Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3251) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Hali ALL!
Én most veszek GameBoy Advance Microt és hozzá 256mb-os EZFA III(AZFAIII)nem tom hogy írják ;] .Azt szeretném kapcsolatba hozzá kérdezni hogy meik program kell hozzá meg ienek felismeri a gép...stb!AzFAIII-ra honnan lehet játékokat tölteni le a netről? :D :DDD
létszi vki válaszoljon thx csátok

(#3252) THomas007


THomas007
senior tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni nekem abban,hogy mivel érdemes tisztítani PS2 olvasófejét?Előre is köszönöm a válaszokat!

(#3253) somebody1211


somebody1211
csendes tag

Hello mindenki!
Olyan problémám lenne, hogy nemrég sikerült beszereznem egy XBOX-ot (nem 360-an), de valamiért nem olvassa be az mp3-CD-t. Sőt! Egyáltalán CD-ket nem olvass be. Nem tudja valaki, hogy miért, és hogy mit kéne csinálnom? Illetve a másik, hogy USB drive-ot rálehetne valahogy kötni? értem ezalatt, mp3 lejátszó, pendrive...stb.
A segítséget előre is köszi! Csáu!

Pentium 4ever!

(#3254) .:Richie:. válasza somebody1211 (#3253) üzenetére


.:Richie:.
tag



Az XBOX-okban 3féle drive van Phillips, Toshiba ill. Samsung. Neked valószínűleg Phillips, mert azoknál jelentek meg ilyen, és ehez hasonló problémák. :(
Erre csak egy megoldás létezik, a meghajtó cseréje, de sztem nem ér annyit az egész. Inkább ne olvassa a CDket (arra van más), minthogy, még ráköltsek 10-15K-t.

PS2nél is voltak ilyen problémák, de ott nem a drive, hanem inkább a chip volt a hunyó. Mivel az X-eknek csak a BIOSát állítják át, ezért itt nem áll fent az a veszély, hogy nem olvas CDket. :B
Rég volt ár X-em, de ha jól emlékszem, nem volt rajta USB bemenet. De DVDről dobálhatsz a vinyódra zenéket, ha van az X-eden evox menü. ;]

ui: Jah, egyébként megtudod nézni milyen drive van az X-edben. Csak ki kell nyitni és szemügyre kell venni a drive tálcáját. :C
Phillips: ovális félkör,oldalán egy-egy lukkal.
Toshiba: ovális félkör helyett, egy fa-gomba alakú síkidom van, lukak nélkül.
Samsung: ez is fa-gomba alakú, de ez is a Phillips-hez hasonlóan, 1vagy2 :F lukkal ellátva.
:))

(#3255) .:Richie:.


.:Richie:.
tag

PS3 már megjelent? mert már láttam játékok trailerét ps3ra

(#3256) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

[link]

Resistencia eterna

(#3257) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

PS2 játékok eladók :
Madagascar
Ratchet & Clank
SSX Tricky
Dirt Track Devils
Spider-Man 2
Colin McRae Rally 3
Mortal Kombat Deception

Az árak megegyezés szerint vannak.

(#3258) Cha-b


Cha-b
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám hogy unokaöcsémnek leszedtem pár ps1es játékot, kiírtam öket és nem működtek. Nero-val, Imgburn-el probáltam és 6 cdből 1sem volt jó. ill 1ik elindult csak nincs hang meg néha megakad.
Milyen progival írjam ki őket?
Hányszorosan írjam a cdket?
Hányszoros cdre írjam őket?

3MN_BLNK.DAT GFXFILE.BIN OVERLAY.BIN SCES_035.33 SYSTEM.CNF XADATA.STR
ez a 6 file van nekem a bemountolt képfájlban, és mivel totál hülye vok a ps1hez nemtom jók e mert rapidshareről huztam gamekat. Ilyen fileoknak kell lennie ?

Előre is köszi.

CSAKAKISPEST!!!!

(#3259) Cha-b


Cha-b
senior tag

Vki help pls fontos lenne!

CSAKAKISPEST!!!!

(#3260) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

Hali!
Igaz ez egy ''kicsit'' illegális, de tud valaki olyan oldalt, vagy embert, aki xbox 360- amat flashelné? Remélem tudtok :D Előre is köszi!

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#3261) Armando_19 válasza Cha-b (#3258) üzenetére


Armando_19
őstag

Szia.
A lehető legkisebb sebességen írd a lemekezeket. Nem látom benne az igazságot, de többször mondták már nekem, hogy a nagy sebességgel megírt lemezeket a régi olvasó nem tudja olyan könnyen beolvasni, és az erőlködésből kifolyólag hamar tönkremegy.
Az image-eket először mountold be daemon tools-al, aztán pedig clone cd programmal copy disc-el másold, nekem működött rendesen ps1 és ps2 gameknél is!
A cd az végülis m1, csak minőségre figyelj.ezek a játékok jó ha sokáig elálnak, gagyi lemezzel lehetnek gondok..

(#3262) Armando_19 válasza Mákos7észta (#3260) üzenetére


Armando_19
őstag

Hát ha annak ellenére is érdekel a dolog, hogy az összes flashelt Xbox360at letiltják ami felmegy live-ra, akkor dobj egy PÜ-t.

(#3263) Armando_19 válasza THomas007 (#3252) üzenetére


Armando_19
őstag

Helló.
Én sima fülpiszkálóval, és 80%os gyógyszertári alkolhollal szoktam. Vigyázni kell a szétszedésénél, mert könnyen leszakíthatsz egy darabot az átkötő nyákból. Ha nem akarsz vele nagyon bívelődni, akkor vidd el a kinizsi utcában lévő konzol stúdióba. Ott 10 perc alatt teljesen kipucolják neked a gépet 800Ft-ért kb. Én is fél évente elviszem vizetre oda a vasat.

(#3264) YOZ


YOZ
tag

Hali. Tud valaki olyan nagykert ahonnan jó áron lehet beszerezni konzolokat + kiegészítőket? :F Meg érdekelne hogy honnan lehet chip-et rendelni hozzájuk. Kössz előre is a segítséget. :R

[Szerkesztve]

(#3265) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

[link]
Xbox-os torrent oldal, csak xbox letöltések! Még kicsit kevés cucc van fent, de szerintem be fog indulni! Hajrá töltögetni :DDD

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#3266) Bagira01


Bagira01
veterán

Lenne egy kérdésem. Mostanában sokat játszom a számítógépen és azon töröm a fejem hogy veszek egy ps2-t. Csak az a probléma hogy nem tudom hogy grafikában mennyiben rosszabb( ha egyáltalán roszabb)

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#3267) heihachi válasza Bagira01 (#3266) üzenetére


heihachi
addikt

Sokkal rosszabb, de az élmény sokkal jobb. Vajon hogy csinálja Sony? Lehet, hogy egy játék nem csak a grafikájáról szól?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#3268) Bagira01 válasza heihachi (#3267) üzenetére


Bagira01
veterán

Nem tudsz küldeni játékból kivett képeket hogy mégis mennyivel rosszabb?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#3269) Bagira01


Bagira01
veterán

Engem a bunyós játékok miatt érdekelne a konzol mivel azok csak arra vannak. Xbox360 ahogy olvastam gyorsan meghibásodik és nem is olcsó, régi xbox-ra szinte már semmi új nem jön ki,ps3 megint csak drága. Még a ps2 úgy ahogy megéri, egy ideje tartja az árárt és sok játék jelenik meg rá. Csak ez a grafika dolog piszkál, mert ha nagyon tré a grafikája akkor meggondolandó.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#3270) Bagira01


Bagira01
veterán

Ja és lenne egy olyan kérdésem hogy egy chippelt ps one mennyit érhet? Nagyon keveset volt használva. Szekrény aljában állt már több éve és kifogástalanul működik. :R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#3271) Type-R válasza Bagira01 (#3269) üzenetére


Type-R
őstag

PS2re valóban sok jó játék van, és a legtöbbnek még mai szemmel se csúnya a grafikája. Ha olcsón akarsz konzolt, és nem érdekelnek az új játékok, akkor ez egy nagyon jó választás.
X360-ból van Core csomag, ez olcsó, de nincs hozzá HDD, és csak vezetékes joy jár hozzá, viszont erre is van már DoA4, és lesz Soul Calibur 4, Virtua Fighter 5, és van rá régi MK és SF is.

(#3272) Bagira01 válasza Type-R (#3271) üzenetére


Bagira01
veterán

Sztem akkor ma irány az EW és 29,9k-ért veszek egyet. Azért ps2-re is jelennek meg új játékok. A pc-m sem egy utolsó darab úgyhogy azon elmegyegetnek a játékok. Ps2 mint írtam a bunyós játékok miatt kéne pl: k1,fight night, dragonball.

[Szerkesztve]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#3273) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok:)
Konzol vásárlás elöt állok :C
A kérdésem meiket vegyem?
XBOX 360
WII
Ps 2-3?
olyan kell ameikre az NFS megjelenik :B
Iletve ,hogy milyen kiegészitök vannak?
Pl WII hogyan lehet játszani mondjuk egy Transformerst?Vagy NFS t?

Samsung S22+

(#3274) Type-R válasza netkoo (#3273) üzenetére


Type-R
őstag

Elvileg nemsokára esik a 360 Premium csomag ára, és jön az első hardver revízió még az ősz folyamán. Ha 360at akarsz akkor ezt mindenképpen érdemes kivárni, a jelenlegi hardverrel elég sok gond van. PS3at én még a magas ára és a gyenge játék felhozatala miatt még nem vennék idén. A Wii-re megjelenő játékok meg inkább a casual réteget szólítják meg, és nem a harcore-t, ha NFS-re vágysz akkor a másik 2 konzol egyikét érdemes megvenni.
A 360 mellett most a nagyon erős őszi-téli játékfelhozatal szól, és már idáig is elég sok jó játék jelent meg rá, amit már olcsón be lehet szerezni, és a gép ára is esni fog ha minden igaz.

(#3275) netkoo válasza Type-R (#3274) üzenetére


netkoo
senior tag

Szia:9Én is most látam a a Forza t hát eszméletlen grafikája van:) :R
Az játék kifejezetten érdekelne:)

Samsung S22+

(#3276) Type-R válasza netkoo (#3275) üzenetére


Type-R
őstag

A Forza 2 nagyon jó játék, főleg online magyarokkal. :))

(#3277) Bagira01


Bagira01
veterán

Tegnep vettem egy ps2-t. Kérdés hogy ntsc és a pal-os játékok is mennek rajta vagy csak a pal-osok :F

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#3278) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

GameBoy micro-t szeretnék venni flash kártyával .
Honnan tudok venni használtan vagy újonan(olcsón) gb microt
és flash kártyát és ez a flash kártya az egy kazi amibe van egy kis memory és arra a kis memoryra hogy mivel lehet rátölteni játékokat.

?? :F

(#3279) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Nintendo DS Lite és a Nintendo GameBoy Micro-nak ugyan az a olvasoljuk vagyis
Nintendo DS Lite EZflash 3 in 1 slot2 jó a microba ls válaszoljatok köszi


up

[Szerkesztve]

(#3280) AsusBoy válasza AsusBoy (#3279) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Itt egy kép róla nah szoval ez jó a GameBoy micro-ba ?


[link]

(#3281) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

up

(#3282) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

UP :O

(#3283) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

felfele

(#3284) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

2004.05.15-én írtam ebbe a fórumban, azóta talán nem.
Nos akkor a PSP-ről gyűjtöttem infókat, és mára már itthon játszogatok vele a legnagyobb megelégedettségemre :))
Most ismét tanácsot, véleményt kérni jöttem.
Nem lesz rövid, de kérlek olvassátok el, és vitassuk meg ;)
Ahogy azt már 3 éve megírtam, én már régi megszállott konzolos vagyok. Az egész játékszenvedélyem még egy C+4-el kezdődött, majd a múlt évezredben nagyon olcsón jutottam hozzá egy cserebere keretében az akkor még nagy névnek számító Sega Megadrive-hoz. Aztán teltek az évek, konzolok jöttek-mentek, és végül átnyergeltem a pc-re. Pár éves pc játék után rájöttem, hogy a pc nagyon jó kis gép, sokkal többet nyújt, mint egy konzol, sőt vannak olyan játékok amik konzolon álmomban sem reméltem. Ezek, a szinkronizált játékok voltak. Pár éve viszont ismét elkezdtem konzolokat tartani, mert közösségben jobb, mint a pc. A pc-n is vannak jó játékok, amik nekem tetszenek, de az magányos szórakozás, és teljesen más élmény, mint egy konzol.
Az utolsó konzolom Nintendo GC volt, aztán nemrég vettem Sony PSP-t, de szeretnék venni egy Next Gen konzolt is a közeljövőben.
A pc egyik legnagyobb előnye számomra a sok szinkronizált játék, konzolokon pedig a mászkálós platform, és a verekedős játékok a nagy kedvenceim, amiket pc-n egyáltalán nem lehet olyan élvezettel játszani, mint konzolon!
Mivel a szinkronizált, vagy magyar feliratos játékok szépen csendben beveszik magukat a konzolok birodalmába, ezért kissé nehéz a választás. Bár az a tény, hogy most már végre konzolon is lehet honosított játékokat látni, igen örvendetes számomra!
Nos egy kis hangos gondolkozást engedjetek meg arról, ami a fejemben zajlik, hogy melyik konzolt is válasszam hideg, téli napjaimra.
X360: jelenleg őrá van a legtöbb szinkronizált játék, de lássuk be, a mezei dvd igazán kevés tárkapacitást nyújt, és a vas sem igazán megbízható. Eddig még ellenne szólt az is, hogy mindenem fekete, ezért fehér konzol inkább nem kell, de ez a kérdés az Elite szériával megoldódott. Viszont az ő grafikai képességeit nem ismerem, 1x volt hozzá szerencsém élőben kb. 10 percre…
PS3: impozáns megjelenés, félig mozgásérzékelős joy, ami számomra már pont elég egy autós, vagy egyéb szimulátor játékok jobb élvezhetőségéhez, a BD miatt nagy tárkapacitás.
Ellene a magas ár, és a szinkronizált játékok hiánya szól, valamint a ma még lényegesen drága szoftverárak. Ez utóbbi azért fontos, nem elvből nem vagyok hajlandó flesseltetni a gépem, és másolt játékokkal játszani (nem kiröhögni)!
Wii: Igazán érdekes megoldás, szeretném élőben kipróbálni majd egyszer. Ellene szintén a nagyon magas játékárak szólnak. Nem tartom reálisnak, hogy a játékok árszínvonala cd-n, vagy dvd-n kiadva azonos kategóriába legyenek a BD-s PS3 játékok áraival.
Szóval, melyiket válasszam szerintetek?
TV „csak” egy HD Ready 42”-os LG plazmám van, amit pár napja vettem, és pár évig nincs kedvem, sem pénzem eladni, illetve FullHD tv-re cserélni! Ezt csak azért írtam le, mert gondolom ez is számít egy ajánlásnál, bár nem tudom, hogy mennyire.
Természetesen a játékgép is a házi-mozi rendszerre lenne rákötve (na ne valami gagyi kínai vacakra tessék gondolni, hanem Marantz hm erősítőre, és Wharfedale hangfalakra), ezért nem lenne rossz, ha a játékok java része térhatású lenne, bár ilyen játékkal még soha nem játszottam!
Egyelőre csak a játék a fontos, még cd-hallgatás, vagy dvd nézés sem lenne a gépen. A BD más tészta, ha esetleg PS3 lenne, azon talán néznék BD filmet, de mire leesik a BD filmek ára a kedvenc 1-2000.-Ft/db árkategóriára, addigra már az asztali BD lejátszók is elérhető árban lesznek, és akkor inkább beruházok egy asztali BD-re, ami természetesen szintén Marantz lesz :)
Szóval szerintetek melyik konzolt válasszam?
U.i: elnézést a hosszú hsz-ért, remélem értitek a vívódásom, és tudtok segíteni pár jó tanáccsal, hogy mit mérlegeljek még, és milyen esélyek vannak a további honosított game-k dömpingszerű elterjedésére :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#3285) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Melyiket érdemesebb megvenni: Xbox 360 ill. PS3 ? :F Képminőség, játékok mennyisége...
LCD TV-t vagy plazmát érdemesebb beszerezni mellé?

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#3286) AMATŐR


AMATŐR
őstag

Közben rájöttem, PS3 + 1,5méteres plazma! :)

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#3287) szasanyi válasza klepto (#3284) üzenetére


szasanyi
félisten

Én is hasonló módon hezitálok, bár nálam "csak" X360 és PS3 vívja meccsét. :) A Wii kiesett mivel grafikailag alatta van e kettőnek, és én vízuális típus vagyok. Éppen ezét nem jön szóba a PS2 sem. Nekem egy LG 82cm-es LCD TV készülékem van ami természetesen HD felbontású, és ezen e két "régi" konzolnak állítólag rosszabb a képe mint egy hagyományos CRT készüléken. Sajnos a PS3 gamek valóban nagyon drágák, de újabb és előremutató technológia, és a képét is dícsérik. Láttál már X360 és PS3 gamet egymás után? Ha igen, mi volt a tapasztalatod? :U Most próbálom majd elérni, hogy e kettőt testközelből lássam, mert e nélkül úgysem megy.

(#3288) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok!

Hallottam valamilyen EE chipről ps3-akban ami viszi a biztonsági mentést winchesterről. Szerentém megkérdezni, hogy ez az ee chip csak a 60gb-os példányok némelyikében van?

Köszönöm előre is!

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#3289) kíváncsi válasza kíváncsi (#3288) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Még lenne pár kérdésem: mely modellek kompatibilisek a ps2-es és ps1-es játékokkal? Mert ha jól tudom az újabbak már nem. Létezik olyan chip amit ha belerakunk egy nem backward kompatibilis ps3-ba akkor lejátsza az eredeti ps2-es lemezt?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#3290) Cathfaern válasza szasanyi (#3287) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az igaz, hogy a régebbi generáció képe tényleg nem olyan szép LCD / plazma tv-ken, de ez igaz minden analóg bementre, tv-re is.

Ha csak a jelent nézzük, akkor 360-at érdemesebb venni, mint Ps3-at. Jelenleg sokkal több játék van rá, s grafikailag nem sok különbség van köztük. Azonban ahogy az idő telik majd, úgy jön egyre több játék ps3-ra (szerintem tavasz - nyártól már egész szép kinálat lesz rá, ütős játékokkal), s úgy tanulják ki a programozók egyre inkább a Ps3 programozását, s így egyre szebbek is lesznek (s egyre inkább korlát lesz a DVD méret X-nél), lehagyva az X-et.

Klepto írta korábban, hogy a Ps3 félig mozgásérzékelős, s így milyen jók lehetnek az autós játékok...nos ez sajnos nem igazán így van. Én próbáltam, személy szerint szörnyű, semmivel se hangulatosabb úgy. És sokan panaszkodnak is a ps3 mozgásérzékelőjével kapcsolatban.

Ha valaki kifejezetten multiplayerre, "partyzásra" akar konzolt, akkor Wii. Egyértelműen, nincs jobb választás (ha online multiplayer az már más tészta, ott nem igazán domborít).

kíváncsi:
A legújabb 40GB-os modell már nem viszi a Ps2-eseket, a többi igen. Chippel sem oldható meg, mivel hardver hiányzik belőle hozzá, nem csak le van tiltva.

[ Szerkesztve ]

(#3291) szasanyi válasza Cathfaern (#3290) üzenetére


szasanyi
félisten

Sikerült kipróbálnom egy PS3 konzolt működés közben (hogyan máshogy :D ) és leseggeltem. Resistant: Fall of Man játék volt benne (csak 720i) de hihetetlen szép képe és kimondottan részletgazdag grafikája volt egy 82cm HD LCD TV-n! :K Asszem engem ez a része meggyőzött, és most az ára is csökkent, így a premium csomag elég jó áron vásárolható meg. Mivel technológiailag is korszerűbb és előremutatóbb az XBox360-nál, jobb választásnak tűnik. Ezzel a PC évenkéni átépítésével amúgy is torkig vagyok, ez meg hosszabb távú megoldásnak ígérkezik.
Holnap becserkészek azért egy XBox360 konzolt is, csak, hogy világosan lássak...
Egyébként az eddigi adatok, ismeretek alapján 1t értek veled, bár a Wii nm került szóba, annak csak nagyvonalakban néztem utánna, a SIXAXIS mozgásérzékelőjét meg nem tudtam kipróbálni. Egyébként - amennyire tudom - nem sok játék alatt használható, de nem is tartom annyira fontosnak - legalábbis most.

(#3292) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Hali!

Az van hogy kezd tele lenni a tököm a PC bővítéssel meg hasonlókkal (hiába is álltatom magam hogy kell a jobb gép mert tanulás meg munka ugyebár... Lóf***t!!! :((( JÁCCANI KELL ;) ) és nagyon kacsingatok ilyen tv-re kötős dobozok felé. Nos a szakmai tudásom ennyiben kis is merült ezért nagyon hálás lenné ha valaki tudna segíteni hogyan induljak el. Hol érdemes nézelődni, mit? Mi fontos ebben a témában mi nem? Mire vigyázzak? stb...

Köcce :R

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3293) Sirandrish válasza CsiguszMaxim (#3292) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hali.
ebből egy szót se értek...mármint mit segitsünk? van néhány féle konzol ésálatlában mind másban jó..más jellengü játékok vannak rajta...azt neked kéne eldönteni hogy mi kell neked..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3294) CsiguszMaxim válasza Sirandrish (#3293) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

"azt neked kéne eldönteni hogy mi kell neked.."

Nos igen ez az amit én is szeretnék tudni :DD

Komolyra fordítva: néztem a PS3-at az XBOX360-at meg a Wii-t.
Én az elején azt hittem hogy ezek csak olyanok mint régen ezek a sárgakazettás piaci játékgépek. Rákötöd a tv-re betszel egy játékot és hajrá...

Aztán konstatáltam hogy ez nem éppen így megy ma. Én szeretnék mindenfélével játszani és nem tudom pl hogy mi határozza meg hogy melyik játék melyiken megy (persze azt tudom hogy amelyikre rá van irva hogy xbox az nem megy majd PSen :DDD )stb.

Szóval kb ennek a három gépnek a tulajdonságaira meg össze hasonlítására lettem volna kiváncsi persze csak röviden. Vagy valami linkre ahol van ilyesmi, de már én is keresgélek gőzerővel
THX :C

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3295) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Közben olvasgattam feljebb a vívodásokat. És picivel megint tisztábban látok.
Az mennyit ront a dolgokon ha csak ilyen régebbi 50hz-es crt tv-n van lehetőség jáccani?

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3296) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Közben olvasgattam feljebb a vívodásokat. És picivel megint tisztábban látok.
Az mennyit ront a dolgokon ha csak ilyen régebbi 50hz-es crt tv-n van lehetőség jáccani?

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3297) mad1 válasza CsiguszMaxim (#3294) üzenetére


mad1
veterán

a ps3 nagyobb felbontast produkal viszont a jatekok drágák hozzá.az xboxon pedig szinte pc-s jatekok jelennek meg,de az hd ready.te dontod el mit valasztasz.én xbox 360 arcade packot javaslok,mert annak meg az alaplapja is uj fejlesztes es joval olcsobb mint az elite.viszont 1iken sem jatszol crysist....jo ideig biztos!en azert adtam el a pspmet meg a 360at hogy legyen jo pcm.most minden 60-100fps.ezt nehol hianyolom az xbox360bol.farcry instinctet pl,mi a francért optimalizaltak 30fpsre? :W pc-n pedig csak kikapcsolom a v-sincet,es mar nyomom ezerrel...merlegelj...a dontes a tied.

Ne szemetelj ! = Steam

(#3298) mad1 válasza CsiguszMaxim (#3296) üzenetére


mad1
veterán

a jatek 50%at latod...nem ajanlatos hds nextgen konzollal kis felbontasu tvn jatszani...szvsz

Ne szemetelj ! = Steam

(#3299) mad1 válasza CsiguszMaxim (#3296) üzenetére


mad1
veterán

jaaa,a wii.nem ismerem de a havernak ott pihen a polcon.megunta,hardwerileg gyenge...

Ne szemetelj ! = Steam

(#3300) CsiguszMaxim válasza mad1 (#3298) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Vagyis. Vehetek egy Tv-t is. :( Király akkor ugyanott vagyok mintha gépet bővítenék 250-300 ezerből. Akkor nem lesz :( se GTA 4 se más. Előtúrom a dominót a szekrényből és beülök vele a sarokba. Másra nem fussa :(

Best teaparty evaaaaaaaaa!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.