Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Filmajánló: Leave the World Behind
Érdekesség: producer listában Barack és Misel Obama
Spoiler: az irányítók ebben a filmben azt próbálják magyarázgatni, hogy az elkövetkező összeomlásról ők nem tehetnek. Ááá, dehogy.
Van benne egy "fantasztikus véletlen" is szokás szerint: a főszereplő testvérpár pólófeliratai: OBEY + NASA.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1202) niof válasza [HUN]NIMROD (#1201) üzenetére


niof
addikt

Ezt meg akartam nézni, de az eredeti ajánló szöveg nem volt túl nagy benyomással rám. De amit írtál, az alapján megnézem. Hátha látok benne valami érdekeset. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#1203) syberia válasza niof (#1199) üzenetére


syberia
veterán

Ismerős gasztroenterológus doktornőt tavaly temették el, nála a méreginjekció elég hamar turbó-rákot okozott, semmi esélye nem volt a túlélésre. Ez is durva, naponta futni bele hasonló "élményekbe".
Amúgy még csak a felszínt kapargatjuk a kísérleti géntechnológiás cucc hosszabb távú biológiai (utó)hatásairól, a VAIDS-ről nem beszélve, amit ha beütsz a keresőbe egyből megtudod hogy kitaláció. Az oltás ugyanis nem erősítheti fel a fertőzést, mert akkor azt is be kell ismerni hogy igazuk volt az ADE veszélyre figyelmeztetőknek.

(#1200): Tavasszal futottam bele lomtalanításkor 2 nagy kartondoboz kovid tesztbe, százasával sorakoztak bontatlanul. Szürreális látvány volt.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1204) niof válasza syberia (#1203) üzenetére


niof
addikt

Én a betegség után is sokkal fáradékonyabb lettem, mint előtte voltam. 9 napig volt 39-40 fok közti lázam, ki a jó isten tudja, közben mi zajlott bennem. A kínai oltások után egyéb változást én nem vettem észre. De az ugye (elvileg) más. De ki tudja, hogy maga a kór mit okoz hosszú távon. Lehet pár éven belül mind elhullunk, akik bármilyen kapcsolatba kerültünk vele. Máris más értelmet nyerne a 80-as évek óta emlegetett new world order....

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#1205) lacafaca válasza syberia (#1203) üzenetére


lacafaca
őstag

eltetted volna, most magas profit csörögne a zsebben🤓🤣

#1204 maga a "kór" nyilván semmit, mivel pl itt vagyunk példának mi, akik oltás nélkül köszönjük, prímán vagyunk és már csak a hírek (és a tudományos topik :DDD ) szintjén szembesülünk az ismételt "tombolásával"...természetesen csakis az oltással rendelkezők körében. hogy a kínai más volt-e...talán. de egyet ne felejtsünk: az is egy teszteletlen, sebtében összerittyentett lónyál volt, mint a többi. a közelébe sem szabadott volna menni egyiknek sem. az nwo meg nem így fogja lerendezni a dolgot, azt majd rábízza az istenadtára elszegényítéssel, éhínséggel, polgárháborúkkal, nemzetek közötti konfliktusokkal. majd leredukáljuk mi magunk a népességszámot, így nem kell bűnösök után kutatni, azok mi magunk leszünk.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1206) niof válasza lacafaca (#1205) üzenetére


niof
addikt

Azt azért lehetett tudni, hogy a kínaiaké azért készült el mindenkinél gyorsabban, mert egyszerűen azt a megoldást használták, ami már nagyon régen ismert. Ezért tudtak belőle hirtelen hatalmas mennyiségeket gyártani. Persze volt benne selejt is, amiben "véletlenül" élő vírus volt. De ettől függetlenül nem tudjuk, hogy ki és milyen szándékkal hozta létre magát a vírust. Van egy gyógyszerész barátom, eléggé beleásta magát anno a témába. Akkor tök jól elmondta, érthetően, hogy ez természetes körülmények között nem tudott létrejönni, mert olyan szakaszok illeszkedtek össze genetikailag, amik egyébként nem tudnak. Itt volt, ahol látszott a beavatkozás. Ezt ugye sokáig tagadták. Aztán szép lassan eljutottak odáig, hogy tagadás már nincs konkrétan, csak hogy nem egyértelmű, és hogy vizsgálják. Ha még foglalkozik vele valaki egyáltalán...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#1207) lacafaca válasza niof (#1206) üzenetére


lacafaca
őstag

már hogyne tudtuk volna...2020 közepén már nyílt titok volt és én is bárkinek megosztottam akkor, aki kíváncsi volt egy alusipkás kutatására (mondanom sem kell, nem volt nagy tolongás a linkért) amúgy meg ki és mit talált ki és üvegezett be egy átlátszó löttybe, amiről az égvilágon senki semmit nem tudott...legyen az kínai, orosz, nyugati...és az emberek sorba álltak értük mint a jószágok a vágóhídon...elképesztő látvány volt és egyszerűen hihetetlen, hogy hova jutott az emberiség pár igaz/de inkább hamis rémkép-hír letuszkolása révén, pedig csak kis kutakodás után szembesülhetett volna vele, hogy egy globális átbaszás áldozatának részese és támogatója is egyben. de nem, mára odáig jutottunk, hogy pár fanatikus már egyenesen követeli a neki járó adagot, pár tüsszentés meg orrfújás után is képes az orrába dugdosni a kínai gagyi pálcikát és pandémiát kiáltani, lezárásokat, arcpelenkát követelve...agyrém.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1208) [HUN]NIMROD válasza lacafaca (#1207) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

A környezetemben is rengetegen mondták hogy nagyon nem akarták, csak "olyan nagy volt a <nyomás>"... MIAF?!? Miféle NYOMÁS?? Utána meg persze lett minden bajuk. Egyébként ezt az egészet meg minden hasonlót egy egyszerű pszicho-jelenségre építették: a csordaszellem sokaknál a józan észt is felülírja. Itt azt hiszem nem lesz újdonság az a kísérlet, amikor egyetlen ember van egy csoportban ahol mindenki más beépített, és az a feladat, hogy sorban egyesével nyíltan mondják ki hogy a táblára rajzolt A és B szakasz közül melyik a hosszabb. A beépítettek pedig mind rámondják a rövidebbre, és mire a kísérleti alany jön, annyira "meggyőzik" egy nyilvánvaló baromságról, hogy nagyon magas százalékban ő is rosszul fog szavazni - mint utána kiderül, a SAJÁT HELYES MEGGYŐZŐDÉSE ELLENÉRE...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1209) niof válasza [HUN]NIMROD (#1208) üzenetére


niof
addikt

Lehet, hogy egyesek melóhelyén pl. ugyan nem volt kötelező, de mondjuk ha nem adatta be az illető, akkor HO-ból kellett volna dolgoznia. És azt nem tudta mindenki megtenni. Nekem is volt ilyen ismerősöm, gépész fejlesztőmérnök, egy projekt kellős közepén, otthon nem tudta építeni a gépsort. Meg ugye ezzel a nyomorult védettségi igazolvánnyal lehetett menni helyekre, külföldre mondjuk, és lehet azért kellett, szintén a meló miatt. Szóval, akárki találta ezt ki, geci húzás volt. Én megkaptam a kártyát, miután beteg lettem, nem tartott senki pisztolyt a fejemhez, gondoltam a kínai szarral talán nagyobb gondot nem okozok magamnak, ha már amúgy is átestem rajta.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#1210) [HUN]NIMROD válasza niof (#1209) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

A legg.cibb húzás az volt, hogy elhitették a tömeggel, szükség van erre. Pedig a nép 99.9%-ának TUTI nincs rá szüksége, mert úgy teljesítették ezt a marha nagy akadályt hogy ÉSZRE SEM VETTÉK, vagy maximum átestek egy szokásos szezonális felső légúti nyavalyán. (És a maradék 0.1% problémáit is meg lehetett volna oldani máshogy.) Az a durva, hogy ha nem csinálják a cirkuszt, akkor az elmúlt 100 év statisztikáit nézve szintén észre sem lehetne venni, hogy itt bármi extra esemény lett volna. Nagy nehezen összehazudtak világszerte 6millió halottat a fos PCR-tesztekkel (balesetes; amúgy is haldokló stb), ami a 8 milliárdnak a 0,075%-a..! De b+ azért MINDENKI "oltassa be" magát... Hogy is mondta a főnindzsa O1Géniusz führerünk?: "Előbb-utóbb rájönnek hogy vagy beoltatják magukat, vagy meghalnak" na hát azóta is ezen röhögök.

Más: amúgy poén hogy épp most emlegettük azt a filmet, ugyanis New Yorkban újra áramszünet van, és pl ebben a cikkben megidézik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1211) lacafaca válasza lacafaca (#1205) üzenetére


lacafaca
őstag

basszátok+ ez azért rémisztő...a film, amit [HUN]NIMROD ajánlott most néztük meg és szinte szóról szóra elmondja a feka srác a végén az autóban, amit leírtam...már ennyire nem titkolják a nyilvánvalót, ott van, ki van nyilatkoztatva...ne nézz föl mi? :((

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1212) syberia válasza lacafaca (#1205) üzenetére


syberia
veterán

A középkorban az ilyesféle cuccossal való üzérkedésért az embernek bármilyen évszakban befűtöttek volna, ami rosszat tesz a klímaváltozásnak értem? 🤡

Amúgy én csak vészmadárkodni tudok, de tudományosék okosabbak voltak ;]

(#1208): Pszichológiai hadviselés nélkül nem tudták volna keresztülvinni ilyen volumenben, de sajnos nagyon hatékonyan mérgezhető meg az emberi tudat. :(

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1213) johniee válasza [HUN]NIMROD (#1201) üzenetére


johniee
senior tag

Jó kis film lett :) Már most várom a folytatást :DDD
Ezek az önvezető Teslák tényleg durva, hogy egy ilyen volumenű hacker támadás esetén akár mindet is tudják irányítani hatalmas dugókat előidézve az egymásba szaladt 0km-es Teslaverdákkal:Y

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#1214) syberia válasza syberia (#1197) üzenetére


syberia
veterán

Közben leesett nekem mitől terjed világszinten a laposföldes-vakcinaellenes propaganda: már nincs hamburger és sültkrumpli osztogatás a szuri mellé 🤣😂🤡

https://howbad.info/

(#1215) syberia válasza niof (#1206) üzenetére


syberia
veterán

Anno a biológus ismerősömmel sokat tanakodtunk hogy ha végül rákényszerülünk akkor csak a hagyományos (kínai) verziót vállaljuk be, de 2021 végéig annyi szakmailag megalapozott ismeret gyűlt össze, főleg a kísérleti (Pfizer-modeRNA) szeréről, hogy onnantól kezdve kizártnak tartottam bármilyen koronavírussal szembeni mesterséges immunizálást. Ugyanis az immunrendszer hosszú távú memóriájába visszafordíthatatlan módon beleíródik a tüskefehérje genetikai kódja, ergo az antitestfüggő erősítés idővel egyre szélesebb körben fog tarolni.

Amúgy a gmo bocsánat géntechnológiás injekció 35-ből 1 szívkárosodást okozott (legtöbbször tünetmentesen) a vezető svájci kardiológusok tanulmánya szerint, tehát eutanáziának védőoltásnak csak megbomlott elméjűek hiszik. :)

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1216) syberia válasza syberia (#1215) üzenetére


syberia
veterán

Tőlem független orvoskutatók hasonló végkövetkeztetésre jutottak:

A Long Covidban szenvedő embereken végzett vizsgálat során elemezték a sejtek DNS-ét. A szerzők az emberi vérsejtekben olyan géneket találtak, amelyek egyedülállóan csak a Pfizer COVID vakcinájára jellemzőek. Ez a megállapítás azt bizonyítja, hogy a covid-vakcina mRNS-e tartósan beépül egyes covid-oltott emberek DNS-ébe.

#ezsemkonteo

https://howbad.info/

(#1217) Karmko válasza [HUN]NIMROD (#1201) üzenetére


Karmko
tag

Ez egy kegyetlenül sz*r film. Mellesleg csak amerikai összeomlásról szól, nem globálisról.
Tehát nekünk nem ezen kellene kattognunk, hanem például ezen.
Akik ördögtől valónak tartják egy "nem hazafi" (LOL) oldal megnyitását, azok számára a közlönyt ajánlom.
Ez senkinél nem veri ki a biztosítékot? Jó, tudom, vannak itt páran, kik a gömb nindzsa hátsójából lógnak ki, de talán kivételesen ők is elgondolkodhatnának...
Nekik mellesleg sok szeretettel küldöm az idei év számukra legnagyobb konteóját. :DDD
Ahogy egy híres dokota mondaná: boldog karácsonyt!

(#1218) [HUN]NIMROD válasza Karmko (#1217) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Persze, nem egy Ötödik Elem, én sem mondtam hogy ez egy jó film, csak annyit hogy vannak benne közlések és agymosások.
A digitális móka addig nem baj, amíg nem kötelező. Valaki be akar feküdni a Mátrixba, hajrá, csak nekünk ne kelljen.
Gömb ninja pedig egyértelműen rőtsild-ügynök, nem is vitás. Eljátsszák itt a nagy Soros-ellenfelet, pedig az a Mestere, ő meg a tanítvány. Ugyanezt adták elő alacsonyabb szinten Vonával, ott a főninja volt a Mester, az MLM-ügynök meg a csicska.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1219) niof válasza Karmko (#1217) üzenetére


niof
addikt

Azért ez nem új dolog, felesleges a mocskolódás, lehet róla beszélni anélkül is.
ELTE Jogelméleti szemle 2004/2
Itt elég sok dolog le van írva, hogy mi miért és hogyan alakult a világban. És ekkor még a fasorban sem volt a Sorosozás, mint olyan. Hosszú, de nagyon ajánlom az elolvasását. Csomó dologra rávilágított már akkor, ami épp most zajlik, illetve a folyományaikra.
Valamint itt van ez a fószer, neki is sok minden "köszönhető", kezdve a teljes baloldali elit módszeres kinevelésétől világszerte. Ő volt az, aki azt mondta, hogy 2030-ra az embereknek nem lesz semmijük, de örülni fognak neki (NWO része).

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#1220) cappa72


cappa72
nagyúr

Oroszoknál is találni ezt-azt, [link]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1221) stefi76 válasza [HUN]NIMROD (#1218) üzenetére


stefi76
tag

"A digitális móka addig nem baj, amíg nem kötelező. Valaki be akar feküdni a Mátrixba, hajrá, csak nekünk ne kelljen"

Kérdés: miért rossz a "digitális móka"?
És miért az a "mátrix"?
Miért nem az a mátrix, amit mi állítunk valamit arról a jövőképről, ami szerintünk lesz és ami azért lesz az, ami, mert mi a jelenben azt állítjuk róla, hogy az lesz és kész és mindenki aki mást mond róla, azt mondjuk üldözni kell?

Tudom.
A "digitális móka" az lesz, hogy meg leszel figyelve meg azt tehetsz csak, azt vehetsz csak, amit a hatalom mond.
Gondolom én illetve ezzel találkozom a legtöbbször.

És ez feltételez egy totális diktatúrát, egy kontrollt, amiben az emberek rettegésben élnek.
De szerintem mindenféle diktatúra csak akkor valósulhat meg - főleg globálisan - ha az emberek egy része a hatalom mellett van és annak szavára üldözni kezdi a másikat.

Lásd maszk vs nem maszk, lásd oltás vs nem oltás.
Ment ott mindenki mindenki ellen, akinek nem tetszett a másik nézete és vagy ezt helyeselte vagy azt.

Vagy mint régen a boszorkányüldözés.
Vagy a pogányok üldözése.
Vagy bármilyen csoport üldözése annak a megsemmisítéséig.

És ezek úgy gondolom, hogy csak bizonyos tömegek - "szavazók" - hozzájárulása és segítése nélkül mehettek és mennek csak.

Én speciel örülnék mondjuk olyannak, mint mondjuk a Star Trek-ben volt, hogy nem nyomtatott személyi alapján határozta be a hajó számítógépe, hogy ki a parancsnok. :)

És tudod mi volt ott a háttér abban a világban, ami miatt "digitális" lehetett és volt?
A társadalom szellemisége.

Nem azon múlt és múlik egy hatalom működése, hogy milyen a technológia, hiszen a középkorban is irtották azokat, akik nem vallottak egy kívánatos eszmét.

Hanem azon múlik, hogy az emberek mire vágynak az életükben és hogyan tekintenek a világra.
Olyan hatalmat fognak kapni.
Szerintem.

Sokkal inkább ezen múlik, mint az anyagon - a jelen kor technológiáján - hogy mit használunk illetve mit fogunk használni, mint mondjuk a digitális azonosítás.

(#1222) [HUN]NIMROD válasza stefi76 (#1221) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Megválaszoltad a saját kérdésed. Az meg közhely, hogy a demokrácia nem más mint az 50+1% (vagy már annyi se kell) diktatúrája a többiek felett. Az irányítók meg úgy agymossák ezt a bolsevik (=többség) tömeget, hogy azok boldogan kényszerítsék rá az egész népre pl a kézfejbe ültetett RFID-t stb-stb mert az "kényelmes". Ennyi a recept. És mivel ezek az irányítók beteg állat pszichopaták, minden amit mondanak és csinálnak ab ovo hazugság és kártétel. A technológia is egy bizonyos optimumon túl. "Bolond lyukból bolond szél fúj", "fejétől bűzlik a hal" és egyéb közmondásos alapigazságok miatt egyértelmű, hogy ők tehetnek róla, nem a "társadalom". Ha már a Star Treket emlegetted: ott a fajok bemutatják a szerintük kívánatos fejlődéstörténetét egy civilizációnak. Klingon->Föderáció->Vulkániak->Borg. Ezek azon dolgoznak, hogy egy kibernetizált, nemtelen, klónozott hangyabollyá váljunk, ez a céljuk, mert azon mindenféle erőfeszítés nélkül tudnak uralkodni, és nem mellesleg sátánista módon így mocskolják be és teszik tönkre a természetes isteni rendet. Csak meg kell figyelni a folyamatokat, és kivetíteni azokat a jövőbe. Most tartunk ott, hogy a klónozást és a génmanipulálást népszerűsítik a filmekben (sőt az utóbbit már élesben is ugyebár...), és kezdik bevezetni az ember-gép interfészeket. Azt hogy ez rossz, talán nem nehéz belátni, alapul véve akár csak azt hogy a "közösségi" média micsoda elképesztő rombolást végez az emberi lelkekben.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1223) syberia


syberia
veterán

28 hónappal később a mesterséges immunizáció hatásait hogyan látják fórumtársaink, akik nagyon meggyőzően érveltek a szuri mellett? Közülük többen már nincsenek jelen, tehát csak tippelni lehet mi történhetett, de valamit megtanultam ebben a közegben: Oltás nélkül sokkal rosszabb lett volna a kovid, meg minden is! 🤡

Érdemes végigszaladni a közel ötszáz hozzászóláson, remélem Tudományosék teljes létszámnak és kicsattanó egészségnek örvendenek! :DDD

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1224) niof válasza syberia (#1223) üzenetére


niof
addikt

Tényleg nincs más konteó, amiről lehetne beszélni, csak a kovid?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#1225) syberia válasza niof (#1224) üzenetére


syberia
veterán

Ha ezen a fórumon a dedikált helyén lehetne megvitatni a kérdést, akkor ott tenném. Amúgy a fórumos-fogdmegeknek ki van adva ukázba, hogy a propagandával szemben túl renitens hangot adók némítva legyenek. Most már tudod a miértet. ;)

Az előző hozzászólásom margójára, 5 (vélhetően oltott) tag szívódott fel a kontroll csoportból ebből a gyorsan bezárt topikból: [link] [link] [link] [link] [link]

Orbán Viktor: Az oltásellenesek vagy beoltják magukat, vagy meghalnak

Tehát én most a másvilágról irkálok butaságokat :))

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1226) [HUN]NIMROD válasza niof (#1224) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Dehogynincs, csak most ez az aktuális "sláger" ;) És valóban sok dolog kapcsolódik is hozzá, pl a nanotechnológiák. Ugyanis nem MIKROchipeket raknak az "oltásokkal" (és mint azóta kiderült, sok más injekcióval pl fogászati lidocain) a birkákba, hanem már egy -pontosabban három- nagyságrenddel kisebb szarságokat. Most ez még konteó azoknak, akik mindig le vannak maradva 20-30 évvel, de majd pislognak, amikor azt fogják reklámozni, hogy milyen haladó ha bekéred magadnak a nanorobotokat, amik frankón megcsinálnak mindent helyetted, csak közben életképtelenné tesznek, magyarul függő leszel tőlük. Ugyanez volt a lent említett chip a kézfejben téma, amiről én ~25 éve olvastam hogy a rőtsildek mindenkibe bele akarják tenni (és már akkor is régi "konteó" volt), amikor senki azt sem tudta mi az hogy RFID, most meg már a tankönyvben szerepel mint fantasztikus új kényelmi lehetőség. Ebből lesz a Jelenések Könyvéből a gonosz pecsétje, amit ha valaki nem vesz magára, akkor "nem fog tudni venni és eladni". Ezt is már jó ideje mossák bele az agyakba filmeken keresztül, pl Ad Astra, amikor Mr. Jolie pokrócot kér a Hold-járaton.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1227) cappa72


cappa72
nagyúr

A legbrutálisabb mégis az, hogy az emberiséget függővé tették a dihidrogén-monoxid-tol. Erre már mindenki ráfüggött, ha tetszik, ha nem.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#1228) syberia válasza cappa72 (#1227) üzenetére


syberia
veterán

A génterápiának is ez az elátkozott vegyület alkotja a vivőanyag alapját :W

Csak óvatosan vele, mert három dózis után hatványozottan növekedhet a függőség. ;]

https://howbad.info/

(#1229) [HUN]NIMROD válasza cappa72 (#1227) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

Értjük a viccet, ha-ha..? De ha már itt tartunk, minden ami nem étel (rendes, hagyományos), víz, levegő és szeretet, a függőség tárgyát képezi, mert ez a 4 dolog ami elengedhetetlen az emberi élethez. Itt nem függőségről beszélünk, hanem ezek az ún. "éltető elemek". Bocs ha túlmagyaráztam, csak nem tudom gúnyolódás történt-e. Mondjuk az előző oroszos linkből következően elképzelhető.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1230) syberia


syberia
veterán

Why is there Abnormal Physiology in the Vaccinated Heart?


https://rsna.altmetric.com/details/154404911

OFF-ba tettem mert kovid topikban lenne a helye, szerencsére olvasnak.

BUÉK! 🤡

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1231) kpityu2 válasza syberia (#1230) üzenetére


kpityu2
őstag

Ebben mi a meglepő? A vakcinázottak szervezete garantáltan találkozott az antigénnel ami miatt gyulladás alakul ki, de aminek a súlyossága alacsonyabb mint a Covid fertőzötteké. A vakcinák így működnek. Az immunrendszer reagál az antigénre. Azoknál pedig akik 180 napnál régebben kaptak oltást, már nem is volt kimutatható eltérés.

A kontrolcsoport pedig olyanokból állt aki nem kaptak oltást, de nem is covid betegek voltak hanem egyéb okok miatt végeztek rajtuk vizsgálatot (daganat vagy csak sima menedzserszűrés). Eleve kizárták azokat akiknél a Covid vagy más betegség okozhatott szívizomgyulladást.
"Azokat a betegeket, akiknek a kórelőzményében SARS-CoV-2 fertőzés szerepelt, vagy akik harmadik adagot kaptak, kizárták a jelenlegi vizsgálatból."

Tehát a tanulmány nem tartalmaz adatot arról, hogy egy Covid fertőzést egy vakcinázott vagy egy nem vakcinázott személy visel jobban.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#1232) Mr K válasza [HUN]NIMROD (#1226) üzenetére


Mr K
senior tag

Sajnos ezeknek a nano "szarságoknak" a terjesztéséhez nem kell injekció: meg is lehet őket inni vagy enni, vagy akár be is lehet lélegezni, ugyanis méretüknél fogva mindenhová eljutnak a környezetünkben, beleértve a kajánkat. Nagyon hasonló a helyzet velük kapcsolatban, mint a mikroműanyagokkal, az is eljutott már mindenhová (ott van pl. a búzában), ráadásul a nano szarságok a mikroműanyagokkal ellentétben aktívak és intelligensek, pl. képesek soxorosítani magukat. Lásd még a Gyémántkor c. könyvet (már ha be nem tiltották azt is...)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1233) syberia válasza kpityu2 (#1231) üzenetére


syberia
veterán

Állítás: "A vakcinázottak szervezete garantáltan találkozott az antigénnel ami miatt gyulladás alakul ki, de aminek a súlyossága alacsonyabb mint a Covid fertőzötteké.

Tényellenőrzés: A Covid-fertőzés nem fokozta a Covid utáni szívizomgyulladás vagy szívburokgyulladás gyakoriságát.

Nem tudom mit szeretnél mondani, de engem nagyon nem nyugtatna meg a tudat hogy akár tünetmentes szívkárosodást szenvedhettem egy vakcinának álcázott, rendkívül súlyos kockázatokat rejtő géntechnológiás kezeléstől (mrns).

A szívszövet és szívizom nagyon korlátozott mértékben képes regenerálódni, valójában hegesedés keletkezik az elhalt sejtek nyomán, ami a későbbiekben súlyos problémaforrás lehet (szívelégtelenség).

Egy jó összefoglaló a kovid pandémia és az oltási kampány hatásairól, talán lesz belőle magyar feliratos verzió a későbbiekben. :)

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#1234) [HUN]NIMROD


[HUN]NIMROD
aktív tag

Mótvá?: Heiko Schöning újra "jósol".

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1235) kpityu2 válasza syberia (#1233) üzenetére


kpityu2
őstag

Az állítás a tanulmányból van amit belinkeltél.

"A recent cardiac MRI study used late gadolinium enhancement and T2 intensity and reported myocardial injury from the SARS-CoV-2 vaccine was similar to that from myocarditis due to COVID-19, while severity was less (13)"

A vakcinát pedig nem azért adják mert fényesebb lesz tőle a hajad, hanem mert csökkenti a súlyos Covid kockázatát azáltal, hogy az antigént bemutatja az immunrendszernek. Ami persze agresszíven reagál az idegen anyagra, de egyúttal felkészül a veszélyesebb fertőzésre. Ez a vakcináció elve. Mint az tudott.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#1236) syberia válasza kpityu2 (#1235) üzenetére


syberia
veterán

Az antigén bemutatásával semmi gond sincs, ha a klasszikus védőoltások hatásmechanizmusa szerint történik a szervezetben, miszerint az izomszövetbe juttatunk szabályozott mennyiségben oltóanyagot, aminek következtében beinduló immunválasz felkészít a betegségre.

Én most teljesen laikusként fordulok hozzád, mi válthatott ki ekkora ellenszelet az embertömegekben a kovid egyetlen ellenszerével szemben, amit a világ vezető egészségügyi hatóságai és világhíres gyártója hatékonynak és biztonságosnak tart? :R

https://howbad.info/

(#1237) kpityu2 válasza syberia (#1236) üzenetére


kpityu2
őstag

A tudatlanság és a közösségi média ahol minden felelőtlen konteós korlátozás nélkül hintheti a féligazságait. Mint pl a romániai kanyaróoltás ellen agitálók, ott is egyre nagyobbra nőtt a kanyaróoltást elutasítók száma, azután amikor kitört a járvány és a gyerekek elkezdtek meghalni kanyaróban, hirtelen mindnek megjött a jobbik esze.
Az iskolai biológiaóra a többségnek csak felesleges időpazarlás volt, ezért beszopják minden vajákos rémisztgetését.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#1239) kpityu2 válasza #79484416 (#1238) üzenetére


kpityu2
őstag

"A másik, hogy nagyon rövid idő alatt lettek "élesítve", anélkül, hogy biztosat lehetne tudni a hosszú távú mellékhatásokról."

Amikor ezerszámra hullanak az emberek, akkor nincs idő a hosszú távú mellékhatásokon rágódni, mert az emberek nem érik meg, hogy megtapasztalják azokat. Rövid távon meghalnak a vírustól. Még így is volt egy türelmetlenség mert végig kellett várni a vizsgálatokat és teszteket amelyek bizonyították, hogy nem tapasztalható olyan mellékhatás ami nagyobb kockázatot jelent mint maga a vírus. Ráadásul furcsa módon a "hagyományos" kínai és a adenovírusba géntechnológiával beleszerkesztett antigént tartalmazó orosz vakcina ellen nem volt ekkora felhördülés. Pedig ott aztán tényleg meg lehetne vakargatni, hogy milyen ellenőrzéseken mentek át az alkalmazás előtt...

Az antivaxxer konteósok mindig élnek azzal a fogással, hogy a mellékhatásokra fókuszálva felnagyítják azokat, miközben elhallgatják, hogy egy sokkal nagyobb veszély elkerülése érdekében van szükség az oltásra. Tehát kiragadják a kontextusból a kockázatértékelést.
Azt kell belátni, hogy mekkora esély van elkerülni magát a vírusfertőzést. Ha ez az esély nulla, akkor már csak azt kell eldöntenie a polgárnak, hogy mit választ: egy adott mennyiségű antigénfehérjét tartalmazó vakcinát ami felkészíti az immunrendszert vagy az ellenőrizetlenül szaporodó vírust, ami gyakorlatilag minden szervben megtelepszik a tüdőtől a szíven keresztül az agyig mindenben és csak a szerencsén múlik, hogy a szervezet meg tudja-e állítani mielőtt összeomlik és hogy mekkora károsodást szenved mielőtt sikerül megállítania.

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#1240) Mr K válasza syberia (#1236) üzenetére


Mr K
senior tag

Mert gondolkodni, tanulni strapás, ezért az emberek hajlamosabbak elhinni az egyszerű, könnyen felfogható (és téves) állításokat (főleg, ha a saját prekoncepciójukat is alátámasztja):
* Visszatért a Pizzagate, és jobban terjed, mint valaha
* Viccből elterjesztette, hogy a madarak nem léteznek, és hittek neki
Stb.
Vagy legalábbis ezt akarják elhitetni velünk (a tudjukkik). Valójában az emberek nem hülyék (akkor sem, ha a 8 általános is nehezen ment), és nem véletlen gondolják azt amit. (V.ö. "Nem zörög a haraszt...")

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1241) [HUN]NIMROD válasza kpityu2 (#1237) üzenetére


[HUN]NIMROD
aktív tag

#1237 Te nagyon el vagy tévedve, ez itt a KONTEO topik, ahol pont a biológiából megbukott tudatlanok hirdetik a vajákosoktól hallott rémisztgetéseket. Nem vetted észre hogy syberia kolléga is OFF-ba tette a kovidos cikkét?
Mondok azért valami ideillőt is, hogy ne feleslegesen keletkezzen egy újabb offtopik hozzászólás: nézz utána kicsit a Luc Montagnier névnek, ha esetleg nem lenne ismerős. Ő egy tudatlan/egyetemi professzor volt, hülye volt a biológiához/Nobel-díjat kapott stb, az "oltásellenesek" egyik legnagyobb alakja, de persze tudjuk hogy biztos csak meghülyült öregségre és ezért kezdett konteókat terjeszteni, ugye?
Attól se zavartasd magad, hogy ami kezdetben hasonló kaliberű orvosoktól és kutatóktól származó konteó volt, miszerint ezek a kísérleti trutymók többet fognak ártani mint használni, mára már tömeges tapasztalat: a megszúrtak jelentős hányada azóta sokkal sűrűbben robban le, és sokkal hosszabb ideig tart mire leküzd valami hétköznapi nyavaját; 75x annyi sportoló halt meg hirtelen a pályán mint korábban; öregasszonyok kezdtek újra vérezni tőle, teljesen felborította a nők cikulsát; drasztikusan emelkedett a vetélések, a halvaszületések száma, és mindkét nemnél a meddőség; turbórák; mindenféle ízületi bántalom; rángatózások, lebénulás és itt abbahagyom, mert minek felsorolni szinte mindent ami csak baj lehet. Na ennyire szuper volt, köszönjük szépen, nem sikerült.

Szerk.: látom közben folytatod #1239 Csak azt mondd meg kérlek, hogyhogy nem #mindmeghaltunk akik #nemmaradtunkotthon és #nemoltakoztunk és #szartunkazegészre? Ja nem, kérlek ne mondd meg.

#1238 MIIIIIIIIIIII??????? "a félősebbek, meg a bulvármédia"??? :DD :)) :DDD :C Bocs de most könnyesre röhögtem magam! Annak fényében ez rendkívül vicces volt, hogy egy észrevehetetlen kórházi fertőzésre hivatkozással, ami előrehozta pár héttel néhány amúgy is haldokló idejét - ja és országonként egy/két db teljesen egészséges híres emberét is!-, a rőtsildek sikeresen bepánikoltatták a fél emberiséget a mainstream média által, hogy aztán dollárcsilliárdokat keressenek rajta. De neeeeem, mi félünk a szuritól, meg a bulvár, mi? ;]

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SmartPholx.LogicGameCollectionPROfree http://twitch.tv/hun_nimrod

(#1243) kpityu2 válasza [HUN]NIMROD (#1241) üzenetére


kpityu2
őstag

Aha. A kommunista kína meg azért zárkózott be három évre, azért szórták tele a városokat fertőtlenítszerrel és azért szögesdrótozták végig a lépcsőházakat, mert a rócsild őket is megtévesztette... :C

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#1244) niof válasza kpityu2 (#1243) üzenetére


niof
addikt

Hát, volt 2014-15-ös videó arról (ha jól emlékszem a dátumra), hogy ritkítani kell a lakosságot. Valami konferencián egy indiainak látszó fószer beszélt arról, hogy egy globális járvány "bármikor előfordulhat". Csak volt pár olyan utalás a szövegében, ami így a C-19 után elég elgondolkodtató. Ha valakinek beugrik az itteniek közül, hogy ez mi volt, és látta, pls. linkelje, én nem találom.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#1245) kpityu2 válasza niof (#1244) üzenetére


kpityu2
őstag

Nostradamus meg kábé mindent is megjósolt. :P

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#1246) Mr K válasza niof (#1244) üzenetére


Mr K
senior tag

Persze, hogy nem találod, mert azóta nyilván letörölték. (Mondanám, hogy kik, de akkor ez a topic is villámgyorsan az enyészeté lenne. :(( Úgyis mindenki tudja, hogy kikről beszélek.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#1247) sztikac válasza [HUN]NIMROD (#1241) üzenetére


sztikac
őstag

nézz utána kicsit a Luc Montagnier névnek, ha esetleg nem lenne ismerős. Ő egy tudatlan/egyetemi professzor volt, hülye volt a biológiához/Nobel-díjat kapott stb, az "oltásellenesek" egyik legnagyobb alakja, de persze tudjuk hogy biztos csak meghülyült öregségre és ezért kezdett konteókat terjeszteni, ugye?

Hát engem tanított egyetemen egy elismert prof. , akinek sikerült idős korára eljutnia a "zsidók uralnak mindent is, kétezer éve tervezik, hogy a bankokon keresztül fogják leigázni az emberiséget" szintre.

mára már tömeges tapasztalat

Körülöttem gyakorlatilag mindenki be van oltva, elmúlt két évben senkinél sem jelentkezett probléma (tudom-tudom majd 3 év múlva, vagy ha nem majd 10 év múlva)

75x annyi sportoló halt meg hirtelen a pályán mint korábban

Forrás? (tudom, trust me bro meg Facebook). Olyan statisztikát viszont már láttam, hogy átlagosan 26 000 fiatal sportoló hal meg évente hirtelen szívhalálban (ez még bőven azelőtt volt így, hogy a Covid egyáltalán megjelent volna). Akkor ezekszerint az oltástól évente 1 950 000 atléta hal meg? Lassan nem marad sportoló baszki :DDD

teljesen felborította a nők cikulsát
Ja, az oltott / Covidon átesett nők egy igen kis százalékánál, 2-3 hónapra.

drasztikusan emelkedett a vetélések, a halvaszületések száma
Forrás?

turbórák
sőt SPM-fokozatú rák :U

(#1249) lacafaca


lacafaca
őstag

mivan itt he...ideköltözött téríteni a tudományimádók köre :U sicc vissza, ez nem a ti lelki világotoknak való topik, pláne, hogy nem is kíváncsi itt rá senki. kérek egy modit takarítson. :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.