is. De ha tenyleg fillerekbol akarod meguszni akkor a hasznalt ps4 is jo valasztas lehet 50k korul mar lehet venni 500gb-os slimet. Jonni fognak meg jopar evig ra uj jatekok es akciokban toredek aron olyan jatekokkal is vigan jatszhatsz vele amivel tenyleg megeri leulni ele: Last of us 1-2, Detroit, God of War, Days Gone stb...

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#7241) csdm válasza marinea2 (#7240) üzenetére


csdm
senior tag

Köszönöm!

Végül egy XBOX one X mellett fogok elköteleződni, ~70 eft- körül látok szép darabokat. Lemezeket meg vásárolok, és ha jövőben lesznek online leárazások, akkor benezevezek arra is.

Köszi,
Dani

(#7242) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok!

Ismeros keres ket kis gyerkőcnek konzolt.

Tudom kicsit nehéz kérdés, de mit erdemes most a piacról megvenni?

:R

Két kontrollerrel, készen. Lemezes valószínűleg jó lenne

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7243) marinea2 válasza Graphics (#7242) üzenetére


marinea2
addikt

Szia!
en a slim ps4 et ajanlanam. :)

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#7244) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Az új konzolok drágán és nehezen beszerezhetőek így elgondolkoztam egy prev gen konzolon.

Igazából a cross platform/play-nèl van lehetőség hogy konzolos a konzolossal játszom és a pc-s ne legyen? A csalók miatt és persze csak előnybe vannak a Bill + Eger párossal.

(#7245) pászka válasza FuRiONight (#7244) üzenetére


pászka
aktív tag

Ezt a játékon belül be tudod állítani, hogy mindegyiknél lehet-e ilyen opció arról nem tudok. Pl Apexben be lehet állítani ha csak konzolossal akarsz játszani és akkor nem dob pcs-t. A többi játéknál nem vagyok tájékozott.

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#7246) szabolcs77


szabolcs77
tag

Sziasztok!

Milyen konzolt ajánlatok az alábbiak szerint:
- 4k TV
- 3 fiú gyerek, 10, 8, 5 évesek

Nem szeretnék vagyont költeni rá, használt gép is szóba jöhet (amennyiben beszerezhető).

Köszönöm előre is a tanácsokat!

(#7247) Polllen válasza szabolcs77 (#7246) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ps4 pro vagy Xbox series S. A sony még 1 évig fog ps4-t gyártani, uh nem engedik el a kezét egy ideig.

A series S abból a szempontból lehet jobb választás, hogy előfizetsz a game pass-re és kb 1-2 húzócímet leszámítva nem kell nekik játékot venni. Összes ms és EA játék benne van.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7248) Zolega89


Zolega89
csendes újonc

Sziasztok!

Egy Hisense 4K tv-hez szeretnék egy Xbox One X konzolt.

Kérdésem az hogy újonnan vagy használtan vegyem?

Ugyanis mind a két állapotban lehet kapni.

(#7249) marinea2 válasza Zolega89 (#7248) üzenetére


marinea2
addikt

Szia!

Attol fugg melyik mennyibe kerul. :))

"Régen" én voltam a rózsaszín maci - MVP Freak - Victory Royale - maFIA

(#7250) xXxian


xXxian
senior tag

Sziasztok,

Kicsit halott a topik, mégis bízom tapasztalt gamerek segítségében.

Topik összefoglaló nem segített. :)

Szóval Xbox One X (+2* Xbox 360) mellé kellene egy másik platform, főleg gyerekeknek (ált. 2.-gimi 1.). Sem a Nintendo, sem a Playstation vonalat nem ismerem játékok szempontjából. Segítsetek!

Eladó ASUS RT-N53 Router (9k)

(#7251) kabalapasika


kabalapasika
tag

Sziasztok!
Konzol vásárláson gondolkodom....a keresgélés közbe szembe jött egy xbox one elite 1T.Nemsok érdemi informáciot találtam Róla.One s-hez jobb vagy rosszabb?Köszi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.