Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) EmberXY válasza Cyberpunk (#450) üzenetére


EmberXY
addikt

Az első volt az igazi szenzáció, ha az "megvolt", a többi már gyerekjáték. Nálam logikailag a többi sem játszik. :D
A tükör alatt azt érted, amit a mai napig is használnak pl a föld-hold távolság méréséhez? Azt bármilyen szonda is felvihette...

Up the Irons!

(#452) Cyberpunk válasza EmberXY (#451) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát ha nem a Luna 9 vitte oda, akkor ez az elmélet kapásból elvérzik. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#453) EmberXY válasza Cyberpunk (#452) üzenetére


EmberXY
addikt

Ja, hogy a szovjet szonda vihette fel az amcsi tükröt? Az lett volna az igazi svindli. :D
Egyébként a szovjet szondák is vittek tükröket, nekik se kellett hozzá emberi személyzet, szóval... ;]

Up the Irons!

(#454) Cyberpunk válasza EmberXY (#453) üzenetére


Cyberpunk
félisten

De az amerikaiak nem. :D A lényeg, hogy ez gyenge, s könnyen kikezdhető érv. Persze bizonyítsák be, hogy nem úgy van, ez olyan mint a kanál a Hold és a Föld között. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#455) EmberXY válasza Cyberpunk (#454) üzenetére


EmberXY
addikt

Ezért konteó, ha úgy van, akkor se úgy van. Van bőven rejtélyes sztori, sőt, ha tényleg ott voltak, útközben Aldrin állítólag ufo-t is lefilmezett, nem unatkoztak, az tuti. :D

Up the Irons!

(#456) Cyberpunk válasza EmberXY (#455) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja, akkor ott van még az Apollo 13 sztori is, arra is épültek érdekes elméletek. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#457) EmberXY válasza Cyberpunk (#456) üzenetére


EmberXY
addikt

Azok is UFO-t láttak?

Up the Irons!

(#458) WP14


WP14
őstag

Három dolgon múlik minden.
Gondolkodni, gondolkodni, gondolkodni!

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#459) Cyberpunk válasza WP14 (#458) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Logikusan tegyük hozzá, azt meg nem egyszerű megszerezni, mármint a képességet, az oktatáson sok múlik. Na igen az ami nálunk vacak állítólag. Semmit sem érő hittan, vagy erkölcstan helyett jobb lenne logikát oktatni.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#460) WP14 válasza Cyberpunk (#459) üzenetére


WP14
őstag

Jogos! Gondolkodni csakis logikusan érdemes és kell is. Viszont a mai fiatalok már eleve nem is akarnak gondolkodni, amit a média által a fejükbe tömnek, azt gondolják valóságnak, igazságnak, a készen kapott gondolatokat teszik magukévá.

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#461) EmberXY válasza Cyberpunk (#459) üzenetére


EmberXY
addikt

Ehhez annyit hozzátennék, hogy véleményem szerint a logikát nem csak az iskolában tanulja az ember, hanem a tapasztalás útján mindenhol máshol is, hiszen arra tud leginkább építeni, amit tényszerűen megtapasztal, arra nem, amit csak "elhinnie" kell, mert az vagy bejön, vagy nem...
Egy gyereknek hiába tanítod meg, hogy a kályha forró, amíg nem nyúl hozzá, nem fogja megérteni, vagy hogy ne hergelje a kutyát, mert veszélyes...

Up the Irons!

(#462) Cyberpunk válasza EmberXY (#461) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Persze ismereteink egy részét tapasztalás útján szerezzük. De például elhisszük, hogy az autó ha elüt meghalhatunk, nyilván van erre példa, szóval nem véletlen, még ha nem is velünk történik. Tehát ez az állítás igazoltnak tekinthető, avagy jól megalapozott.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#463) EmberXY válasza Cyberpunk (#462) üzenetére


EmberXY
addikt

De akkor az miért van, hogy mégis rengeteg száguldozó motoros/autós van, pedig ők is biztosan láttak már híreket cafatokra szakadt hullákról, amit autóból vágtak ki vagy a szalagkorlátról vakartak le? :F

Up the Irons!

(#464) Cyberpunk válasza EmberXY (#463) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mert vagy nem gondol rá az adott pillanatban, vagy mert "áh ez velem biztos nem történhet meg" mentalitás.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#465) EmberXY válasza Cyberpunk (#464) üzenetére


EmberXY
addikt

Pedig a logikus döntés az lenne, hogy mivel
- a közút nem alkalmas versenyzésre,
- a személygépjármű nem rendelkezik versenyzésre alkalmas kellékekkel, biztonsági elemekkel,
- az átlagember nem rallyversenyző vagy forma 1-es pilóta, kvázi 80 km/h felett fingja nincs a fizikáról,
- tanult KRESZ-t,
ezért nem hajt gyorsan, hanem betartja a szabályokat. Vagyis baj van a logikával is: vagy nem használja, vagy szubjektív, vagy rosszul "tanulta", mégis melyik? :D

Up the Irons!

(#466) WP14 válasza EmberXY (#465) üzenetére


WP14
őstag

Kb. olyan, mint amikor a kormánypártok (mindkettő) kereszténynek vallja magát, közben megszegi a 10 parancsolat mindegyikét naponta. Ha ilyen a példamutató vezetés, akkor az átlagembertől ne várj többet, ilyen egyszerű ez ;)

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#467) EmberXY válasza WP14 (#466) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem az tetszik, hogy az egyik népszerű bank reklámjaiban a tizedestörtet sem tudják rendesen kimondani, egyik verziójában sem, pedig banki reklám (tudod, amelyikben Száraz Dénes van) :D. Ilyen alapon miért kéne pont a kormánypártoknak érteni bármihez is, vagy egyáltalán bárkinek? A lényeg, hogy facebook legyen, meg rántotthús, a többi nem számít, azt majd a bank elviszi. ;]

Up the Irons!

(#468) Szevam


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok! Mi a véleményetek a globális felmelegedésről. Ha elhiszitek miért, ha nem hiszitek miért?

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#469) EmberXY válasza Szevam (#468) üzenetére


EmberXY
addikt

Szia!
Ez egy érdekes téma, én is kíváncsi vagyok, ki mit gondol erről. Szerintem ez nem is teljesen konteó, mert klímaváltozás, mint olyan, szemmel láthatóan van, az igazi kérdés az, hogy milyen irányba megy...
Alapvetően ugyebár az üvegház gázok kibocsátása folyamatosan nő, főleg a szén-dioxidé, ezzel szemben az erdők területe csökken, a logika azt diktálná, hogy emiatt hosszútávon nőni fog az átlaghőmérséklet, DE, és itt az én dilemmám is, hogy ha melegebb van, akkor több víz tud felpárologni, kvázi több az eső, és több a felhő, ami a napot eltakarja, szóval mégse lesz melegebb? Ki hogy látja ezt?

Up the Irons!

(#470) Szevam válasza EmberXY (#469) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

A vízgőz is üvegház hatású sokkal több van belőle a levegőben mint CO2-ből. Erről mi a vélemény? Illetve arról, hogy a klímaadatok valóban helyesek-e? ;] (Mindenből lehet összeesküvés elméletet szőni, csak kérdés, hogy van-e elegendő tudása, tapasztalata az embernek ahhoz, hogy az összeesküvés elméteket helyesen alkosson ;) )

[ Szerkesztve ]

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#471) EmberXY válasza Szevam (#470) üzenetére


EmberXY
addikt

Az üvegházhatásnak szerintem akkor van értelme, ha hőforrás is van, vagyis ha süt a nap, tapasztalatom szerint ha hosszabb ideig el van borulva, akkor nincs annyira meleg, akármilyen a levegő összetétele. :D
A magas páratartalom pedig ugyancsak rossz, ha meleg van, hiszen hiába izzadunk, a levegő már nem tud annyi párát felvenni, hogy megfelelően hűtsük a testünket. A klímaadatok helyességével kapcsolatban nem tudok állást foglalni, ennyire nem vagyok tájékozott a témában.

Up the Irons!

(#472) HuMarc válasza Szevam (#470) üzenetére


HuMarc
addikt

Valóban, a víz is üvegházhatású gáz, ráadásul a bolygót igen nagy arányba borítja víz, ami emiatt könnyen párolog. És minél melegebb van, annál gyorsabban párolog, így annál több üvegházhatású vízgőz lesz egyszerre jelen a légkörben, ami által még melegebb lesz. Ez azt jelenti, hogy ha valami beindít egy felmelegedési folyamatot, akkor egy bizonyos pont után az a folyamat már egyáltalán nem fordítható vissza.

Csakhogy az ipari forradalom során nem a vízgőzkibocsátás nőtt meg, hanem a széndioxid-kibocsátás, méghozzá annyira, hogy a párszáz évvel ezelőtti értéknek másfélszerese a mostani átlagérték.

(#473) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Felmelegedés adott, az nem képezi vita tárgyát. A vita alapja az ember szerepe ebben a folyamatban. a grafikonok beszédesek, persze lehet véletlen egybeesés, de elég naivnak kell lenni nem észre venni az utóbbi évszázad ipari fejlődését, s nem levonni a konzisztenciákat ebből. Persze a bizonyításhoz ez nem elég, de ma már ismert egyes gázok üvegházhatást okozó tulajdonsága. [link]

HuMarc: igen ez egy idő után öngerjesztő folyamattá válik Avagy egy ördögi kör.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#474) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Én csak azt szeretném megkérdezni, hogy a topik címe miért nem "Összel"? Köszönöm! :R

(#475) Cyberpunk válasza Foglalt név (#474) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Gondoltam az összeesküvés elméletekre is, de az túl hosszú, így lett csak a "konteó", ami meg a konspirációs teóriáknak a rövidítése. :)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#476) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Topik, támadj fel:)).

Vírus járja a világot, számos konteó is született vele kapcsolatban. Egy biztos, számos furcsaság van a terjedéssel kapcsolatban.

Van egy rakás hoax, főleg az eredeti SARS-al kapcsolatos konteókra építkezve, de új variációkat is ki lehet találni. Ha természetes kórokozó is (mint számtalan a hadtörténelem során felhasznált patogén), rendkívül érdekes helyeken képzett gócokat:
- a világ gyárüzemében, Kínában
- a valakinek nagyonellenség Iránban
- a valakinek nagyonversenytárs €urópában
- Két repülőgép-hordozón, amelyek az amerikai hadászati dominancia gerincét adják

Ezenkívül felvetődnek még kérdések:
- az eredeti SARS anno nagy riadalmat keltett, miért csesztek finanszírozni a boldog békeidőkben egy koronavírus oltás kifejlesztését?
- a kínai kormányzat bizonyítottan eltussolta a járvány kitörését, miért falazott nekik a WHO?
- a WHO miért tagadja Tajvan eredményeit, értékes infóit sőt, PUSZTA LÉTÉT?
- az oroszok-kínaiak álhír-offenzívát indítottak, mi a céljuk? Ezenkívül sok tonna használhatatlan kacatot küldenek, bőséges személyzettel - kik ők valójában és mit akarnak?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#477) Cyberpunk válasza t72killer (#476) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen most a járvánnyal kapcsolatban van bőven termés, amiből lehet szemezgetni. Olvastam már sok "elméletet" a témában, de a kedvencem a jó öreg Bill Gates és az alapítványának a kapcsolata. Gates neve vírusok témában aszem mindig felmerül. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#478) Karmko válasza Cyberpunk (#477) üzenetére


Karmko
tag

Valószínűleg ez az előadása lehet a ludas: [link] ;]

(#479) Karmko


Karmko
tag

Itt egy érdekes oldal: [link]
A "Politika" topikot nem élte túl a link... :D
Rajtam aztán tényleg nem múlik, hogy feléledjen ez a topik is.

(#480) Karmko


Karmko
tag

A mostani helyzet teszi igazán aktuálissá ezt a régebbi 11 részes elemzést: [link]
Ügyesek megtalálják az összefüggést... ;)

(#481) Cyberpunk válasza Karmko (#479) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Személyes véleményem, hogy a reakció túlzott volt, mintha a világ “fejlettebbik” része most döbbent volna csak rá, hogy vírusok léteznek. És akkor mit mondjon Afrika mondjuk? Ebola, malária stb, igaz ez utóbbi nem vírus.

Aktuális kedvencem egyébként az 5G hiszti, pláne ahogy össze kötötték a járvánnyal. Ami már adók rongálásához is vezetett. Egy darabig vicces az emberi butaság, de csak egy darabig.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#482) Karmko válasza Cyberpunk (#481) üzenetére


Karmko
tag

Az 5G-t nem keverném bele. Ugyanolyan marhaság, mint a gyíkemberek, laposföld, x-bolygó, ufo emberrablások, chemtrail, szaturnusz virtuális marhaság stb stb...
Ezek mind arra szolgálnak, hogy a rengeteg baromság mellett ne fedezhesd fel a valódi összeesküvéseket (elmélet nélkül). Tervezett félrevezetés.
Viszont Gates freudi elszólása az első linkemben nem tűnik elméletnek. Ha a legutolsó linkem alatt lévő reklám elemzést is végignézed (nagyon hosszú, nagyon részletes...), akkor már évek óta küldik a jelzéseket, hogy mik a szándékok: népességcsökkentés!
Ezeket pedig csak kevés ember tudja dekódolni. Mondjuk pont azok, akiknek szánták. ;)
Így a vírus is más megvilágításba kerül.... ;]

(#483) #48613632 válasza Karmko (#482) üzenetére


#48613632
törölt tag

(#484) Karmko válasza #48613632 (#483) üzenetére


Karmko
tag

[link]
Itt megtalálod, mit is akarnak elhitetni veled az X-bolygóval kapcsolatban. :)

De mit számít ez a +-1 marhaság a lényeg mellett?!
A valódi cél nem változik tőle.

(#485) #48613632 válasza Karmko (#484) üzenetére


#48613632
törölt tag

Na varjunk. Nalam a Szegedi Tudomanyegyetem termeszertudomanyi karanak kiserleti fizikai tanszeke, nem azonos hitelesseggel bir, a vilagtitkai.commal szemben.

(#486) Karmko válasza #48613632 (#485) üzenetére


Karmko
tag


Nincs bizonyíték, hanem elmélet. A hallgató is leírja. Tehát komoly PHD doktorról van szól... ;] Arra bőven jó, hogy a bevonzzon egy pár embert, addig sem a lényeggel foglalkozik...

Esetleg szeretnél foglalkozni a népességcsökkentésről is, amiről Gates is beszél, és a reklámokban is megjelenik időről időre, vagy szeretnél még "csip-csup" ügyeken rugózni? ;)

(#487) #48613632 válasza Karmko (#486) üzenetére


#48613632
törölt tag

What? En annyit mondtam, hogy az x bolygonak van tudomanyos alapja. A vilag titkainak nincs. A gates fele marhasag meg nem erdekel, ahigyan a 911 sem. Ezeket millioszor megcafoltak mar.

(#488) Karmko válasza #48613632 (#487) üzenetére


Karmko
tag

Szóval nem érdekel. Értem. Akkor mit keresel itt? :D
9/11 kapcsán pedig várom a cáfolataid!
Ezeket a tudósokat, mérnököket, matematikusokat, vegyészeket és fizikusokat kell megcáfolnod: [link]
Én bízok benned, menni fog! Elég csak belinkelned egy bloggert/podcast adást és hasonló tudományos oldalt... ;]

(#489) #48613632 válasza Karmko (#488) üzenetére


#48613632
törölt tag

Dehogy érted. Ha értenéd, nem irogatnal hulyesegeket. Gondolom az az aprosag elkerulte a f8gyelmed, hogy en linkletem a szegedi t. E. - t, te pedig valami kamublogot.

(#490) Karmko válasza #48613632 (#489) üzenetére


Karmko
tag

Látom, nagyon nem szeretnél reagálni Bill Gates kijelentésére. Hisz a vita lényege az lenne. Az kapcsolódik a vírushoz, nem pedig az X bolygó. De azért te továbbra is azon szeretnél rugózni, hisz kényelmetlen témákkal nem tudsz mit kezdeni... :D
Ismerős hozzáállás. ;)
Gondolom a 9/11-es linkem alatti tudósok kijelentésére is várhatom a választ egy örökkévalóságig. Másik tabu téma... :D
Helyesírási hibát nem ejtettem valahol? Azzal el lehetne vinni a beszélgetést a kényelmetlen kérdésekről... ;]

Egyébként meg mit keresel a konteó topikban, ha neked ezek a témák nem fekszenek?
Csak nem küldetésed van? Esetleg belső kényszer, hogy a konteósok nehogy a lényeggel foglalkozzanak? Maradjanak csak az X bolygóknál, gyíkembereknél, igaz? Gondolom, akkor nem tévedtél volna ide valahogy... :D

[ Szerkesztve ]

(#491) Karmko válasza Cyberpunk (#481) üzenetére


Karmko
tag

Megnézted a linkelt reklám elemzést?
Mi a véleményed róla?

(#476) t72killer véleményére is kíváncsi vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#492) Golyobis


Golyobis
aktív tag

Sziasztok

Igazán nem akarom a korábbi beszélgetést félbeszakítani, de nekem is lenne egy témám ami bár nem "konteó", mégis, mivel a saját topicjában nem igazán tűrték el a dolgot, ezért gondoltam itt lehetne folytatni.
Vagy talán saját topic kéne, mert ez így vastagon off lesz?

Na mind1, lényeg hogy én nem tartom "konteó"nak:

Igazából elég rövid a stori, arról szól hogy egyesek az államoknak/országoknak nemcsak a legitimitását, de egyenesen a létezésüket is megkérdőjelezik. Ami látszik, az csak színjáték, az emberek fejében létezik, és hogy is mondjam... jogosan semmi alapja nincsen a dolognak. Tehát szerintük ha egy rendőr igazoltat, akkor arra valójában semmi joga nincs, neked pedig nem kötelességed engedelmeskedni, mert nincs létező jogalapja az intézkedésnek.

Különféle változatokkal találkoztam eddig az interneten:

Vannak akik vitatják a 2012-es alaptörvény érvényességét, szerintük annak a létrehozása jogszerűtlen úton történt, és emiatt az egész jelenlegi apparátus érvénytelen, és törvénytelen.

Itt egy videó pl: https://www.youtube.com/watch?v=nzv7ENfHjr0&t=8s

Rendes cáfolatot nem találtam erre, a témában kevés az infó.

Egy másik változat szerint létezik egy, (vagy akár több is) az ország nevéhez oly hasonló vagy akár azonos nevű, de teljesen külön entitás, ami látszólagosan az eredeti ország helyett tevékenykedik, és amire semmilyen módon nem vonatkoznak az eredeti ország törvényei.

Ilyen nevek lehetnek pl:

- "MAGYARORSZÁG", (sok helyen arra hivatkoznak hogy a kis és nagybetű egy névben, "azonosítóban" igenis külön karakternek számít)

- "Magyar Ország"

- "Magyarorszàg" (itt az á-n megfordítottam az ékezetet, ezzel különböző nevet generálva)

- Vagy egyszerűen, teljes névegyezéssel csak simán "Magyarország".

Nem tudom hogy jogilag van-e bizonyíték arra hogy ez ne lehetne így.
Ha nincs, akkor felmerül a kérdés, hogy egy név láttán hogyan tudjuk eldönteni hogy az valójában mire vonatkozik: egy országra, vagy egy világmögött bejegyzett cégre, esetleg egy vallási csoportra, állatkertre, vagy egy napilapra?

Egy harmadik felfogás kételkedve tekint maguknak az országoknak a létezésére is, merthát miért is léteznének, először látni kell a bizonyítékot, mindaddig fenntartásokkal kell kezelni a dolgot.

Azt nehéz megfogalmazni, de könnyű elképzelni hogy milyen mértékű visszaélésekre adhat okot, ha ezek közül bármelyik így van.

A dolog egyesek szerint még bizonyítható is:

Nem kell hozzá titkos földalatti NASA laboratóriumokból dokumentumokat lopni, elég csak annyit tenni, hogy az ember besétál egy hivatalba, és kéri őket hogy igazolják a saját különleges, hivatali hatáskörük jogosságát.

Sokan ezt megtették, a neten is van erről pár videó, és ők többnyire arról számoltak be hogy az állítólagos hivatalok nem tudták igazolni magukat: szóban többnyire az alaptörvényre hivatkoztak, amin a mostani kérdés viszont túlnyúlik, az írásban benyújtott kérdésekre pedig egyáltalán nem adtak választ.

Szerintem ezt bárki kipróbálhatja aki kételkedik, tudtommal nincs ennek semmi erkölcsi/törvényi akadálya.

[ Szerkesztve ]

(#493) Golyobis válasza Golyobis (#492) üzenetére


Golyobis
aktív tag

Megjegyzés: aki ténylegesen ki akarja próbálni az említett módszert, hiába egy békés módszer, azért készüljön fel hogy esetlegesen negatív megkülömböztetésben részesül miatta.

[ Szerkesztve ]

(#494) Karmko válasza Golyobis (#492) üzenetére


Karmko
tag

Szia!

Szerintem ez simán elfér ide, szóval nem kell emiatt új topikot nyitni.
Nem vagyok jogász, szóval nem merek kijelenteni semmit, de én is hallottam már erről.
Legelőször ennél a fura figuránál találkoztam ezzel: [link]
Mondjuk nem kell készpénznek venni mindent, amit mond, mert "chemtrail-hívő" is... :)
De ettől függetlenül ebben a témában lehet igaza is akár.
Nem is olyan rég volt itthon is egy botrány ebből, hogy a szülők nem akarták anyakönyveztetni a gyereket, ezért az állam el akarta venni tőlük. Érdekes mindenesetre.
A magyar helyzet más, de ebben a dokufilmben is arról van szó többnyire, hogy jogalap nélkül adózol például az USA-ban: [link]
Azt, hogy Magyarországot így írják vagy úgy, és hogy ez mennyire számít, nem tudom. Nem értek hozzá. Sok-sok hónapot kellene belefektetnem, hogy megértsem...
Egy dolog viszont tisztán látszik laikusként is: nem engedik, hogy elszakadj a rendszertől (lásd. csecsemős eset) . Ergo rabszolga vagy.

(#495) Golyobis válasza Karmko (#494) üzenetére


Golyobis
aktív tag

Én nem hiszem hogy mindenkitől elvárható lenne, hogy jogász legyen, ha nem értesz valamit az nem baj, és hidd el, nem vagy egyedül.
És mivel nem értjük, ezért autómatikusan mindenfélét el kell fogadnunk, amiről azt se tudjuk hogy mi? Kétlem.

De én szerintem azok, akiknek jogász végzettsége van, azok közül is csak kevesen vannak, - ha egyáltalán -, akik képesek lennének az elejétől a végéig megérteni és bizonyítani a dolgot.
Én az eredeti kérdésemet a jogász nevű topicban tettem fel, de kimerítő akadémikus válaszok helyett többnyire csak néhány soros cinikus, vagy nagyon szűkszavú válaszokat kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#496) Miklós315


Miklós315
aktív tag

Szép napot!

Azt hiszem, ide illik leginkább, és azért posztolom, mert fontos mozzanat, hogy parlamenti szinten merült fel mindaz, ami inkább átlag beszélgetések szintjén szokott elhangzani, leginkább talán időelb.szás céljából... Most komolyabb szintre terelődött a téma:
olasz parlamenti képviselő felszólalása

"Szerintem."

(#497) Karmko válasza Miklós315 (#496) üzenetére


Karmko
tag

Ez nem csak ide illik, hanem a politika topikba is! ;)
Majd jön egy-két "nagyonokosnakvélemmagam" és "nagyonfrusztrált", aztán megkapod tőlük, hogy laposföld-hívő vagy a nővel együtt... :D
Viccet félretéve, hamarosan rászáll a média a hölgyre, és a legképtelenebb hazugságokkal is összemossák. Ha ez sem segít, és egyre több ember figyel rá, akkor hirtelen öngyilkos lesz. Fejbe lövi magát háromszor. Hátulról.
Egyébként fentebb linkeltem a Gates idézet forrását. Ha van (sok) időd, akkor betekintést nyerhetsz a reklámokba bújtatott - nem az egyszerű népnek szánt - üzenetekbe is. Szintén fentebb a link.
Mellesleg Gates csak egy bábu. Csak egy arc, aki felfogja az esetleges ütéseket...

(#498) Karmko válasza Golyobis (#495) üzenetére


Karmko
tag

Sokan szeretik lenézni az embert, ha olyan kérdéseket feszeget, ami kizökkenti őket a képzelt világukból.
Nyugtasson az a gondolat, hogy a jogász topikban azok ráznak le téged, akik akkora spílerek, hogy a prohardver fórumán vadásznak kuncsaftokra... :D

[ Szerkesztve ]

(#499) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#500) Karmko válasza Ezekiell (#499) üzenetére


Karmko
tag

Mondom én, hogy jönnek a nagyonfrusztráltak! :D
Kétségbeesett összemosásba és bagatellizálásba kezdtek.
Szegények nehezen viselik, ha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők szeretnék...
Talán egy-kettő pont a reklámba rejtett üzenet célszemélye... ;)
Szenvedjetek! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.