Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Antigabo


Antigabo
tag

Szóval a KÉRDÉSem már csak az hogy MA kinek tudsz szólni ha például a
politikai és egyéb érdekek miatt világméretűre duzzadó háború
jelei érezhetően és már FIZIKÁLISAN torzitják az életteredet, a környezetedet, a családodéd,szeretteidét,barátaidét,és az egész országét,stb...?
Természetesen nem fog kijönni ide semmilyen hivatalos szerv hogy megmérje AZT
amiről azt akarja hogy ne is derüljön rá fény !!
és ennyi erővel akár atomsugárzás is lehet...

Erre válaszoljatok konkrétan ha tudtok !!!

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#352) cattus válasza Antigabo (#351) üzenetére


cattus
őstag

és ennyi erővel akár atomsugárzás is lehet... - Akkor egy kicsit már mindmeghaltunk volna. :U

Amúgy mit is értesz "atomsugárzás" alatt? Nagyon jó a konyhanyelv, csak pont te beszélsz itt olyan dolgokról, amik pontos meghatározásokat igényelnek és láthatóan te ezeket az igényeket nem vagy képes kielégíteni.

Amúgy te magad vehetsz pl. Geiger-Müller számlálót. De persze azt biztos félrekalibrálta a háttérhatalom hogy fals értékeket mérjen.

Do the thing!

(#353) Cyberpunk válasza Antigabo (#350) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem igazán válaszoltál a kérdésemre. Technikailag hogyan oldják meg? :) Nekem ennyi nem elég, hogy gonosz rádióhullámok ugye érthető? És annyi sem, hogy Googlizzak rá. azt bárki tud, de te állítasz valamit nem én.

Atomsugárzás, ami radioaktív sugárzás, hát biztos ólomruhabán járnak az összeesküvők, vagy a gyíkemberekre nem hat. :DDD Á miket beszélek, mert a klasszikus konteók szerint egy földalatti bunkerben csücsülnek. :K

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#354) cattus válasza Cyberpunk (#353) üzenetére


cattus
őstag

Párszor már találkoztam ezzel a konteós módszerrel és érvelési technikával: "Nehogy már én mondjam meg, ott a zinternet, tessék rákeresni". Nagyon hiteles mondhatom, főleg ha a végén benyögnek egy naturahírek / szabadonébredők cikket. Meghogy igazolja a másik fél, hogy a konteó, amit ők feltételeznek, nem igaz. Mert ugye az "tény".

Do the thing!

(#355) Antigabo


Antigabo
tag

Most én kérdezek és ti válaszoltok ! ;)

az értelmetlen visszakérdezést, szemetelést most hagyjuk !

Tehát tud vki válaszolni ??...

Kielégítő a tájékoztatás ma magyarországon ?

Szól valaki hogy ha baj van ?

Baj ha szólok ? - :K

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#356) Cyberpunk válasza cattus (#354) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen többnyire ez azért van, mert a hit mögött nincs valós tudás. :) Persze ha lenne, akkor ugye nem hinne ezeknek az oldalaknak. :D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#357) Antigabo válasza Cyberpunk (#356) üzenetére


Antigabo
tag

Mégkérném a tudós urakat hogy ne kerülgessék a kérdésemet !
lehet villogni !
elő az ésszel !!

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#358) Glenda válasza cattus (#354) üzenetére


Glenda
addikt

Nekem a házigyártású youtube dokumentumfilmek a legszánalmasabbak. Azokat linkelgetni bizonyíték az intelligenciára.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#359) Antigabo válasza Glenda (#358) üzenetére


Antigabo
tag

Nekem pedig az a legjobb bizonyíték hogy bárki láthatja itt hogy hogyan kerülitek meg a kérdéseimet és terelitek másra a szót, nemlétező tudásotok más pocskondiázásában merül ki, evvel is tovább égetve magatokat !
Szájkaratés banda.

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#360) cattus válasza Antigabo (#359) üzenetére


cattus
őstag

Oh, the irony...

Do the thing!

(#361) Cyberpunk válasza Antigabo (#355) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kielégítő!
Katasztrófavédelem, rendőrség ect!
Ha valós a baj nem, de ha hisztériakeltés akkor baj!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#362) Cyberpunk válasza Antigabo (#359) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Blablablablabla ez megy. Amúgy én kérdeztem előbb illik arra válaszolni!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#363) Glenda válasza Cyberpunk (#361) üzenetére


Glenda
addikt

Sőt ha még ez se, akkor kihívod a médiát és ha találnak valamit az rögtön címlapos írás lesz/bekerül a tényekbe.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#364) Antigabo


Antigabo
tag

Megértettem barátaim köszönöm a segítséget !

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#365) Pocee válasza Antigabo (#364) üzenetére


Pocee
senior tag

Nyugi,nem hipnotizálnak senkit médián keresztül,se a mobilhálozatokon,egy barátom egész nap telefonál és teljesen rendben van.az hogy letitkosítanak 30 évre dolgokat az engem azért zavar mert az a gyanúm hogy ezt azért csinálják,hogy ne lehessen felelősségre vonni senkit a tartalomért,30 év múlva meg már csak legyintünk.
Ráfogják hogy titkosszolgálati érdekből...aha...biztos van olyan része is,de az olajaktákat amit mindig mindenki örömmel továbbtitkosít egy 15-20 évre annak nem sok titkosszolgálati vonatkozása lehet.
Na de ez meg már politika,lecsendesedek :)

Mr.Brightside

(#366) anorche1


anorche1
őstag

Vélemény?
[link]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#367) HuMarc válasza anorche1 (#366) üzenetére


HuMarc
addikt

Nevetséges :)

Az MTA egyébként engedélyezte a DNS-vizsgálatot, annak ellenére, hogy a megtalált csontváz egy nőé volt, viszont kikötötte, hogy egy független orvoscsoportnak kell végeznie a vizsgálatot, emiatt a kérvényezők visszaléptek.

Egyébként az oroszok abban az időben nem ejtettek hadifoglyokat a hiteles források alapján, s így teljesen esélytelen, hogy Petőfi Barguzinban halt volna meg.

(#368) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Egy magas rangú CIA-ügynök ölte meg Marilyn Monroe-t

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#369) Antigabo válasza Bjørgersson (#368) üzenetére


Antigabo
tag

Ezt most buktad. - A blog keresett oldala nem létezik. :D
Amúgy meg az aktualitásokat kéne tárgyalni nem ?
Persze ha a múltat is ennyire üldözik akkor inkább haggyjuk is !
Mindenki irja ide hogy mit tud - majd leszóljuk és kiröhögjük ! - Prohardver Konteó topic
dejóó :C

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#370) Bjørgersson válasza Antigabo (#369) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Google cache-sel még olvasható.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#371) Antigabo válasza Bjørgersson (#370) üzenetére


Antigabo
tag

Oké köszi de amúgy annyira nem érdekel mert inkább a jelen foglalkoztat.
de az se annyira hogy itt az interneten bármit is elhigyjek, mert túl sok a konteó és kevés a valóság... :R

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#372) tPedro_ válasza Antigabo (#369) üzenetére


tPedro_
őstag

Inkabb ez is pont alatamasztja. Toroltek a leleplezo oldalt. ;]

(#373) Cyberpunk válasza tPedro_ (#372) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja-ja a gonosz háttérhatalom leszedette. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#374) Antigabo


Antigabo
tag

2700 nap után rájöttem hogy szeretném magamat végleg törölni eme hírhedt Prohárdver nagyságos webszájtról - (mert kurvára unom) mióta a demokrácia, az emberség, az etika és az értelem értelem elhagyta ezt az oldalt.
Viszont azzal szembesültem hogy nem lehet kilépni !!
- lécci szóljon má valaki hogy nagyon utál itt engem - mert el szeretnék tünni innen erről az ostoba website-ról végleg !
Annyira nem fog hiányozni hogy hahh !..
Konteós kérdés hogy miért is nem lehet egyszerűen kiregisztrálni ?!?...
megfigyelnek ? - hát ja - még a hülyéket is megfigyelik hátmég a nagy okosokat !!
megfigyelés van emberek - ébresztő - ne féljetek nyilatkozni !!
most lehet rám dobálni a köveket !
:P

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#375) Cyberpunk válasza Antigabo (#374) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Stilszerűen bannoltatod magad. Mondjuk a hsz-ek megmaradnak, azok eltűnéséért lobbizni kell az árnyékkormánynál. :K

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#376) Antigabo válasza Cyberpunk (#375) üzenetére


Antigabo
tag

milyen árnyék ? Te honnan tudod amikor még a háttérhatalom sincs meg ?
Kit küldjek el az annyába ?
Mindenkit ?

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#377) Glenda válasza Antigabo (#374) üzenetére


Glenda
addikt

Belegázoltak a gyíkemberek a lelkedbe, vagy ilyen hatással van rád a fémpor amit szórunk?

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#378) axlfsi válasza Bjørgersson (#370) üzenetére


axlfsi
veterán

Vagy akar itt is [link]

(#377) Glenda :C :DDD

(#376) Antigabo Hova? :Y Ide? De minek, mi van ott?! ...remelem meg itt vagy velunk, mert ez a kerdes orokkel nyitva marad, ha mar tavoztal :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#379) Antigabo válasza Glenda (#377) üzenetére


Antigabo
tag

Ha érdekel mi volt a biliben akkor ide másolom neked :
és ezért döntöttem úgy hogy kilépek ebből a bohóctanodából

volt vmi kémkedéssel kapcsolatos CIKK ahol is bátorkodtam felvetni hogy az USA-t és a hozzá tartozó szervezeteket mint például CIA / NSA a pénzcsinálók pénzelik - ÍGY volt leírva !!!
ERRE - ezt kaptam egy rendőrtől a nagyhatalmú RIOS gépház nevében :

Kedves Antigabo!

A Prohardver lapcsalád alapelveinek, illetve a HardverApró szabályzatának megsértéséért regisztrációd figyelmeztetésben részesült a következő ok miatt:

Ne zsidózz a fórumon! - :Y

Üdvözlettel:
dabadab

ez csak azért is röhejes mert abszolut de nem zsidóztam viszont az egész témát mindenestül eltüntették
oly gyorsan hogy lemaradtam a válaszokról

ez ma Magyarország - pofa be ! mindenki fosson be mert a bérencek, besúgók kipéciznek bármilyen fórumon !!
megmondják hogy mit mondtál de azért a biztonság kedvéért közben törlik !!
Prohardver - kiröhögöm és megvetem ezt az aljas szolgalelkűséget !

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#380) HuMarc válasza Antigabo (#379) üzenetére


HuMarc
addikt

Rendőrtől :DDD Nagyon viccesen nyomod. Nem küzdesz amúgy valamilyen paranoiával? Én a helyedben orvoshoz fordulnék.

(#381) Antigabo válasza HuMarc (#380) üzenetére


Antigabo
tag

Rendőr = moderátor
ez ilyen hasonlat volt
nem vágod ?
nem küzdessz rugalmatlan felfogással ?
és megint nem a leírtak lényegéről esik szó hanem egy piti kis elemét piszkálgatod.
És a többiek ?..
Nagy a csend.
Sunyi - lapos.

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#382) Cyberpunk válasza Antigabo (#381) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez nem egy szabad fórum vannak szabályok. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#383) Antigabo


Antigabo
tag

Felhasználói fiók törlésére alapvetően nincs lehetőség.
Ha törölnénk a fiókod, akkor ezzel együtt a hozzászólásaid is törlésere kerülnének, ezzel esetleg átláthatatlanná téve az érintett topikokat. Ha egyszerűen nem szeretnél tovább fórumozni, akkor elég ha nem írsz többet... :((
Ha zavar, hogy adataid továbbra is publikusak maradnak, akkor ezeket törölheted az adatlapodról, illetve az emailed módosíthatod egy nem létező címre. Ez utóbbi által ugyebár nem fogsz tudni többet belépni a lapcsalád oldalaira, viszont esetedben pont ez a cél.

És a nagyhatalmú moderátorok belrángathatnak - meggyanúsíthatnak, törölhetnek és elterelhetnek, megmásíthatnak , lejárathatnak és főleg megfigyelhetnek, játszhatnak veled, és főként provokálhatnak.
Uszítás, gyűlöletkeltés pont tőletek jön !! Kit érdekelnek a zsidók ? Kiforgatjátok a szavaimat.
Ez a cél ? Az ellehetetlenítés. Nem csodálkozom hogy sok más régi tag is "kiszáll" !
Falrahányt borsó !

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#384) Antigabo válasza Cyberpunk (#382) üzenetére


Antigabo
tag

Mondta a bölcs és okos oroszlán a ketrecben...

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#385) Glenda válasza Antigabo (#383) üzenetére


Glenda
addikt

Ők nem véletlenül szálltak ki. Már Gitmóban vannak.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#386) Cyberpunk válasza Antigabo (#384) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem vagyok ketrecben, de elfogadom a szabályokat, ha nem fogadnám el nem lennék itt X éve. E van van ahol nem moderálnak ki ha zsidózól itt az nem fér már bele.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#387) Antigabo válasza Cyberpunk (#386) üzenetére


Antigabo
tag

Tök fölöslegesen vagytok itt - te is Glenda meg én is.
bohóckodjatok tovább szépen egymással -nekem nincs több hozzáfűznivalóm.
Ez a fórum valóban nem szabad - szóval semmi értelme itt külön véleményt nyilvánítani.
óvodás gyerekeket lehet itt sorba állítani - el ne engedjétek egymás kezét !
;)

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#388) Glenda válasza Antigabo (#387) üzenetére


Glenda
addikt

Na látod, szerintem meg azok az óvodás gyerekek, akik minden maszlagnak bedőlnek, és a saját sikertelenségükért a háttérhatalmat okolják.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#389) cattus válasza Glenda (#388) üzenetére


cattus
őstag

Hatalmas +1 erre a hsz.-re.

Antigabo: El kellett volna olvasni az Alapelveket, amikor regisztráltál és akkor meg tudtad volna spórolni magadnak ezt a felesleges kirohanást.

Do the thing!

(#390) C0d3r válasza Antigabo (#383) üzenetére


C0d3r
addikt

Nem tudom mi a szer neve, de adhatnál belőle nekem is, egyértelműen ütős.

(#391) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egy kis nyalánkság így ebédre. Már vártam, hogy mikor kapcsolja össze valamelyik agyalágyult az eseményeket a HAARP-al. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#392) Eastman válasza Cyberpunk (#391) üzenetére


Eastman
őstag

Nekem csak egyetlen egy összeesküvés-elméletem van, miszerint Te szándékosan provokálod az embereket.

Több témában, több hozzászólásod is olvastam és erre a megállapításra jutottam. Amennyiben Európában a szabad véleménynyilvánítás teret kaphat és a liberalizmus esetleg az öreg kontinensen járható út, ennek a topicnak a flémelésen, parázsszításon kívül semmi értelme. De ezt Te is pontosan tudod, mert intelligens, felnőtt férfi vagy. Zárható.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#393) Pocee válasza Eastman (#392) üzenetére


Pocee
senior tag

+1 :R

Mr.Brightside

(#394) Glenda válasza Eastman (#392) üzenetére


Glenda
addikt

Teljes mértékben igaza van. Nagyon liberális vagyok, de az ilyen konteós emberek megérdemlik, hogy rajtuk röhögjön mindenki.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#395) Antigabo válasza Eastman (#392) üzenetére


Antigabo
tag

Ne izgasd fel magad mert ez a topik kimondottan arra jött létre LEJÁRASSA és nevetségessé tegye bármely sokszorosan alátámasztott elméletet.-nem azért hogy megvitassa - hiszen ha megnézed ezeknek a provokátoroknak kizárólag ez a célja és én úgy vélem hogy ennyire betegesen cinikusak hogy szándékosan csak provokálnak ÉS SOSEM szólnak AZ adott témához ! Ez itt egy konteótagadó és bugyuták által kiröhögő cinikus agyatlan topikocska.- és az oldal moderátorai ezt az irányelvet támogatják - mármint a tagadást, lejáratást - ez a céljuk.

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#396) cattus válasza Antigabo (#395) üzenetére


cattus
őstag

Imádom, hogy ha valamiben nem értünk egyet a konteósokkal, akkor már egyből provokátorok / lefizettett ügynökok / háttérhatalom által lebutított biorobotok vagyunk. Ez a végső érv, ha már elfogyott bármi más, ez az aduász. Na nem mintha a konteósok bármikor is épkézláb érveket és bizonyítékokat tudtak volna felsorolni.

Kérlek, itt a lehetőség arra, hogy egy konteód kapcsán felsorakoztasd az érveidet és a bizonyítékaidat. Kíváncsian várom.

Do the thing!

(#397) Cyberpunk válasza Eastman (#392) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Cinikus vagyok olykor, de a hülyeségen már csak nevetni tudok. oly nagy probléma ez? Provokálni meg csak azt lehet, akit érzékenyen érint, téged érzékenyen érint hmm? Szerintem ne olvasd ezt a topicot és akkor nem fog bántani az, hogy pellengérre állítjuk itt a hülyeséget.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#398) HuMarc válasza Antigabo (#395) üzenetére


HuMarc
addikt

Ebben a topikban még egyetlenegy többszörösen bizonyított konteóval sem álltál elő, sőt, összesen egy konteót feszegettél komolyabban (a Samsung Magician-os vonalat), utána össze-vissza írogattál mindenfélét, minden hozzászólásodban felvetve valami újabb marhaságot.

Kérlek, mutass nekem egy többszörösen bizonyított konteót, vezesd le érvelési hiba nélkül, hogy miért kéne elhinnem, és aztán majd beszélhetünk arról, hogy ez a topik csak a provokálás miatt jött-e létre.

(#399) Antigabo válasza cattus (#396) üzenetére


Antigabo
tag

De ez nem arról szól hogy ki a konteós meg ki nem hanem aki direkbe elutasítja a konsp.teóriákat mert nem képes vagy nem is akarja agyilag lekövetni őket annak nem kéne ide jönnie kardoskodni és ellencsapatot alkotni mert nem erről szólna a dolog. Konkrét leírásokat el nem olvasni, figyelmenkívűl hagyni meghogy bizonyítsd be !- le van írva ! - van róla videó ! ott a link ! Most akkor mit bizonyítssak még hogy nem néztétek meg vagy azt hogy nem fogjátok fel vagy azt hogy direkt jöttök ide kavarni ? BE VAN BIZONYÍTVA ! :R

[ Szerkesztve ]

Szégyen a tudás - de hasznos !

(#400) HuMarc válasza Antigabo (#399) üzenetére


HuMarc
addikt

Attól, hogy kiírod nagybetűkkel, hogy BE VAN BIZONYÍTVA, még nem fogja elhinni senki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.