Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3501) eddie17 válasza Alvin_ti4200 (#3500) üzenetére


eddie17
addikt

Hát igen a motorstorm az tényleg nagyon bejövős, főleg a törésmodell:) meg a játékmenet.
De mivel F1 b@zi vagyok, így szerintem nekem az is bejönne:)

(#3502) mad1


mad1
veterán

sracok,en meg nem vennek ps3at...nagyon kicsi a jatekfelhozatal....

Ne szemetelj ! = Steam

(#3503) Sirandrish válasza mad1 (#3502) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah most kapni fogsz:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3504) mad1 válasza Sirandrish (#3503) üzenetére


mad1
veterán

birom azokat okitjak itt,akik őskonzolosok...ha nem halgatnak rajuk,hat vessenek magukra...
amugy ez velemeny volt. :o

Ne szemetelj ! = Steam

(#3505) Sirandrish válasza mad1 (#3504) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nah..énis konzolozok n64/ps1 óta de az az okok aki most veszi első gépét...most ezzel nem lehet mit kezdeni..

Jah és nem célozgatok senkire...másforumokon is ez az észrevétel..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3506) Alvin_ti4200 válasza mad1 (#3502) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

ne vegyél, kész.

(#3507) Sirandrish válasza Alvin_ti4200 (#3506) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3508) Keitaro válasza mad1 (#3504) üzenetére


Keitaro
addikt

Én kérek elnézést, hogy csak 7 éve konzolozok és nem MegaDrive-al indítottam :DDD
Most megyek is megbüntetem magam, rossz voltam.

(#3509) Alvin_ti4200 válasza Keitaro (#3508) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én már túlvagyok a büntetésen, elvertek Motorstormban:O Nade majd visszavágok a mocskoknak;]

(#3510) Sirandrish válasza Keitaro (#3508) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugorj le egy hídról egy ps3 kábelen:DDD

vegyen mindneki piacos Nintendot...ahoz már van 200ért kazi és 10000in1 ecsém:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3511) Keitaro válasza Sirandrish (#3510) üzenetére


Keitaro
addikt

És ne feledjük, hogy SNES-re van néhány "örökzöld" gam :DDD

(#3512) Sirandrish válasza Keitaro (#3511) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah ezaz és azokat is lehet kapni szaréhugyé:D
á eladom a boxot és veszek valami szuper kis gépet 200.000 játékkal:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3513) szasanyi válasza eddie17 (#3501) üzenetére


szasanyi
félisten

F1 nagyon szép, jól működik, de nehéz. Vagy játszod félauto módban, úgy könnyű... úgy még Steve Wonder is elvezeti. :D
Nekem is az a bajom, hogy nem rajolok az F1-ért. De aki imádja, annak sztem bejön a játék is. ;)
Egyébként hasonlóan hezitáltam én is, sztem a megoldás 1szerű: testkövelből nézd meg az adott konzolt, hogy:
1. hogy néz ki (hátha ez is befolyásol :) )
2. milyen szintű a tudása, hozzáadott körítés, extrák, stb. milyenek
3.-ként a legfontosabb: nézd meg a "képét" és próbáld is ki. Ezzel biztosan eldől melyik lesz megvásárolva. Legalább is nálam, ezután 1értelmű volt. :K

(#3514) SeatZola


SeatZola
őstag

SZeretném megkérdezni, hogy milyen konzolt érdemes mostanság venni? A fiamnak venném karácsonyra. Nem értek a konzolokhoz, azért kérdezem. Ha pl. azt tanácsoljátok, hogy Xbox 360, akkor abból milyet, core, elit, premium? Ilyeneket olvatsam, de azt se tudom melyik mit jelent....

Rappi

(#3515) Sirandrish válasza SeatZola (#3514) üzenetére


Sirandrish
legenda

én X360at ajánlanám a bő játékfelhozatal miatt és a premium packot...az tartalmaz mindent amit kell és olcsóbb is mint az elit pl:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3516) SeatZola válasza Sirandrish (#3515) üzenetére


SeatZola
őstag

Ok. És mi a különbség az Elit és a Premium között? Továbbá miért kell mindjárt az új gépeket chippelni és venti moddolni? Eleve szar a hűtésük?

Rappi

(#3517) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#3513) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

4. nézd meg, hogy melyik konzolnak a legjobb számodra a játékfelhozatala

(#3518) Alvin_ti4200 válasza SeatZola (#3516) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

hát alapból sem egy csúcsszuper a hűtése, de ha másolt játékokat akarsz futtatni rajta (fujj:U), akkor szükséged van chippeltetésre (+pénz, nem tudom mennyi, gondolom legalább egy 5-ös), plusz szükséged van a ventilátor módosítására is (+még néhány ezres), hogy szét ne égjen szegény konzol. Esetleg tudsz arról valamit, hogy a fiad milyen stílusú játékokat kedvel?

(#3519) eddie17 válasza szasanyi (#3513) üzenetére


eddie17
addikt

Az nem baj, ha nehéz szeretem a kihívásokat:)
Szerintem hétfőn el is nézek valamerre, úgyis ráérek.
De egy kérdés :B Hol lehet kipróbálni, úgy hogy csak érdeklődőm, és nem csak egy játékkal. Vagy túl sokat kérek?:)

(#3520) Sirandrish válasza SeatZola (#3516) üzenetére


Sirandrish
legenda

az elit fekete és nagyobb a vinyója..de nem ér annyival többet mint amennyivel többe kerül.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3521) Sirandrish válasza Alvin_ti4200 (#3518) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemértem mé jön mindenki ezzel...semmi baja a hütésének...egy olyan helyre kell rakni ahol 30cm van szabadon a levegőnek minden irányba és kész...nekem már több mint egy éves és semmi baja.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3522) Alvin_ti4200 válasza eddie17 (#3519) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Consolecornerben "sajnos" LCD TV-re van kötve a PS3, de sok demóval ki tudod próbálni.
Weblapjukat itt találod

(#3523) Alvin_ti4200 válasza Sirandrish (#3521) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Keitaro-nak már mondtam fél órával ezelőtt MSN-en, hogy biztos, hogy le lesz ugatva a fejem, hogy de hát nem is szar az X360 hűtése:C Asszem lottózok a héten:))

(#3524) eddie17 válasza Alvin_ti4200 (#3522) üzenetére


eddie17
addikt

Kösz a linket, elnézek majd hozzájuk.
Hát hogy LCD-n van, gondolom az összes ilyen helyen LCD-n van, mert végülis úgy mutatja meg igazából mit tud, nem hiszem hogy van olyan hely, ahol sima TV-re van kötve.

(#3525) Keitaro válasza eddie17 (#3524) üzenetére


Keitaro
addikt

Olyan tényleg nincs, de fukar vagyok és hülye vagyok bótokban, képesek sima s-video kábellel bekötni, abból már jól ki lehet indulni (csak CRT-n szebb, LCD nem szeresse a natívnál kisebb felbontást)

(#3526) eddie17 válasza Keitaro (#3525) üzenetére


eddie17
addikt

Hmm, lehet hogy akkor a tacskóba amin kipróbáltam a Motorstorm-ot lehet az is így volt összekötve? Nem mintha bármi problémám lett volna a megjelenítéssel.
Neked sincs tapasztalatod sima tv+ps3 kombóval? Vagy akár x360 mert végülis a végeredmény szerintem ugyanaz.

(#3527) Keitaro válasza eddie17 (#3526) üzenetére


Keitaro
addikt

Nincsen, csak amennyit ott játszottunk Alvinnal. Nem is olyan rég, szerintem még vannak így kint. X-boxon egy NFS ment, PS3-on a MotorStorm. LCD-n ez úgy nyilvánult meg hogy a 720p tűéles, az S-video-s jel pedig láthatóan pixeles kicsit, meg nem olyan részletgazdag a kisebb felbontásnak hála. Nincs környezetedben valakinek az egyik? Hátha átugrana egy próba erejéig. Egyébként új Fukarboltban azt mondják kedvesek az eladók, lehet ha szépen nézel bekötnek neked egyet ha van CRT TVjük.

(#3528) szasanyi válasza Alvin_ti4200 (#3517) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, de nekem ez nem jutott eszembe, mivel sem annyi pénzem, sem annyi szabadidőm nincs, hogy a játékokat nagyon keveseljem. :B Persze akinek mind2ből jutott bőven, annak ez is komoly szempont lehet.

(#3529) eddie17 válasza Keitaro (#3527) üzenetére


eddie17
addikt

Ok, kösz a választ. Hát majd lesz valahogy. Senki közeli ismerősömnek sincs egyiksem.
Mindegy, ha nagyon rossz lesz, majd valahogy beiktatok egy LCD-t is.

(#3530) Sirandrish válasza Alvin_ti4200 (#3523) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát nekem semmi baja nincsen..ismerőseim között se volt még senkinek se gondja...akkor?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3531) Alvin_ti4200 válasza Sirandrish (#3530) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

2 elemű a minta a több, mint 10 milliós felhasználói táborból, ez valszám szerint távolról sem reprezentatív:D

(#3532) Sirandrish válasza Alvin_ti4200 (#3531) üzenetére


Sirandrish
legenda

aha biztos..majd magyarul is írd le:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3533) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

hogy tudok a számítógépen olyan media centert létrehozni, amit a PS3 XMB-je is lát?

(#3534) szasanyi


szasanyi
félisten

Nem próbálta esetleg vki szgép USB protjáról tölteni a PS3 kontrollerét? mert elvileg úgy is jó kellene, hogy legyen... :U
Hm?

(#3535) eddie17


eddie17
addikt

Egy valamit nem értek, ugyebár nincs rezgőmotor a SIXAXIS-ba, de a Motorstormhoz meg jött frissítés, hogy kihasználja a Dualshockot, akkor most ez hogyisvan? :F
Szasanyi: Hát usb-usb, lehet, hogyműködne a dolog.
Alvin_ti4200: Lehet ilyet is csinálni? :Y

[ Szerkesztve ]

(#3536) Alvin_ti4200 válasza szasanyi (#3534) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

miért fontos ez?:D PS3-ra ciki rádugni vagy nem értem:)

(#3537) Alvin_ti4200 válasza eddie17 (#3535) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

DualShock3-mat elvileg Japánban nemsokára kapni, az már rezgőmotors kontroller. Mondjuk szerintem hót feleslegesen, mert ez lenne az első dolog, amit kikapcsolnék minden játékban:)

(#3538) eddie17 válasza Alvin_ti4200 (#3537) üzenetére


eddie17
addikt

Hmm, amikor még ps1-el játszottam, már volt hozzá ilyen rezgős cucc, és elsőre megijedtem amikor előszőr kipróbáltam a NFS4-et:) Régi szép idők, akkor jött csak pc-re is.
Lehet én is kikapcsolnám, nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#3539) Alvin_ti4200 válasza eddie17 (#3535) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

persze, hogy lehet, WiFi-n keresztül elvileg simán el lehet érni egy PC-nek vagy notinak a vinyóját.

(#3540) szasanyi válasza Alvin_ti4200 (#3536) üzenetére


szasanyi
félisten

Természetesen nem azért. Egyszerűen csak tudni szeretném.Mondkjuk a PS3 nincs bekapcsolva, de a szgép igen, oszt rádug arra. Pld... Érted??? :D

(#3541) eddie17 válasza Alvin_ti4200 (#3539) üzenetére


eddie17
addikt

Wow, ez egyre jobb:)
Mondjuk én olyanokat is láttam/olvastam, hogy komplett op rendszert is fel lehet rá dobni, azt hiszem linuxot.

(#3542) szasanyi válasza eddie17 (#3541) üzenetére


szasanyi
félisten

Így van. Oprendszer, böngésző és office is van "rá való". :) Sőt, ha mobil HDD-t (USB Rackban) dugsz rá multimédiás tartalommal, úgy tudom azt is lejátsza. ;)

(#3543) Alvin_ti4200 válasza eddie17 (#3541) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

persze, simán. De azt ajánlatos rögtön a legelején, mert ahhoz artícionálni kell, ergo az összes letöltés elveszik.

(#3544) eddie17


eddie17
addikt

Értem, szóval ezt sokkal, de sokkal több mint egy konzol. De szeretném már a nappaliban látni:)
Meg akkor úgylátom érdemes lesz belefeccölni egy wifi routerbe is.
Ez a Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction nagyon megtetszett. Lehet, hogy sokan gyerekesnek találják, de nekem nagyon tetszik:) Ötletes.

(#3545) szasanyi válasza eddie17 (#3544) üzenetére


szasanyi
félisten

Tényleg jók a WiFi kütyük, csak nézd meg milyet veszel. Persze ha kell, a vezeték nélküli hálókártyákban is válogass, mert nem egyforma az adás/vézel képességük. Pld. panel lakásokban nagyon legyengíti a jelet a vasbeton fal, esetleg családi házban a vasbeton födém. Persze ha nincs ilyen "probléma" akkor majdnem mind1 milyen.

(#3546) eddie17 válasza szasanyi (#3545) üzenetére


eddie17
addikt

Van probláma, panellakás az én otthonom:)
Általában mindennek nagyon utánna szoktam nézni, ezzel talán nem lesz probléma.

(#3547) mcwolf79 válasza eddie17 (#3544) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem aki szabadidejét videójátékkal tölti el,abban ott lapul a gyerek :DD
Nekem is nagyon bejött a demó,jövő héten megérkezik a full is :C :C :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3548) Alvin_ti4200 válasza eddie17 (#3544) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ratchet az alap, a héten valszeg én is megveszem:) Routerből ajánlani tudom a Linksys 54 MBitesét, nekem az van itthon és tökéletesen működik a PS3-mal, de elképzelhető, hogy vannak olcsóbb megoldások is.

(#3549) eddie17 válasza mcwolf79 (#3547) üzenetére


eddie17
addikt

Hát ebben van valami:)
Alvin_ti4200: Majd előtte úgy is körbeszaglászom router ügyben, de megnézem ezt a Linksys-t is.
Amugy sok kellemes órát kívánok mindkettőtöknek a Ratchethez, én is nyomnám vele szívesen:)

(#3550) mcwolf79 válasza Alvin_ti4200 (#3548) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én a vezeték nélküli hálózatokhoz tök Süsü vagyok.
Ez szerinted jó lenne?
[link]

Költözök az asszonyhoz,aztán ott nehézkes lenne vezetékkel kiépíteni a netet,és úgy gondoltam,Wi-fi-n csatlakoznék a gépükhöz (mármint a hálózathoz).
PS3 esetén hogy műxik a dolog?
THX :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.